Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Σταυρουλίτσα,δε νομίζω να κάτσουμε εδώ και με τις ώρες για να ανοίξουμε το 4.Προς το παρόν θα ανοίξουμε το 3 :lol::lol::lol: Άντε καλή ξεκούραση.

Ρε κορίτσια πρέπει να βρεθούμε όπωσδήποτε!Και ναι........ :?::?::?::?::?::?::?: .........έχω τη σούπερ ιδέα.Το καλοκαίρι όλες μαζί διακοπές στην Πάρο στο Βικουλίνι,να θυμηθούμε και τα νιάτα μας \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΙ ΘΑΜΟΥ ΠΕΙΣ;;;; ΤΡΙΤΟΔΕΜΙΤΕς ΦΥΤΑ :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΟΣ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕΘΑΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mille merci για τα καλά σας λόγια (αν ήμουν και 20 κιλά πιο αδύνατη θα ήμουν ακόμα πιο γλυκιά) :twisted:

Η "ξετσίπωτη" που πήγε;;Είδε τις φώτος μου και έπεσε ξερή από την ομορφάδα μου =))=))=))=))=))

Βίκυ θα του λες " τι προτιμάς; μάμμυ ή νεύρα;;;;"

Μέχρι να πατήσω υποβολή επέστρεψε η Σαλονικιά.

Αυτό το κλασική φυσιογνωμία τριτοδεσμίτισσας πως να το πάρω;;;;;;;; :-?:-?:-?:-?#-o#-o#-o#-o#-o Ναι τις πρόλαβα τις δέσμες, αποφοιτος 1998.

Από πότε οι γιατροί είστε αλάνια;;; Εγώ θυμάμαι η δεύτερη δέσμη ήταν η μόνη που δεν ήρθε στην 5μερη στο λύκειο.Τι θυμάμαι βραδιάτικα 8-|8-|8-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε :!: βεβαια για καφε θα παμε :!::!::!::!::!::!: που να σε παω ,στα μπουζουκια ή σε πανηγυρι που τη βρισκω εγω :o:o:o ειμαι και της παραδοσης βλεπεις :lol::lol::lol: το τσιγαρο ομως εχει 3 χρονια που το εκοψα και το μπεγλερι 2 :lol::lol::lol::lol:

Παντως μην με περασετε και για καφριλα,καθ'οτι και τεκνο της αριστερας και της επαναστασης :lol::lol::lol: αλλα οταν θελω να κατεβασω πολλα μονο παρακμη :!::!::!::!: ΤΕΛΟΣ :!::!::!: μονο ετσι ξεδινω :!::!:

Σκεψου τον ανδρα μου που με ειδε να σκαω μυτη στην εκκλησια στη Θεσ/νικη με τα κλαρινα,χορευοντας :o:o:o:o:o απορω πως δεν την εκανε :lol::lol::lol:

Φουφου εσυ τι χορους εκανες :?: Σταυρουπολη μενει η αδελφη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε όργια,με έχετε ψοφήσει στο γέλιο βραδιάτικα!Να τις κανονίζουμε συχνά τέτοιες βραδιές!!!!!!Η Χαρά εφημερία με το λαπιτόπι αγκαλιά κι εγώ να φτιάχνω φυλλάδια συγχρόνως :lol::lol::lol::lol:

Είμαι δασκάλα λάτιν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.......οταν θελω να κατεβασω ρολα εννοουσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε δεν σας προλαβαινω :twisted::twisted::twisted: παω να πατησω υποβολη και βγαινουν 10 δημοσιευσεις :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Βικουλινι ΟΠΑ-ΟΠΑ :!::!::!::!: Αστα τα οπα και τρεμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα που πλησιαζει η ωρα για το 3....τι τιτλο λετε να βαλουμε :?::?::?::?: για προτεινετε....μην το βαλουμε παλι σκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ρε Βικουλίνι μας μεράκλωσες!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion14.gif]

Μπράβο,Χαρουλίτα!Επικοινωνούμε τρελλά κι εγώ για τιτλο σκεφτόμουν.Α,βρήκα............ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 Νο3!!!ΦΟΥΦΟΥ Η ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι αλήθεια τι τίτλο για πείτε καμια ιδέα

Γεια σου ρε Βικουλίνι με τα ωραία σου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε ο άντρας μου και προσπαθώντας να φτιάξει κάτι στον υπολογιστή τον έκλεισε.

Τι μαστροχαλαστής αυτός ο άνθρωπος :evil::evil::evil::evil:

Βίκυ απο μεταλ, πάμε μπουζούκια και τώρα το γυρίσαμε στο δημοτικό. Ωωωωωωωωωωχχχχχχ μανούλα μου, που έμπλεξα.

Ρε Χαρά τον λυπάμαι τον άνθρωπο :shock::shock::shock: Πωπω τι θα έπαθε όταν τα άκουγε τα κλαρίνα :o:o:o:o:o

Λοιπόν προς τιμήν μου θα το βγάλετε το 3 "για πολλές επιθέσεις...." =))=))=))=))=))=))=)) Τώρα είναι για γέλια ή για κλάματα η κατάσταση μου δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ 6,30 ΠΑΝΩ ΠΑΛΙ Κ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ...ΩΡΑΙΑ Η ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΑΛΛΑ...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι δε σου μιλαω μωρη τρελλη και εσυ :?::?::?::?: προλαβαινω :?::?::?::?:

Ααααα :!: για λατιν ερχοσουν :o:o:o τρελλο κεφι και εσυ τι να σου πω :lol::lol::lol::lol: ειδες τι εχανες τοσα βραδυα Φουφουκα που ειχες χαθει :?::?::?:

Εφημερεια και mammy :o:o:o:o:o:o κριμα :!::!::!::!::!::!::!: απο αδικο να παει ο κοσμακης :shock::shock::shock::shock:αν και τωρα θα παω απο αδικο εγω....ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩ καλεεεε :!::!::!:

Ωραιος τιτλος :lol::lol::lol: εγκρινω :!::!::!::!:

Εγω σκεφτηκα 1ον το πολυ πρωτοτυπο"ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ" ΚΑΙ 2ον το πολυ κακο :lol::lol::lol: "ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΟΙ ΟΧΤΡΟΙ ΜΑΣ" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΙ ΘΑΜΟΥ ΠΕΙΣ;;;; ΤΡΙΤΟΔΕΜΙΤΕς ΦΥΤΑ :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΟΣ ΠΙΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕΘΑΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι περιμένεις καλέ, να σου απαντήσει;; Αυτή χορεύει και πίνει μόνη της [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Για εμένα έλεγε που είμαι φιλόλογος και άρα 3η δέσμη κάποτε στο λύκειο. Εεε, ναι κυρία μου, ήμουν φυτό, το λεώ και το παραδέχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν,αυτοί οι άντρες ρε παιδάκι μου!Όταν πάνε να κάνουνε κάτι φέρνουνε την καταστροφή.Α πα πα!Όταν είναι δε να φτιάξουνε τίποτα............εκεί να δεις.Αρχίζουν:"φέρε το κατσαβίδι,φέρε το ένα,φέρε το άλλο".Εμένα ο δικός μου μία λάμπα πάει να αλλάξει και παίρνει μαζί και την εργαλειοθήκη. :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,τι θες να δείξεις με αυτόν τον τίτλο;Κάτι σου λείπει ή μου φαίνεται;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χαρουλίτα είναι η στιγμή της αλήθειας για τα 100.000 ευρώ............. :lol::lol::lol: Δεν είχα χαθεί ρε!Είχε έρθει ο άντρας για 4 μέρες και δεν έλεγε να τον αφήνω μόνο.Αφού θα καθότανε λίγο.Για πιο πριν δε σας έβρισκα μέσα οποτε έμπαινα και δεν είχα και πολύ χρόνο.Κοιμόμουνα νωρίς.Είναι όμως τώρα 2-3 μεσημέρια που έχω κοιμηθεί και τώρα είμαι ντούρασελ. :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ταμα το εχει και ξυπναει στις 6.30 η Βικυ :o:o:o:o:o:o

Το εγκρινω ηταν για τον τιτλο της Φουφουκας αλλα τωρα που ειδα της Φωτεινης πεθανα :lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρη τρελλη μην μπερδευτεις και βαλεις μπεμπακια 2011 :o:o:o:o:o:o το 2010 γεννησαμε :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον ήρθε η ώρα για ύπνο.

Κοριτσάκια καληνύχτα.

Χαρά που θα είσαι τέτοια ώρα την άλλη εβδομάδα;; =((=((

Μην γράψετε καμιά βλακεία για τίτλο και γίνουμε ρεζίλι. Να σας πω γράψτε τους μηνες με συντομογραφία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα,Βικουλίνι!Ρε κορίτσια έχει ψιλοκόψει το χιόνι!Δε θέλω να πάω σχολείο αύριο!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((

Χαρουλίτα,πότε ξεκινάς δουλειά;Την Παρασκευή;Εφημερίες πότε έχεις;Μπορεί να ξυπνάει ο Μπέμπης της τόσο νωρίς ρε.Και αυτό με τους οχτρούς μου άρεσε.Αχ,ναι τι λέω η γυναίκα.2010 γεννήσαμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Φουφουκα δεν σε μαλωνω :lol::lol::lol::lol: κατσε να δεις εμενα απο μεθαυριο αν θα χαθω :lol::lol:

Φωτεινη,θα κουμπαριασουμε τελικα το αποφασισα :!::!::!::!: εισαι το ταιρι μου στις ατακες :o:o:o:o οντως μονη χορευω :lol::lol::lol:

Λοιπον ανοιχτο οπως θες :!::!::!::!: αντε πειναωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ανοίξτε το 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Θα μας πετάξουν απο το μάμμυ.

Όσο σκέφτομαι τις κοπέλες που θα μπουν αύριο και θα το δουν γεμάτο...ωχχχ τι έχουμε να ακούσουμε :shock::shock::shock:

Φουφού εμένα εκτός από την εργαλειοθήκη πάντα παίρνει και τον μπαμπά μου για εργάτη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,φεύγεις την πιο κρίσιμη στιγμή!

Χαρουλίτα εμείς θα εγκαινιάσουμε το Νο 3!!!!!!Πλησιάζει η ώρα :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:lol::lol::lol: Μ'έχει πιάσει η μ@@@@@@α τώρα,αλλά μ'αρέσει!!!!!!Αντε σκέψου ρε doctor τίτλο.Τι να βάλουμε τελικά; :-?:-?:-?

Πείτε καλέεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυτο με τις δουλειες λες και περιγραφετε τον δικο μου :lol::lol::lol::lol: την αλλη εβδομαδα τετοια ωρα θα ειμαι σπιτι μου :D:D:D 20/03 εχω την 1η εφημερια :cry::cry::cry::cry:

Παρασκευη γυριζω Φουφουκα :cry::cry::cry::cry:

Αντεεεεε :!: ανοιξτο,βαλε την Παρο ,την Ναξο,τη Σαντορινη οτι θεςςςς :lol::lol::lol: τελειωνε :!::!::!: πειναω :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...