Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Οχι ρε αλλα ειμαι τοσο θεα που ολες ειναι καλλιτεχνικες και εβαλα την πιο χαλια μου =))=))=))=))=))=)) για να μη σας κανω να νοιωσετε ασχημα :lol::lol::lol:

Εχω και αλλες ρε,δεν φαινονται :?:

τι εννοεις εχεις και αλλες;; 3 φωτογραφιες βλεπω εγω, δηλ εσενα, τη μικρη, και τη μικρη με τη ανιψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρθα παλι!!! η Καθολικουλα εχει σαλταρει απο χθες γιατι ειμασταν οοολη μερα εξω και δεν ειχε υσυχια να κοιμηθει...εντομεταξυ εχει μυξουλα και δεν μπορουμε να την βγαλουμε με τιποτα!!!!!!!!!

το Σαββατο βραδυ πεθανε ο παππουλης του αντρα μου και την κυριακη κηδεια και ολα αυτα.... :(:( γιαυτο δεν μπηκα....χθες πηγαμε στην γιαγια μου στην κουμπαρα μου και σε σοι του αντρα μου...

Συμπεθερα εγω βαζω πατατα, κολοκυθι, καροτο, κ λιγο σελινο.....στο τελος βαζω λιγο ελαιολαδο και λεμονι...θα δοκιμασω κ σπανακι...και ξεκιναμε και κοτοπουλακι ενα κομματακι για 1 βδομαδα την επομενη μοσχαρι και μετα 2 μερες το ενα 2 μερες το αλλο! καλα τρελλενεται για χορτοσουπα!!!!! δεν ξερω απο που εχει παρει.. :P στις 3 παω δουλεια κ δεν θελω :(:( κανει κρυο :(:(:( αυριο ρεπαρω ομως...! δεν ειμαι στα καλα μου αυτες τις μερες....καθολου!!! :( δεν ξερω γιατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα από την χιονισμενη Τριπολη!!!Δεν σας ξεχασα αλλα αυτες τις ημερες ημασταν ολο βολτες!!!Το πηγα το μικρακι μου χθες στα χιονια και ηταν τελεια!!!Τον εντυσα και πειρατη και του ζωγραφισα μουστακια, ήταν τελειος!!!Σας εγραφα πριν στην καθε μια ξεχωριστα αλλα με πεταξε!!!Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι η tweety μας ειχε γενεθλια :P:P:P ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!Επίσης οτι η χαρουλιτα βγηκε εξω και το εκαψε, μπραβο!!!Ααα και το κυριοτερο οτι η κορη σου ειναι κουκλα!!!Κατι για κιλα που λεγατε εγω εχασα 10 κατευθειαν απο το μαιευτηριο και η ζυγαρια ξανακατεβηκε παρολη την διαιτα αφου αδιαθετησα.Κατι για ηλικιες θυμαμαι εγω εχω γεννηθει 4/4/1977, αρα εγω νομιζω ειμαι το πιο πουρο, αλλα ευτυχως εχω καλα γονιδια και δεν μου πολυφαινεται!!!(είμαι και μετριοφρων!!!)Δεν θυμαμαι κατι αλλο, θα σας διαβασω καλα και θα επανελθω γιατι θελω και κατι να σας ρωτησω για το μπεμπακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι υπομονη!!κι εμεις το ιδιο παθαμε χθες επειδη ημασταν εξω δεν μπορουσε να κοιμηθει, που με τον υπνο εχει πολυ καλη σχεση, αλλα χθες τα χαλασανε!!μας το ματιασαν το παιδι γιατι ολη την ωρα μου ελεγαν τι ησυχο μωρο κλπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααα νομίζεις ότι δεν είχαμε πρόταση :!: Το συζητάμε με την καλή μου την Φουφού, αλλά δεν θελω να δωσω πουθενά το γιο μου, τον θέλω μόνο για εμένα :twisted::twisted::twisted::twisted: Άσε που πρωτα πρεπει να ελέγξω το Ε9 πριν κανονίσω οτιδήποτε :lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p Τι έτσι θα το αφήσω το παιδάκι μου να την πατήσει σαν τον μπαμπάκα του που πήρε τη μανούλα του μόνο με το βρακί της και το πτυχίο της κορνίζα. :lol: Σε αυτές τις εποχές που ζουμε όλα πρέπει να τα σκέφτομαι. θα κάνω τα ίδια της πεθεράς μου που όταν ήρθε σπίτι μας πρωτη φορά είπε το κορυφαίο " ε να συμπέθερε να υπήρχε και μια καμαρούλα να μπουνε μέσα :!::!: " Μόνο εγκεφαλικό που δεν έπαθε ο πατέρας μου :evil:

Αμα σε λεω εγω Τασω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελα ρε,ετσι ειπε :?: θα την ειχε πεταξει εξω ο πατερας μου :twisted::twisted::twisted: ή θα της ελεγε "μπραβο βρε συμεθερα :!: που το εχετε το σπιτι που θα μεινουν τα παιδια να δω αν μου αρεσει :?: "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα κοριτσια :D καλα καταλαβα οτι το ριξατε ολες εξω :lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,συλληπητηρια για τη γιαγια :(

ΡΟΥΛΑ,ευχαριστω για τα καλα σου λογια ;)

Παντως αυτο με τον υπνο συνεβη και με εμας :o:o απορρυθμιστηκε :shock::shock: ευτυχως μονο την ημερα :D:D την νυχτα παλι 10.00-9.00 το πρωι :D:D:D

ΦΩΤΕΙΝΗ,εχω και αλλες φωτο :? θα φτι :? αξω σημερα το αλμπουμ και θα σας ενημερωσω ;);)

Αντε μη μου μιλατε λιγο θελω να φτιαξω τικερακι για την Ελενη :o:o:o Ρουλα σου στελνω να γινουμε φιλες αλλα δεν το στελνει :twisted::twisted::twisted: στειλε εσυ αν θες :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι κ εγω! βγηκα να ψωνισω για το μωρο,ξεμειναμε! στο καρφουρ εχει 40 τις εκατο εκπτωση στα λιμπερο!!!!!!!!!!!!!!

ποσα διαβασα κ τιποτα δεν εμεινε!

μαγδα ουτε εγω εχω τικερακι,ειμαι τεμπελιτσα.σε ευχαριστω τοσο πολυ,που σαρεσουν τα κοσμηματακια!!!!

βικακι,χαιρομαι που ακουω εξοδους.

φωτεινη ειναι θεα η μανα σου,ακου βολτιτσα κ κρασακι!!παει σοι ο φεμινισμος! ενω η δικια μου μονο με το πατερα μου θα βγει(ειναι κ πιτσιρικια 50 ετων ακριβως,αλλα τρωνε κολληματα να βγουνε χωριστα!) εκτος απο μοναστηρια κ εκκλησια που τριγυρναει παντου με τις φιλες της εκδρομουλες.

φουφουκα μη μας λοξοδρομησεις κ εσυ...στο τελος θα παρει η καθεμια τα βουνα κ θα γινει το γνωστο κ επαναλαμβανομενο "υπο διαλυση"!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι κ εγω! βγηκα να ψωνισω για το μωρο,ξεμειναμε! στο καρφουρ εχει 40 τις εκατο εκπτωση στα λιμπερο!!!!!!!!!!!!!!

ποσα διαβασα κ τιποτα δεν εμεινε!

μαγδα ουτε εγω εχω τικερακι,ειμαι τεμπελιτσα.σε ευχαριστω τοσο πολυ,που σαρεσουν τα κοσμηματακια!!!!

βικακι,χαιρομαι που ακουω εξοδους.

φωτεινη ειναι θεα η μανα σου,ακου βολτιτσα κ κρασακι!!παει σοι ο φεμινισμος! ενω η δικια μου μονο με το πατερα μου θα βγει(ειναι κ πιτσιρικια 50 ετων ακριβως,αλλα τρωνε κολληματα να βγουνε χωριστα!) εκτος απο μοναστηρια κ εκκλησια που τριγυρναει παντου με τις φιλες της εκδρομουλες.

φουφουκα μη μας λοξοδρομησεις κ εσυ...στο τελος θα παρει η καθεμια τα βουνα κ θα γινει το γνωστο κ επαναλαμβανομενο "υπο διαλυση"!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο μονο σημερα εχει 40% :?:

Και μενα η μανα μου μονο με τον μπαμπα μου βγαινει :twisted::twisted: αντε στο τσακιρ κεφι με εμας :o:o αλλα σε εκκλησια ουτε λογος :lol::lol: αν της πεις για καμια διαδηλωση ομως.... :lol::lol: το ωραιο ειναι οτι ο γαμπρος μου ειναι αστυνομικος και της λεει"δεν θα σε πετυχω πουθενα,πεθερα...θα δεις εσυ" :lol::lol::lol:

Θες να σου στειλω δωρω και σε εσενα τικερακι?εχω ρεντα σημερα :lol::lol:

Ρε Μιτσακο πως στελνω αιτημα φιλιας :?:? δεν ξερω μηπως κανω κατι λαθος :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ :(:(

ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΠΑΛΙ!!ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););) ΑΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα δε θα με χαλαγε τικερακι.αν κ οποτε εχεις ορεξη στειλε.

αιτημα φιλιας κανεις ως εξης¨.βρισκεις το μελος απτην αρχικη σελιδα που εχει οοοολα τα μελη(πας ψαχνοντας,.....η αν μπορεις να το βρεις το μελος κ πιο ευκολα απο καπου αλλου το κανεις,δεν το εχω καταφερει απο αλλου)αφου το βρεις πατας επανω του κ πατας εκει που λεει αιτημα φιλιας.αν θυμαμαι καλα.

να καταγγειλω οτι περισσοτερο μπαονετε να διαβασετε τις θεες 2008 παρα τη σελιδα μας.ξεκολατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ;;;;;;;ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ;;;ΤΟ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΕΛΙΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ;;;;ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΥΤΙΚΕΣ!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ ΕΣΕΙΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα να καταγγείλω το γιο μου που την ωρα που ετρωγα ωραιότατα το χταποδακι μου και τις γαριδουλες μου με κατάχεσε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: πάω να τον αλλάξω και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω βρε Βικουλι :D αλλα το ξερω οτι ειμαι Θεα =))=))=))

Μιτσακο παω να στο στειλω τωρα σε πμ ;)

Δεν ξερω τι λαθος κανω και δεν μπορω να στειλω αιτημα φιλιας :? παλια εστελνα :? αλλα γα@@@ο θελω να κανω φιλη και τη Ρουλα :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ 0 ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΣ ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ Κ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΙΛΩΝ ΒΑΛΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΣΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΝΟΜΙΖΩ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον άλλαξα και επανήλθα.

Κατερίνα φυσικό είναι με αυτό τον παλιόκαιρο να μην είσαι στα πάνω σου. Ο κωλοαέρας (σορυ) μου έχει σπάσει τα νεύρα. και να τα ντεπόν από το πρωί. Συλλυπητήρια και από εμένα γαι τον παππούλη σας.

Χαρά και η Ρούλα είναι στην κατηγορία thirty something :lol::lol::lol: Εγω που έψαχνα μια φορά να την κάνω φιλη μου έβγαζε μια stacey76 και δεν έστειλα αίτημα.

Αυτά και άλλα πολλά έχει πει η "αγαπημένη" μου πεθερούλα, Χαρά μου, και γίνομαι Τουρκος κάθε φορά που ανοίγει το στόμα της. Καλέ του έλεγε να με χωρίσει γιατί σπουδάζω :shock::shock::shock::shock::shock: !!!!!!!!!!!!!! Ηθελε νύφη μόνο από το χωριό της, με σπίτι και να μην σπουδάζει για να παντρευτούν άμεσα. Θες να πω και άλλα;;;;

Μήτση να φανταστείς ότι το πρωί που με ενημέρωσε η μανούλα μου ότι θα βγει της λέω "Πάλι;;Καλά την Πέμπτη δεν βγήκες με τις άλλες καμαριέρες από την δουλειά;;;;;" Η αλήθεια είναι ότι όλο το χειμώνα δεν πάει πουθενά και σε ενα μηνα νομίζω ξεκινάει δουλειά οπότε καλά κάνει και βγαίνει.

Βίκυ κοιμούνται τα καμάρια σου; Άντε λίγα λεπτά ησυχίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi,εχεις πμ ;)

Φωτεινη,εχω πεθανει στο γελιο με σενα :lol::lol: ολες γελαν με εμενα και εγω με σενα :lol::lol::lol: πρεπει να βρω τροπο να συγγενεψω και με σενα :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Κοριτσια,εμεις ετοιμαζομαστε για την ωρα της αληθειας :!::!::!::!: 1η μερα χορτοσουπα :!::!::!:

ΑΥτο κανω ρε Βικουλινι αλλα δεν μου το βγαζει :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά και η Ρούλα είναι στην κατηγορία thirty something :lol::lol::lol: Εγω που έψαχνα μια φορά να την κάνω φιλη μου έβγαζε μια stacey76 και δεν έστειλα αίτημα.

Αυτά και άλλα πολλά έχει πει η "αγαπημένη" μου πεθερούλα, Χαρά μου, και γίνομαι Τουρκος κάθε φορά που ανοίγει το στόμα της. Καλέ του έλεγε να με χωρίσει γιατί σπουδάζω :shock::shock::shock::shock::shock: !!!!!!!!!!!!!! Ηθελε νύφη μόνο από το χωριό της, με σπίτι και να μην σπουδάζει για να παντρευτούν άμεσα. Θες να πω και άλλα;;;;

Βίκυ κοιμούνται τα καμάρια σου; Άντε λίγα λεπτά ησυχίας

:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΠΥΡΑΥΛΟΣ...ΕΙΠΑΜΕ ΠΙΑ...ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ...ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ;;;;ΣΥΝΧΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ... :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΝΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ Κ ΞΕΔΙΝΩ ΣΤΟ ΝΕΤ :lol::lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι εκανα για αιτηματα φιλιας αλλα δεν ξερω αν τα εκανα σωστα!!!Χαρά που σε βλεπουν ολες οτι εισαι θεα κι εγω δεν μπορω να δω την φωτογραφία????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσακια, που τα βαζετε τα μπεμπακια σας αν θελετε να κανετε καμια δουλιτσα???Του ειχα μια κουνια της fisher price αλλα το καμαρι μου κατι ωρες το πιανει και θελει να γυρίσει μπρουμυτα και κλαιει εκει μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,sorry κιολας,της μιλας :o:o:o:o:?::?::?:

Η πεθερα μου που ειναι πολυ προχωρημενη και ηταν απο παντα,ειχε μια πεθερα ιδια με τη δικια σου :twisted::twisted: οταν λοιπον ρωτησε τοτε η γιαγια στον αρραβωνα τι προικα εχει,της ειπε"οτι ακριβως και ο γιος σου...το πτυχιο μου" και ηλθε ετσι ρε κοριτσια που την φροντισε μεχρι τελευταια μερα,στα χερια της ξεψυχησε και ευχαριστω της ειπε την ημερα που πεθανε :o:o:o μαλλον καταλαβε οτι εφευγε και ηθελε να εξαγνυστει :!::!::!: Θεος χωρες την

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΤΩΡΑ ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ...ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;;;;; :roll:

ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ή ΣΤΟ ΚΟΥΝΑΚΙ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ετοιμασα την χορτοσουπα και ο σπορος κοιμαται :twisted::twisted:

Ρουλα στο προφιλ μου της βλεπουν αλλα πρεπει να ειμαστε φιλες για να μπορεις να μπεις :!: Παντως δεν μου εχει ελθει αιτημα φιλιας για εγκριση ακομα :twisted::twisted: στειλτε καμια αλλη στη Ρουλα να δω αν βγαινει :roll::roll: Εγω Ρουλα οπως εχω ξαναδιαφημισει και αλλες φορες το προιον την αφηνω στο ΤΑΤΑΜΙΑ της PEREGO ειναι 3 σε 1 :!::!::!: ρηλαξ-κουνια-τραπεζακι φαγητου ;) σωθηκα κοριτσια,ολη μερα εκει τη βγαζει :!::!: της αρεσει πολυ,της εχω παρει και μπαρα δραστηριοτητων και την καταβρισκει :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...