Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α εχει ωραιες ποικιλιες και αυτη η καφετιερα!η καθεμια εχει και τα καλα της ;)

φαινεται cuando το φασολι =p~=p~ της κικιτσας της τα βαλανε τα τρια αυγουλακια εσενα γιατι αρνιουνται?κανε καμια π..στια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeee!!!!mia xara ta pernate....poutsino k espresso diabazw!!!egw akoma sto merokamatoooooo!!!ti trabaw gia to(anyparkto pros to paron)paidi mou :|:| gia na tou afisw klironomia 10€ :lol::lol: xalia simera!!katholou kinisi :-?:-?:-s paliogermanoi :evil::evil::twisted:

koritsia afti tin dolce gusto k egw poly ti zilebw k ti thelwwww :((:(( alla tin eida me 99€ :shock:

cuando an telika to kaneis 14 tou mina tha exeis ena simmaxo parapanw :):):)

kikitsa kali epityxia k se sena!!na mas peis efxarista se ligo kairo!!!!filoures koritsia k epistrefw drimiteri to brady...a re atimo euro :cry::cry::cry::shock::?:x:twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino εγω που την πηρα 160 δηλαδη τι να πω? :lol::lol: 99 εχει η tassimo ειχα δει εγω οχι η dolce gusto!η dolce ειναι πιο ακριβη αλλα τωρα με τις εκπτωσεις θα εχει πεσει η τιμη της και ειναι ευκαιρια να την παρεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τι δουλειά κάνεις ;; αν θες λες έτσι ;

ρε οι Γερμανοί είναι τσιγκούνηδες !! :lol::lol::lol::lol::lol:

χάλια ο καιρός εκεί έμαθα.

Ρε συ σου αρέσει εκεί ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino εγω που την πηρα 160 δηλαδη τι να πω? :lol::lol: 99 εχει η tassimo ειχα δει εγω οχι η dolce gusto!η dolce ειναι πιο ακριβη αλλα τωρα με τις εκπτωσεις θα εχει πεσει η τιμη της και ειναι ευκαιρια να την παρεις ;)

99 έχει τώρα ρε συ, πριν 2 μήνες την πήρα 140, αλλά δεν έχει μόνο μια tassimo

έχει την Τ40 την Τ60 κ.ο.κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια κοιταω τωρα την λιστα μας,τι ομορφη που την εχει φτιαξει η μερεντουλα, και σκεφτομαι τι ωραια που θα ειναι σιγα σιγα να αλλαζει χρωμα και να ειμαστε ολες φουσκωμενες ;;);;);;) εχω μια αγωνια να δω ποια θα ειναι η πρωτη που θα βγεi :-?:-?

α μερεντουλα εχει και αυτη της παραλλαγες της οπως η dolce.ασε και εγω οταν την πηρα ειχε 160 και τωρα εχει πεσει =p~=p~ μια παρατηρηση να σου κανω τωρα που το ειδα,το νουμερο 7 λεγεται xouanitaki και οχι xouanilaki :lol::-*:-*

ρε συ αναστασια κατσε οχι καθε μερα πουτσινο δεν κανει καλο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια παρατηρηση να σου κανω τωρα που το ειδα,το νουμερο 7 λεγεται xouanitaki και οχι xouanilaki :lol::-*:-*

ρε συ αναστασια κατσε οχι καθε μερα πουτσινο δεν κανει καλο :lol::lol::lol::lol::lol:

κοίτα τι γίνεται τώρα, η μια θέλει λίγο ποιο πάνω ή άλλη λίγο ποιο κάτω

ε ! πάνω κάτω τα γράμματα φεύγουν, αλλάξουν...

ευχαριστώ που το ειδες ;)

πουτσινο πουτσινο στο τέλος αγκύλωση θα πάθουμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τώρα μπήκα αισίως...

Ορίστε το site για τα pregnacare conception...είναι πολυβιταμίνες που βοηθούν την σύλληψη, το σπέρμα κτλ...

http://www.vitabiotics.com/pregnacare/conindex.aspx

και αυτή είναι η κεντρική σελίδα της εταιρίας vitabiotics μέ όλη τη σειρά pregnacare (πριν-κατα τη διάρκεια και μετά)

http://www.vitabiotics.com/pregnacare/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τι δουλειά κάνεις ;; αν θες λες έτσι ;

ρε οι Γερμανοί είναι τσιγκούνηδες !! :lol::lol::lol::lol::lol:

χάλια ο καιρός εκεί έμαθα.

Ρε συ σου αρέσει εκεί ;;

asta re merantaki mou....kseniteftika gia mia kaliteri zoi k oso paei xalaei to pragma :(:?

k den mou aresei KATHOLOU :((:(([-(:x exoume ena gyradiko edw k 2misi xronia alla afti i k..merkel dn mas exei afisei se isixia!!asta pikra!!!o kairos...germanikos!synefia k broxi!!

aaaaa tha paw na ti parw mou fenetai...apo tote pou ti diafimize i menegaki mou gyalise :-?:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες. για ακούστε την ιστορία μου!προσπαθούμε συνολο δυο χρονια!επειδη όμως ειμαι ανήσυχο πνεύμα μέτα τους πρώτους 7 μήνες προσπαθειων αρχίσαμε εξετασεις στον γιατρο που είχα μέχρι τότε (αιματολογικες, ορμονολογικές, υπέρηχους, σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια σπερματος). όλα καλά. οι μήνες περνούσαν και εγω αγχωνόμουν. στους 14 μήνες, τον προηγούμενο Απρίλιο δηλ καναμε μια σπερματεγχυση.ο οργανισμός μου ανταποκριθηκε πολυ καλα στις πρωτες ορμόνες και εκανα 3 αυγουλακια. Αλλα τελικα δεν πέτυχε!ειπα ότι θα το αφήσω χαλαρα το θέμα για το καλοκαιρι αφου δεν υπαρχει πρόβλημα ουτε σε μενα ουτε στο συζυγο και οτι αν δεν εμενα εγγυος θα ξεκινούσα πάλι απο Σεπτέμβριο, να παω σε αλλο γιατρο για μια δευτερη γνώμη, οχι οτι δεν ημουν ευχαριστημένη.τελικά τζίφος οποτε τελος Σεπτεμβριου πήγα σε αλλο γιατρο. κι αυτος τα ιδια μου ειπε , οτι δηλ δεν εχω τιποτε και ναμην αγχώνομαι. απλα αφου ο καιρος περνούσε καναμε και υστεροσκόπηση, η οποία βγηκε καθαρη και 1 Δεκέμβρίου και λαπαροσκόπηση!όλα τελεια!αλλα εγκυμοσύνη πουθενα! οπότε στις 19 Γενάρη, αρχη του κυκλου ξεκίνησα ενεσούλες και αναλογα πωσ θα αντιδρούσε ο οργανισμός θα καναμε σπερματεγχυση η εξωσωματικη. εγιναν 7 αυγουλακια όλα καλης ποιοτητας, αρα καναμε εξωσωματικη.γονιμοποιήθηκαν και τα 7 και την πεμπτη μου βαλαν 3 δυνατα. και ο θεος βοηθος το τι θα δειξει η χοριακη στις 16 φεβρουαριου!

Σας κουρασα ε?! :) καλημερα και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando kalhmera!δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν θελουν 3 ωαρια!εγω στην σπερματεγχυση μου οπως θα διαβασεις εκανα 3 και δεν εμεινα εγγυος!τωρα ωστην εξωσωματική μου βάλαν 3 γονιμοποιημένα, οποτε οι πιθανότητες πολυδυμης κύησης ειναι πολυ περισσότερες!δεν το χω ξανακούσει να ακυρωσουν σπερματεγχυση λόγω περισσότερων αυγών! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε cuandaki αντε καλη αρχη και καλα αποτελεσματα να εχεις κοπελα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

και καλη επιτυχια και στην Μερεντουλα μας :x:x:x:x:x:x

jannolino κοριτσι μου αυτη η Μερκελ να μην σου πω τι μας εχει κανει εδω στην Ελλαδα!!!!! παραμιλαμε ολοι λεμε X(X(X(X(X( ασε που 1 γερμαναρας πηγε με την εθνικη μας πορνοσταρ δεν ξερω αν γνωριζεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολυ γελιο :)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia! xathika oxi giati fobithika ta ... aeria sas (!!!) apla eixa para polu douleia auti ti bdomada sun to rantebou me to giatro stin ivf.. telika ston epomeno kuklo tha dokimasoume spermategxusi gia na doume kai pws antidrw sta farmaka kai ean den... pame meta gia ekswswmatiki.. cuando kali epituxia kai se ola ta koritsia euxomai na erthoun suntoma ta euxarista!

egw pera apo ti gnwsti agwnia gia to ti akolouthei klp exw ligo anusixia giati apodeixtike oti o gunaikologos mou ekane lathakia auto to diastima pou psaxnomaste kai mas talaipwrise kai kathusterise xwris logo. Opote skeftomai oti prepei na brw kapoion allo.. an exete apopsi gia giatro sto Elena grapste mou sas parakalw, tha kanw kai kainourgio post na mazepsw plirofories.. sas filw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...