Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Αν εννοείς την Αγία Πετρούπολη κατα Ρωσία μερια :lol::lol::lol::lol:

Φωτεινή είδες τι άτιμες που είναι?Με παρασέρνουν και εχω να σηκωθω στις 6.30.Α να χαθήτε αλήτισσες!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέ τι κάνετε τέτοια ώρα εδώ;;; ήρθα να κλείδω το παράθυρο και λέω κάτσε να δω τι γράψανε και σας βρίσκω μέσα. Άντε για ύπνο, γρήγορα :lol::lol::lol::lol:

Χαρά στις φωτο του γάμου μοιάζεις στην κόρη σου, στις άλλες όχι τόσο. Αλλά πάλι ούτε και στον άντρα σου πολυμοιάζει. Μωρή μπας και είναι του γαλατά;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Νωρις το θυμηθηκες να κλεισεις το ,παραθυρο και σε βλεπω ολη μερα μεσα :lol::lol::lol: τι να κανω ρε Φωτεινουλα,λειπει ο αντρας,το μωρο κοιμαται......

Θα με αναγκασετε να σκσναρω φωτο του ανδρα μου μωρο και θα παθετε πλακα :o:o:o για να μη λες παλιοΤασω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,ελάτε να γεμίσουμε τις σελιδούλες!5 σελιδούλες τι είναι;Να το ανοίξουμε απόψε ε;;;;;;;;

Εγώ έχω καιρό να πάω γυμναστήριο.Από αυτή την εβδομάδα όμως ξεκινάω πάλι κανονικά.

Σταυρουλίτσα μου,θα πάρω αύριο το πρωί τηλέφωνο να δω.

Χαρουλίτα,η Πετρούπολη είναι Δυτικά Προάστια.Μπουρνάζι,Ίλιον,Περιστέρι.

Φωτεινούλα,κάτσε λίγο στο παρεάκι.

Φωτογραφία,δε βάζω.Φοβάμαι μη με ματιάξετε :lol::lol::lol: Μπορεί να βάλω.Αν βάλω θα τις δείτε και θα τις ξαναβγάλω αμέσως :lol::lol::lol:

Σταυρούλα,μη φεύγεις :((:((:((:((:(( Ελάτε ρε κι εγώ νωρίς θα ξυπνήσω :D:D:D:D:D:D

Είναι από τις λίγες φορές που βρισκόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε φουφούκα βάλε και εγώ έχω κόλλημα με αυτά.Πρώτη φορά βάζω φωτογραφίες στο net και μόνο στο προφίλ.Αφού να φανταστείς δεν έχω ούτε facebook.

Ο άντρας μου θα γίνει τούρκος αν μάθει οτι ανέβασα foto :lol::lol::lol:

Πεμπτη πολύ δυσκολη τάξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζηλεψα και εγώ και έβαλα φωτος στο προφιλ. Θαυμάστε θεϊκή κορμάρα :shock::shock::shock::shock::shock:

Και μην τολμήσει καμιά και πει ότι το παιδί δεν μου μοιάζει, θα την στείλω άμεσα σε οφθαλμίατρο.

Καλέ Σαλονικιά το παράθυρο του δωματίου εννοούσα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

τον υπολογιστη τον έχω πάντα ανοικτο όλη μέρα . Μηπως έχετε και ποντιακή καταγωγή;;;;;;;;;;;;

Αμα βαλω βιτάλη θα ξυπνήσει ο μικρός και δεν το θέλουμε αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ δύσκολη ρε συ!Εδώ διαβάζω εγώ 500 ώρες φαντάσου τα κακόμοιρα τα παιδάκια! :roll::roll:

Ε,Χαρουλίτα μη λοξοδρομείς.Εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε ε;;;; :-w:-w:-w:-w:-w

Κι εμένα το ίδιο.Αν έστω υποψιαστεί ότι έχω βάλει,μία που τις είδε και μία που με χώρισε. :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Άντε μπορεί αύριο να βάλω καμία.Να θαυμάσετε την ομορφιά μου :lol::lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,πάω να δω φωτογραφίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Σταυρουλα,εισαι σε καλο δρομο :lol::lol::lol::lol: οχι σαν τη Φουφου που λοξοδρομησε :lol::lol:

Ελα ρε Φουφου βαλε και αν σε ματιαξουνε ξερω να ξεματιαζω :o:o:o τι επιστημονας ειμαι :lol::lol:

Αααα!καταλαβα κατα που πεφτει ;);) και εγω παιδι δυτικων προαστιων :!::!: Αμπελοκηποι-Θεσ/νικης το πατρικο μου :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ και ο άντρας μου έχουμε σελίδα στο φεισμπουκ. Έχουμε μόνο στο σκύλο μας για να της βρούμε γαμπρό :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλήθεια λέω.

Και όσο εμείς δεν θέλουμε να βάζουμε φωτος στο φ. τόσο βάζει η αδελφή μου στη σελίδα της :evil::evil::evil: εχει κάνει τον μικρό πασίγνωστο

Καλως τη Βίκυ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!Ήρθε και το βικουλίνι! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Χαρουλίτα,όταν έκανα χορο ερχόμουνα τέτοια εποχή στη Θεσσαλονίκη,γιατί είχαμε διαγωνισμό.Στο στάδιο της Σταυρούπολης.Τι ωραίες εποχές!!!!!!Πριν μία εβδομάδα πήγαν οι φίλοι μου γι'αυτό το λόγο. :(:(:(

Φωτεινούλα,εγώ σε αυτούς που έχουν fb το έχω ξεκαθαρίσει με τις φωτογραφίες των παιδιών.Ας παρεξηγηθούν και ας με πουν περίεργη όμως με αυτά που γίνονται φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή εισαι Γλύκα!!!!!

Και ο γιος σου φτυστός!!!!Μπράβο κοπέλα μου..

Εγω δεν τολμάω να βάλω τωρινή μου.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι καλά να έχουμε μια εικόνα η μία για την άλλη

Φουφούκα αντε η σειρά σου τώρα.

Ε εσύ επιστήμονα κανένα κόλπο να μου μιάσει η κόρη ξέρεις ή μόνο στο ξεμάτιασμα έχεις μείνει??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε δε λοξοδρομω :o:o:o ειπαμε Φουφου θα ανοιξουμε το 3 σημερα ;)

Και εμενα παιδια εχει θεμα με το net,εχθες μου φωναζε οτι εχω κολλησει με το μαμμυ :(:( ευτυχως που ειναι ασχετος και δεν μπορει να δει τις φωτο :oops::oops::oops: κ

Ουτε εγω εχω face και τα κοροιδευα,αλλα κοιτα τι επαθα mammycholic :shock::shock: :shoc :shock::shock:

Παω να δω τις φωτο :!:

Τωρα που ηλθε και η Βικυ θα ανοιξουμε και το 4 :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι καλή κοπέλα αυτή η Σταυρούλα!! Να θυμηθώ αύριο να σου στείλω γλυκά για κέρασμα. Δεν πειράζει να χαλάσεις τη δίαιτα, θα τα κάψεις στο γυμναστήριο εσύ :D:D

Τι μουσικη ακούς εσύ Σταυρούλα; Οι υπόλοιπες τι μουσική προτιμάτε; Καλά τη Χαρά την καταλάβαμε ότι είναι γυναίκα του γλεντιού, "στο ένα χέρι το τσιγάρο, στο άλλο χέρι το μπεγλέρι" %-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(

Εδώ παίζει όλη μέρα το δεύτερο πρόγραμμα και γενικά έντεχνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε δε λοξοδρομω :o:o:o ειπαμε Φουφου θα ανοιξουμε το 3 σημερα ;)

Και εμενα παιδια εχει θεμα με το net,εχθες μου φωναζε οτι εχω κολλησει με το μαμμυ :(:( ευτυχως που ειναι ασχετος και δεν μπορει να δει τις φωτο :oops::oops::oops: κ

Ουτε εγω εχω face και τα κοροιδευα,αλλα κοιτα τι επαθα mammycholic :shock::shock: :shoc :shock::shock:

Παω να δω τις φωτο :!:

Τωρα που ηλθε και η Βικυ θα ανοιξουμε και το 4 :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έλα όμως που εμένα ξέρει να μπαίνει.Εμένα για το mammy δε μου λέει τίποτα.Μόνο άμα τον πιάσει.Αλλά ρε δεν έχει καμία σχέση με το fb.Είναι πολύ πιο αθώο.

Καλέ Φωτεινούλα,τι μανούλα γλυκιά και όμορφη είσαι εσύ.Όντως σαν να σου μοιάζει ο γιόκας.Έκανες καλή δουλειά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε δε λοξοδρομω :o:o:o ειπαμε Φουφου θα ανοιξουμε το 3 σημερα ;)

Και εμενα παιδια εχει θεμα με το net,εχθες μου φωναζε οτι εχω κολλησει με το μαμμυ :(:( ευτυχως που ειναι ασχετος και δεν μπορει να δει τις φωτο :oops::oops::oops: κ

Ουτε εγω εχω face και τα κοροιδευα,αλλα κοιτα τι επαθα mammycholic :shock::shock: :shoc :shock::shock:

Παω να δω τις φωτο :!:

Τωρα που ηλθε και η Βικυ θα ανοιξουμε και το 4 :lol::lol::lol::lol:

Άμα σου φώναζε χτες σκέψου τι θα κάνει σήμερα ο άνθρωπος [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέχομαι πάσης φύσης κεράσματα!!!!Φωτεινη εγώ ακούω rock και metal :oops::oops::oops:

Φουφου και μένα σχετικότατος είναι γιατι είναι και η δουλειά του.Το mammy καμία σχέση με το fb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει εφημερία ο doctor σήμερα,γι'αυτό είναι ακόμα μέσα η ξετσίπωτη :lol::lol::lol:

Σταυρούλα,ροκ και μέταλ;;;Έλα να κάνεις παρέα με τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Α!!ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΛΤΣΕ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΖΑΜΠΟ!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΓΩ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΞΕΧΝΙΕΜΕ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ!!

Α!!!!!!ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΞΕΝΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛ!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΤΗ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι καλά που ήρθες να πάρεις τη θέση μου για να μπορέσω να αποδεσμευτώ.. :)

αντε με το καλό το 4

Εγώ σιγά σιγά θα μπω σε sleep mode οπότε κοριτσάρες καληνύχτα και πολλα φιλιά :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια. :lol::lol::lol::lol: Το σίγουρο είναι ότι εμείς μόνο για καφέ θα πάμε γιατί για ποτό μάλλον δεν θα βρισκουμε επιλογή που να καλύπτει όλα τα γούστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Φωτεινη,θα με διαολο@@@@@ :oops::oops: τι να κανω ομως ολη μερα μονη στην ερημια που με εφερε :twisted::twisted::twisted: εγω ειπαμε ειμαι παιδι δυτικων προαστιων,μεγαλωμενη στη βαβουρα :!::!::!::!::!:

Φωτεινη εισαι γλυκα και ο γιος φτυστος :o:o:o αλλα αληθεια ετσι σε φανταζομουν :o:o εχε :o ις κλασσικη φυσιογνωμια τριτοδεσμιτισσας :lol::lol::lol: (εσυ τις προλαβες τις δεσμες,ε?γιατι οι αλλες ....αγνωστη λεξη :o:o:o:o )

Ελα ρε εσυ με το 2ο προγραμμα σαν τον ανδρα μου :o:o:o:o ακουω και τη Βιταλη κα :o ι νταλκαδιαστηκα :lol::lol::lol::lol: παω να βαλω κρασι :lol::lol::lol:

Τι περιμενεις :?::?::?: τριτοδεσμιτες-φυτα :o:o:o:o δεν ειναι σαν και εμας τα αλανια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...