Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Χαρά έχω μια αδελφή ελεύθερη!!Σου βρίσκεται κανένας γαμπρός;; γιατί με τις μαλ....ς που κάνει θα μου μείνει στο ράφι :evil::evil::evil::evil: Αλλιώς θα κάνω μετά εγώ την κόρη, θα κάνεις εσύ τον γιο και τσουπ συμπεθεριάσαμε :D:D Ειδες ποσο εύκολο είναι, και υπόσχομαι να μην λέω αυτά που έχω ακούσει εγώ 10 χρόνια. Δεν χρειαζεται να της μιλας της πεθερας μου για να λέει αυτά που λέει

Καλή επιτυχία με την χορτόσουπα.

Βικυ άσχετο, δεν θυμάμαι αν ξαναρωτησα αλλά τον μικρούλι πως θα τον βγάλετε;

Ρούλα για να δεις φωτογραφια της Χαράς πρέπει να είσαι φίλη της. Κάνε και σε εμένα αιτημα γιατι και εγώ δεν σε βρίσκω. μονο μια stacey76 βρισκω. Τον μικρό τον έχω ή στο ρηλαξ (δεν μας χωράει πια), ή στο καρότσι με το καθισματάκι του αυτοκινήτου πάνω, ή σε ένα καθισματακι δραστηριοτητων (θα στειλω φωτο να το δειτε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΤΩΡΑ ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ...ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;;;;; :roll:

ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ή ΣΤΟ ΚΟΥΝΑΚΙ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ :)

Ουτε εσενα στη βγαζει τη Ρουλα :twisted::twisted::twisted: θα στειλω πμ στον admin μου φαινεται :idea:

Βικουλινι καθεται στο παρκο :?::?: σκεφτομαι και εγω να της παρω,αλλα αλλες φιλες μου μου λενε οτι δεν πολυκαθονται :roll::roll: τι λες εσυ :?: να της παρω :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε παρει αυτο απο το ιντερνετ και παιζει, αλλά δεν τον αφηνω για πολλή ωρα.

δεν κινειται δηλ. δεν ειναι περπατουρα/στρατουρα. ο παιδιατρος που το ειδε μου ειπε να τον βαλω οταν στηριζει μονος του την πλατουλα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμπρο ψαχνω και εγω για την μονη απο τις κολλητες μου που εχει μεινει ελευθερη :( ακουστε τωρα ιστορια...ηταν η 1η απο την παρεα που αρραβωνιαστηκε εναν μαλ@@@@α που επεζε ολοα τα λεφτα στα φρουτακια :twisted::twisted: χωρισε η κοπελα με πολυ ασχημο τροπο :(:( και εχθες που βγηκαμε για φαι,ποιος ερχεται στο ιδιο μαγαζι........ο ΜΑ@@@@Ας :twisted::twisted::twisted: ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑ :shock::shock::shock: βρηκε νεο θυμα :twisted::twisted: και το κουφο :?::?: ακριβως 7 χρονια μετα :shock::shock: 7/3 πριν 7 χρονια ειχαν χωρισει :shock::shock:

Τωρα για το στμπεθεριο καλα τα λες,αλλα εγω θα κανω μονο κοριτσια,ετσι λεει ο αντρας μου :lol::lol: οποτε ή θα κανεις εσυ παλι γιο ή αλλιως θα παντρψει ο Αλεξανδρος ,το Βασιλακη και τη Δημητρουλα και θα γινουμε ολοι κουμπαροι :D:D:D μετα τα συμπεθερια να αρχισουμε και τις κουμπαριες :lol::lol:

Ασε ρε :!: με δουλευει η μικρη :o:o

Τι μαρκα ειναι :?: απο που το πηρες αυτο :?: μ'αρεσει :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΑΥΤΟ!!ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΕΚΕΙ;;ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ..

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΙΤΣΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΜΠΑΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΙΑΛΛΕΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΕΣ ΚΤΛ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΟΠΩΣ Κ ΝΑΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΤΩ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ...ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ(ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣ ΕΝΝΟΩ)ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΟ Κ ΜΠΑΙΝΟΒΓΕΝΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ Κ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ :lol::lol:

ΙΑΚΩΒΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ :D:twisted::twisted::twisted: ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΟΜΙΖΩ!! :lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΑΜΠΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ;;;;ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ;;;;;;ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΗΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο εδω το πηραμε, νομιζω ειναι θεσ/νικη

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=2757

στην αρχη ηθελα ενα αλλο που το ειχα βρει στο αμαζον αλλά δεν εστελναν ελλαδα :cry::cry::cry: οπότε πηραμε αυτο.

ναι βικακι τον βαζω συνηθως για 10λεπτα.

δεν ξερω για ποσο ακομα θα το χρησιμοποιησουμε γιατί αντεχει μεχρι 11κιλα και 76πόντους (πριν 3 εβδομαδες ηταν ηδη 72)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μεγεια το τικερακι. Σας τακτοποίησε μια χαρα η Σαλονικια. μονο ξαναπηγαινε στην υπογραφη και σβησε αυτα που φαινονται (url=http://lilypie.com)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου χαρηκα που σου αρεσε :D:D ηθελα να ειναι νησωτικο(για αυτο εβαλα θαλασσα) αλλα να ξεχωριζει και η Μυτιληνη(για αυτο το γκιουζλεμεδακι) ;) το εβαλες ευκολα :?: γιατι η συμπεθερα μου η ξανθια δεν μπορουσε :lol::lol::lol:

Κοριτσια ξυπνησε :o:o:o εχει ρολοι για το φαι η χοντρη :o:o:o δεν χανει γευμα αυτη :lol::lol:

Βικυ μου,δεν καταλαβαμε βρε οχι :lol::lol::lol: αληθεια της κορης σου απο που βγαινει :?::?:

Λοιπον παμε να φαμε μανα και κορη και επανερχομαστε ;)

αχ :!: πολυ χαρηκα που συναντηθηκαμε ολες σημερα και ας παει στο καλο το σιδερο :lol::lol::lol: αλλα αν συνεχισουμε με αυτο το ρυθμο,πρεπει να ανοιξουμε το Νο3 και λειπει η Φουφουκα :(

Φωτεινη ναι θεσ/νικη ειναι ,απο εκει πηρα το δωματιο,το καροτσικλπ ;) αλλα και εμας δεν θα μας χωραει μαλλον για πολυ γιατι ειμαστε νταρντανες :lol::lol::lol: αυριο θα ελθει ο παιδιατρος να δουμε ποσο φτασαμε :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΣ ΜΑΣΕΣ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ 3!!

ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΠΤΗΣΕΙ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΟΥΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΤΗΚΕ!ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΑΞΗ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΜΑΡΟΥΣΩ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΩΝΑΧΤΟΥΝ Κ ΤΑ 2 ...ΤΗ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ Κ ΜΑΡΙΣΑ Κ ΜΑΡΟΥΣΩ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΒΓΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ ΛΙΓΟ ΒΓΑΙΝΩ Κ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ?ΕΓΩ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΩ ΚΡΥΟΥ Κ ΠΟΝΕΜΕΝΟΥ ΛΑΙΜΟΥ ;)

ΕΡΙΞΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ Κ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ!!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ.ΑΧ ΝΑΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΙΛΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΓΩ Η ΜΠΑ........

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΕΡΦΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΓΑΜΠΡΟ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ Κ ΑΥΤΗ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΕΚΛΕΙΨΑΝΕ ΚΑΛΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ!!ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΞΕΓΟΦΙΑΣΤΗΚΑ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΑΡΑ (ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΛΕΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΣ ΓΙΑ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ Κ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ?????ΝΑ ΧΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΛΕ...ΜΗ ΜΟΥ ΦΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΝΙΑ ΜΟΥ

ΤΙ ΛΕΕΙ ΜΠΗΚΑ Κ ΒΓΗΚΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα μου πολυ ευκολα το εβαλα το τικερακι.Ησουν πολυ κατατοπιστικη...

Ωωωωχχχχχχ Έλενα χαθηκε το τικερακι. Καλέ σου ειπα να σβησεις αυτά που φαίνονταν, όχι σχεδόν όλο.

Κοιμήθηκε ο μικρός μου. πάω να την πεσω και εγω για λιγο γιατι νυστάζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα μου πολυ ευκολα το εβαλα το τικερακι.Ησουν πολυ κατατοπιστικη...

Ωχ :!: Ελενη κατι πειραξες και το χαλασες :!: αν δεν το εχεις πες να σου το ξαναστειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ελενη,ειναι οΚ ;)

Συμπεθερα,τωρα μας πηρες ειδηση καλε :?::?::?: ελιωσα με τον κουμπαρο =))=))=))=))=))=))=))=))=)) αλλα ειμαστε καλα κοριτσια μητερα ;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Παντως η κορη μου δεν θα το πιστεψετε,αλλα δεν μου μοιαζει καθολου :!::!::!::!: αληθεια ειναι ιδια ο μπαμπας της :o:o:o μονο τα ματια μου εχει :lol::lol::lol:

Λαχανικα εφαγε μονο 4 κουταλιες και μετα το εφτυνε :twisted::twisted::twisted::twisted: θα προσπαθησω αργοτερα :roll::roll::roll::roll:

Κοριτσια ξερετε τι κουφο κανει :o:o:o φερνει το ποδι της στο στομα της και βυζαινει το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου :o:o:o:o προχθες την ειδε ο μπαμπας μου να το κανει και ειπε οτι το εκανα και εγω μικρη :shock::shock::shock: και λεει ο ανδρας μου"ολες τις μαλ@@@@εις απο εσενε της πηρε!!!" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...