Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((

ΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΗ...ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaλισπερα κοριτσακια!

θυμαστε που σας ειπα για 3ημερο στο χωριο μου.ασε,μας το ακυρωσαν οι φιλοι τελευταια στιγμη για αλλη μια φορα κ ετσι πηγαμε στο παρνασσο κ αραχοβα οπου καναμε σκι!ολα κατασπρα,εγω να ξυριζω τις πλαγιες με ελκυθρο(σιγα μη βαλω πεδιλα....)κ εγω γεμισει μελανιες!!!

παιδια ηταν μια χαρουλα,τιγκα χιονι κ πολυ κοσμο, φαγαμε κιολας...σημερα ειναι τα γενεθλια του αντρος μου! να τα εκατοστησεις κ εσυ καλη μου!!!ξερετε ποσα κλεινει???? 26 αυτος....κ εγω 26 κλεινω το μαιο!μη μου πειτε κ εσεις το κλασσικο,ποτε προλαβαμε!σπουδες στην ωρα τους,δουλεια,γνωριζομαστε απτο σχολειο,τι αλλο πια!!!!

δεν εχω προλαβει ακομα να σας διαβασω,γιατι ο αντρας μου θελει να βαλει μουσικη κ πρεπει να το σεβαστω! μη ρωτησετε τι μουσικη,μακαρι να ακουγε κ μια φορα ενα ελληνογλωσσο ετσι για αλλαγη.προετοιμαζεται μουσικα με dub step για το καλοκαιρινο παρτυ στη κερκυρα που κανουν καθε χρονο γυρω στο 15αυγουστο!ναι,ειναι λιγο νωρις,του τοπα κ εγω,αλλα το dj λικι ειναι ψωνιο....

καλε μη ακουω για ηλικιες! εχω δει φωτο σου βικυ κ χαρα κ ειστε πιπινακια κ λιγα λεω.ουτε του παπα μη το πειτε,ειστε 25αρικα δαγκωτο.σταυρουλα κ πριγκιπισσα δε σας εχω δει,βαλτε καμια φωτο!εγω ειχα βαλει μολις γεννησα μια που ταιζα το μπεμπη αλλα την εσβησα πια.

μακαι:!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,κ κατι αλο,βικακι δεν εχει νοημα η διακοπτωμενη θεραπεια.ο ψυχολογος ειναι αχρηστος αν πηγαινεις οταν η κατασταση γινεται αφορητη κ μονο.πρεπει με συστημα. σου ειπα τη γνωμη μου για το τι αποτελει την καλυτερη ψυχαναλυση,μιλωντας παντα γαι τον εαυτο μου!θυμασαι?φιλακια πολλα

(ζηλευω που εχετε θαλασσα,εμεις αθηνα κ 1 ωρα απτην οποια παραλια που δε λεει ετσι κ αλλιως.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi να χαίρεσαι και εσύ τον αντρούλη σου.

Αράχοβα ε?περάσατε καλά?εγώ αν και είμαι από πόλη με πολύ χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ σκι.αρκούμαι στον χιονοπόλεμο.

εγώ φωτογραφίες έχω βάλει στο αλμπουμ στο προφίλ μου αλλά ειναι παλιες από την εγκυμοσύνη .θα βάλω και πρόσφατες.δε θέλω να τις βάλω εδώ να τις βλέπουν όλοι.Μόνο εσείς που είστε φίλες μου. ;););)

Συμπεθερούλα μου μόνο 28 είσαι?μικρούλα και εσύ.. :)

Τελικά Χαρά είμαστε τα μόνα πουρά εδω μέσα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! χρονια πολλα κ καλα!!!!

ειστε ολες οικογενειακα κ κατι θα μαγειρευετε ε???αφου δε τρωμε λαδι σημερα,θα φταιξω μια σκορδαλια κ μια μακαρονοσαλατα.αλαδη!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: καλη σαρακοστη :)

Μιτσακο εμεις τρωμε λαδι σημερα :?:? για αυτο θα κανω σουπιες κρασατες :D:D

Παρνασσο και χιονα ακουω :?: ωραια που πηγατε εκδρομουλα ;) ο μικρος στη γιαγια υποθετω :?:

Εσυ και ο αντρας σου παντως εισαστε ακριβως ιδια φαση με την αδελφη μου και τον γαμπρο μου :o μαζι απο το σχολειο,4 μηνες μεγαλυτερη η αδελφη μου, στα 26 τους ειχαν την ανηψια μου :shock::shock: και το ιδιο φευγα με εσας μου ακουγεστε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Χρόνια πολλά και Καλή Σαρακοστή να έχουμε!Πώς είστε;Ο καιρός σήμερα δεν είναι σύμμαχος ε;

Σταυρουλίτσα,χρόνια πολλά κοριτσάκι!Να τα εκατοστήσεις!

Μητσάκι,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Αφού λέτε για ηλικίες και γενέθλια,εγώ έχω γενέθλια στις 23/03 και κλείνω τα 27 :D:D:D

Φιλάκια και στις υπόλοιπες.Σας διαβάζω αποσπασματικά και δε θυμάμαι πολλά. :oops::oops::oops:

Kiska,ήταν ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 αρχικά και μετά γεννήσαμε και άλλαξε.Καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και με το καλό το μωράκι σου.Να μπαίνεις συχνά.Φιλάκια κούκλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε καλα χριστουγεννα :lol::lol::lol: καλε εδω ειναι τα παντα χιονισμενα :o:o:o

Τελικα δεν μαγειρεψα :D:D μας πηρε η κουμπαρα μου και βγηκαμε εξω για φαι,στο ιδιο μαγαζι ειχαν κλεισει και η αδελφη μου με τους κουμπαρους τους και περασαμε πολυ ωραια :D:D

Τωρα τα μωρα μου κοιμουνται και εγω εβαλα καφε και σερφαρω :D:D:D

Που χαθηκατε ολες σημερα :?: πετατε αετο μηπως :?: εγω δεν παω ποτε τετοια μερα,τον πεταω ολο το χρονο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τα κοριτσακια,χαθηκανε σημερα αναμενομενο!

χαρουλιτα,οι συμπτωσεις με εσενα κ την αδερφη σου ειναι ασυλληπτες.τρομαζω με τα παραλληλα συμπαντα.... :? :

φουφουκα!!!!!επισης καλη σαρακοστη. παω περιπατο με τον αντρουλη μου!μακια.

να ρωτησω,νερο τους δινετε?ποσο κ ποτε?ο γιατρος ειπε μετα απο ενα πληρες γευμα πολτοποιημενο αν δε θελει συμπληρωμα γαλατος πια,δινεις νερακι.κ μαλιστα ο δικος μου πρεπει να το πιει,γιατι σφιγγουν τα κακακια με τη κρεμα.αλλα ουτε να το δει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΛΟΓΩ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ ΤΟΥ ΣΠΟΡΙΟΥ ΚΟΛΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΕΙΜΑΙ GREYS ANATOMY MHN ΞΑΝΑΚΟΛΗΣΩ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ.ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΛΟΥΣΕ ΜΟΥ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΝΑ ΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΜΙΤΣΑΚΟ ΧΙΟΝΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΡΝΕΤ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΦΙΛΙΕΣ Κ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΧΩ Π.Χ.Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΙΣ...ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΛΟΙΠΝ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΜΙΤΣΑΚΟ Κ ΤΟΥΙΤΑΚΟ.ΕΓΩ 15-12-81 ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΣΤΑ ΠΟΥΡΑ Κ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Η ΝΥΦΗ ΘΕΑ!!!!!!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ Κ Η ΑΝΗΨΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ..ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.Α!ΝΥΦΙΚΟ SPOSA MODA ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΡΑΚΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΟΙΑΣΕ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ :twisted::twisted: ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΕΓΩ ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΤΟ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ DOC NA MOY ΠΕΙ ΕΒΑΛΑ Κ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ..

ΤΖΑΜΠΟ Ε ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΣΕ ΨΟΦΗΣΑΝ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΜΙΑΣ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙΣ ΑΘΗΝΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΛΙΑΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΟΝΟ ΦΕΡΕ ΚΑΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΗΝ ΚΑΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΡΟΥΠΕΣ ΤΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

ΒΓΑΙΝΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΗ Κ Ο ΓΙΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ!!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,κ κατι αλο,βικακι δεν εχει νοημα η διακοπτωμενη θεραπεια.ο ψυχολογος ειναι αχρηστος αν πηγαινεις οταν η κατασταση γινεται αφορητη κ μονο.πρεπει με συστημα. σου ειπα τη γνωμη μου για το τι αποτελει την καλυτερη ψυχαναλυση,μιλωντας παντα γαι τον εαυτο μου!θυμασαι?φιλακια πολλα

(ζηλευω που εχετε θαλασσα,εμεις αθηνα κ 1 ωρα απτην οποια παραλια που δε λεει ετσι κ αλλιως.)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...ΑΛΛΑ Η ΙΔΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ Κ ΔΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΕΜΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ.... :roll: ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούλια μου,πώς είστε;Εγώ έκανα μπανάκι και θα κάτσω να διαβάσω για αύριο.Κάτι ώρες που κάθομαι κι εγώ :shock::shock::shock::shock:

Έφυγε ο αντρούλης μου και ξέμεινε στη Λαμία λόγω κακοκαιρίας :(:(:( Τον έχω μια έγνοια! :roll::roll:

Βικουλίνι,σε βλέπω μέσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ρε Βικουλίνι!Πολύ θα ήθελα να μπω και στο άλλο παρεάκι σας με τις μανούλες 2008,αλλά εγώ είμαι μανούλα 2009(Στέλλα) και 2010(Αγγελικάκι)! :cry:

Άκουσες τίποτα αύριο για τα σχολεία!Λες να μην έχω;;;;;;;;;; :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ;;ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ....

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ...

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;;;;;ΧΙΟΝΙΑ Ε;;;;;;;ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΕ ΔΩ;;;;;;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!!ΑΑΑΑΑΑ!!Κ ΕΓΩ ΤΟ 81 ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΑ ΠΟΥΡΑ;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΚΙ ΑΚΟΥΩ Ε;;ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΕΡΑΚΙ!!!!!!!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;

ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ...ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ 2009;;;;;;ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!Κ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ...ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΙΝ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού το λες θα έρθω.Μ'αρέσετε ρε παιδί μου!Θα πάω κιόλας τώρα να γράψω.Φιλάκιαααα!Καλή ξεκούραση ;)

Ο αντρούλης θα μείνει Λαμία απόψε.Προέχει η ασφάλεια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...