Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ? ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!


Recommended Posts

ΣΑΜΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3138640 ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΕΙΞΑ ΠΡΙΝ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΑΡΛΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ 450 ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΟΤΕ ΤΟ ΛΗΤΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ 350!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕΓΑΛΑ!!! ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΕΡΕΓΚΟ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ!!!!! ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΛΕΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ!

ΓΙΑ ΚΙΚΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΙΔΙΩΤΙΚΑ!,

HUPPY Η ΤΣΑΝΤΑ ΛΕΓΕΤΕ ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΑΞΙΕΡΑ!!!!! ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ?????? ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ ΝΙΝΑΚΙΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΛΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ!!!! ;);) ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Happy όπως είπε και ένα άλλο κορίτσι αυτό το άσπρο είναι σαν σελτεδακι αλλά εγώ δεν το χρησιμοποιώ γιατί πιάνει πιο πολύ χώρο από το απλό σελτεδακι. Εμένα όταν το ψωνισα η κοπέλα του μαγαζιού μου είπε ότι η carello είναι θυγατρική της peg perego. Όλα τα ίδια δλδ εκτός ότι αλλάζουν το όνομα & είναι και πιο οικονομικά! Samantha πήραμε δυο σε τόσο μικρό διάστημα γιατί όπως σου είπα το πρώτο βγήκε πολύ αβολο και όταν ήθελε η νονά μου και ήθελε να μας πάρει δώρο της είπα να μας πάρει καλοκαιρινό και έτσι πήραμε και το δεύτερο αλλά μου βγήκε τόσο καλό που περισσότερο αυτό χρησιμοποιώ... Επίσης να κοιτάξεις να έχει εγγύηση για ένα χρόνο οπότε άμα σας χαλάσει τπτ μπορείτε να το αντικαταστησετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha γεια κ απο εδώ! ο προβληματισμός σου εύλογος, πράγματι διέθεσα αρκετές ώρες για να δω το θέμα καρότσι... τελικά η λύση που μου άρεσε πολύ - το έχω αναφέρει κ στο θέμα μας (φουσκοκοιλίτσες) - είναι το uno από την peg perego.

Αρχικά, κοίταξα το 3-1 perego modular on track, αλλά τελικώς το απέρριψα διότι είχε ένα απελπιστικά βαρύ κ δύσχρηστο πορτ-μπεμπέ κ το καθισματάκι αυτ/του, το οποίο περιοριστικά θα χρησιμοποιούσαμε μέχρι τα 13κιλά (1 έτος).

Έτσι, προτιμήσαμε το πολυμορφικό uno (σε κόκκινο χρώμα) : http://bimbomarket.it/gr/en/uno-strolle ... P16830.htm

διότι είναι κατάλληλο κ για νεογέννητα έτσι προστατευμένο που είναι (ρίξε μια ματιά στις 2 μικρότερες εικόνες, κάτω από τη μεγάλη, να δεις πώς γίνεται) αλλά κ για μεγαλύτερα μωράκια.

καθισματάκι αυτ/του πήραμε της chicco για ηλικία 0-4 χρόνων, ώστε να μας καλύψει περισσότερο.

Κ τα δύο τα παρήγγειλα από το ebaby (έδρα στην Ιταλία), γιατί υπήρχε διαφορά στην τιμή.

Συγκεκριμένα, το καρότσι από 400€ -> 320€ και το καθισματάκι από 135€-->108 (συμπεριλαμβάνω κ τα έξοδα μεταφοράς).

Καλή επιλογή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ ΤΟ UNO KAI ΗΤΑΝ Η ΑΡΧΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ 2 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!! ΠΡΩΤΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΡΟΔΩΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΤΙΜΟΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΔΥ ΟΤΑΝ ΔΙΠΛΩΝΕΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ST YARRIS OYTE STO PEGUAT !!!!! ΕΓΩ ΕΔΩ ΤΟ ΟΥΝΟ ΤΟ ΧΑ ΒΡΕΙ 290 ΕΥΡΩ!

ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΑΚΟ ΣΑΝ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΡΕΓΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak αυτό με το αυτοκίνητο θα το έχω υπόψιν να δω τι παίζει. απ'ό,τι είδα, δεν ήταν τόσο διαφορετικό από άλλα της perego. διαφορά είχε με το καρότσι της chicco, το οποίο όμως μας φάνηκε πολύ ψεύτικο, σαν πλαστικό, ωστόσο πιο ελαφρύ. για κάτι άλλες μάρκες που είδα, δεν το συζητώ γιατί παρά το όνομα, ήταν όλα κινέζικα...

όσο για τις ρόδες, ίσα-ίσα που είναι πολύ καλύτερες όταν πας μια βολτίτσα και ειδικά όταν προσπαθείς να στρίψεις το καρότσι! η μεγάλη ρόδα το κάνει πιο ευέλικτο, από τις μικρές κ διπλές... από εμπειρία ενός ζευγαριού μάθαμε ότι το συγκεκριμένο δεν έχει κραδασμούς κ έτσι δεν τραντάζεται τόσο το μπεμπάκι, κάτι που θεωρώ σημαντικό.

εσύ το αγόρασες κ διαπίστωσες αυτά τα προβλήματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΜΑΞΙ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΠΑΓΚΑΖ! ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ! ΠΕΖΟ 206 ΕΙΧΑ Κ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝΕΤΟ ΠΟΡΤ ΠΑΓΚΑΖ! ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!!!! ΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΕΣ ΣΕ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝΕΒΕΝΕΙΣ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ Κ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!ΦΑΝΤΑΑΣΟΥ ΜΕ ΜΩΡΟ!!!! ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ Κ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!

ΓΙΑ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ! ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΚΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ! Ε ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

επιτέλους είδα και εγώ τα καρότσια και μπορώ να εκφέρω γνώμη!!

happy πολύ όμορφο το καρότσι σου!! καλοτάξιδο :lol::lol: (ή δεν λένε έτσι χιχι)

mariannap τα maclaren σαν σχέδια είναι από τα απαπημένα μου είχαμε και εμείς όταν ήμαστα μωράκια...το αγαπημένο μου είναι το MCLAREN XLR σε καφέ & ροζ αλλά για διάφορους λόγους δεν μας βολεύει :) μπορεί αργότερα να το πάρουμε για ...καλοκαιρνό :lol::lol::lol: αν το βρουμε σε καλη τιμη!

Λοιπόν Ελενάκι και Demie είδα τα καρότσια σας!!! Έλενα κατάλαβα ακριβώς αυτό που λες για το port bebe....Είναι σκληρό και κάπως...αποπνικτικό...Βέβαια εάν δεν έχεις καλαθούνα για το μωρό στην αρχή ή λίκνο τότε βολεύεσαι με αυτό...Σκέφτομαι πάντως και εγώ να την παραλείψω (έχω λίκνο για το μωρό και μια καλαθούνα που θα μου φέρουν δώρο)...

Πράγματι το Uno είναι πολύ ωραίο και σταθερό και το σχέδιο του μου άρεσε πολύ αλλά είναι λίγο μεγάλες οι ρόδες και εδώ που μένω (Χολαργό) δεν θα χωράει με τίποτα στο πεζοδρόμιο! Επίσης δεν το βλέπω να χωράει στο δικό μου αυτοκίνητο (yaris ...Ελενα το πέτυχες χιχι)...είμαι πάντως μεταξύ των 2 συν το κάθισμα αυτοκινήτου!

Σκέφτομαι μόνο να πάρω το κάθισμα τώρα και το καρότσι λίγο αργότερα (μετά τις 40 μέρες)...Εσείς τι λέτε? Θα το χρειαστώ νωρίτερα?

φιλάκια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΜΑΞΙ!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΠΑΓΚΑΖ! ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ! ΠΕΖΟ 206 ΕΙΧΑ Κ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝΕΤΟ ΠΟΡΤ ΠΑΓΚΑΖ! ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!!!! ΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΕΣ ΣΕ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝΕΒΕΝΕΙΣ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟ!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ Κ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!ΦΑΝΤΑΑΣΟΥ ΜΕ ΜΩΡΟ!!!! ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ Κ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!

ΓΙΑ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ! ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΚΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ! Ε ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ!

Ελενάκι το δικο σου χωρούσε σε yaris (το καινούριο)...Επίσης, θύμισέ μου, το μωρό το έβγαλες με το κάθισμα αυτοκινήτου από το μαιευτήριο? Μπορεί να δεθεί από τόσο μικρό? Η μαμά μου λέει δεν μπορεί και ότι θα χρειαστώ καλαθούνα...να την ακούσω ? :lol::lol::lol:

φιλάκια πολλάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΣΑΜΙ??????????? ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΓΙΑ 10-20 ΛΕΠΤΑ ΔΡΟΜΟ?????????????? ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙΣ ΟΛΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΑΜ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ?????????????????????????

ΣΤΟ ΥΑΡΡΙΣ ΧΩΡΟΥΣΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΕΜΕΙΣ 2006 ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΧΟΥΜΕ :oops::oops: ΕΙΧΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΖΙΠ ΤΩΡΑ! ;););)

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΣΕΙ(ΜΗΠΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΕΝΕ?))) ΓΙΑΤΙ ΠΕΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Σ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΣΕΙ????? :lol::lol: ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΟΛΕΣ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΓΑΖΑΝ! Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ :lol::lol::lol: Κ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ Κ ΕΒΡΙΖΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ!

ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ Κ Σ ΕΙΠΑ ΤΟ ΠΗΡΑ 50 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ!!!!!

http://www.babyjunior.com/default.asp?p ... LangId=254

ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ 13 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ!!!! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΧΩΡΑΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΦΘΗΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΩ ΑΡΓΟΤΡΕΡΑ ΣΕ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ Κ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχ αυτό της λέω και εγώ!! να σου δώσω το τηλ της να της τα πεις?? :lol::lol::lol::lol:

την έχει πιάσει άγχος μη δεν πάρουμε κάτι και λείψει στο μωρό ....και όλο λέει: έλα μωρέ πάρτο σιγά τα 100 ευρώ θα μας σώσουν? και κάτι τέτοια :lol::lol::lol: έχουν πολύ πλάκα οι γιαγιάδες!!!

μμμ νομίζω του 2006 είναι το λίγο πιο παλιό...αλλά το πορτ παγκαζ είναι το ίδιο...πολύ μικρό!

ααα και εγώ θέλω τζιπ για να το βγάλω :D:D:D προλαβαίνω να μαζέψω τα λεφτά??? δώστε κάτι βρε κορίτσια :lol::lol::lol:

από ότι έχω διαβάσει πάντω πλέον είναι υποχρεωτικό το καθισματάκι!

οπότε θα πάρω και εγώ 2 κομμάτια...καρότσι switch και καθισματάκι...

περιμένω την φώτο!!!

ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μοντέλο J-2060 πήρες??

γιατί μου έβγαλε 4 μοντέλα.

πότε έφτασε 9 κιλά ο μπέμπης σου βρε θηρία!!!?????

Την δικιά μου την υπολογίζω αδυνατούλα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

j2022 πηρα εγω!!!!!

και τα κιλα μασ ειναι 9,700 για την ακριβεια!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ε ναι χωρις καθισματακι δεν γινετε! θα στη στειλω στο face thn φωτο ηταν ποιο μικροσ νομιζω ηταν αυγουστο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα θα σου πω κ εγω τι πηρα.....εκανε 750 πριν 3 χρονια αλλα εγω τοτε σκεφτομουνν να παρω ενα καροτσι κ να αντεξει για πολλα παιδια :lol:

πηρα το τριροδο της chicco το πορτοκαλι το τριπλο...σε πληροφορω οτι ειναι σουπερ....εχω κ ενα απλο με 4 ροδες κ ειναι χαλια.....δυσκολευομαι να στριψω...

το τριροδο το πας με ενα χερι....βολευει γενικα για οποιο δρομο (κ συνηθως στην αθηνα ολοι οι δρομοι εχουν το μαυρο τους το χαλι). την καλαθουνα την χρησιμοποιησα 4 μηνες....εκει κοιμοταν ο ζουζουνος..ειχε κ ενα πραματακι απο κατω κ το εστριβα κ ερχοταν ποιο ψηλα το μωρο αλλα ηταν ξαπλωτο...βοηθαγε γιατι ετρωγε πολυ κ οταν τον ξαπλωνα ηταν σαν να ηταν ορθιος..ασε που η καλαθουνα με βολεψε για τις μετακινησεις μας στην αρχη στο αμαξι....εχει ζωνες κανονικα κ ζωνη ειδικη μεσα για το μωρο....

το καθισματακι με βολεψε για το αυτοκινητο....κ στο καροτσι επισης..γιατι ηταν ψηλα κ εβλεπε...

το καροτσι το χρησιμοπ 2 χρονια...τ οεχω φορτωσει στην λαικη...εχουμε γραψει αμετρητα χιλιομετρα κ αξιζει τα λευτα του....να σημειωσω οτι οπως το εχω παρει ειναι ετσι ακριβως σαν καινουργιο....δεν θα το αλλαζα με κανενα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γεια σας κ πάλι!

samantha κατέληξες σε καροτσάκι τελικά?

elenatsak, ευελπιστώ ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα μεταφοράς του uno στα αυτοκίνητά μας απ'ό,τι υπολογίσαμε. στο seat cordoba χωράει με άνεση, τώρα στο yaris που έχω εγώ, επειδή είναι το καινούριο, έχει μεγάλη ευελιξία στο ότι μετακινούνται τα πίσω καθίσματα κ έτσι διπλασιάζεται ο χώρος του πορτμπαγκάζ. θα σας πω στην πράξη πώς θα είναι η κατάσταση!

όσο για τη μεταφορά του μπεμπέ μας από το μαιευτήριο- πρώτα ο Θεός - νομίζω ότι ένα πορτ-μπεμπέ θα είναι ό,τι πρέπει. για το καθισματάκι αυτοκινήτου δεν είναι λίγο νωρίς να βάλουμε το μπεμπάκι? τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας! Στο yaris χωραει το peg pereggo plikop3 . Ειχα βαλει το δικο μου καροτσι στης φιλης μου το αυτοκινητο. Αν κανεις τα καθισματα μπροστα δεν μενει χωρος για το παιδι μπροστα ειδικα οταν θα μεγαλωσει λιγο. Εγω οσο το χρησιμοποιησα το ευχαριστηθηκα. Η μικρη μου δεν εκατσε πολυ στο καροτσι. Γιαυτο και ειπα να το πουλησω γιατι το λυπαμαι . Δευτερο παιδι δεν θα κανουμε οποτε τι να το κανω. Παντως ειναι μια πολυ καλη επιλογη. Πιστευω πως να παρεις ενα καλο καροτσι απο την αρχη γλυτωνεις πολλα λεφτα...

Ευχομαι να κανετε την καλυτερη επιλογη. Φιλια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marietaki σ'ευχαριστώ για την πληροφορία.

Τελικά έκανα έναν επανέλεγχο στις διαστάσεις των καροτσιών κ απ'ό,τι φαίνεται το uno πρέπει να είναι το σχετικά πιο εύχρηστο για θέμα τοποθέτησης στο αυτοκίνητο. πολύ πιο κοντό για να χωράει, ελάχιστα πιο πλατύ, που νομίζω δεν μας απασχολεί.

peg perego uno : DIMENSIONS WHEN FOLDED: 91 (h) x 37,5 cm

Pliko p3 stroller: DIMENSIONS WHEN FOLDED: 99,5 (h) X 31,5

Pliko switch stroller:Dimensions when folded: cm 51,5 x 103,5 (h).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemie ασε τισ διαστασεις στην πραξη δεν χωραει και σου λεω το δοκιμασα στο φαρδοσ δεν εμπενε αν καταλαβεσ τι εννοωΖ!!!! το προβλημα ειναι το τιμονι! τωρα για το νεο υαρρισ δεν ξερω τι να σου πω! εγω οπωσ ειπα ειχαμε 2006 μοντελο!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΕΡΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!! ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΗΓΕΝΑ Κ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΓΛΗΤΩΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΙΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ Η ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ....... ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΝ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΚΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak το πήραμε το καροτσάκι, οπότε μια δοκιμή θα μας πείσει, όταν έρθει η ώρα του! ελπίζω κάπως να το χωρέσουμε στην πράξη! όσο για το καθισματάκι, αφού το λέει κ ο γιατρός θα είναι μια χαρά. άντε να δούμε! αχ, αρχίζει κ με πιανει μια ανυπονησία να δω το μπεμπάκι μου :ymapplause::-ss:ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΕ ΑΚΙ :D:D:D

ΠΟΣΟ ΕΜΕΙΝΕ?????(ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ!! από 26/2 μπαίνω στο μήνα μου κ περιμένω τον πρίγκηπά μου!!!

Εσείς βλέπω είστε 8 μηνών? να σου ζήσει ο μπουμπούκος σου, ό,τι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφα κορίτσια!!!

Τώρα είδα τις απαντήσεις :D Ήμουν και άρρωστη για ΑΚΟΜΗ μια φορά και γρίπη και τώρα πλέον είμαι καλά!

Λοιπόν τα είδα και εγώ από κοντά τα καρότσια!

Χρυσανθούλη καλά έκανες και πήρες καρότσι να αντέξει αφου θα έρθουν και άλλα πόσα μπεμπάκια να μπουν μέσα :D:D Πω πω! 750 ευρώ ε? Είναι ακριβούτσικο αλλά πρέπει να είναι πολύ καλό 8-)

marietaki ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!! Και εμένα μου φαίνεται περίεργο παιδάκια 3 ετών να κάθονται στο καρότσι!! Εκτός αν κουράζονται :) Να σου ζήσει η κουκλα σου!

Ελενάκι τελικά το δικό σου θα πάρω, πράγματι το uno είναι πολύ ωραίο και γερό απλώς μου φαίνεται λιιιιιιιιιγο πιο ογκώδες. Demie δεν το δοκιμάζεις μόλις έρθει να μας πεις??? :lol::lol::lol:

Demie, η Έλενα είναι σούπερ μαμά!!! Έχω δει φωτογραφίες από το μπεμπάκι της και ειναι το πιο χαρούμενο παιδάκι του κόσμου! Και αυτό τα λέει ΌΛΑ!!!!!!!

ααα επίσης εγώ μπαίνω στις 31 στον μήνα μου βάσει ΠΗΤ και στις 23 βάσει τελευταίας περιόδου.

Όπως είπαμε μπορεί να γεννήσουμε μαζί :lol::lol::lol: Θα πίνουμε καφέ στο Ιασώ χιχιχι

Αλήθεια Έλενα, στις πόσες εβδομάδες γέννησες?

πολλά πολλά φιλιά και προσοχή στα κρυώματα!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...