Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!Και ναι λοιπόν!!Με λένε Σταυρούλα και επέζησα από το γυμναστήριο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επιτέλους Παρασκευή!!!! :D:D:D:D:D:D:D Εκανα καφέ και ήρθα!!!Ελπίζω να είναι καμία μέσα :ympray::ympray:

Μιτσακο ταλαιπωρήθηκε ο μικρούλης σου.Ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι καλά..

Ελενα να βάλεις σταυρουδάκι και χάντρα στον γαμπρό μου να μη μας τον ματιάζουν!!!

Χαρά μου ευχαριστώ για το κοπλιμάν!!!! :ymblushing::ymblushing::ymblushing::lol::lol:

Το κακό είναι οτι έχω πάρει πάαααααρα πολλά κιλά που ευελπιστώ να φύγουν γρήγορα και να γίνω όπως πριν

Φουφου σου ξαναέστειλα μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

poy lete κ εγω εκοψα αποστειρωση απο τον 4ο συμφωνα με το ντοκτορι μας.τα πλενω στο χερι κ στα κεφια ριχνω καυτο νερο.ρουχα πλενω χωριστα του μπεμπη αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να βαλω μαλακτικο.γιατι να το επιβαρυνω με χημικα,αλλωστε το απορρυπαντικο του μυριζει μωρουδισια.

μολις ηρθε ο τζαμας κ εφτιαξε τη βιτρινα οπου εβαλα τα κρυσταλλα.απλη βιτρινα,δηλαδη τρεις κυβοι κατα μηκος των πρωτων ντουλαπιων με απλο μπεζ ξυλινο περιγραμμα.να κανω βιτρινα αλλα να μη φαινεται μαυσωλειο.στην ουσια ειναι ντουλαπακια με τζαμενια πορτακια.

μπραβο σταυρουλα,ειναι κατορθωμα η γυμναστικη.εγω εκανα ενα μηνα κ τα παρατησα αν κ μαρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα ο γιατρός μου είπε να κόψω την αποστείρωση αλλά εγώ την συνεχίζω!!!!! :lol::lol::lol:

Εχω πολλά μπουκάλια να τρώει και το βράδυ τα βάζω μία γύρα.

Μαγδα με γεια τη βιτρίνα!!!

Ξύπνησε το κορίτσι μου.Καθόλου δε κοιμήθηκε για μεσημέρι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πεταει συνεχεια εξω :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σταυρουλα κατσε κατω απ'τη μπαρα :lol::lol::lol:

Μιτσακο και εγω τα ιδια με σενα κανω ακριβως,ειμαστε τελικα οι γκεσταμπο του θεματος \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Ακουω τωρα στην τηλεοραση"πως εχασε η Ρεα Τουτουντζη 10kg σε 3 μηνες"ασε μας χριστιανη μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα και η δικια μου.τα τελευταια μεσημερια δεν πολυκοιμαται ενω χτυπουσε συνηθως ενα 2ωρο 5-7 :!: ποιος ξερει τι τους φταει :?:?:?

Συμπεθερα παντως ετσι εξηγειται η ελξη,τοξοτινες και με βορειοελλαδιτικες καταβολες ;)

Κοριτσια θα πεθανωωωωω,λιωνωωωω η κορη μου με φλερταρει :!::!: προσπαθω να γραψω και την εχω αγκαλια,παιρνει με τα χερακια της το προσωπο μου,το γυρναει στο μουσουδακι της και μου γελαει ,μου μιλαει και με φιλαει στο μαγουλο :!::!::!: αληθεια λεω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά και εμένα κοιμόταν κανα 2ωρο.3.30 με 5.30

ισως φταει η πρωινη σιεστα.κοιμάται 11-12. μεγαλώνουν και δεν εχουν ανάγκη απο τόσο ύπνο

εγω θέλω να χασω μόνο 15 κιλά.κανένα κολπάκι??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα για σιεστα μιλας και εσυ το"κοιμησου παιδι μου" διαβασες :?::?::?::lol::lol::lol:

Εγω θελω να χασω 2kg αλλα πειναω συνεχεια ρε κοριτσια,εχω μια ορεξη για γλυκο :oops::oops::oops: να τωρα το ειπα και θα παω να τσακισω μια καριοκα :oops::oops: ασε που βαριεμαι να ξεκινησω γυμναστηριο :oops::oops: φοβαμαι μην εξαντληθω δουλεια-θηλασμος-γυμναστηριο :o:o:o ποσες θερμιδες να καψω η γυναικα :twisted::twisted::twisted:

Τις λυπαμαι τις μοντελες που λοιμοκτονουν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουω τωρα στην τηλεοραση"πως εχασε η Ρεα Τουτουντζη 10kg σε 3 μηνες"ασε μας χριστιανη μου :lol::lol::lol:

βρε παιδια χανονται σε 3 μηνες? υγιες ειναι να χανεις μισο κιλο την εβδομαδα εξαιρουμενων των 2 πρωτων εβδομαδων που χανεις κ υγρα επομενως χανεις κατι παραπανω.

επομενως σταυρουλα αργα κ σταθερα,οπως το πας,με μπολικη γυμναστικη αεροβικη κατα βαση!μονο οι ηπιοτατες διαιτες μακρας διαρκειας εχουν διαρκεια αποτελεσματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα με τρομαζεις...πολλα τα κοινα....! κ εγω εχω 2 κιλα,αλλα αυτα για να χαθουν θελουν κοψιμο τα γλυκα τερμα τα ψεμματα!τα υπολοιπα μπορει να χαθηκαν μεχρι το σαραντισμο μου,αλλα τωρα θελει θυσια η οποια δε θα γινει ΠΟΤΕ.προτιμω να τρεχω σα το βεγγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Μιτσακο δεν το βλεπω :(:( τουλαχιστον τα προηγουμενα χρονια ερχοταν και η σαρακοστη και τα εκοβα αλλα παρσι η εγκυμοσυνη φετος ο θηλασμος,βρηκα αλλοθι :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμ...θα την κρατησω τη σαρακοστη,αν κ συνηθως παιρνω κανα κιλο απτα πολλα νηστισιμα κεικ!

χαιρομαι που κ εσυ τη κρατουσες οταν μπορουσες!

ο μπεμπης δε γουσταρει να γυρισει ανασκελα!να φανταστεις παω να τον εκπαιδευσω κ βαζει κοντρα να μην τον γυρισω!!!!

κ σημερα εμαθε να βγαζει τη γλωσσα του 2 μετρα!σα βατραχι!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α παπα!Καλέ τι είστε εσείς;Πότε φτάσατε εδώ; :lol::lol::lol: Έρχεται ο αντρουλης σε λίγα λεπτά με το καλό.Αν προλάβω θα σας διαβάσω και θα γράψω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε??? εγω δεν ειμαι καλα....εκτος του οτι αδιαθετησα μετα απο 2 μηνες...Η Καθολικουλα μου εχει πυρετο απο το εμβολιο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ειναι ολο της το σωματακι ζεστο :(:(:( την εκανα μπανακι της εδωσσ κ σιροπακι και τωρα εχει δεκατα...πως θα κοιμηθω?????????????? πρωτη φορα κανει πυρετο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

κατα τα αλλα πηρε 2 ποντους και 300 γρ.....ειναι 5.550 και 63 ποντους :D για το απογευμα μου ειπε να της δοκιμασω φαριν λακτε.....αααααααααααααααααα και κατι αλλο δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα κατω απο την μασχαλη της οταν γεννηθηκε ειχε 2 αιμαγγειωματα πολυ μικρα...μετα εβγαλε κ αλλα γυρω γυρω κ μεγαλωσανε κιολας μου ελεγε κ το διαβασα κιολας οτι θα φυγουνε σε κανενα χρονο...την πηρα κ σε δερματολογο τα ιδια...αλλα σημερα του εδειξα οτι βγαζει κ αλλα καθε τοσο και μου ειπε να περιμενω λιγο κ αν επιμενουνε να μας στειλει σε παιδοδερματολογο στην Αθηνα :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

χαλια ειμαι σας λεω χαλια.

δεν σας διαβασα θα προσπαθησω αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ!!!! :lol::lol::lol:

ΡΟΥΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ!!!!ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΟΥΝΙΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΤΑ 2 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΩ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ :lol::lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!!!!!!ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΟΜΩΣ ΝΑΙ !!!ΚΑΙ ΒΙΤΑΛΗ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ!!ΑΑΑΑ!!Κ ΑΝΟΙΓΕΙ Κ ΓΑΛΗΝΟΣ ΤΩΡΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΡΕ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ;; ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΗΜΙΑ!!!!!!!!!!! :( ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΗΡΕΜΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!!ΤΕΣΠΑ...

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΝΕΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ :(:(:(:( ΔΗΛΑΔΗ...ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ!!!!!!ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΟΔΟ ΣΗΜΕΡΑ Ε;;;;;;;;;; ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Ε;;ΠΩΠΩ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ :( ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ!!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!!ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ :roll::lol::lol::lol:

ΚΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΑΝ ΤΡΩΣ!ΤΡΩΓΕ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΗ!!!ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ή ΤΟΣΤΑΚΙ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ;;;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ;;;;ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΜΟΒΑΠΤΙΣΗ;;;;ΤΕΛΙΩΣΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ;;;;

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ!

ΧΤΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΕΝΑ ΞΑΔΕΡΦΟ...ΕΤΡΕΧΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΦΑΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΕΦΗ Κ ΤΟ ΕΙΔΑΝ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ :(

ΠΕΣΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΤΗΣ 1 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΜΑΛΛΟΝ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΓΕ :shock: ΑΠΟ ΤΗΣ 6,30 ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΟΝΟ...ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ :oops::oops::oops: ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΤΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΠΛΕΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ Η 5 Η 6 ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΞΥΠΝΑ 9.30 Η 10.30.ΞΑΝΑΣΤΡΩΣΕ ΤΟ ΨΥΧΑΔΕΛΑΚΙ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΤΑ ΜΙΣΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΤΟΥ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙΟΥ.ΟΙ ΔΙΑΙΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΤΑ ΧΑΣΑ ΤΑ 17 ΚΑΛΕ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΜΑΜΑΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ.ΑΣΤΑ ΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :lol::lol: ΕΜΕΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΛΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΑ ΑΙΜΑΓΓΕΙΩΜΑΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ @};-@};-@};-@};-@};- ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :lol::lol:

ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!ΠΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ!!!!!!!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα ;) νομιζατε οτι θα τη γλυτωσετε σημερα :lol::lol::lol:

Ετρεχα απο το πρωι γιατι οπως θυμαται το Βικουλινι,σημερα ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Το πρωι ειχα δουλειες,μαγειρεψα κανελλονια,μετα πηγα αποτριχωση ,κομμωτηριο,Σ/Μ,JUMBO και μολις μαζευτηκα :o:o κατα τις 8 θα ελθουν οι δικοι μου για να προλαβω να χαλαρωσω και λιγο ;)

Αλλα δεν θα το πιστεψετε :?::?::?: ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ :twisted::twisted::twisted::twisted: τοσο καιρο περιμενω να βγω,να λικνιστω σε ενα τραπεζι η γυναικα και σημερα της ηλθε της περιοδου να με επισκευτει :twisted::twisted: Σκασιλα μου :twisted::twisted: εγω θα τα σπασω :lol::lol::lol:

Βικουλινι κοιτα τη σκεφτηκα :idea: αφου γειατρεια δεν εχεις και αφου γελας με αυτα που λεω δεν ερχεσαι να τα χωνεις σε εμενα,αντι στον ψυχολογο,που μου μειωσαν το μισθο και εχω παιδι να θρεψω και θα σε κανω εγω να ξεκαρδιζεσαι ολη μερα :lol::lol::lol::lol: Ε,τι λες :?::?:

Συμπεθερα καταρχην χαιρομαστε που εγινε καλα το παλληκαρι μας :D:D κατα δευτερον σας ευχαριστουμε για τα ανθη,η νυφη μολις τα ειδε,ηταν καπως ετσι.....

Αληθεια ομως ρε Μαγδα δεν ειδες ακομα για νυφικο :o:o τι περιμενεις καλε :?::?: που σκεφτεσαι να πας :?:

Α :!: επισης ηθελα να πω οτι και εσυ συμπεθερα και εσυ Βικουλινι ειστε ιδιαιτερως ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΕΣ :!::!::!: ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΚΑΛΕ ΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ :!::!::!::!: Ρε τι παθαμε,και ειστε και ολες νησιωτισσες εδω μεσα :o:o:o καλα λεω εγω θα ανοιξω δικο μου θεμα :lol::lol::lol: οχι θα κατσω εδω μεσα να συγχυζομαι ολο το καλοκαιρι :!::!::!::!:

Φουφουκα καλως τα δεχτηκες ;)

Κατερινακι μην στεναχωριεσαι καλο μου,ολα καλα θα ειναι με την μικρη :) το επικυνδινο ειναι οταν ειναι μεγαλα μην αιμορραγησουν :roll::roll: σε καταλαβαινω μωρε,αν θες τιποτα για Αθηνα στειλε μου πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααααςςς!! τι κανετε? εγω ειμαι πτωμα.....οικονομικη κριση σου λεει μετα...ΠΑΝΙΚΟΣ στο jumbo..ουτε τα χριστουγεννα τετοια δουλεια :roll::roll::roll::roll::roll::roll: το νινι μου ειναι οκ...και τελικα της αρεσει η φαριν λακτε!!!! αχ κοριτσια θελω να την φαω δεν αντεχω.....(την κορη μου) :D:D:D:D

Χαρουλιτα μην χαλιεσαι κουνα το :lol::lol:

συμπεθερα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...