Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Συμφωνω απολυτως μαζι σου Χαρουλιτα.Αφου ηθελα αν γυρισω να της πω "προτιμω να μη γινω ποτε μονιμη και να κανω πολλα παιδακια παρα να ειμαι μονιμη και να γυρναω σε ενα βουβο σπιτι" αλλα κρατηθηκα :x:x:x Ηταν μεγαλη χοντραδα.

Συγνωμη για το φαγητο δεν θα σου ξαναπω τιποτα,θα τα τρωω αθορυβα :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν το εχω παρει ποτε το baby planet θα το δοκιμασω ομως.Ευχαριστω για την αμεση απαντηση :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε που τα εχω παρει με ολες σας :!::!::!: Χρυσοχερες ολες :o:o:o εγω πια τη κουλαμαρα ειναι αυτη κα :o ι δεν μπορω ουτε κυκλο να ζωγραφισω χωρις να βαλω κερμα :o:o:o

Παντως Μιτσι.πολυ κοροιδα οι αλλες που δεν σε καναν φιλη :!::!::!: εγω θα σε ειχα κανει κολλητη και θα σε καλοπιανα συνεχεια μπας και μου κανεις τις μπομπονιερες και μου βγουν τζαμπανταν =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Θέλω και εγώωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα, πλάκα Μήτση τι τα θες τα φαρμακεία, γιατί δεν εκμεταλλεύεσαι το ταλέντο σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!Σήμερα μετά από πολύ καιρό λογω αποχής είχα δικαστηριο και σημαιοστολιθηκα!!!Ο σπόρος θυμήθηκε σημερα το πρωι που ετρεχα να ετοιμασω τον ιδιο και τον εαυτο μου να φωναζει χαρωπα γιατι ηθελε παιχνιδια, τον ειχα εξω απο το μπανιο με το καροτσι, εβαζα μασκαρα, εβγαινα του εκανα κουκουτααααα και ξανα!!!Ασε που ειναι εξαιρετικα δύσκολο, τακουνια, τσαντα, καροτσι, αυτοκινητο, βαλε παιδι στο καθισματακι, κλεισε καροτσι κλπ ξανα μετα στο σπιτι της πεθερας, ξεμαλλιασμενη εφτασα στο δικαστηριο και εβαζα τρομαρα μου και lip gloss στις σκαλες!!!

magykal μην πας για δουλειες αστες!!!κατσε εδω!!!που θα βρεις χειροτερα???? :P:P:P:Pόσο για τα σκατουλακια εμενα δεν κανει, μονο αυτο βρηκε να μου παρει, την δυσκοιλιοτητα, sorry κιολας πρωι πρωι, κατα τα αλλα ειναι κλωνος του πατερα του!!!!

βικουλινι κι εμενα μου αρεσει το super market χθες πηρα 60 € βλακειες!!!!το κουβαλημα δεν μου αρεσει μετα!!!μολις ανοιξει ο καιρος επιβαλλεται να εισαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ με τα ζουζουνια σου σε μια ξαπλωστρα με ενα freddo στο χερι!!!!πολυ θα ηθελα να ερθω παρο, να γνωριστουμε κιολας, αλλα ειναι πανακριβα αυτα τα ακτοπλοικα, πρεπει ομως γιατι ολο στη σκυρο ειμαι!!!

πριγκιπισσα ματακι στο μωρουλι σου, βεβαια κι η φιλη σου αλλο να σκεφτοταν π.χ. οτι δεν μπορει να κανει παιδι και να το εξεφρασε λαθος.κι εμενα μια φιλη μου που εχει μεινει 2 φορες και τα εχει χασει με μιση καρδια ηρθε στο μαιευτηριο αλλα την καταλαβαινω.Μαλακτικο ακομα δεν εχω βαλει μονο το απορρυπαντικο της προδερμ!τι μου θυμησες τωρα πρεπει να του σιδερωσω και τα ρουχαλακια του, ουτε σαλιαρα να φαει δεν θα εχει αυριο! :roll:

fotini κι εγω οταν μου λενε τι να κανω κανω το αντιθετο!!!κριαρι βλεπεις!!!σωστα ειναι αυτα που εχεις ραψει, αν θες βαλε και το Αναστασιος διπλα, μην πεσει και με φαει και ο αντρας, να ειναι σιγουρος οτι θα παρει το ονομα του μπαμπα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μια χαρά είναι τέλος Αυγούστου για δουλειά. Σχεδόν θα έχει χρονίσει και ο μικρός. Έχεις σκεφτεί που θα τον αφήνεις; Το δικό μου οχυρό έχει δεχτεί επίθεση 1,5 :shock: φορά (0,5 φορά εννοώ την πρώτη που σας είχε πει ότι κράτησε ελάχιστα! Τον έχω διασύρει τον άντρα μου, ευτυχώς δεν διαβάζει μάμμυ :lol::lol: ) Γενικά δεν υπάρχουν πολλές εξελίξεις στο μέτωπο :(:(

Ρούλα και δίαιτα και ποδήλατο;; :o:o:o Μπράβο κουράγια; Φαντάζομαι θα έχεις κάνει κορμάρα ;;);;);;);;);;)

Σταυρούλα επέζησες από το γυμναστήριο;;;;;;

Τι λες ρε Βίκυ; Τολμάς να μας λές ότι πας τέτοια βόλτα;; Θα έπρεπε να ντρέπεσαι, άκου εκεί πήγε σούπερ/μάρκετ :o:o:o:o:o Τουλάχιστον πήρες καμιά σοκολατίτσα να μας γλυκάνεις, αλλά τι λέω εδώ εσύ έκανες τις προάλες κρουασάν μερέντα τι να σου κάνει μια σοκολατίτσα;;;; Λέω να μπει στο πρόγραμμα το σ/μ, να πηγαίνεις πιο συχνά. Πως είσαι γενικότερα;; Στην ψυχολόγο θα ξαναπάς;

Χαρά μεγεια τα ψώνια (ζηλεύω :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ) και το χαλί της μικρής. Χαίρομαι που σου άρεσε το βιβλίο. Πάντως το ¨κοιμήσου παιδί μου" (μην με δείρετε) αλλά δεν μ΄αρέσει καθόλου :roll::roll::roll: . Ξέρω ότι πολλές βοηθήθηκαν όμως πραγματικά δεν ξέρουμε τι αποτελέσματα μπορεί να έχει στην ψυχούλα του μωρού αυτό το κλάμα. Αν ηταν πιο μεγάλα παιδιά, ο.κ. να συμφωνήσω, αλλά τώρα 5 και 6 μηνών μωρούλια δεν λειτουργούν με τη λογική για να καταλάβουν γιατί τα φήνουμε και σπαράζουν στο κλάμα. Αυτά λειτουργούν με το συναίσθημα και φαντάζομαι νιώθουν τεράστια εγκατάλειψη την ώρα που τα φήνουμε και κλαίνε. Κλείνοντας το θέμα θα πω απλά ότι καθεμία κάνει αυτό που θεωρεί σωστό.

Φουφού και εσύ σήκωσες τα μαγαζιά;;;

Έλενα με κάτι τέτοιες μα...κιες βγάζω καπνούς [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Τι λέει καλέ αυτή , πάει με τα καλά της η κοπέλα;;

Μαλακτικό έβαζα από την αρχή το πλάνετ για μωρά. λίγο όμως, όσο λένε οι οδηγίες, συνηθως ένα καπάκι και πατάω το κουμπί για εξτρα νερό στο ξεβγαλμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραφε ρε :!: που θε φερεις αντιρρηση στην συμπεθερα μου :-p:-p:-p:-p:-pοχι ρε μην την βγαλεις τη λιστα,να θυμομαστε γεννεθλια και γιορτες :!::!:

Δεν μας ειπες πως θα βαλει τικερακι η συμπεθερα μου η ξανθια :o:o ουτε φωτο δεν ξερει να βαλει :lol::lol:

Ατσα, μαγκιες η Σαλονικια :lol::lol::lol::lol::lol:

όσο για το τικερ, ακου τι θα γίνει . θα πας να το φτιαξεις εσυ και θα το βαλεις εδω , μετα θα το παρει η συμπεθέρα σου και θα το βαλει εκει που θα της πουμε.

καλε τι αισχρά λεω η γυναικα πρωι πρωι, όλο θα το "βαλει" και θα το "βαλει"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσακια μου που σχολιασατε το θεμα μου.Η αληθεια ειναι οτο στεναχωρηθηκα πολυ αυτη τη μερα και το σκεφτομαι συνεχεια.Βλεπω τωρα το αγγελουδι μου που κοιμαται και σκεφομαι οτι τιποτα δε συγκρινεται με την υπαρξη του :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινούλα περασε και δεν ακουμπησε η κορμαρα!!!εχω ακομα δρομο μπροστα μου, την διαιτα την εχω χαλασει μια εβδομαδα τωρα και πηρα 1 1/2 κιλο απο αυτα που ειχα χασει και στο ποδηλατο δεν εχω ανεβει ακομα!!!οσο για το οχυρο αφησου παιδι μου!!!κι εμεις δεν εχουμε πεσει και με τα μουτρα αλλα η προθεση υπαρχει!!!και να τον δουμε ποτε τον αντρα σου δεν θα του πουμε τιποτα μην φοβασαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικό μου αγγελούδι ξυπνησε και τον εχω αγκαλια. δεν ειναι ευκολο να γραφω με ενα χερι και συγχρονως να μαζευω τα παιχνιδια που εκσφενδονιζονται :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Πωπω Ρουλα αγχωθηκα με το πρωινο σου. θα εισαι οπως στις ταινιες που τρεχουν σαν το βεγγο και βαζουν και τη μασκαρα όταν εχει κόκκινο φαναρι στο δρομο. Αααχχ, μανα κουραγιο.. .

η λιστα ετοιμη. εκανα και μια εκκαθαριση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το οχυρο αφησου παιδι μου!!!κι εμεις δεν εχουμε πεσει και με τα μουτρα αλλα η προθεση υπαρχει!!!και να τον δουμε ποτε τον αντρα σου δεν θα του πουμε τιποτα μην φοβασαι!!!!

μωρε και εγω απο προθεση τελευταια αλλο τιποτα αλλά όταν ερχεται ο αντρας μου 1 και 2 ωρα τη νυχτα τι να κανω;;;; Και τωρα που θα αρχισουν και οι φορολογικες δηλωσεις ουυυυυυ καλές 3 και 4 θα ερχεται (εχει λογιστικό γραφειο) :?:?:?:?:?:?

ωραια τα τικερακια :D:D:D βλεπω και εσυ με τον αντρουλη σου ειστε μαζι καμποσα χρονακια

αβαταρ δεν θα βαλεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το πρωινο μου ηταν ετσι σημερα λογω δικαστηριου, κανονικα ειμαι πιο χαλαρα, τζινακι, μπαλαρινακια, αλλα στα μικρα μερη μετραει πολυ η εικονα και αναγκαστικα συμβιβαστηκα!αν και μου αρεσουν πολυ οι γοβες!!ευτυχως ειναι πολυ κοντα ολα!!

αρκετα χρονια ειμαστε μαζι οντως αν και να σου πω δεν εχω καταλαβει πως περασαν!περα απο τον χρονο που παντρευτηκαμε-δεν ειχαμε μεινει πριν μαζι- που τσακωνομασταν για το που θα βαλουμε το βαζακι, βλεπεις στο πατρικο μου το τραπεζι ειχε θεση ακουμπησματος ποδιών, ενω στου αντρα μου εκεθεση υαλικών, εχουμε περασει και περναμε ομορφα και ηρεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα,τρεμω με αυτα που λες :?:?:?:? ετσι φανταζομαι τον εαυτο μου σε μια εβδομαδα,να βαζω μασκαρα με την μπεμπα κρεμασμενη στο βυζι μου :?:?:?:? αν και συμφωνησα να ερχονται εδω οι γονεις μου για να μην ξυπναω απο τις 5 ;)

Φωτεινη,ενθουσιαστηε η ανηψια μου με το βιβλιο :!::!::!::!: το καταχωνιασε :lol::lol::lol::lol: παλι καλα που δεν το εσκισε :lol::lol::lol: δεν θα ξαναμπεις ολο το Σ/Κ :?::(:(:(:( καλα εχω πεθανει στο γελιο με το "οχυρο"σου :-p

Κοριτσια επειγον προβλημα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: μας κοψαν το νερο και η μικρη χεσ@@@κε πατοκορφα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φωτεινη,σωστη η εκκαθαριση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μη με κοροιδεψετε αλλα ουτε εγω ξερω να βαζω τικερακι :(:(:(:(:( εχω προσπαθησει πολλες φορες αλλα διχως αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

σημερ;α δυσκολη μερα.πηγα να θεωρησω μια εξεταση του μπεμπη για την ελλειψη ενζυμου G6PD ωστε να επιβεβαιωσουμε αν τελικα την εχει.ψοφος εξω αλλα ευτυχως μικρη ουρα.παω στο διαγνωστικο κεντρο,ατελειωτη ουρα,αλλα ευτυχως με συνοδεψε ο αντρουλης μου κ μου πηρε κ εναν φρεντοτσινο ετσι για να κουλαρω.βρηκαμε κ νυφη την εγγονη της καθαριστριας του διαγνωστικου που εχει κ προικα :shock::D:D .πηγε να μου κανει μανουρες η υπαλληλος για την εγκυροτητα του εγγραφου των εξετασεων( στην τατιανα τατιανιες?????αφου ολη μερα στο φαρμακειο τετοιες δικαιολογιες του κωλου :oops: τις λεμε οταν θελουμε να αποφυγουμε συγκεκριμενα ασφαλιστικα ταμεια) κ βρηκε τοιχο.ευτυχως περναμε μεσα κ ταλαιπωρηθηκε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ο μπεμπης μου.φυσικο ειναι να μη μπορει ουτε η γιατρος να βρει καλη φλεβα κ ετσι για να μην τον τρυπησει αδικα,αφου το παλεψε 15 λεπτα,ακολουθησε τη μεθοδο της πατουσας οπου η καημενη προσπαθουσε να βγαλει σταγονα σταγονα το αιμα ωστε ναειναι επαρκες το δειγμα(οχι σαν την αλλη φορα που βγηκε αμφιβολη η απαντηση για ελλειψη ενζυμου).

το μωρο επαθε σοκ απτην ολη φαση κ ολη μερα ειναι λυπημενο η κοιμαται η θελει αγκαλιτσα.

κοριτσια εχετε δικο που λετε να μην τον πιεζω,ειμαι απαραδεκτη.αλλα δεν αντεχω οταν πινει το πρωι μονο 130-150 γαλα οταν βαριεται.θα μου πεις στο επομενο τον εχει κοψει λορδα αλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αλλα?

που λετε σαραντα ημερων τον αφησα στη πεθερα κ πηγα εκδρομη διοττι περασα οοοοολη την εγκυμοσυνη τεζα λογω συσπασεων.κ τωρα θα τον αφησω 2 μερουλες :oops::oops::oops:

μαγδα μου η παλια ομαδα στο φεισ λεγεται μανουλες εν δρασει ενω η επομενη αυγουστου σεπτεμβριου αν θυμαμαι καλα.

βικυ τοχω ξαναπει οτι εισαι μοντελο.κ εγω το σουπερ βολτα το θεωρω :?:D βαζω ρουζ κ μασκαρα κ ας φοραω ολσταρ αποκατω... ;)

ρουλα πολκυ ταλαιπωρια(συντομα θαμαστε κ εμεις ετσι....) αλλα θυμιζεις bisness woman apo hollywood κ μαρεσει τρελα!!!!! :!::!:

χαρα χαιρομαι που εχω δημιουργησει οικονομικη συνειδηση στο θεματακι μας :lol::lol:

χτες πηγα την πεθερα στα μαγαζια να ψωνισει στα ανηψια της κ ηθελε ντε κ καλα να ψωνισει κ για το μπεμπη μασ.βρε δε χρειαζεται τιποτα το παιδι,απτου χρονου παλι!!!!τιποτα!!!!ρε κοριτσια,δε μαρεσει να υπαρχει κατιο περισσευουμενο σπιτι,με μπουκωνει ψυχολογικα!!!κ γιαυτο κανω ξεκαθαρισμα παντος ειδους καθε σεζον.αυτο δε σημαινει πως δεν υπαρχουν ακομη π[εριττα στο σπιτι,αλλα το προσπαθω τουλαχιστον.

φωτεινουλα κ εγω υποχωρω μονο κ μονο για να μη το ξεχασω!κ να σου πω κατι!!!!οι αντρες δεν εχουν κ πολυ υπομονη σαυτο το θεμα,το σκεφτονται καθημερινα ειτε το κανουν ειτε οχι.το νου σου στον αντρουλη σου κ κανε κ θυσια!στις 2,στις 2!αν εκεινη την ωρα συναντιεστε τι να γινει.τα λεω εγω που κοιταω να το αποφυγω,αλλα τεσπα!

φουφουκα πως παει με τη δουλεια,ξεχασα,η μαμα σου κραταει τα μωρα?

πριγκιπισακι,τι να κανει κ η ερμη η κοπελα που ανεφερες.το εχει πλασει ετσι στο μυαλο της για να ποναει λιγοτερο...εσυ τι αναγξκη εχεις αγαπη μου?ειτε το σχολιο ηταν για σενα(Που δε νομιζω ) ειτε οχι εσυ εχεις ηδη αυτο κ αυτη η κοπελα αναμενει!εισαι ενα λεβελ επανω .οσο γαι τα φυλαχτα,μονο σταυρο βαλε στο παιδι,αυτο θα τον φυλαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο την εξεταση μεσω του ΤΣΑΥ την εκανες :?:

Περιεργο ρε παιδια,οσα παιδακια γεννηθηκαν φετος γνωστα μου,ολα με πιθανη ελλεψη τα εβγαλαν :o:o:o καμια αιμοληψια δεν κανουνε καλα πια :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Μιτσακο,δεν εγινε και τοποτα να τον αφησεις λιγο,αλλωστε ξεπεταχτηκαν τα σπορια τωρα και χρειαζονται μαμαδες ηρεμες :) αν λοιπον φορτωσεις μπαταριες καλυτερα δεν ειναι ;)

Ποτε γυρνας στη δουλεια εσυ :?: ποιος θα στον κραταει :?: η πεθερα σου :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai xαρα μεσω tsay an k ta farmakeia απεκλεισαν το ιδιο τους το ταμειο απο τη συνταγογραφηση.δεν εχουν αδικο,αφου δε πληρωνει φραγκο το ταμειο,ποσο μαλλον να μας δωσουν το επιδομα τοκετου.

κολλαει το μαμι σημερα....

γυρναω το σεπτεβρη η αν εχω προβληματα τελος απριλη...θα τον κραταει η μαμα,γιατι η πεθερα εργαζεται στη οικογενειακη επιχειρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΚΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ :cry::cry:

ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΤΥΣΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ.

ΣΤΕΗΣΗ ΕΓΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ :oops::oops::oops:

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΝΕ ΚΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!!!!!!

ΝΙΤΣΑΚΟ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ :roll::roll:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΗΣΗ ΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΕΣ.ΧΑΧΑΑΧΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΧΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΛΥΠΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΥΠΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ ΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΙΟΥΖΟ..ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΦΑΩ.ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΝΩ

ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΗΜΕΝΟ ΕΚΟΨΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤ.ΠΙΑΤΩΝ ΤΑ ΠΛΕΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...