Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

προχθες την ειδε ο μπαμπας μου να το κανει και ειπε οτι το εκανα και εγω μικρη :shock::shock::shock: και λεει ο ανδρας μου"ολες τις μαλ@@@@εις απο εσενε της πηρε!!!" :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέ τι είστε εσείς;;;;;;;;Έχετε βαλθεί να με τρελλάνετε!Διαβάζω διαβάζω και στο τέλος δε θυμάμαι τόσα που είναι!

Χαρουλίτα μην ανησυχείς,εδώ είμαι και θα ανοίξω έγκαιρα το καινούργιο θεματάκι ;)

Πολύ γέλασα με αυτά που γράφατε.

Κορίτσια,εδώ χιονίζει τρελλά!Μάλλον αύριο δε θα έχω σχολείο.Όπότε σας απειλώ......όλο το πρωί θα είμαι μέσα [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ναι,δόξα τω Θεώ έφτασε ο αντρούλης μου!

Κατερινάκι,τα συλλυπητήριά μου για τον παππούλη.Μήπως για αυτό δεν έχεις καλή διάθεση;Επηρεαζόμαστε μωρέ;

Μαγδούλι,περαστικούλια!

Αχ,πάλι δε θυμάμαι!Γλωσσούδεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε που εισαστε ολες :?: γιατι με αφησατε μονη :?:

Τελικα,τα φαγαμε τα λαχανικα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] μαλλον δεν πεινουσε εκεινη την ωρα γιατι μετα κοιμηθηκε και μολις ξυπνησε,τα καταβροχθισε :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ανεβασα και αλλες φωτο,εκτος απο νυφη για να μη νομιζετε οτι εβαλα αυτες μονο που με εχτιζαν απο το πρωι 45 μαστορες...... :-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ;;;;;;;;;;;;ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε φιλεναδα,δεν μου μοιαζει σας λεω :twisted::twisted::twisted: θα βαλω μια που να ειναι με τον ανδρα μου για να δειτε :twisted::twisted::twisted:

ευχαριστω για τα καλα σας λογια,μην μας περασουν και για ψωνια :oops::oops::oops:

καλε η Κελλυ Κελεκιδου ειναι :!::!::!::!: οχι ρε απο το bachelor ειναι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala poly το χαιρομαι που γεμιζετε σελιδες τονο αν κ δε θυμαμαι τιποτα.

φωτεινη σε καταλαβαινω,εμενα κανει κ λεει πολλα κ διαφορα, ει ναι κ απο κατω μου κ ανεβαινει 4-5-6 φορες τη μερα την ωρα που τον ταιζω κ αυτος τα παραταει.ασε δε ξερω τι να κανω,αν κ υπαρχουν διαστηματα που σταματαει να λεει μαλακιες κ απλα ειναι τσιμπουρι.παλι καλα! η αληθεια ειναι οτι οταν κραταω σταθερη σταση αλλα παντα κυρια κξ ευγενικη(μη γινουμε κ εμεις σκ@$@^%$#%^$ατα)τοτε τοτε κερδιζω τη μαχη.

θα δοκιμασω κ εγω το αιτημα φιλιας να δω τι παιζει...

τι εννοειτε που βαζουμε τα μωρα???

λοιπον,τον βαζω στο παρκο οπου εχω ενσωματωσει το γυμναστηριο (το οποιο μετατρεπεται κ για ανασκελα κ για καθιστα)αλλιως τον εχω για λιγο καθιστο διπλα μου κ τον απολαμβανω.δε τον βαζω σε περπατιστρα,εχω αλλα δε θα την χρησιμοποιησω.εχω κ ενα καθιστο που κουνιεται κ ακνει μουσικη αλλα δε καθεται κ ωρες εκει.

χαρα καλη αρχη με τη χορτοσουπα!

παω να δω τα πμ.

ποσο χαιρομαι που χιονισε κ στην αθηνα!!!

βικυ κ εγω τα παρατησα λιγο αν κ βρηκα προσκλητηριο.μπομπονιερες θα κανω τις μισες εικονιτσες σε πουγκακι με κορδελα(μου βγαινει στο 1,20 με τη δουλεια δικη μου).εικονες ξυλινες με χρυση επιφανεια.τις αλλες μισες ετοιμες καραμελιτσα η κουτακι με μπρελοκ παιδικο(τι πρωτοτυπο!!!!)μπορει κ ολα εικονες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο,τωρα που εκανα δωρο τικερακι,θα μου κανεις τις μπομπονιερες :?:=))=))=))=))

τι νομιζατε οτι απο την καλη μου την καρδια ,μοιραζω τικερακια απο το πρωι :?::?: θα ζητησω κατι απο ολες :lol::lol::lol::lol::lol:

παω να βρω να βαλω μια φωτο με τον ανδρα μου να δειτε :((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΒΓΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ :( ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Και οτι θα σε ρωτουσα,που ειναι τα καμαρια σου :?::?: κριμα που φευγεις :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε!ναι λοιπον με λενε Diana Von Christesen :)):)):)):)):)):)) Τι σουηδεζα ρε παλαβες,Βλαχα ειμαι απλα,εξου και το ονομα...Ζαχαρουλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για το παιδι,μη με νευριαζετε γιατι δεν μου μοιζει καθολου :twisted::twisted::twisted: μολις εβαλα μια που την κραταει ο ανδρας μου :roll::roll: δες και πες μου :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Μιτσι,σε οτι αφορα το τικερακι,επειδη στο καθενα εμπνευστηκα απο κατι,σε εσενα διαλεξα ενα μωρο που τρωει ολο χαρα μιας και ξερω τον καημο σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χαρουλίτα,τι κούκλα είσαι εσύ;Η φωτογραφία στον καρδιοτοκογράφο είναι πολύ συγκινητική.

Έλα,πού είστε καλέ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσα γράψατε σε 2 μέρες? είστε απίστευτες.... :o:o:o:o

Χαρά τι κούκλα είσαι φτου φτου μη σε ματιάξω.Και η κόρη σου είναι ιδια εσύ.Ετσι κάνουν τα καλά παιδιά(τα ακους παιδί μου?)η δικιά μου δε μου πήρε τίποτα.. :(:(

Φωτεινή τι να πω για την πεθερά σου. Αφού της μιλάς ακόμα...:lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι συλληπτήρια.

φουφού εχετε σχολείο?Εμείς αυριο κανονικά :(:(

Μαγδα πως είναι ο μικρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χαρα!!!

τα μωρά αλλάζουν συνέχεια αν και εγω νομίζω οτι σου μοιαζει.Τη δικιά μου την φωνάζουν όλοι Πετρούλα(Πετρος ο αντρας μου) ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσες μου,είμαι πολύ χαρούμενη που είστε εδώ.

Σταυρουλίτσα,δεν ξέρω ακόμα αν έχουμε.Μακάρι να μην πάω :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Χαρουλίτα,η Στέλλα όταν γεννήθηκε ήταν ίδια ο άντρας μου.Τώρα λένε ότι είναι φτυστή με εμένα. :D:D:D:D Φανταστείτε τι όμορφη που είναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα ουτε εσεις εχετε χιονια :?::?::?:

Λοιπον κοριτσια πρεπει να ανοιξουμε το Νο3,η Φουφουκα δηλαδη,αφου εχει ανοιξει και προηγουμενα,να τηρησουμε τις παραδοσεις ;)

Ελα 5 σελιδουλες δεν ειναι τιποτα ;)

Σταυρουλα ομοιπαθουσα βλεπω :lol::lol: μωρα με τον ανδρα μου εχουμε τα ιδια χρωματα για αυτο μπερδευεστε,κατα τα αλλα την εφτυσε ο ατιμος :lol::lol::lol:

Κοριτσια πως παει το γυμναστηριο :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι κάνετε τέτοια ώρα εδώ;;; ήρθα να κλείδω το παράθυρο και λέω κάτσε να δω τι γράψανε και σας βρίσκω μέσα. Άντε για ύπνο, γρήγορα :lol::lol::lol::lol:

Χαρά στις φωτο του γάμου μοιάζεις στην κόρη σου, στις άλλες όχι τόσο. Αλλά πάλι ούτε και στον άντρα σου πολυμοιάζει. Μωρή μπας και είναι του γαλατά;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσες μου,είμαι πολύ χαρούμενη που είστε εδώ.

Σταυρουλίτσα,δεν ξέρω ακόμα αν έχουμε.Μακάρι να μην πάω :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Χαρουλίτα,η Στέλλα όταν γεννήθηκε ήταν ίδια ο άντρας μου.Τώρα λένε ότι είναι φτυστή με εμένα. :D:D:D:D Φανταστείτε τι όμορφη που είναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Ενοειται ρε φιλεναδα<οτι θα ειναι κουκλα ;) βαλε και εσυ καμια φωτο στο προφιλ να σε δουμε και εσενα ρε Φουφουκα,μονο εμεις :roll::roll::roll:

Αληθεια(ασχετο τωρα) η Πετρουπολη κατα που πεφτει :?: γιατι ειμαι και ασχετη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φουφου μακάρι.Εμεις δεν είχαμε σήμερα.Για αύριο δεν είπαν τίποτα.Ποτε περιμένουν?Αρα θα πάμε κανονικά :evil:

Αντε βάλε και εσύ μια φωτογραφία στο προφίλ.θα τη δούμε μόνο εμεις.να έχουμε εικόνα πως είμαστε...

Χαρα πήγα και σήμερα :-bd αλλά εχω πολυυυ δρόμο ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...