Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

xaroulita μουκαταρχην ειναι κουκλα η κορη σου!Αν δεν στην ειχαν κλεισει για συμπεθεριο την ηθελα για τον γιοκα μου γιατι μοιαζουν κιολας!!!Μένω Τρίπολη Αρκαδίας αλλα επειδη είμαι απο Αθήνα και ακολουθησα τον αντρουλη για καλυτερη ποιοτητα ζωής εδω ανεβαινω πολυ συχνα για να βλεπω και τους γονεις μου και ειχα παει στο κεντρο της Αθηνας και ειχα βρει πολλα πραγματακια!!!Ή που θα τα πετυχω ή που θα ειναι αποτυχια και θα τρεχω τελευται στιγμη να παραγγελνω μπομπονιερες!!!Είχα διαβασει οτι θα κανεις την βαφτιση στην κορινθο, ε???Πολύ ωραια, μακαρι να την εκανα κι εγω καπου παραλιακα!Εχω τρελλα με την θαλασσα!Είναι η μητερα μου από Σκύρο και είπαμε το άλλο παιδακι με το καλό να το βαφτισουμε εκει!

Είδατε???Ήταν να μην μπω, τωρα θα σας φαω με την πολυλογια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

magda moy k egv hmoyn apogohteymenh sthn arxh me th krema k genika to koytali.kaue mera ua phgainete kalytera,στο εγγυωμαι.κ εμεις στις 8-9 μερες ειπαμε οτι μαθαμε να καταπινουμε!βεβαια ακομα πεταει κοτσιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εντυπωσιασες τωρα που μας διαβαζες τοσο καιρο ;);) ναι Κορινθο θα γινει,ειναι ο αντρας μου απο εκει ;) Σκυρο θα ειναι τελεια φαση :-bd:-bd:-bd

Ηθελα να σε ρωτησω για φωτογραφο αν ξερεις τιποτα Αθηνα :roll::roll::roll:

Οσο για τη νυφη,μας προλαβε η Μαγδα :lol::lol::lol::lol: ειμαστε πιστα κοριτσια και ειναι και αρρωστουλης ο γαμπρος :(:(:(:( ευχαριστουμε ομως για τα καλα λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε μέρα σας διαβαζα και ολο προσπαθουσα να συνδεθω αλλα τωρα μου εκοψε που ειχα βαλει τον κωδικο!Δυστυχως εγω δεν εμεινα ικανοποιημενη απο τον φωτογραφο του γαμου μας στην Αθηνα οποτε δεν στον προτεινω!Εχω μια κοπελα απο εδω που ισως να μπορουσε να ερθει, θα την ρωτησω και θα σου πω!

Σκύρος είναι τέλεια, εχει και τελειο καρναβαλι τωρα, αλλα κανει πολυ κρυο και φοβηθηκα με τον μικρουλι, το καλοκαιρι ομως θα ειναι ολη την ημερα στη θαλασσα!Θα το κλεισω το γραφειο για κανενα μηνα και θα ευχαριστηθουμε θαλασσα γιατι περσι σαν φαλαινιτσα δεν το χαρηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Σταυρούλα!!!!!!!!Ναι τα παιδάκια έχουν και μαθησιακές δυσκολίες μωρέ

Ρουλάκι,καλως ήρθες στο παρεάκι μας!Γι'αυτό σε θέλουμε,επειδή είσαι πολυλογού :lol::lol::lol:

Όσο για το θέμα της παρέας,συμφωνώ απόλυτα με τη Χαρουλίτα.Κατάλαβα για ποια κοπέλα λες και νιώθω ακριβώς το ίδιο.Δεν αλλάζεις εύκολα παρέα,ναι το καταλαβαίνω,δεν ανοίξαμε όμως το καινούργιο θεματάκι από μόνες μας.Σε συμφωνία με τις άλλες κοπέλες το ανοίξαμε.Εγώ ένιωσα λίγο ανεπιθύμητη βασικά,γιατί το καινούργιο θέμα των κοριτσιών δημιουργήθηκε μετά την παρεξήγηση που είχε δημιουργηθεί.Μπορεί όμως να ήταν και συμπτωση.Μπόρει όντως όπως λένε να γράφαμε πολλά και να μην προλαβαίνανε να μας διαβάσουνε.Ποιος ξέρει;;;Αν ήταν εξαιτίας μου όμως,λόγω της τότε παρεξήγησης ζητώ συγγνώμη από εσάς.

Μαγδούλα,περαστικούλια σας!!!!

Αχ,δε θυμάμαι άλλα :oops::oops::oops: Φιλάκια και στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε???? σας διαβαζα αλλα επηδει πρεπει να βγω τα αφησα στην μεση ;) τι κανετε??? εγω ειμαι ΠΑΛΙ αρρωστη!!! ελεος δηλαδι 2 φορες σε εναν μηνα....εγω τελικα με ποια εκανα συμπεθεριο και δεν θυμαμαι???? :lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ που εισαι??? χαρουλιτα μου??? φουφουυυυυυυυυυυ? μαγδουλα??

Η Καθολικουλα ξετρελλενεται για χορτοσουπα τελικα....δεν ξερω απο που πηρε... εγω δεν τα ετρωγα αυτα :) τελικα ξινιζει και στο μηλο!!! αυριο θα δοκιμασουμε μπανανα......ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αυριο τεταρτη ρεπαρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κατι ηθελα να γραψω αλλα το ξεχασα :roll: φιλιαααα καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε εσυ Κατερινα,εσυ εκανες την καλητερη συμπεθερα και το ξεχασες :o:o:o:o:o:o:o το ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ :!::!::!::!::!::!:

Φουφουκα να μην ξαναζητησεις συγνωμη,σε παρακαλω :!::!: αλλωστε μαλλον οι δικες μου αποψεις ενοχλησαν τοτε :roll::roll: αλλα οπως εχω ξαναπει,αλοιμονο να φοβομαστε να πουμε την αποψη μας :o:o σε τελικη αναλυση περισσοτερο μεταξυ εσενα και εμενα δημιουργηθηκε το θεμα,οι υπολοιποι που εμπλεκοτανε :?: Ε,και αν θελουν μονο να λεμε "τι κανεις κοριτσακι μου","που εισαι καλη μου",εμενα δεν ειναι το στυλ μου,πιστευω οτι απο την ανταλλαγη αποψεων κερδιζεις :| για αυτο δεν σας αλλαζω,γιατι ειστε διεκδικητικες και με αποψη ;)

Αχ :!: παλι στριτζο θα με πουνε :lol::lol::lol: αντε καληνυχτα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΛΕΠΩ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΗ ΠΑΡΛΑ!!!! :lol::lol::lol: ΜΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ Κ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ :(:lol::lol:

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΟ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol::((:((:((:((:((:((

ΡΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ - ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ!!!!!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;;ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ;;;;;;;;;ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ :(:(:( ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΩΡΑ;;;;;ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΑ Ε;;;;;;;;;ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε;;;;;;;;;;ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ;;;;;

ΜΙΤΑΣΚΟ;;;;ΠΟΤΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΥ;;;;ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΤΕΣ ΕΣΥ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ....ΟΠΟΙΕΣ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ;;;;;;;ΑΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!::!:

Βικουλινακι παλι πρωινη-πρωινη :lol::lol::lol:

Ευτυχως κοιμομαστε :D:D:D φτου-φτου-φτου :!::!::!::!::!::!:

Σημερα εχω γυναικα και κανουμε δουλειες και μετα θα παμε στο πατρικο μου γιατι εφημερευει ο αντρουλης μου :!::!: ψιλοχιονιζει εξω :shock::shock::shock: ΕΛΕΟΣ καθα Μαρτη μας το κραταει :shock::shock: και περυσι θυμαμαι 8 Μαρτιου πηρα επ'απειλουμενη αδεια και ειχα αποκλειστει απο τα χιονια :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Το μικρούλι μου κοιμάται και μπήκα στα γρήγορα να σας διαβάσω. Εδώ όλα καλά και πλέον ξυπνάμε μόνο μια φορά γύρω στις 3 με 4 και μετά στις 7:30 (ξυπνητήρι έχει μέσα του; :shock::shock: ).

Μήτση εμείς ακόμα γαλατάκι πίνουμε και έχουμε συνήθως τα εξής 6 γεύματα: 8, 11, 2, 5, 7,

9:30-10:30 και τη νύχτα όσες φορές ξυπνήσει, πλέον μια με δύο φορές. Να χαίρεσαι και τον αντρούλη σου, να τα εκατοστήσει. Στη δουλειά πάρε ενα τηλεφωνάκι και πες τους "παιδιά τι γίνετε; σας είπε κανείς ότι χώρισα και μου κόψατε το επίδομα;" :evil::evil:

Σταυρούλα βλέπω παίρνεις δραστικά μέτρα :o:o:o Ξεκινάς γυμναστήριο; Τι στόχο έχεις βάλει;

Καλώς την Ρούλα, να σου ζήσει ο γιοκάς και να συνεχίσει να σας τρελαίνει :lol::lol::lol: Όντως το μαμμυ είναι εθισμός :twisted::twisted: εδω περιμένουν στοίβες τα ρουχα για σίδερο και εγώ κολλάω εδώ στην παρεούλα μας. :lol:

Χαρουλίτα μου μην κλαις που γυρίζεις στη δουλειά (Ουφ, επιτέλους θα φύγει η στρίντζο [smilie=wav.gif] Ναιιιιιιιιι, την ξεφορτωθήκαμε :lol::lol::lol::lol::lol: ).

Πάντως φρόντισε να μάθεις στη Δημητρούλα να μπαίνει στο μάμμυ να μας λέει τα νέα της :lol::lol::lol: . Μωρέ καλά είναι να κανονίσουμε ραντεβού αλλά το βλέπω δύσκολο.

Η αρχική διάσπαση με τις εγκυουλες ήταν συγκυριακή, δηλαδή το Σεπτέμβρη το μάμμυ έκανε αναβάθμιση και για πολλές μέρες δεν άνοιγε καθόλου, και όταν άνοιξε είχε προβλήματα, οπότε οι υπόλοιπες πήγαν φεισμπουκ που ηταν πιο ευκολο. Απόλυτα κατανοητό, αλλά το τωρινό και εμένα μου κακοφάνηκε αρχικά αλλά σιγά μην κάτσω να σκάσω, καθένας κάνει ό,τι θέλει.

Κατερινοφουφού τιμωρήσε δια λιθοβολισμού και δεν γίνεται αποδεκτή η συγγνώμη σου!!!!!!!!!!!Καλέ είσαι με τα καλά σου;;;; Γιατί ζητάς συγγνώμη, μην ακούω μπούρδες :evil:

Μαγδούλα τρέξεεεεεεεεεεεε θα σου φάνε τη νυφη :lol::lol::lol: Η Ρούλα έχει επεκτατικές βλέψεις και γλυκοκοιτάζει τη νυφούλα σου. Τελικά λαρυγγίτιδα;; Περαστικά μωρέ και σύντομα. Τώρα που είναι αρρωστούλι μην το πιέζεις με τις τροφές, άστο στο βυζάκι να ηρεμεί και να πάρει και τα αντισώματα του.

Κατερινάκι περαστικά. Ισως να κολλάς διάφορα στη δουλειά γι' αυτό και άρρωστη 2η φορά. Την Καθολικίτσα να προσέχεις.

Βικουλίνι όλα καλά; Τι σχεδιάζεις αυτο τον καιρό; Καμιά μέρα θα σου πω τι τραβήξαμε με τον πρώτο αρχιτέκτονα που θα έκανε το σπιτάκι μας, αλλά ευτυχώς τον πήραμε χαμπάρι νωρίς και τον αλλάξαμε.

Πείτε μου καλή επιτυχία, πάω να μαγειρέψω γίγαντες στο φούρνο. Το ξέρω ότι δεν είναι δυσκολο φαγητό αλλά επειδή δεν μου άρεσαν μικρή η μαμά μου δεν τους μαγείρεψε ποτέ και έτσι δεν σκαμπάζω πολλά. Τώρα θα τους κάνω γιατι μου τα έπρηξε ο άντρας μου. Τι θυσίες κάνω πάλι η γυναίκα;

Φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου από την βροχερή Τρίπολη!Πόσο το λυπήθηκα το νινακι μου που το εβγαλα εξω με αυτο το κρύο, αλλα τι να κανω που πρέπει να δουλέψω!Ναι σημερα θα τελειωσω τις δουλειες μου γιατι θα με κυνηγανε οι πελατες μου πια!

Βικουλίνι, οντως πολύ πρωινή!Διαβαζα τοσο καιρο που στεναχωριέσαι, μην αφηνεις κανεναν και τιποτα να σου χαλαει την διάθεση, εχεις τα παιδακια σου, οταν αλλες κοπελες παλευουν να αποκτησουν εστω κι ενα (2 φίλες μου), μένεις στην θάλασσα που σου ανοιγει την καρδιά και δεν πρέπει να χανουμε καμία ημέρα γιατι δεν θα ξαναερθει!Οσον αφορά το θέμα της βάφτισης, το προσκλητηριο που λεγατε μεσα στο μπουκαλακι πολυ μου αρεσει και θα το βρεις και οικονομικό. Εγω θα τα κανω με μια φιλη μου που ειναι γραφιστρια. Μπομπονιερα εξαρταται τι θες να κανεις, εγω βρήκα 2 υφασματα που μου αρεσουν πολύ και θα κανω πουγκακια και θα κρεμασω μια κορωνιτσα (τι πρωτοτυπια, αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι καλυτερο!) επαργυρη που βρηκα σε εναν στην Ρομβης. Αν δεν απαγορευεται λογω διαφημισης πειτε μου να σας γραψω το ονομα του, βρηκα τα πιο φθηνα υλικά εκεί, η κορωνιτσα κανει 30 λεπτά. Για τα τραπεζια θα πάρω λευκα κουτια και θα τα ντυσω με το ίδιο υφασμα της μπομπονιερας!Εχω μεγαλεπηβολα σχεδια, να δουμε τι θα καταφέρω!

Fotini80 μπράβο το νινάκι σου αν και θηλάζει κοιμάται μια χαρα!Εγω δυστυχως τον εκοψα νωρις τον θηλασμό, δεν μου εδειξαν καλα, με πονεσαν οι θηλές μου, εβγαζα με θηλαστρο και μετα κουραστηκα λιγακι και μειωθηκε.

Χαρουλιτα, πολυ ωραιο επαγγελμα κανεις, και καρδιολογία πολυ δυσκολη!Κουραγιο και καλή επιστροφή στην δουλεια!

katerina κουκλα η καθολική και πολύ ωραιο ονομα, θα τραβαει την προσοχη και λογω ομορφιας και λογω ονοματος!Όσο για τα φρουτα υπομονη!Εμείς δεν εχουμε αρχισει ακομα και δεν ξερω να σου πω κατι, αλλα ελπιζω ο μπεμπης μου να παρει απο εμενα και να τρωει τα παντα γιατι ο μπαμπας του φρουτα και λαχανικα ουτε που να τα δει!

Όλα τα κοριτσακια σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!

Εγω δεν μαγειρευω απο τοτε που αρχισα διαιτα, μου δινει η πεθερα μου καθε μερα για τον αντρα μου κι εγω φτιαχνω τα δικα μου που ειναι κρεας ή ψαρι με σαλατα. Μου αρεσει πολυ η μαγειρικη αλλα κι αυτο καθε μερα να σκεφτεσαι τι να μαγειρεψεις πολυ κουραστικό!

Παω εξω για δουλιτσες και μολις γυρισω θα δω τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες!!!!!!!!!!

ΧΑΛΙΑ βραδυ....η Καθολικιτσα ξυπνησε 2 και κοιμηθηκε 4.30!!! :o:o:o:o:o ψιλοτσακωθηκα κ με τον χριστο το βραδυ. οποτε μα οποτε την αφησω να την αναλαβει το μετανιωνω...εγω οταν ξυπναει το βραδυ την ταιζω κ δεν ξυπναει τις ποιο πολλες φορες....οποτε την ταισει ο χριστος γινονται τα απιστευτα!!! ξυπναει σχεδον παντα...κανει κακα....κ μουρμουραει..κ αντε να κοιμηθει μετα!!...και δεν ειναι οτι κανει κατι λαθος...γιατι τον βλεπω!!! χθες την επερνε πανω κατω μιαμιση ωρα με το ρολοι κ δεν ξανακοιμοταν με την καμια!!! και στης 4 δεν αντεξε κ μου την εφερε...την εβαλα στο κρεβατι μου επιασε τσ χερισ κ κοιμηθηκε σε 15 λεπτα.....μιπως τελικα θελει ΜΟΝΟ μανουλα?????????

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ειμαι ξεχασιαρα :lol::lol::lol::lol: κ ενοειται οτι υσχυει :D χαρουλιτα?? τι εχασα?? τι εγινε? ποιος παρεξηγησε???

Φωτεινουλα μου φιλιαααααααααααα

σημερα στις 2 θα παω να φτιαξω τα νυχια μου μετα απο 2 χρονια :roll: τελευταια φορα τα εκανα στον γαμο μου :roll::roll: κομωτηριο δεν το συζηταω τα βαφω πλεον μονη μου εδω κ καιρο!!

τι καλο μαγειρευετε?? εγω εβαλα στον φουρνο γεμιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!!!!! Πως ειστε??? εμεις καλα.Χθες πηγαμε στον παιδιατρο και καναμε εμβολιο.Εκλαψε ελαχιστα.Ειναι 8600 και 71 ποντους.Μια χαρα μεγαλωνουμε.Σημερα θα αρχισουμε λαχανικα και σε δεκα μερες κοτοπουλο και μοσχαρι.Αντε να δουμε αν θα του αρεσουν.

Ρουλα καλωσηλθες στην παρεα μας. Να χαιρεσαι το μπεμπη σου.Βλεπω εισαι και εσυ πολυλογου οποτε σιγουρα ανηκεις στο παρεακι μας

Χαρουλιτα πιστευω οτι πρεπει να σε ανακυρηξουμε επιτιμο μελος στην ομαδα μας.μιλαμε δεν παιζεσαι,γελαω πολυ μαζι σου :lol::lol::lol: Να εισαι καλα που μας φτιαχνεις τη διαθεση

Κατερινα μαλλον η Καθολικη θελει αποκλειστικα και μονο τη μανουλα...

Σταυρουλα αναμενω τη φωτο...

Μαγδα,μιτσι,φωτεινουλα,φουφουκα φιλακια πολλα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΒΥΖΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΠΟ ΒΗΧΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΟΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΕΓΩ ΨΟΦΑΩ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΝΩ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΡΩΩ Κ ΓΩ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΝΥΧΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΝΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ.ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 8600 ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ.

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΡΙΝΤΖΟ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑ..ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥΡΛΙΑ.

ΣΤΕΗΣΗ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΙ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥ!!!!!!!!!!! ;);) ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ????

ΑΜΕΝΑ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Κ Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ ΜΟΛΙΣ ΞΕΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΝΑ ΜΑΜ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ Κ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ Κ ΜΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ Κ ΕΙΝΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Α ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΝ! ;)

ΕΓΩ ΣΤΕΗΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΦΑΛΑΙΝΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΕΡΙΣΥ ΣΚΕΨΟΥ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΣΟ ΑΨΟΓΑ ΘΑ ΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα, εφαγα πολυ βροχη, χαλασα και για τον σπορο παλι λεφτακια, κλασσικά!Τωρα αρχιζω το γραψιμο για να ξεμπερδεψω νωρις να παω να παρω το αντρακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...