Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

cuando μου οποιες κοπελες προσπαθουν φυσιολογικα ειναι το ταιρι μου ;) προστοπαρον ετσι συνεχιζουμε εμεις τωρα αν αλλαξει κατι μετα απο καποιους μηνες δεν ξερω..μακαρι να μεινω εγκυος ομως και να μην χρειαστει κατι παραπανω να γινει :ympray::ympray::ympray: προβλεπω ο Βαλεντινος να ειναι και γουρικος ;) ερχονται τα σπορακια σας κοριτσια θα το δειτε ο αλλος μηνας θα ειναι για πολλες ο πιο καλος :):)

μερεντα μεγαλωσε το αυγο σου?μπραβο αντε με το καλο την Κυριακη.

χουανιτακι τι ωραια να μην δουλευεις σ/κ,ζηλευω :-p εχεις την καλυτερη παρεα ομως το σκυλακι σου :) να το χαιρεσαι!συντομα να του δωσεις ενα αδερφακι-παιδακι :lol: δεν εισαι μονη και εγω το σκεφτομαι συνεχεια αν ειναι αυτο αγχος δεν ξερω παντος παλια ημουν σε προχωρημενο σταδιο :lol::lol: τωρα ειμαι νορμαλ..εφοσον το θελουμε τοσο πολυ πως να μην το σκεφτομαστε ειναι δυνατον?αυτο το μηνα δεν εχω μετρησει γονιμες και τετοια και ομως δεν εχω σταματησει να το σκεφτομαι =p~ ετσι ηλπιζα οτι δεν θα το σκεφτομουν τοσο πολυ και ομως εγινε το αντιθετο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωρε κατι αυγα ματια :lol::lol::lol::lol::lol: θα γινουν σπεσιαλ μωρακια απο αυτα ;) αρε αναστασια εισαι φοβερη :-bd:-bd=))=))=))=))

cuando μου ετσι ακριβως θα ειναι το μωρουλι σου με κοκκινη καρδουλα στο κωλαρακι του αφου θα εχει δημιουργηθει στις 14 :lol::lol::lol: τυχαιο?δεν νομιζω =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε κατι αυγα ματια :lol::lol::lol::lol::lol: θα γινουν σπεσιαλ μωρακια απο αυτα ;) αρε αναστασια εισαι φοβερη :-bd:-bd=))=))=))=))

cuando μου ετσι ακριβως θα ειναι το μωρουλι σου με κοκκινη καρδουλα στο κωλαρακι του αφου θα εχει δημιουργηθει στις 14 :lol::lol::lol: τυχαιο?δεν νομιζω =p~

καθολου δεν νομιζω κι εγω...ευχομαι ροουζ να τα καταφερετε αυτο το μηνα που εισαι χαλαρη και δε μετρας γονιμες...ειμαστε ολες ενα βημα πιο κοντα ετσι πιστευω...που θα παει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιααααααααα!!!!!!!!!!εγω γυρισα χαρουμενη!!!!εχω ενα αυγουλακι απο τη μια και ενα απο την αλλη..ενα εινα16μιση και ενα14 μιση...θα κανω σημερα την τελευταια ενεσουλα γοναλ και αυριο στις 12 τα μεσανυχτα την αντιστοιχη πρεγκνιλ...14 του αγιου βαλεντινου το πρωι κανουμε σπερματεγχυση!!!!για να ρθει ο βαλεντινος η βαλεντινα μας...χαχαχα... [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=wav.gif]

τέλεια !!!!! πολύ ωραία βρε cuando !! και ωραία μέρα ;)

εμένα είναι βιαστικό... :lol::lol:

είχα πολύ άγχος, το εξέφρασα και στην Σια, ήξερα οτι θα πέσει Κυριακή και φοβόμουν μην αναβληθεί.

Τελικά δεν παίξει κάτι τέτοιο, το μεσημέρι της Κυριακής θα γίνει η σπερματέγχυση.

καλή μας επιτυχία %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

κορίτσια όλη την θετική σας ενέργεια να μας πάνε όλα καλά !!!

Αναστασία εδώ είμαι, έπεσα με τα μούτρα στις δουλειές για να μην έχω τίποτα απο εβδομάδα και να το κλωσήσω με την ηρεμία μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9826d574.jpg

ποιανης ειναι το παιδι; :lol::lol::lol: ροουζ δεν θελω να σε αγχωσω αλλα βλεπω οτι εισαι σε γονιμες συμφωνα με το τικερ..βουρ λοιπον!!!!μαζι μας δεν θα περιμενεις μου φαινεται.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι cuando λαθος μετραει το εχω αφησει χυμα :lol::lol::lol::lol: δεν ηθελα να βαλω ποτε μου ηρθε να μετρησει για να μην ξερω ποτε δεν περιμενω ;) αλλα καπου εκει στο τελος του μηνα ειμαι και εγω :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι cuando λαθος μετραει το εχω αφησει χυμα :lol::lol::lol::lol: δεν ηθελα να βαλω ποτε μου ηρθε να μετρησει για να μην ξερω ποτε δεν περιμενω ;) αλλα καπου εκει στο τελος του μηνα ειμαι και εγω :-*:-*

αχ ωραιααααα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando κλωσήσαμε καλά βλέπω...

Ήρθε ο καιρός να σπείρουμε τώρα...

Άντε τον φάγαμε τον ...μισό γάιδαρο...μέχρι την Δευτέρα θα φύγει και ο άλλος μισός και μετά μένει η ουρά!

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα ελινακι...σε ευχαριστω για τις ευχες,τις πληροφοριες και ολα..!!!!!!!στειλε μας την καλη σου ενεργεια και σου στελνω κι εγω ολη μου την αγαπη και την ευχη να γεννηθουν υγιεστατα τα δυο σου κουκλακια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που λέγατε πριν με τις σημαδιακές ημερομηνίες το κοιτούσα κι εγώ σε κάθε κύκλο...

έψαχνα να βρω κι εγώ συμπτώσεις...κυρίως όμως ο σύζυγος! Αυτός είναι πιο προληπτικός!

Τα Βαλεντινάκια καταφτάνουν....ετοιμαστείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που λέγατε πριν με τις σημαδιακές ημερομηνίες το κοιτούσα κι εγώ σε κάθε κύκλο...

έψαχνα να βρω κι εγώ συμπτώσεις...κυρίως όμως ο σύζυγος! Αυτός είναι πιο προληπτικός!

Τα Βαλεντινάκια καταφτάνουν....ετοιμαστείτε!

κι εγω...χαχαχα εψαχνα λογους γιατι να γινει τωρα και οχι τον επομενο πχ.. :lol::lol: για να πειστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον..το σαβατοκυριακο θα παω να κλωσσησω στην εξοχη :lol: ..μπορει να μην εχω ιντερνετ να βλεπω τι κανει η χιωτισσα μου και οι υπολοιπες...θα τα πουμε ομως μεχρι τοτε...gallina8hj.gifεγω στην εξοχη..!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μερεντουλα την αλλη βδομαδα... :lol:

images?q=tbn:ANd9GcRx-1w3myfJoWIDDSS7WzpJ5tD2fWlId4RK2v03rPgka-g-h_6H&t=1

εγώ είμαι αυτή ; :-?:-?

καλέ πλέκω ; πολύ ωραία !! δεν το ήξερα :lol::lol::lol::lol:

να κάνω κανένα ζιπουνάκι 8-}8-}=))=))

χμμ... εξοχή ε ; πολύ καλά θα κάνεις !! πρόσεχε τα αυγά σου κακομοίρα μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,cuando & merenta και εγώ τον μικρό μου τον συνέλαβα 15/02/2009 Σας εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία.

Να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση ;) πόσο περίπου κοστίζει μια σπερματέγχυση;Μπορεί να γίνει και χωρίς φάρμακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ μερεντουλα :lol::lol: ..πλεκεις το ζιπουνακι για το αυγουλακι σου.....παω κι εγω μια βολτιτσα τωρα..με προσοχη στα αυγα βεβαιως βεβαιως..χαχαχα..θα παω στην εξοχη να κλωσσησω με την ησυχια μου στους αγρους..κι εσυ προσοχη και καλη επιτυχια την κυριακη αν δεν καταφερω να στα πω!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:gif_misc_61.gif

μαριανπαπ..ωραια ημερομηνια τον συνελαβες..ευχαριστουμε για τις ευχες..εγω δεν ειμαι ελλαδα κι εδω στην ισπανια την κανω δωρεαν..μπορει να γινει σε φυσικο κυκλο οπως κανει η μερεντουλα..εμενα δεν με αφησαν.. :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι αυτή ; :-?:-?

καλέ πλέκω ; πολύ ωραία !! δεν το ήξερα :lol::lol::lol::lol:

να κάνω κανένα ζιπουνάκι 8-}8-}=))=))

χμμ... εξοχή ε ; πολύ καλά θα κάνεις !! πρόσεχε τα αυγά σου κακομοίρα μου !!!

Μερεντα ξερεις και καλη και αναποδη να πλεκεις? :-?;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,cuando & merenta και εγώ τον μικρό μου τον συνέλαβα 15/02/2009 Σας εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία.

Να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση ;) πόσο περίπου κοστίζει μια σπερματέγχυση;Μπορεί να γίνει και χωρίς φάρμακα;

να είσαι καλά mariannap και να χαίρεσαι τον μικρούλη σου !!

η cuando κάνει με φάρμακα και αυτή την στιγμή έχει 2 όμορφα αυγουλάκια

εγώ κάνω με φυσικό κύκλο και έχω ένα αυγουλάκι που το έκανα μόνη μου :lol::lol:

να σου πω την αλήθεια το κομμάτι των χρημάτων δεν το έθιζα με τον γιατρό μου

το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να πάνε όλα καλά.

Αλήθεια γιατί ρωτάς ; είμαι περίεργη :oops::oops::oops::oops::oops:

Αναστασία θα δοκιμάσω αν ξέρω και θα σου πω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάνε merenta γιατί "όταν θέλουμε κάτι όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το πετύχουμε"

Στα 24 μου (τώρα είμαι 31) είχα κάνει μια επέμβαση στον τράχηλο (λόγω κονδυλωμάτων) και αυτό δημιουργεί πρόβλημα στην σύλληψη. Ο γυναικολόγος μου τότε , είχε πει στον άντρα μου να μείνω όσο πιο νωρίς γίνεται έγκυος γιατί όσο περνάνε τα χρόνια αυξάνεται το πρόβλημα.Βέβαια ο άνδρας μου μου το είπε αφού έμεινα έγκυος,πολύ εύκολα, για να μην με αγχώσει- τότε κατάλαβα γιατί με πίεζε 1,5 χρόνο να βάλουμε μπρος για μωρό .Και όντως κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης αντιμετώπισα κάποια προβληματάκια και τον μικρό μου τον γέννησα στην 35 εβδομάδα.Για μένα το θαύμα του Αγίου Βαλεντίνου είχε γίνει .Γι αυτό πιστεύω κορίτσια πως θα γίνει και για σας !!!!!!!!!!!!!!

Τώρα ήδη προσπαθούμε 8 μήνες και έχω αρχίσει να το σκέφτομαι λίγο πιο σοβαρά να το ψάξω γιατί αν όντως υπάρχει πρόβλημα , αφήνω τον καιρό να πάει χαμένο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...