Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 31- Για υγιη παιδάκια


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

den se fobame tha ta xaseis ,egw den mporousa giati den eixa kaiperiodo .

fantazomai tora na eixa klisei ekeino to nufiko pou hthela kai na mhn ta exana :o:o:o:o

hmouna san ntoulapa (etsi eipai o kwstas :( )

sta eipa gia to prwto gia na ksereis oti exeis stoxo na xaseis 4-5 ,ekei to blepw oxi perissotero ,kai nai tha eisai koukla eite ta xaseis eite oxi den exeis megalo thema apla kalo tha htan na ta xaseis .

an sou aresei polu tote to psifizw dagoto .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Σισσιω το δευτερο..δεν το συζητω..

δεν ειναι οτι το πρωτο δενε ιναι ωραιο..αλλα το δευτερο ειναι λες και ραφτηκε για σενα...

να θυμασαι πως για καθε νυφη υπαρχει και ενα νυφικο..

εγω νομιζω το δευτερο ταιριαζει πιο πολυ στο προσωπο σου, στον χαρακτηρα σου...

το πρωτο θα μπορουσε ςνα το βαλεις για βραδυνο φορεμα στον γαμο της αδελφης σου...το τριτο δεν το συζητω..απορριπτετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω επίσης οτι κανένα απο τα νυφικά δεν είναι το νουμερό μου. Το αρχαιοελληνικό είναι μεγαλύτερο νούμερο και τα δύο φουσκωτα είναι μικρότερα (στο στήθος τουλάχιστον)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σκέφτομαι ή το πρώτο ή το δεύτερο. :roll::roll::roll:

Θα παω τη Δευτέρα μόνη μου να τα ξαναδοκιμάσω με την ηρεμία μου ΜΟΝΗ ΜΟΥ και να αποφασίσω.

Τις βγαζω τις φωτο, τις είδατε;;; Δε θα τις ξαναδείτε!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσαν κ τα 2 Σισσιω!

Το 1ο φαινεται πως σου ειναι μεγαλο...αν ηταν στο νο σου θα εδειχνε πολυ πιο ωραιο...

Στο 2ο μ'αρεσει η δαντελα...το σχεδιο....

Στο 3ο μ'αρεσε η φατσα σου!"καλα!Πλακα μου κανετε?θα βαλω εγω αυτο το μπιιιιιιπ?" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο!!!! Τι κανετε? Σισιω εγω ψηφιζω 2ο ασυζητητη!!!!! Εισαι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΘΕΑ!!!! Στο τσακ προλαβα την ψηφοφορια ε? :?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι κι εγώ! Μήπως και αναρρώσει πιο γρήγορα το μωρό μου...Τέταρτη μέρα με πυρετό σήμερα, ευτυχώς όχι πολύ υψηλό. Αλλά αυτό που την έχει ξετινάξει είναι ο βήχας. Κι εμένα μαζί γιατί ξυπνάει συνέχεια. Ουφ...

Σισσιώ και τα δύο μου αρέσουν πολύ - τα πρώτα, το τρίτο και ωραίο να ήταν με το ύφος που έχεις ...το έθαψες :lol:

Το πρώτο σου κάνει τέλειο μπούστο και μέση, το δεύτερο είναι πιο στυλάτο.

Σημασία έχει με ποιο νιώθεις καλύτερα εσύ! Αν νιώθεις όμορφα θα του δώσεις και τον κατάλληλο αέρα. Κι εμένα ήθελαν όλοι να βάλω ένα σε κλασσικό κόψιμο νυφικού αλλά τελικά πήρα ένα πιο "φόρεμα" που ήταν και πιο πολύ του στυλ μου.

Πάω κι εγώ μπαρ για καϊπιρίνια! Στην υγειά μας!

Δεν πιστεύω να είπατε τίποτα σημαντικό στις τελευταίες σελίδες του προηγούμενου τρένου? Δε μπήκα να διαβάσω και δεν ξαναμπαίω στο γκαντεμοτρενάκι :evil:

Κάρολ :-p:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Κι εγω αναρωτιομουν αν εγινε τιποτα συγκλονιστηκο αλλα διστασα να μπω!!

Πλακα πλακα παιδια ειμαι μια εβδομαδα χαλια, Εβγαλα και ερπη σε ολα μου τα χειλια εχει σκασει και η μυτη απο το φυσα φυσα... ηταν που ηταν... εγινε μελιτζανα! :shock: Ο μικρος ευτυχως καλυτερα! Κατι ειναι κι αυτο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω εμενα μου αρεσε τρελα το πρωτο...αλλα δεν ειναι το νουμερο σου.......και το δευτερο ειναι πολυ ομορφο...και το τριτο μου αρεσει...... :? ολα μου αρεσουν......ειλικρινα....απλα με τα φουσκωτα φαινεσαι πιο πολυ για νυφη...σε αντιθεση με το πρωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!! γεννηθηκε ο ανηψιος μου ο δευτερος!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

2 φορε το ειδαμε το πουλακι μου απο το παραθυρο ητανε κοκκινο και εκλαιγε και ειχε ασπρα το στοματακι του μαλλον γαλατα.. :(:(:(:( και ειναι τοοοοοοοοσο μικρουλι μωρε!!50εκ και 3030 σαν τον φιλιππακο!!!! :D

οι ρωσοι ηρθανε πριν απο λιγακι!!! οποτε ημουνα κατα φαντασια εγκυος!! :lol::lol::lol:

και μου αρεσει που ειχα κα ισυπμτωματα η τρελογκα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και εχω φαει κα ιτον αμπακα τις τελευταιες μερες νομιζοντας πως ειμουνα εγκυος :lol::lol::lol:

δεν ζυγιζομαι..οχι φοβαμαι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τρις!! ερπη εβγαλα και εγω στα χειλια...και μου την δινει που δεν εβρισκα φαρμακειο να παρω αλοιφη εχθες να μην γινει μεγαλος..αι στο καλο πια!! δεν βρισκω και φαρμακειο ανοιχτο που να εχει τις πιπιλες μας και ολες ειναι σχεδον κομμενες απο την βαση που τις μασαει.. :evil::evil::evil::evil:

αααα σισιω..εχθες στα κατεβατα που εχανα :evil::evil:

σου ελεγα να προσεξεις ιδιατερα το μηκος του νυφικου γιατι εγω δεν μπορουσα να χωρεψω ακοαμ και με σηκωμενη ουρα..και το σηκωνα και φαινοτανε τα ποδια μου και ητανε χαλια!!! αλλα ειχα χαρα η νυφη και δεν με ενοιαζε αλλα εινα ικριμα..ιδιως στον πρωτο χωρο(ειχαμε και χορογραφια :lol::lol: )

τυλιχτηκε γυρω γυρω και ειμασταν σε ενα σημειο!!ρομπααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

επισης σας ειχα βαλει τα τραγουδια μας!!!!

εινα ιαυτα!!

εισοδος

τουρτα

χορος http://www.youtube.com/watch?v=_7OQSl4FdJE

παταω υποβολη και ο θεος βοηθος... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeee ειχα γραψει κα ιγνωμη για τα νυφικα που ειναι????? :evil::evil::evil::evil:

αχχχχ λοιπον...

το πρωτο θα μου αρεσε να ειναι πανω σου πιο στενο ειναι το λιγοτερο κλασσικο και θελει να ειναι ερκετα αδυνατη αλλα η δουλεια γινεται και με να πολυ καλο κορσε..οποτε ανα σου αρεσε πολλυ και δεν καταφερεις να τα χασεις ολα φτιαχνεται το προβλημα με ενα καλο κορσε!!!! ;););):D

το δευτερο μου αρεσε και ειναι κλασσικο νυφικο..πολυ ομορφο μπουστο..

το τριτο ειναι πολυ ομορφο επισης αλλα αυτο το φιογκακ ιθελω να το σκισω!!!!!!!!!!! βαρεθηκα να το βλεπω!!!!!!!!!! :evil::evil::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

επισης η εκφραση τελεια!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα βαλεις αυτο που ξετρελαθηκες..αν δεις το νυφικο που γουσταρεις τρελα θα το καταλαβεις αμεσως....πιο ητανε αυτο που ειπες ΕΙΜΑ ΙΜΙΑ ΘΕΑ!!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΤΩΡΑ???????

το πιο τελειο νυφικο να βαλεις το πιο ακριβο του πιο μεγαλου σχεδιαστη αν δε ντο θελεις πραγματικα πανω σου θα εισαι οπως θα νιωθεις...δεν θα εχεις αυτοπεποιηθηση..θα εισια μαζεμενη...

πιο ειναι το ιδανικο σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαιιιι!!! Και πάω στο καφέ κλασσικά.. :-@[smilie=blob3.gif]

ΣΙΣΣΥ φαίνεται οτι το πρώτο δεν ειναι το νουμερό σου. Εμενα μου άρεσε αλλά νομίζω ότι δεν θα σου είναι και τόσο άνετο μετά.. Αλήθεια, θα αλλάξεις στο τραπέζι? Η θα συνεχίσεις με το νυφικό? :?:

Το δευτερο ειναι ωραίο και αυτό ωραίο σχέδιο, διαφέρει μη το λες ότι ειναι πολυ συννηθισμένο.. [smilie=glasses10.gif]

Το τρίτο.. μα... κορδέλα και φιογκος?? Νομίζω ότι είναι πολύ πασέ.. [smilie=laughing5.gif]

Εισαι κούκλα πάντως φιλενάδα, φτου σου φτου σου!!!

Βενι, δεν πειράζει βρε, συντομα θα σου έρθει το νινι...

Φιλάκιααα!

Αισθάνομαι τόσο καλά τον τελευταίο καιρό... Λέτε επειδή λείπει ο αντρας μου?? :oops::oops::mrgreen:

ΜΠΑΑΑΑΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω!!!!!!!!!!

λοιπον σισσιω εμενα σα σχεδιο μου αρεσε περισσοτερο το πρωτο, αλλα νομιζω οτι δε θα σε πολυβολεψει..

αν το εχεις κ για το τραπεζι μετα, κατα ποσο θα μπορεις να χορεψεις..

παντως ειναι παρα πολυ ομορφο, πιστευω οτι ειναι περισσοτερο του τυπου σου και οχι συνηθισμενο!

το πρωτο σου κανει πολυυυ ωραια μεση! κ ειναι κ πολυ ομορφο!!

οτι κ να διαλεξεις παντως θα εισαι μια κουκλαρα!

βενετια μου μη στεναχωριεσαι, κ εγω πριν λιγο καιρο εκοβα το κεφαλι μου οτι ημουν εγκυος αλλα σκατουλες!!!! εεεεεεεεεεεεχουμε καιρο!!!

νατασα περιμενουμε λεπτομεριες!!

εκσταση τι κανετε?? σου λειπω?? :mrgreen::mrgreen:

ερη ολα καλα?

αννουλα καλο βραδυ κ περαστικα!!!

ο τολης ροχαλιζει το αγγελουδι μου κοιμαται στο κρεβατι του κ εγω εχω μεινει να δω 2 ταινιες!

πηγε κ τις πηρε ο καφρος κ μαφησε να τις δω μονη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι μια με το ρουβα στα ακρα

οι φωνες των νεκρων

κ τωρα ειδα οτι εχει παρει κ μια ακομα

ο μαγικος κοσμος του γουινι - μαθε να μοιραζεσαι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να ρωτήσω κατι άσχετο και μη με βρίσετε :mrgreen:

έχει καμια σας την μάσκαρα της Lancome Hypnose Drama??

τη θέλω... πόσο έχει εδώ Hondos πχ?? ξέρετε?/

Τι ρωτάω η γυναίκα νυχτιάτικα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...