Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες. Καλή σαρακοστή.

Εμείς χτες φαγαμε σπίτι και εννοείται ότι πάλι έμειναν ένα σωρό φαγητά για σήμερα (χιχι δεν θα μαγειρέψω :lol::lol: ) τι χταποδάκια, καλαμαράκια, γαριδούλες, κλπ.

Ο μικρός ξύπνησε από τις 6 και κατι και δεν σταμάτησε να μιλάει μέσα στην κούνια. Τι λογοδιάρροια;;;;; :twisted: Τώρα έφαγε και ξανακοιμήθηκε.

Πάω να διαβάσω τις σελίδες που γεμίσατε το τριήμερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου φαίνεται η επόμενη λίστα που θα φτιάξω είναι με τις συμπεθέρες εδώ μέσα :shock::shock::shock: διότι φωνάζετε η μια την άλλη συμπεθέρα και έχω χάσει την μπάλα :( . Λοιπόν αν θυμάμαι καλά (ρητορική ήταν η ερώτηση :lol::lol: , νομίζω έχετε καταλάβει για τι μνήμη μιλάμε;;) μια τέτοια λίστα θα ήταν έτσι:

Χαρά - Μάγδα

Σταυρούλα - Έλενα

Κατερίνα - Βίκυ

εντελώς τυχαία έβαλα πρώτα τις νύφες και μετά τους γαμπρούς :lol::lol::lol::lol: Εγώ θα έπρεπε να ζούσα το 80' με τις φεμινίστριες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα καλή συνέχεια με το γυμναστήριο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: , τώρα που έγινε η αρχή όλα καλά θα πάνε. (Κατερινοφουφού και εσύ δεν είχες ξεκινήσει κάποτε γυμναστήριο;;;Τι απέγινε;;)

Να τα εκατοστησεις Σταυρουλα μου και ό,τι επιθυμεις. και μια και λετε ημ. γεν. εγω ειμαι του 1980!! και πιο συγκεκριμενα στις 3/10/1980 δεχομαι δωρα. Ουφφφ νόμιζα ότι όλες ειναι κατω των 28 αλλά ο.κ ειμαστε αρκετες μεσα στην δεκαετια των 30 (Αλλά να μην ξεχνιόματε η Χαρά είναι η πιο γριά από όλες :lol::lol::lol::lol::lol: ).

Μήτση με γεια η βιτρίνα. Ευχομαι τα αποτελέσματα της εξέτασης του μωρού να είναι καλά και να μην ξαναπεράσει καμιά ταλαιπωρία. Να χαιρεσαι τον αντρούλη

Κατερινακι ελπίζω τα αιμαγγειωματα να εξαφανιστουν από μόνα τους συντομα. Ααα τζαμπο θα ερθω μαλλον την Πεμπτη μεσημερι προς απογευμα. Εκεί δεν θα εισαι να τα πουμε και απο κοντα;

Χαρα το καψαμε βλέπω. Σοβαρη γιατρος σου λεει μετα :lol::lol::lol::lol: Επίσης, τι ζουζουνα ειναι η μικρη σου;; [smilie=angel13.gif]

Έλενα ηρθε και η περίοδος ε; Ραντεβου ειχε δωσει με την περίοδο της Χαράς; :lol::lol::lol: Ξεφουσκωσε καθόλου η κοιλίτσα; (Οκτωβρη και εσυ; ζυγός ή σκορπιος; εγω ζυγος)

Βικυ ηταν να μην γινει η αρχη ;);) Μετα το σουπερμαρκετ ηρθε και η βόλτα για καφε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.ΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΩΝ ;);););)

ΠΙΝΩ ~o) ΚΑΙ ΝΑΙ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΓΙΑ ΚΑΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ 9 ΠΑΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΡΙΞΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΚΑΛΕ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΣΑΡΑΚΟΣΤΙΑΝΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΓΩ 15-12 ΤΟ 81 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΣΑΜΠΑ ΦΟΡΤΩΝΟΜΑΙ :cry::cry: ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΟΥΩ ΠΗΓΕΣ ΜΠΡΑΒΩ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ(ΧΑΡΑ)ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ :lol::lol: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ 10 ΩΡΕΣ ΠΑΙΔΕΥΟΜΟΥΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;;;;;;;

ΠΩΠΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΑΑΑ ΧΑΜΟΣ!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: τι νεα :?: εδω εχουμε ηλιο σημερα και χιονια γυρω-γυρω :D:D:D

Φωτεινη :((:((:((:((:(( κακος ανθρωπος εισαι,ακου γρια :?::?::?::?: αλλα να σου πω κατι :?::?::?: Η γρια η κοτα εχει το ζουμι :)):)):)):)):)):)):))

Συμπεθερα με γεια :D:D:D ελπιζω να σου αρεσε το γουστο μου ;) βεβαια εκανα λαθος και δεν φαινεται καλα το ονομα του Βασιλακη αλλα δεν τολμω να το διορθωσω και να στο ξαναστειλω γιατι θα με βρισει ο αντρας σου :lol::lol::lol:

Βικουλινι εχει δικιο οι Φωτεινουλα,το ριξαμε εξω,ε :?::?::lol::lol::lol:

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το κοριτσακι μου :D:D:D

Ρε κοριτσια θα με πειτε χαζομαμα αλλα με φιλαει στο μαγουλο :D:D:D αληθεια λεω,μιμειται τις κινησεις μου και μου δινει φιλια :D:D:D

Οι υπολοιπες που χαθηκατε :?: Ρουλα,Ελενη,Κατερινακι :?:

Φουφουκα δεν πιστευω να κολλησεις στο αλλο θεμα και να μην μπαινεις ουτε εσυ στα Μπεμπακια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ο ανδρας σου καλα :?: εφτασε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακυ σχετικα με τη χορτοσουπα που ρωτησες,ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να βαζω και 1-2 φυλλα σπανακι,2-3 μπιζελια και 1 κρεμμυδι ολοκληρο στο βρασμο που το αφερεις μετα απλα το βαζεις για γευση ;)

Ουτε εγω μαγειρευω σημερα,εκανα χθες βραδυ τις σουπιες για να παρει μαζι και ο ανδρας μου ;) εφημερευει σημερα,οποτε παλι μονες θα ειμαστε οι γυναικες του σπιτιου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANEIS ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΧΑΖΟΜΑΜΑΑΑΑΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ :D:D:D:D

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΛΙΓΟ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΛΑΔΑΚΙ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΣΠΑΝΑΚΙ!!!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΑΦΟΥ ΦΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ!!ΤΙΝΕΑ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα και εγώ να σιδερώσω αλλά ο γιος μου δεν μ'αφήνει να αγιάσω η γυναίκα. Μουρμουράει και θελει αγκαλίτσες. βασικά νυστάζει αλλά το παίζει δύσκολος.

Χαρά αυτά τα φιλάκια τα δίνει και εμένα ο γιος μου από το Σάββατο :x:x:x:x:x . Και το έκανε πρώτη φορά όταν ηταν μπροστά ο άντρας μου οπότε είχαμε ζήλιες :twisted::twisted: Έχει πλάκα όταν με τα χεράκια του προσπαθεί να πιάσει κάπως ατσούμπαλα το κεφάλι μου και να κεντράρει για να φιλήσει. Το τι σάλιο φυσικά αφήνει δεν το συζητώ :?:?:? Και εσείς με ταπεράκια ζείτε; και εδώ ο άντρας μου πάντα παίρνει φαγητό σε ταπεράκι, αλλά δεν θα πει όχι και στο φαστ φουντ εξω αφού φαει το σπιτικό φαγητάκι :evil::evil:

Μαγδούλα μεγεια το τικερακι (ναναι καλά η Σαλονικιά και ο αντρούλης σου :lol: ). Και η αδελφή μου είναι 17/12 γεννημένη και αυτό που την νευρίαζε πάντα ήταν ότι τα δώρα που της έφερναν μικρή ήταν μέσα στο πνεύμα των χριστουγέννων :lol:

Θα βγει καμια σας λόγω της ημέρας (γιορτη της γυναίκας); Η μαμά μου πάντα κανονίζει με γυναικοπαρέα και πάνε για κρασάκι, αλλά εγώ ποτέ δεν έτυχε να κάνω κάτι τέτοιο.

Τελικά κοιμήθηκε το σκατουλάκι μου. Πάω να σιδερώσωωωωωωω #-o#-o#-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια sorry :!: επιασα το τηλεφωνο :lol::lol::lol: ειχα ζητηση πρωι-πρωι :lol::lol: και τωρα που εφτιαξα την φρουτοκρεμα κοιμηθηκε :twisted::twisted: οτι να ναι ειμαστε μανα και κορη :lol::lol:

Βικουλινι φωτο εχω στο προφιλ μου :!: προσπαθουσα να φορτωσω και αλλες αλλα δεν τις ανεβαζε :twisted::twisted:

Ρε Φωτεινη ασε το σιδερο,καλα πιασαμε το κουτσομπολιο :lol::lol: αστο και μου δημιουργεις τυψεις γιατι εχω και εγω ενα βουνο :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ελυσα το θεμα,νομιζω ;) θα βαλω αργοτερα και αλλες,παω να ταισω και επανερχομαι ;)

Βαλε και εσυ καμια στο προφιλ σου να δουμε :!::!::!: ειμαστε και εμεις κουτσομπολες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο.κ τις βλέπω :shock::shock:

ρε ψωνιο από το γάμο έβαλες; την καλλιτεχνικη;; για να ψαρωσουμε και να πουμε "ποιο είναι το μοντέλο στη φωτογραφία;" :lol::lol::lol::lol:

παντως από όσο μπορώ να καταλάβω η μικρή είναι φωτοτυπία σου;;;ο αντρουλης σου έκανε μόνο φιλική συμμετοχή; :lol::lol:

προσφατη φωτο δικη μου δεν υπάρχει :shock::shock::shock: αποφευγω τις κάμερες :roll::roll::roll::ymtongue: θα παω ναβρω καμια που ειμαι 60 κιλά, δηλαδη πριν 10 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα φιλεναδες!!!! Καλη Σαρακοστη και χρονια μας πολλα.Σημερα το απογευμα θα παω σε μια φιλη μου που εχει γενεθλια.5 κοριτσια θα ειμαστε οποτε θα γιορτασουμε ολες μαζι.Και αλλες χρονιες εβγαινα με τις φιλες μου τετοια μερα.Χθες βγηκαμε για φαγητο και καφεδακι με παρεα αλλα το μωρο το αφησαμε στη μαμα μου διοτι ηταν χαλια ο καιρος.Ηταν ησυχο το πουλακι μου.Δεν ταλαιπωρησε καθολου τη γιαγια...

ΧΑΡΑ μια κουκλιτσα ειναι η μπεμπα σου,να τη χαιρεσαι και να την καμαρωνεις. :P:P:P

ΦΩΤΕΙΝΗ μου και εγω ζυγος ειμαι 15/10.Η κοιλιτσα μου ουτως η αλλως δεν ηταν φουσκωμενη διαιτερα οποτε δεν καταλαβα διαφορα. ;););)

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ και ΧΑΡΑ σας εκανα φιλες μου... :D:D:D

ΜΑΓΔΑ μεγεια το τικερακι.Τελικα μονο εγω εμεινα χωρις τικερακι :(:(:( .Χαρουλιτα καμια βοηθεια :?::?::?::?::?:

Δε θυμαμαι αλλα τωρα,θα επανελθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ο γιος μου παρακοιμήθηκε :evil::evil: 35 λεπτά με το ρολόι :!::!::!::!:

Έλενα καλά να περάσετε το βράδυ. Ααα τι ωραία και αλλο ζυγάκι στην παρέα, μπράβο.

Είσαι σίγουρη που ζητάς τικεράκι από την Χαρά;;; Σκέψου το καλά, εδώ έκανε λάθος στο όνομα του γαμπρου της :!::!::!::!: Τον καημένο τον Βασιλάκη, από τώρα του δείχνει την αγάπη της η πεθερούλα του :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Ελενη μου :) λοιπον θα σου στειλω και εσενα δωρο tickeraki με πμ και θα σου δωσω οδηγιες πως να το ανεβασεις ;) σε λιγο θα το εχεις ;) παω πρωτα να αλλαξω τη μικρη γιατι καναμε κακακια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γαιδουρα με κοροιδευεις Φωτεινη,ε :?: σκας απο το κακο σου εσυ που εμεινες χωρις νυφη :lol::lol:εμ,σε καταλαβαν τι κακια πεθερα εισαι και δεν σου δινει καμια την κορουλα της :lol::lol: απο σημερα θα σε φωναζω Τασω :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααα νομίζεις ότι δεν είχαμε πρόταση :!: Το συζητάμε με την καλή μου την Φουφού, αλλά δεν θελω να δωσω πουθενά το γιο μου, τον θέλω μόνο για εμένα :twisted::twisted::twisted::twisted: Άσε που πρωτα πρεπει να ελέγξω το Ε9 πριν κανονίσω οτιδήποτε :lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p Τι έτσι θα το αφήσω το παιδάκι μου να την πατήσει σαν τον μπαμπάκα του που πήρε τη μανούλα του μόνο με το βρακί της και το πτυχίο της κορνίζα. :lol: Σε αυτές τις εποχές που ζουμε όλα πρέπει να τα σκέφτομαι. θα κάνω τα ίδια της πεθεράς μου που όταν ήρθε σπίτι μας πρωτη φορά είπε το κορυφαίο " ε να συμπέθερε να υπήρχε και μια καμαρούλα να μπουνε μέσα :!::!: " Μόνο εγκεφαλικό που δεν έπαθε ο πατέρας μου :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο.κ τις βλέπω :shock::shock:

ρε ψωνιο από το γάμο έβαλες; την καλλιτεχνικη;; για να ψαρωσουμε και να πουμε "ποιο είναι το μοντέλο στη φωτογραφία;" :lol::lol::lol::lol:

παντως από όσο μπορώ να καταλάβω η μικρή είναι φωτοτυπία σου;;;ο αντρουλης σου έκανε μόνο φιλική συμμετοχή; :lol::lol:

προσφατη φωτο δικη μου δεν υπάρχει :shock::shock::shock: αποφευγω τις κάμερες :roll::roll::roll::ymtongue: θα παω ναβρω καμια που ειμαι 60 κιλά, δηλαδη πριν 10 χρονια

Οχι ρε αλλα ειμαι τοσο θεα που ολες ειναι καλλιτεχνικες και εβαλα την πιο χαλια μου =))=))=))=))=))=)) για να μη σας κανω να νοιωσετε ασχημα :lol::lol::lol:

Εχω και αλλες ρε,δεν φαινονται :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...