Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Βικουλινι κοιτα τη σκεφτηκα :idea: αφου γειατρεια δεν εχεις και αφου γελας με αυτα που λεω δεν ερχεσαι να τα χωνεις σε εμενα,αντι στον ψυχολογο,που μου μειωσαν το μισθο και εχω παιδι να θρεψω και θα σε κανω εγω να ξεκαρδιζεσαι ολη μερα :lol::lol::lol::lol: Ε,τι λες :?::?:

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟ ΚΟΥΝΙΣΕΣ ΤΟ ΚΟΥΝΙΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!!!!ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....Ο ΜΙΚΡΟΣ ΥΣΗΧΟΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια μου :?::?: εγω super οπως καταλαβατε :lol::lol::lol: τελεια περασαμε και η κορη μου κυρια κοιμηθηκε στις 10.30 πριν φυγω δηλαδη και ξυπνησε σημερα στις 9 :D:D ευτυχως δεν παιδεψε τη γιαγια και τον παππου,οποτε θα το ξαναεπιχειρησουμε καποια στιγμη ;)

Καταρχην συμπεθερα ηθελα να πω οτι η νυφη μολις ειδε τα ανθη επεσε ξερη ;;);;);;);;);;);;) καπως ετσι αντεδρασε :lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσακο,επειδη ο αντρας μου θα κρατησει τη σαρακοστη και κατι ειπες για κεικ,στειλε καμια συνταγη ;)

Σταυρουλα,Ρουλακι,Ελενα τι νεα εσεις :?: που χαθηκατε :?::-*:-*:-*:-*:-* για τη Φουφουκα δε ρωταω εχει τον ανδρουλη της ;)

Κατερινακι καλυτερα σε ακουω :):) μπραβο :!::!::!: ειδες που της αρεσε η κρεμουλα ;) ειναι εκλεκτικη η κοπελα :lol::lol::lol::lol: ασε που ειναι μινιον σαν την πεθερα της :lol::lol::lol: ετσι ειναι,οπως λεει ο λαος "η νυφη σαν θα γεννηθει της πεθερας θα μοιασει" :lol::lol::lol:

Η Φωτεινουλα θα ξεμεινε στη μαμα της παλι ε :?: ή λετε να την εχει εξολοθρευσει ο Αλεξανδρος :lol::lol::lol::lol:

Αντε τα λεμε μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες?

Χαρά πως πέρασες χτες?Κούνησες το θεικό κορμί?

Κατερίνα περαστικούλια στη Καθολικούλα μας.Αχ άτιμα εμβόλια.Καθόλου δε τα χωνεύω..

Μαγδά θα κάνεις τον γιο σωστό τζεντελμαν!!Ετσι πρέπει!Αντρες με τρόπους!!!! :lol::lol:

Σήμερα έχω γενέθλια... [smilie=wav.gif] Κλείνω τα 33.Πωπω!!!!Πολλά ακούγονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΑΡΑΚΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑ 20 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗ ΦΛΕΒΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΟΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας μερακλωσα βλεπω,ε :lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ :!::!::!::!::!::!::!::ymparty::ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως Σταυρουλα χαρηκα που βρηκα μια συνιμηλικη γιατι νομιζα οτι εμαι το μονο πουρο εδω μεσα :lol::lol::lol: το 77 εισαι και εσυ :?::?: εγω 03/12/1977 ;)

Το κουνησα λεει :?::?::?: θεικο βεβαια δεν το λες αλλα τεσπα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πουρά Χαρά μου όπως τα λες!! :lol::lol::lol::lol: Δε μας φαίνονται όμως!!! ;)

Για λίγες μέρες παίρνεις όλο το χρόνο.Εγώ έιμαι του 78.

Οι υπόλοιπες εδώ είναι κατω των 30 ε?

Βίκυ εσυ ποια χρονιά είσαι.Αναφέρεις μόνο μήνα. :-?:-?:-?

Ελα εδω τα αποκαλύπτουμε όλα!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!!!!!!!ΑΧ ΜΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕ ΑΛΛΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ :((:((:((:((:((:((:((:((

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ 81 !!!ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 30 ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΩΣ!!!!ΑΛΛΑΖΩ ΔΕΚΑΕΤΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!!!!!!!ΑΧ ΜΟΥ ΤΗ ΠΗΡΕ ΑΛΛΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ :((:((:((:((:((:((:((:((

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ 81 !!!ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 30 ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΩΣ!!!!ΑΛΛΑΖΩ ΔΕΚΑΕΤΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλεεε,εσυ εισαι μικροτερη και απο την αδελφη μου :o:o:o:o:o

Βικουλινιιιι,μην εισαι κακια πεθερα :lol::lol::lol: θα τα ακουσει η συμπεθερα σου οτι γλυκοκοιτας την κορη μου και αλοιμονο σου :lol::lol::lol: δεν θα σου τη δωσει τη Καθολικουλα :lol::lol:

Συμπεθερα ακους :?::?: θα σου τη φανε τη νυφη αυτες =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου.Καταρχας,χρονια πολλα συμπεθερουλα μου να τα εκατοστησεις,να εισαι γερη και δυνατη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου...

χαρουλιτα μια χαρα περασες χθες,μπραβο.Καλα εκανες,Και εγω σημερα το πρωι αδιαθετησα για πρωτη φορα μετα τη γεννα,τι εγινε συννενοημενες ημασταν??????

Μιας και λεγατε για ηλικιες εγω τον οκτωβριο εκλεισα τα 28....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεε,εσυ εισαι μικροτερη και απο την αδελφη μου :o:o:o:o:o

Βικουλινιιιι,μην εισαι κακια πεθερα :lol::lol::lol: θα τα ακουσει η συμπεθερα σου οτι γλυκοκοιτας την κορη μου και αλοιμονο σου :lol::lol::lol: δεν θα σου τη δωσει τη Καθολικουλα :lol::lol:

Συμπεθερα ακους :?::?: θα σου τη φανε τη νυφη αυτες =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...