Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

μαρικακι γλυκο θα περιμενουμε πως και πως τα νεα σου..!!!!!!!!ευχομαι να ειναι ολα καλα και με το καλο να ξεκινησεις και τη νεα σου προσπαθεια..!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΜΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ;););););) ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 21 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merenta με πληγωσες βαθυτατα!!!! :-B

marikakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii που εισαι βρε ψυχη!!!Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι με τα νεα που γραφεις!!! :ymparty: Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!! @};-

γιατί Αναστασία ;; :((:((:((:(( άθελα μου το έκανα :((:((:((:((

καλέ σε περιμέναμε να μπεις πως και πως και εσύ πουθενά

όλο το μάμμυ έψαξα, ρωτούσα, σήκωνα μήπως σε βρω κάτω απο καμιά σελίδα κριμένη αλλά αναστασία πουθενά :-?:-?:-?:-? ύποπτο τώρα που το σκέφτομαι

μηχανή για καπουτσίνο δεν έχεις, πουτσινο όμως ;; :-B:-B :-\ :-\

Μαρικάκι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ελπίζω σύντομα να βρεις του ρυθμούς σου και να σε βλέπουμε ποιο συχνά !!

καλή επιτυχία με την υστεροσκόπηση και καλά αποτελέσματα στο τεστ ΠΑΠ

φιλάκια πολλά !! :-*:-*:-*:-*

ναι όπως καταλάβατε δεν έχω ύπνο, τι παράξενο.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΛΛΕΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ??

ΠΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΄΄ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ΄΄....

ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!

ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ 2010........

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!

;)

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ,ΛES NA KANEIΣ THN AΡXH???

ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΟΙ CUANDO?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ(ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ,ΟΜΩΣ!)

ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Η ΙΔΕΑ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ!Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΛΑ!

ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ...ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ!

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΛΛΕΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ??

ΠΕΣΜΕΝΗ ΣΕ ΄΄ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ΄΄....

ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!

ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ 2010........

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!

;)

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ,ΛES NA KANEIΣ THN AΡXH???

ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΟΙ CUANDO?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ(ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ,ΟΜΩΣ!)

ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Η ΙΔΕΑ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ!Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΛΑ!

ΑΦΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ...ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ!

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ........

χαχαχαχα...κι εγω το σκεφτομαι καμια φορα..λες τελικα να αργησα τοσο για να τα κανω και τα δυο μαζι να τελειωνω;δεν ξερω..ο,τι γινει..δεν νομιζω οτι ειναι πολυ πιθανο με τον τροπο που θα τοκανω εγω..αλλα ποτε δεν ξερεις..για να δουμε..ναι ναι αυτη θα ειναι η χρονια μας για ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...γιατί Αναστασία ;; :((:((:((:(( άθελα μου το έκανα :((:((:((:((

καλέ σε περιμέναμε να μπεις πως και πως και εσύ πουθενά

όλο το μάμμυ έψαξα, ρωτούσα, σήκωνα μήπως σε βρω κάτω απο καμιά σελίδα κριμένη αλλά αναστασία πουθενά :-?:-?:-?:-? ύποπτο τώρα που το σκέφτομαι

μηχανή για καπουτσίνο δεν έχεις, πουτσινο όμως ;; :-B:-B :-\ :-\ ....

Καλέ....τοσο πολυ αδυνάτισα και δεν φαινόμουν :-?

Ειχαμε παλιο μηχανημα πουστινο και τωρα θα το φτιαξουμε καινουργιο!!! ;;)=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ!!!!!!ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΜΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ;););););) ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 21 ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Φιλεναδα ευχομαι να μην σου ερθει στις 21 και να εισαι στις ανακοινωσεις μας!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ....τοσο πολυ αδυνάτισα και δεν φαινόμουν :-?

Ειχαμε παλιο μηχανημα πουστινο και τωρα θα το φτιαξουμε καινουργιο!!! ;;)=))=))

μηχανημα ΠΟΥΣΤΙΝΟ;καινουριο παλι κι αυτο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαααααααααα μονη μιλαω? :ymtongue::-w

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ που δεν έχω ύπνο το βράδυ, μπαίνω εδώ και καμία ο άλλος ροχαλίζει #-o#-o8-}8-} κάθομαι μιλάω την merenta που και αυτή η καιμένη είναι με το ένα μάτι κλειστο

αχ σε καταλαβαίνω.... κακό πράγμα να μιλάς μόνη :lol::lol::lol::lol:

χ+μ και εσύ όμως δεν πας παρακάτω, νυχτοπούλι σε κόβω και εσένα ;))

χουανιτάκι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

λες να γίνεις μανούλα διδύμων ;; θα είναι υπέροχο !!!

μακάρι βρε ψυχή μου !!!

Σιαααααααααα !! τελευταία όλο απούσα [-( και δεν μου αρέσει, τί έγινε ; :-?:-? πέσαμε με τα μούτρα στις δουλειές επειδή μετά δεν θα μπορείς να τις κάνεις λόγο κοιλιάς τούρλα ;; %%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηχανημα ΠΟΥΣΤΙΝΟ;καινουριο παλι κι αυτο :lol::lol:

Καλα όλα εγω θα σας τα μαθαινω? :-w

Μερεντα με νιωθεις ετσι?Με τα ντουβαρια μιλουσα....ενιωθα απιστευτη μοναξια....ροχαλιζει? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον η κυρα αφαντη,και εγω ξυπνησα απ την αναγουλα....αχαχουχα αυριο εχει χοριακη τελεια και παυλα!!!ευχες περιμενω γιατι δεν τη παλευω να περιμενω μεχρι μεθαυριο... :ympray::ympray:[smilie=sign19.gif] αυτο φταιει για ολα....χαχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον η κυρα αφαντη,και εγω ξυπνησα απ την αναγουλα....αχαχουχα αυριο εχει χοριακη τελεια και παυλα!!!ευχες περιμενω γιατι δεν τη παλευω να περιμενω μεχρι μεθαυριο... :ympray::ympray:[smilie=sign19.gif] αυτο φταιει για ολα....χαχαα!

Ευχες πολλεςςςςςςςςςςςςς μεσα απο την καρδια μου για μια τεραστια χοριακη kimonaki!!! @};-:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον η κυρα αφαντη,και εγω ξυπνησα απ την αναγουλα....αχαχουχα αυριο εχει χοριακη τελεια και παυλα!!!ευχες περιμενω γιατι δεν τη παλευω να περιμενω μεχρι μεθαυριο... :ympray::ympray:[smilie=sign19.gif] αυτο φταιει για ολα....χαχαα!

καλέ εδώ είναι όλα φως φανάρι, νομίζω πως πρέπει να ετοιμάζεσαι γιατί το μωράκι έρχεται !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι μου κάνετε?

Εγώ τελικά αδιαθέτησα πριν λίγο... :( να χέσω και τα συμπτώματα που είχα!!

Τέλος πάντων, μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω παιδιά... :cry:

Εύχομαι τουλάχιστον να μπορέσουν τα άλλα κορίτσια εδω μέσα να ζήσουν το δώρο της μητρότητας...

Τις ευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μαννουλες ;;);;)

μαρικακι μου ευχομαι να ειναι μια χαρα οι εξετασεις σου και με το καλο να ξεκινησεις την νεα προσπαθεια!ετσι να μπαινεις να μας λες τα νεα σου γιατι θα παθουμε μαρικοστερηση παλι και δεν αντεχεται :ymsick::ymsick::ymsick::x:x:x:x

κιμον αυριο θα βγεις απο την λιστα θα πας αλλου :lol: δεν σε θελουμε αλλο εδω λεμε να πας με τις εγκυουλες γρηγορα :) αυριο η μεθαυριο θα κανεις τελεικα χοριακη?ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

σια,μερεντα,αναστασια πως ειστε κοριτσια μου?

levou τι χαζομαρες ειναι αυτες που σκεφτεσαι?ολες θα γινουμε μαννουλες μια μερα...στην ωρα μας ομως η καθεμια μην απελπιζεσαι απλα δεν εχει ερθει ακομα αυτη η ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimonakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii αχ χοριακη ακουν τα αυτια μου αναγουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!11εισαι κιμονακι μου αχ επιτελους!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] χαιρομαι απο τωρα..ξεκιναω το παρτυ απο σημερα!!!!!!!!!τι καλα!!!

λεβου μη λες χαζομαρουλες!!!θα γινεις μια χαρα μανουλα!!!!μην απογοητευεσαι!!!

το μαρικακι τι εγινε με την υστεροσκοπηση;φανταζομαι θα μπει πιο βραδυ να μας πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι μου κάνετε?

Εγώ τελικά αδιαθέτησα πριν λίγο... :( να χέσω και τα συμπτώματα που είχα!!

Τέλος πάντων, μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω παιδιά... :cry:

Εύχομαι τουλάχιστον να μπορέσουν τα άλλα κορίτσια εδω μέσα να ζήσουν το δώρο της μητρότητας...

Τις ευχές μου!

μικρό μου κοτοπουλάκι καταλαβαίνω την απογοήτευση σου...

Το μυαλό μας μπορεί να πλάσει πολλά πράγματα και καλό θα είναι απο εδώ και πέρα να μην δίνεις σημασία. Σε λίγες μέρες θα νιώσεις καλύτερα καρδούλα μου και θα ξεκινήσεις μια νέα προσπάθεια, σίγουρα μια μέρα θα γίνεις και εσύ μια καταπληκτική μανούλα !!

φιλάκι πολλά :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: καλε εδω ειμαι ......... ναι κανω γυμναστικη και δουλειες [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] γιατι μετα τελος θα κοιταω τα ταβανια :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

τι ακουω???? το κιμονακι εχει αναγουλες και καθυστερηση???? αντε με το καλο μια τεραστια χοριακη αυριο κοπελα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

levou μην λες τετοια πραγματα εννοειται οτι θα γινεις μανουλα, ολες θα γεινουμε υπομονη και επιμονη στον στοχο μας ;););););)

Και φυσικα μην ξεχασω το Μαρικακι μας, περιμενουμε τα νεα της με αγωνια, ευχομαι ολα καλα να πανε αν και ειμαι σιγουρη @};-@};-@};-@};-

ρε κοριτσια ερωτηση τα αυγα πως πρεπει να τα τρωμε ????? αμα πρεπει να παιρνουμε πρωτεινη για την εξοσωματικη ολοκληρα η μονο το ασπραδι ???? εγω τα αυγα τα τρωω μονο σφικτα αλλιως τα σιχαινομαι αντε και καμια ομελετα, τιγανητα ποτε η μελατα τα σιχαινομαι :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????????????????????εχω καιρο να μπω κα ειπε να σας πω ενα γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-h:-h:-h:-h ευχομαι σε ολες σας να μεινετε εγκυουλες και πολυ πολυ συντομα να εχετε τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας στελνω την αγαπη μου!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...