Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Μη βαρατε καλεεε γυρισα :!::!::!: στη μανουλα μου ημουν :D:D:D

Αφησα σημερα το πρωι τη μπεμπα και ξεχυθηκα αγορα :D:D πηρα 2 ζευγαρια μποτες,Θ-Ε-Ι-Κ-Ε-Σ και με 60% για να μη φωναζει η Μιτση :-p:-p πηρα κλασσικα ρουχα στη μπεμπα :oops::oops::oops: μου εφεραν το χαλι για το δωματιο της μικρης που το ειχα παραγειλλει ασορτι με τις κουρτινες οταν ημουν 7 μηνων εγκυος :o:o:o αλλα ευτυχως με αποζημιωσε το αποτελεσμα :D:D και πηρα 2 βιβλια,αυτο που μου προτεινε η Φωτεινουλα για την ανηψια μου(τελειο ;) ) και το "κοιμησου παιδι μου" γιατι μπορει να εστρωσε παλι η μικρη αλλα ασε να μελετησω,να ;) εχω το κεφαλι μου ησυχο :lol::lol::lol:

Παω να βαλω καφε και ερχομαι ;) ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑ μη φυγεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Εμένα η μπουμπούκα μου κοιμάται ακόμα και το Στελλί μου βλέπει Patty! :lol::lol::lol:

Σταυρουλίτσα,δεν έχω κάνενα πμ :?:?:?

Μαγδούλα,πήρα ένα παντελόνι,κάτι φορεματάκια,ένα παλτό,1 πουκαμισάκι ανοιξιάτικο και δύο μπλουζάκια ανοιξιατικα.Α,και πήρα και 5 ζευγάρια παπούτσια με 109 ευρώ.(μόνο τα παπούτσια) :D:D:D

Ευχαριστώ Ρουλάκι,εσύ όλα καλά;Έχουμε και μία δικηγόρο στην παρέα,τέλεια.

Βικουλίνι,μήπως πείναγε κι έκλαιγε ή είναι απίθανο;;

Φωτεινούλα,μη νιώθεις τύψεις!Ούτε εγώ κάνω δουλειές :lol::lol::lol:

Τι άλλο;;;Δε θυμάμαι :roll::roll:

Χαρουλίτα welcome back!Ζούμε μεγάλες στιγμές είμαστε μέσα αρκετές :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Το κοιμήσου παιδί μου,είναι τέλειο.Κι εγώ το εφαρμόζω τώρα γιατί η μικρούλα κάνει κάτι νουμεράκια! ;) Μεγειες μεγειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφυγες καλε :?: ΦΤΟΥ ΣΟΥ :twisted::twisted::twisted::twisted: σκασιλα μου θα πιω καφε μονη :lol::lol: ΑΧ :!: οχι μπηκε η Φουφουκα :D:D:D

Ασε που τα εχω παρει με ολες σας :!::!::!: Χρυσοχερες ολες :o:o:o εγω πια τη κουλαμαρα ειναι αυτη κα :o ι δεν μπορω ουτε κυκλο να ζωγραφισω χωρις να βαλω κερμα :o:o:o

Παντως Μιτσι.πολυ κοροιδα οι αλλες που δεν σε καναν φιλη :!::!::!: εγω θα σε ειχα κανει κολλητη και θα σε καλοπιανα συνεχεια μπας και μου κανεις τις μπομπονιερες και μου βγουν τζαμπανταν =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ασε η παλαβιαρα η συμπεθερα μου(θα μου πεις αν ησουν καλα,με εμενα θα συμπεθεριαζες :lol::lol::lol: )μιλαει στο mammy αλλα τις φωτο τις εχει στο face :o:o:o και εμεις που να σε δουμε :o ρε τρελλη :?::?::lol::lol::lol:

Αμ και εσυ ρε Βικουλινι,μια τα κρουασαν,μια η γενικη,τι χρονο να βρεις ρε χριστανη :?::?::?: Αααα :!: καταπληκτικο :!::!::!: θα πας super market ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( Θα με τρελλανεις :?::?::?:

Σταυρουλα εσενα σε ειδα στο προφιλ σου ;) κουκλα εισαι φιλεναδα :!::!::!: και η κορη σου τι μαλλι ειναι αυτο :o:o:o μονο η δικια μου ειναι κουρουπα :o:o:o:o

Κατερινακι,κανενα νεο με το δανειο :?: Η Καθολικουλα καλα :?: κοιτα μην την κολλησεις :roll::roll:

Ρουλα,βαρια η καλογερικη :!: μανα και ελευθερη επαγγελματιας ,αστα :o:o:o

Τελικα καλα δεν γινεστε εδω μεσα :!::!::!::!: θα ανοιξω αλλο θεμα,να μιλαω μονη μου =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν λεω εγω καλα δεν γινεστε εδω μεσα :!::!::!::!:

Εφυγε και η Φουφουκα :lol::lol::lol::lol: Με τον καφε στο χερι εμεινα καλεεεε :lol::lol::lol::lol:

Βλεπω μεσα την Ελενη :D:D:D αν φυγεις και εσυ,τι να πω δηλαδη :?::?::?:

Αλλα τωρα φευγω εγω :lol::lol::lol::lol: ξυπνησε και παω να ταισω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρουλα :):):) και τωρα ηθελα να σχολιασω κατι που εγραφες ;)

Αυτο με τις παππουδο-γιαγιαδες συμβαινει και με εμας αλλα αντιστροφα :!: ειναι μακρια τα πεθερικα μου :( ειναι κριμα μωρε γιατι χανουν στιγμες πολυτιμες και ειναι και το 1ο τους εγγονι και να σκεφτει κανεις οτι ατχικα ηταν να μεινουμε Κορινθο,αλλα ο αντρας μου αποφασισε να ελθουμε Θεσ/νικη :!::!:

Παντως ουτε εγω μπορω να τη στειλω ακομα μονη :shock::shock::shock: αν και το πεταει η πεθερα μου :!::!: αλλα ακομα θηλαζω οποτε ετσι και αλλιως δεν γινεται ;)

Κοριτσια πηρα και τις φωτο αλλα θα της σκαναρω αυριο γιατι σε λιγο θα μου παρει το λαπτοπ ο ανδρας μου,εχει μια παρουσιαση αυριο και το χρειαζεται :twisted::twisted::twisted::twisted:

Συμπεθερα,γελασα τρελλα με την επιθεση =))=))=)) οπως το πες....ο φερετζες σου ελειπε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια ,ασχετο αλλα βλεπω ειδησεις τωρα και εχει μαυρισει η ψυχη μου :cry::cry::cry: τι ηταν αυτο που εγινε με τους αστυνομικους :cry::cry::cry:

Προχθες η αδελφουλα μου,μολις το ακουσε ανεβασε πιεση,ειναι και ο γαμπρος μου στην ομαδα ΔΙΑΣ :!::!: ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΗΡΩΕΣ :!::!::!: Αθωα παιδια ερμαια δολοφονων :twisted::twisted::twisted: πως γιναμε ετσι :?: τι εγκληματικοτητα ειναι αυτη :?: καμια κρατικη πρωτοβουλια :twisted::twisted:

Το τραγικο για μενα ειναι οτι επρεπε να χαθουν 2 παιδια για να δουμε γαρυφαλλα σε ταφους αστυνομικων :!: τοσο ειχαμε δαιμονοποιησει την αστυνομια ,που ξεχασαμε οτι ειναι και αυτοι καποιο απο εμας :!: εργαζομενοι,χαμιλομισθοι :!: και το λεω αυτο ως εκ'πεποιθησης αριστερο ατομο :!: θεωρω οτι εστω και αργα χυθηκαν δακρυα για αστυνομικους που επεσαν την ωρα του καθηκοντος :!::!:

Ποτε θα ξυπνησει η Πολιτεια επιτελους :!::?::?:

Κοριτσια τα λεμε αργοτερα,πρεπει να βγω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά είναι πολύ λυπηρό...τί να πεις σε αυτές τις μανούλες...οταν σκοτωθηκε ο Αλέξης ειχαν πεσει ολοι να τους φανε και τωρα λένε τα αντίθετα...ανθρωποι είναι ολοι...αλλα πραγματικά μονο ο απλος κόσμος νοιαζεται...αν και θα καταντησουμε-ελπιζω πως οχι-να πεθαινει ο αλλος διπλα μας και να μην κανουμε τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!

χαρουλίτα,έχεις τρελλό γέλιο!Πρέπει όπωσδήποτε να βρεθούμε από κοντα

Ρουλάκι, :ymblushing::-*

Όντως,ρε παιδιά νέα παληκαράκια και χάθηκαν.Έχεις δίκιο Χαρά,όλοι πέφτανε να τους φάνε και τώρα τα αντίθετα.Ο Θεός να μας φυλάει και φυσικά ...... να αναπαύσει τις ψυχούλες τους. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ :lol::lol::lol::lol: ΜΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ;;;;;;ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΛΛΕΣ....ΚΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ Κ ΑΥΤΗ Η ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΛΙ...ΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΤΟ ΧΑΡΑΜΑ;;; :? ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΤΗ ΙΣΩς ΓΙΑΥΤΟ..

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ...ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΧΤΕΣ ΤΙ ΕΦΤΕΓΕ...ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ.ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 9 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΡΕΜΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΓΑΛΑ...ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΤΕΣ Κ ΓΙΑΥΤΟ ΓΡΙΝΙΑΖΕ.....Κ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΡΘΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ...ΓΡΙΝΙΑΞΕ ΤΗ ΚΛΑΣΙΚΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΑΜ Κ ΝΑΝΙ...ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ;;;;;;;;;; :roll:

ΕΛΠΙΖΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ!ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΕΓΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΡΙΝΤΟ ΜΑΝΑ ΧΑΧΑΧΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΧΤΕΣ ΕΚΛΑΨΕ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ Κ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΠΑΡΑ ΕΦΑΓΕ Κ ΜΕΤΑ 8.30.ΚΙ ΕΜΝΑ ΚΟΥΡΟΥΠΑ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΞΑΝΘΑ ΟΠΟΤΕ ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΡΕ ΦΩΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΝΑ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟ. :cry: ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΣΕ ΜΑΜΑ Η ΠΕΘΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΗ???? :shock::shock::shock:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑΝ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΣΠΑΡΑΞΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΣΤΕΗΣΗ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!::!: εμεις ευτυχως,ειχαμε ενα ακομα ησυχο βραδυ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: φαινεται οτι μπηκε σε προγραμμα παλι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Παλι μονη μου ειμαι :twisted::twisted::twisted: Θα δειτε εσεις :!::!::!: την αλλη Παρασκευη τετοια ωρα θα ειμαι στη δουλεια και θα με ψαχνετε ρεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι το θυμηθηκα παλι :cry::cry::cry::cry::cry:

Βικουλινι [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] θα με τρελλανεις φιλεναδα :!::!::!: Τι να κανεις στο νησι :o:o:o εγω οταν ημουν Μυτιληνη ημουν η ατρακτιον του νησιου,αφου αν ειχα βαλει φαρο στο αυτοκινητο θα νομιζαν οτι εκανα περιπολιες :lol::lol::lol: Ακου τι να κανεις :?::?::?: ΒΑΡΚΑΔΑ =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΑΑΑΑΧ!!!ΜΕΓΕΙΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΨΩΝΙΑ 109?ΤΕΛΕΙΑ

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΜΙΑ PLEASE ΜΠΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑΙ!!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΚΙΑ ΜΑΣ... :o:o:o ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑΙ!!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΚΙΑ ΜΑΣ... :o:o:o ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ??

Ρε συμπεθερα σορρυ :!::!: με πεταει εξω :twisted::twisted::twisted: μια ωρα εγραφα :twisted::twisted::twisted: τα ξαναργραφω,περιμενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σκασεις απο το κακο σου,εχω μουσακα απο τη μαμα μου :-p:-p και δεν εχω να κανω δουλειες :lol::lol::lol:

Καλε τι γελατε ολες μαζι μου,χαζοχαρουμενες :-p ετσι ειμαστε εμεις εδω πανω,"τρελλοι και αλλοπαρμενοι",χαλαρα :lol::lol:

Μπραβο,για τον υπνο ρε Μαγδα :!: και εγω εχθες το διαβασα ολο το βιβλιο :o:o:o ασε να μαθαινω :!::!: οσο για το αν εισαι περιεργη,το εξαντλησαμε :!: καλα ΔΕΝ εισαι,αλλιως δεν θα συμπεθεριαζες μαζι μου :lol::lol::lol: τοσες νορμαλ εδω μεσα και εσυ εμενα διαλεξες :o:o:o βεβαια θα μου πεις ταιριαζουν τα παιδια μας,στην....καραφλα :lol::lol::lol: τελειο ζευγαρακι,ο Γιουλ Μπρινερ και η Φαλακρη Τραγουδιστρια =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Βικουλινι,να ρωτησω κατι :!: ψωνιζεις τουλαχιστον στου Βεροπουλου :?: ξερεις μηπως ισχυει η διαφημιση,"ειμαι κεφατη ψωνιζω απ'του Βεροπουλου" :lol::lol::lol::lol: που το βρηκα παλι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα λεω εγω δεν πας καλα........που εισαι ρε τρελλη :?::?: μια ωρα περιμενω απαντηση και εσυ βγηκες :lol::lol::lol:

Παλι μονη εμεινα :(:(:(:(

Παω να βαλω στεγνωτηριο :!: παλι θα κουραστω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου.Μια χαρα βλεπω ειμαστε και σημερα.Ο μικρος μολις εφαγε τη φρουτοκρεμα του,εκανε κακακια και τωρα κοιμηθηκε το πουλακι μου.Ουτε εγω εχω μαγειρεμα σημερα.Θ φτιαξει η μαμα μου γκιουζλεμεδες και θα μου δωσει.Τους φτιαχνουμε παντα τις αποκριες.Ξερεις Χαρουλιτα τι ειναι οι γκιουζλεμεδες σωστα????????????Ειναι σαν τυροπιτες τηγανιτες με σπιτικο φυλλο.Ειναι τουρκικο το ονομα τους.Ειναι σπεσιαλιτε εδω στο νησι.

Το απογευμα θα παμε με τον αντρα μου επισκεψη σε ενα φιλικο ζευγαρι που ειναι παντρεμενοι τρια χρονια και δεν μπορουν να κανουν παιδακι.Προσφατα ειχαν ερθει να δουν τον Ορεστη και μου ειπε η κοπελα"Τι να κανουμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.Σε αλλους δινει ο Θεος δουλεια σε αλλους παιδακι"Ο αντρας της ςιναι στρατιωτικος και εκεινη δημοτικη υπαλληλος μονιμη ενω εγω συμβασιουχα,γι αυτο το ειπε.Να σας πω την αληθεια με πειραξε οταν το ειπε οχι γιατι δεν ειμαι μονιμη αλλα γιατι ενιωσα οτι μου ματιαζει το μωρο.Να σκεφτειτε οτι απο μεσα μου ελεγα "σκορδα στα ματια σου"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ο μικρός είχε κέφια το βράδυ. Κοιμήθηκε από τις 10:30 ως τις 5 και ξύπνησε το μανάρι μου και έπαιζε μέσα στην κούνια. Αν και τον θήλασα μπας και ξανακοιμηθεί, τίποτα αυτός, με κοιτούσε και γελούσε, και μόλις άκουγε τον σκύλο να γαβγίζει απέξω φώναζε και αυτός "ααααααγκ". :lol::lol::lol::lol: Τελικά στις 6 κοιμήθηκε #:-s#:-s .

Χτες παραλίγο να μου σπάσει τα δόντια. τον κρατούσα αγκαλιά και πήγα να πιω νερό και μόλις πλησίασα το ποτήρι στο στόμα πάει το σκατουλάκι μου να το πιάσει και το σπρώχνει προς τα δόντια μου. Μιλάμε ζαλίστηκα από τον πόνο. θέλει να πιάνει τα πάαααααααααααντα :?:?:? Και κυρίως τα απαγορευμένα, δηλ τηλεφωνο και τηλεκοντρόλ που συνήθως είνια τιγκα στα μικρόβια :evil::evil::evil:

Εσείς τι νέα; Ναι, εντάξει θα μου πείτε πήγαινε να διαβάσεις κοπελιά :lol: .

Πάωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φωτεινη :P:P Να σας ρωτησω κοριτσια,βαζετε μαλικτικο στα ρουχα των μωρων σας τωρα που μεγαλωσαν καπως η ακομα δεν κανει???Δεν εχω βαλλει στου δικου μου αλλα θελω να βαλλω γι αυτο σας ρωταω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΛΕ ΡΕ ΤΗ ΣΤΕΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΣΤΕΗΣΗ

Μπααααααα, σιγά μην κάνω ό,τι μου λέτε :evil::evil::evil: .

Εγώ δεν την θέλω στην παρέα μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να φύγει, να πάει αλλού :lol::lol::lol::lol:

Χωρίς πλάκα τώρα για να μην κάνω λάθος τα στοιχεία είναι αυτά;

Ρούλα-Τρίπολη- αγοράκι 11/10

Ρούλα πες μου αν κάνω λάθος αλλιώς να σε προσθέσω.

Πάντως νομίζω ότι πλέον γνωριζόμαστε μωρέ και δεν την χρειαζόμαστε τη λίστα. η αλήθεια είναι ότι πριν λίγες μέρες σκεφτόμουν να τη βγάλω.

Μάγδα εσύ θα βάλεις και κανένα τικεράκι;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη πλακα μου κανεις πρωι-πρωι :?: αφου ξερεις την ευαισθησια μου με τα φαγητα σας :!::!::!: μην ξαναπεις τι μαγειρευετε χριστιανη μου :lol::lol::lol: παλι καλα που ειμαι λεχωνα και οχι εγκυος :lol::lol:

Παντως Ελενη μου τελειως ακυρο το σχολιο της "φιλης" :!: αυτα τα πραγματα δεν λεγονται ουτε για πλακα :| και εγω αργησα να κανω παιδι σε σχεση με τις φιλες μου,αλλα ουτε καν τα σκεφτομουν τετοια πραγματα οχι να τα πω κιολας :shock::shock::shock: Μην σκας Ελενη μου,εχεις το θησαυρο σου εσυ και την καλυτερη δουλεια του κοσμου να ειχες,αν δεν ειχες τον Ορεστη σου,τετοια ευτυχια δεν θα την ζουσες :):):):) απο προσωπικη εμπειρια στο λεω ;)

Παντως οποτε τον βλεπει να του φορας 10000 φυλαχτα :!::!: εκνευριστηκα τωρα :twisted::twisted::twisted:

Φωτεινη,τα ιδια κανει και η δικια μου :o:o:o:o ακριβως ομως :shock::shock: χθες μου πηρε και εμενα το ποτηρι :shock::shock: τηλεκοντρολ και τηλεφωνο η λατρεια μας :lol::lol::lol: ασε οι κουτουλιες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααααααα, σιγά μην κάνω ό,τι μου λέτε :evil::evil::evil: .

Εγώ δεν την θέλω στην παρέα μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να φύγει, να πάει αλλού :lol::lol::lol::lol:

Χωρίς πλάκα τώρα για να μην κάνω λάθος τα στοιχεία είναι αυτά;

Ρούλα-Τρίπολη- αγοράκι 11/10

Ρούλα πες μου αν κάνω λάθος αλλιώς να σε προσθέσω.

Πάντως νομίζω ότι πλέον γνωριζόμαστε μωρέ και δεν την χρειαζόμαστε τη λίστα. η αλήθεια είναι ότι πριν λίγες μέρες σκεφτόμουν να τη βγάλω.

Μάγδα εσύ θα βάλεις και κανένα τικεράκι;;;;;;;;;;

Γραφε ρε :!: που θε φερεις αντιρρηση στην συμπεθερα μου :-p:-p:-p:-p:-pοχι ρε μην την βγαλεις τη λιστα,να θυμομαστε γεννεθλια και γιορτες :!::!:

Δεν μας ειπες πως θα βαλει τικερακι η συμπεθερα μου η ξανθια :o:o ουτε φωτο δεν ξερει να βαλει :lol::lol:

Ελενη,εγω δεν βαζω μαλακτικο και ουτε σκοπευω τουλαχιστον μεχρι τον χρονο,γιατι δεν ξεπλενεται μωρε :roll: παντως χρησιμοποιω το baby planet και ειμαι πολυ ευχαριστημενη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...