Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

KAI MENA OΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΔΩ ΕΚΟΨΕ Η ΒΡΟΧΗ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΟΤΙ ΕΣΤΡΩΣΕ ΣΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΤΩΡΑ ΛΙΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ!!Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΓΙΕΡΕΨΩ ΨΑΡΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ..Κ ΠΕΙΝΑΩ!!ΡΕ ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΞΑΝΘΙΑ ΟΠΟΤΕ :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΩ???

ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ Κ ΜΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;

ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΜΕΡΕΝΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΝΟ!!!!!ΕΧΕΙ ΜΥΡΗΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!! :D

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΩΛΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :oops::oops::oops: ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 21 ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΡΟΥΛΑ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΕΣΥ Ε;;;;;;;;;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΕΓΩ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΔΕΙΑΖΩ ΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ : ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΚΗ Κ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΙΠΟΤΑ;;ΕΓΩ ΚΟΛΗΣΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ:ΠΟΙΑ ΒΙΚΗ Κ ΧΡΗΣΤΟ;;;ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Κ ΛΕΕΙ :ΓΙΑ ΜΑΣ :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΦΩΝΗ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::?:shock::lol::lol::lol:

ΕΛΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τι ξεχασα!! ΡΟυλα καλοσωρισες στην παρεα μας :P

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΦΟΥΦΟΥ εδω ειστε?? :D εχω στιβα σιδερο και δεν εχω ορεξη :? ποναει η κοιλιτσα μου ΑΚΟΜΑ δεν εχει φτιαξει π κυκλος μου απο την γεννα....τον Φεβρουαριο δεν αδιαθετησα καν!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο!Είμαστε 3 μέσα;Ε,δε γίνονται αυτά.Τι κάνετε τσουπρίτσες;Μου την έχει δώσει ο καιρός σήμερα.Δε μου αρέσει καθόλου.Πώς πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι,τι έγινε με το σπίτι τελικά;Είχατε κανένα νέο;

Αχ,Μαγδούλα!Βυζοεξάρτηση ο μπεμπούλης;Πάντως πρόσεχε.Όσο και να έχει καλή σειρά ένα παιδί,άμα αρρωστήσει είναι πιθανό να γίνει το πιο κακομαθημένο.Έτσι την πάτησα εγώ με την μπέμπα κι άντε ξανά από την αρχή εκπαίδευση.

Βικουλίνι,εγώ πάντως εχθές πήγα και ψώνισα και για εμένα.Το καταευχαριστήθηκα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το σπιτι περιμενουμε ακομα....εχω βαλει τον αντρα μου και εχει στειλει email πηρε κ τηλ 2 φορες αλλα δεν το σηκωνανε....στειλαμε τα χαρτια και περιμενουμε απαντηση! μπορει να παρει και 7 μηνες :( δε ξερω αν ξερεις αλλα το κανουμε στο παρακαταθικων κ δανειων που ειναι για τους δημοσιους υπαλληλους ...γιατι εχει χαμηλο και σταθερο επιτοκιο για ολα τα χρονια!!! πως κ πως περιμενω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γραφω αν κ δεν ειναι μεσα καμια!!!

βικακι με τις μπμπονιερες ειμαι σε στασιμο σταδιθο.περιμενω να δω τα νεα σχεδια μεσα μαρτιου κ αν δε βρω κατι σε ικανοποιητικη τιμη τοτε θα φτιαξω κλασσικα σμαρτις σε τουλι με κορδελιτσες κ ενα αντικειμενο του τυπου φαναρι για ρεσω,κουμπαρα,κορνιζα,εικονα αγιων ,θα δω.

ΡΟΥΛΑΚΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑς.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΓΡΑΨΤΟ Κ ΕΔΩ.TI DOYLITSA KANEIS?

κοριτσια δεν εχω καταλαβει ακριβως για τι μιλατε αλλα υποθετω για τις αποχωρησεις απο το σπιτι του big brother. :lol::lol: ?

θα κατσουμε να σκασουμε ,οποιος θελει ερχεται οποιος θελει φευγει,δε χρειαζεται τα το παιρνουμε εγωιστικα η προσωπικα!!!σας το λεω ως παθουσα απο τη πρρουγουμενη ομαδα-αυγουστου σεπτεμβριου (στην οποια ειμαι η αρχαιοτερη απο εδω,γιαγια θα ελεγα.καναμε κ συναντηση τελευταια φορα που ηταν κ η φουφου.ηδη απο τοτε ειχαν αρχισει το φεισμπουκ κ μαλιστα εκαναν ομαδα τοοοοοσο κλειστη ασφικτικα για τα κωλος κ βρακι μελη που επρεπε να παρακαλεσεις για να μπεις.εγω σα χαζουλα στην αρχη δεν τη ψιλιαστηκα(δεν ημουν απτα κοριτσακια που λεγαν στο σχολειο δε σε παιζουμε) κ τις επαιρνα κ τηλ να μπω στην ομαδα.τελικα αφου μπηκαν αρκετες εκτος κλικας ακουσον ακουσον :o:o:o εκαναν νεα κλειστη ομαδα για παρτη τους μονο! ε,μετα απο αυτη τη κατινια δεν υπαρχει καμια περιπτωση να αναζητησω την οποια απουσια!!!

επανερχομαι.ο μπεμπης μονο στο μπαμπα κ στη γιαγια τρωει τελευταια,κ μουρχεται να τσιριξω.τελικα μαγδα εξαντρειται καμια φορα Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ!

εκτος κ αν ειμαι πολυ πιεστικη κ τον εχω κουρασει....αν δεν αδειασει η κρεμα η το μπιμπερο δεν ειμαι ευχαριστημενη κ τον πιεζω.κ οταν φαει 130 μλ κρεμα απαιτω να πιει κ γαλα....δε ξερω,ισως το παρακανω.εσεις σε τι ποσοτητες παιζετε??? ο γιατρος ειπε οτι μετα τους 6 μηνες αρκουν 100 μλ ανα κιλο,ουτε πολυ κατω ουτε πολυ παραπανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκο,τι κάνεις;Σοβαρά μιλάς;Δεν το ήξερα αυτό!Υποτίθεται ότι προσπαθήσανε να μας πείσουνε για να μπούμε κιόλας στο fb!Τι να πω;Άβυσσος η ψυχή των ανθρώπων.Εννοείται πως δεν αναζητούμε καμμία,απλά επειδή κάποια ρώτησε.Κατα τ'άλλα ούτε ζητιανεύουμε την παρέα και την αποδοχή κανενός ούτε κρίνουμε.Ο καθένας έχει δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει.

Ρε συ,μπορεί να το παίρνει όντως έτσι με το φαγητό.Το έχω αντιμετωπίσει κι εγώ με το Στελλάκι μου.Δεν έτρωγε από αντίδραση επειδή την πίεζα.Εμένα φρουτόκρεμα τρώει 180 περίπου και κρέμα το απόγευμα 180-200.Φαγητό μπορεί και παραπάνω :?:?:? Όποιος πει την κόρη μου χοντρή,θα γίνει ο ίδιος χοντρός :lol::lol::lol: Απλά μετά δεν της δίνω και γάλα.Μόνο το μεσημέρι θα φάει κατά τις 12:30 με 13:00 και 14:30 θα πιει γάλα.Αλλα ρε να σου πω κάτι.Έχουν μικρό στομαχάκι,πόσο να φάνε κι αυτά;Μην κοιτάς η δική μου είναι φαγάνας,αλλά επειδή ανησυχούσα κι εγώ με τη Στέλλα είχα ακούσει και γιατρούς που λέγανε,ότι το παιδί θα φάει όσο θέλει,γιατί φουσκώνει γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΕΧΩ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.. :?

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 6 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΡΙΝΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΡΗΣΤΟΜΑΧΙΑΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟ!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Σημερα έχω μια βαρεμάρα, δεν θέλω να κάνω τίποτα. Ενώ εσείς απ'ό,τι βλέπω είστε όλες εξαφανισμένες. Καλέ μην τις κάνετε όλες τις δουλειές σήμερα και νιώθω ενοχές που δεν κάνω τίποτα.

Πάω να διαβάσω τι είπατε χτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα που τον αφήνεις τον μπέμπη; Μαμά, πεθερά; Μπράβο για το θηλασμό που το προσπάθησες ακόμα και όταν πονούσες. Και όσο τον θήλασες καλά είναι, έκανες ό,τι μπορούσες. Και είναι σημαντικό να έχεις κάποιον να σου δείξει γιατί δυστυχώς γίνοντα λάθη που οδηγούν στον αποθηλασμό. Βλέπω και εσένα πιάνουν τα χεράκια σου και θα κάνεις τις μπομπονιέρες μόνη σου, μπράβο.

Κατερίνα μάλλον όσο και να αγαπάνε τον μπαμπάκα οι κόρες, όταν έρθει η ώρα θέλουν την αγκαλίτσα της μαμάς. :D:D:D

Έλενα ο Ορεστάκος είναι ολόκληρο παλικάρι πια :D Πώς πήγε με τα λαχανικά;

Μαγδούλα ακόμα τυραννιέται το μικρούλι με τον βήχα; Πως είναι; Και στην εκπαίδευση καλέ μην είσαι απότομη. Ο Βασιλάκης ήταν το πιο ήρεμο μωρό (ποιο άλλο μωράκι που θηλάζει κοιμάται από τις 9 έως τις 7 με ένα μόνο ξύπνημα;;;) , ε δεν νομίζω ξαφνικά να αλλάξει αυτό, απλά λόγω αρρώστιας τα κάνει αυτά. Νομίζω θα επανέλθει μόνος του.

Καλέ Μήτση μην το μπουκώνεις το παιδί :shock:

Φουφού οι κόρες σου μου θυμίζουν εμένα και την αδελφή μου :lol::lol::lol: Εγώ έβγαζα την πίστη στην μάνα μου σε φαγητό και ύπνο ενώ η αδελφή μου ήταν αγγελούδι,μόνο έτρωγε και κοιμόταν. :lol:

Βικάκι καλό κουράγιο με τη γενική (πάλι δουλειές;;;;;;;;Πότε θα βγεις και καμιά βόλτα;;;;;;)

Η Χαρά ξέμεινε στο πατρικό της;;;;;

Φιλάκια, πάω στον μικρό που ξύπνησε και θέλει βυζάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κατσουμε να σκασουμε ,οποιος θελει ερχεται οποιος θελει φευγει,δε χρειαζεται τα το παιρνουμε εγωιστικα η προσωπικα!!!σας το λεω ως παθουσα απο τη πρρουγουμενη ομαδα-αυγουστου σεπτεμβριου (στην οποια ειμαι η αρχαιοτερη απο εδω,γιαγια θα ελεγα.καναμε κ συναντηση τελευταια φορα που ηταν κ η φουφου.ηδη απο τοτε ειχαν αρχισει το φεισμπουκ κ μαλιστα εκαναν ομαδα τοοοοοσο κλειστη ασφικτικα για τα κωλος κ βρακι μελη που επρεπε να παρακαλεσεις για να μπεις.εγω σα χαζουλα στην αρχη δεν τη ψιλιαστηκα(δεν ημουν απτα κοριτσακια που λεγαν στο σχολειο δε σε παιζουμε) κ τις επαιρνα κ τηλ να μπω στην ομαδα.τελικα αφου μπηκαν αρκετες εκτος κλικας ακουσον ακουσον :o:o:oεκαναν νεα κλειστη ομαδα για παρτη τους μονο! ε,μετα απο αυτη τη κατινια δεν υπαρχει καμια περιπτωση να αναζητησω την οποια απουσια!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ουδέν σχόλιον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΛΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!ΕΧΩ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ Κ ΔΕΚΑΤΑ ΧΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΑΠΟ ΜΩΡΟ..ΧΤΕΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΥΤΥΧΩΣ 11.30 ΒΡΑΔΥ ΜΕ 11,3 ΠΡΩΙ ΜΕ 2 ΓΡΗΓΟΡΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΒΗΧΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ Κ ΞΑΝΑΞΕΡΑΘΗΚΕ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΡΟΥΤΟ ΕΦΑΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ ΚΑΛΕ ΕΤΣΙ ΠΙΕΖΑΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΧΟΥΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.ΘΑ ΦΑΝΕ.ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΔΕΧΤΗΚΕ Κ ΕΠΙΘΕΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙ Η ΜΑΡΙΟΡΙ....ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΗ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΕΛΙΚΑ :cry::cry: ΦΩΤΕΙΝΗ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΜΠΑΣ Κ ΣΙΔΕΡΩΘΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΜΠΑΙΝΩ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΦΙΛΟΥΝΙΑ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΠΗΡΕΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΠΗΚΑΑΑΑ.ΚΑΛΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΧΥΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ????

ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΕΚΛΑΨΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΣΠΑΡΑΞΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΙΟ ΜΩΡΟ Κ ΤΑ ΠΑΙΞΑ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΡΥΘΜΟ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια είναι τόσο απαιτητική και παράλληλα τόσο ανεπανάληπτη η φάση που περνάτε τώρα. Εϊναι μοναδικές στιγμές που συνδυάζουν εξάντληση και χαρά μαζί, με τα μωράκια να κάνουν τις τσαχπινιές τους.

Αν χρειάζεστε support "εσωτερικό" βοηθάνε πολύ οι θετικές δηλώσεις , εγώ έκανα αυτές εδώ και ένιωθα καλύτερα στις δύσκολες στιγμές

http://newagemama.com/2010/08/09/θετικές-δηλώσεις-για-εγκύους-και-νέες/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα! λοιπόν...

Βικουλίνι είσαι πολύ όμορφη και απορώ από που τα εχεις βγάλει δυο παιδιά!!Μοντέλο!!!

katerina σε ευχαριστώ για το καλωσορισμα!Εγω από σίδερο κανω μονο του μπεμπη και τα υπολοιπα ερχεται η μανουλα μου μια φορά το μηνα για να μας δει και χωνεται στις δουλειες!Οσο και να της λεω ασε να παρω μια γυναικα λεει οχι, θα τα κανω εγω!Και να φανταστεις στο σπιτι της βαριεται να κανει και πολλα και σε εμενα κανει τα παντα!Ειμαι και μοναχοπαιδι βλεπεις και θελει να με βοηθησει!

foufou με γεια τα ρουχαλακια!!!

mitsi δικηγόρος ειμαι, αλλα με εχει πιασει μια τρελλα να τα φτιαξω εγω ολα για την βαφτιση του μπεμπη μου, μακαρι να τα καταφερω!Πήγα λοιπον στην Ρόμβης, καποια στιγμη θα σας γραψω ολα τα μαγαζια και τα sites τους και επειδή εγω θελω να κρεμασω σε πουγκι μια επαργυρη κορωνιτσα στον Παπανδρεου στην Ρόμβης την βρηκα 0,30 λεπτά, πιο φθηνα απο παντου ή μια καρφιτσα διπλη κορωνιτσα την βρηκα 1,10 και την εχω δει αλλου 1,55 και 1,80!Για το θεμα με τα κοριτσια που εφυγαν και το fb δεν θα το σχολιασω με καλυψες!

βικουλινι, καλό κουραγιο με την γενική!Δεν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι δουλειες του σπιτιου, αλλα αναγκαζομαι και κανω κατι μεταμεσονυκτιες καθαριοτητες!!!!

fotini, η πεθερα μου μου τον κραταει ευτυχως γιατι δυστυχως η μανουλα μου μενει στην Αθήνα, ερχεται βεβαια κατα διαστηματα κι εκεινη και ξερω ποσο στεναχωριουνται μαζι με τον μπαμπα μου και λιγο ζηλευουν που οι αλλοι παππουδο-γιαγια τον βλεπουν καθε μερα!Οταν θα ειμαι ψυχολογικα ετοιμη θα τους τον αφησω καποιες μερουλες στην αθηνα να τον χαρουν περισσοτερο.

magykal περαστικα και παλι και στα δυο σας!Κι εγω κρυωσα πριν απο κατι μερες γιατι μεσα στην πολη μετακινουμαι με ποδηλατο, το εχω μεσα στο γραφειο και το βουταω και παω δικαστηριο κλπ, αλλα με πετυχε βροχη μια μερα και την αρπαξα!Ευχαριστω επισης για την προσθηκη στην λιστα, ο μπεμπακος με το καλο θα ονομαστει Αναστασιος, αλλα δεν ξερω πως να τον φωναζω, ολο μου ερχεται Τασουλης που ειναι τοσο γλυκουλης αλλα φοβαμαι οτι θα γινει αντρας και θα του μεινει το Τασουλης!!!!

Αυτά τα νεα μου, ολο περιμενω να ριξει χιονι σ' υτη την πολη και δεν μου κανει το χατιρι!!!Τσαμπα η αποκεντρωση!!!Φιλιά σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα.μπήκα για λίγο να δω τι κανετε μαζί με το μωρό που άλλες μέρες τετοια ώρα κοιμάται τωρα με τίποτα. :x:x:x

foufou πηρες το pm?οτι θες να ρωτήσεις μη διστάσεις.

κορίτσια σε λίγο θα παω γυμναστήριο.αν επιζήσω θα μπω και το βράδυ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;;;;;ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...

ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΟΡΥ :oops:

ΡΟΥΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;;;ΕΣΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ;;;;;;ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;;;;;;;

ΜΙΤΣΑΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΦΟΥΦΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΝΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΗΣΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΠΡΑΒΩ!!ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΦΩΤΟ :twisted::twisted:

ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...