Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

καλη σας μερα κοριτσαρες τι καλημερα δηλαδη που μεσημεριασε και εγω ακομη πινω καφε :shock:

χαρουλιτα μου περαστικουλια σας και στους δυο και αντε με το που γινεται καλα βουρ στο ψητο ;)

μαγκυ σιγα σιγα θα κοψετε και εσεις το βραδινο πες του οτι παχαινει να τρως το βραδυ και θα το κοψει :lol:

κοριτσια εχει παλιοκαιρο βρεχει και φυσαει πολυ και κανει κρυοοοοοοοοοοοοοοοοοο και δεν εχω ουτε ξυλα να αναψω το τζακι :cry:

λοιπων σας αφηνω παω να κανω καμια δουλεια παλι μεσημεριασε και δεν εκανα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ πριν λίγο γύρισα από το σχολείο,έφαγα κι έβαλα τα νινάκια μου για ύπνο.Θα κάτσω να δουλέψω τώρα,να φτιάξω κανα φυλλαδιάκι,για να είμαι ελεύθερη μετά ;) Αν και πάντα κάτι προκυπτει.

Χαρουλίτα,μαστίτιδα :( Γιατί ρε;Νόμιζα ότι μπορει να πάθεις μαστίτιδα μόνο στις αρχές του θηλασμού.Περαστικούλια;

ΟΙ υπόλοιπες τσούπρες είστε καλά;

Λέτε μωρέ να το ξανασκεφτώ με την ανηψιά μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μας κοριτσάκια...Καλωρίζικο το νεο φόρουμ....

Να καλωσορίσω κ γω τις καινούργιες της παρέας...

Τα μωρά μου ειναι περδίκι τώρα... αλλά δυστυχως εγω με βλέπω ν αρρωσταίνω... γτ ο λαιμός πονάει πολύ. Αχ τι κρίμα !!! μακαρι να μεινει μονο στο λαιμο.΅Εσείς βλέπω μια χαρούλα ειστε όλες.... Φιλάκια, παω να παραλάβω το γιο απ το σχολικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Πόσο μου λείψατε;

Σημερα γυρίσαμε από νοσοκομείο μετά από παραμονή μιας εβδομάδας. Μπήκαμε για το ποδαράκι του μικρού. Δεν ξέρω αν θυμάστε που σας είχα πει ότι παρατήρησα πως δεν τέντωνε το ποδαράκι του. Το προηγούμενο Σάββατο το είδε ο παιδίατρος και μας είπε ότι είναι πιθανότατα σηπτική αρθρίτιδα.Μας έστειλε Δευτέρα πρωί πρωι σε ορθοπεδικό ο οποίος διέγνωσε το ίδιο μετά από ακτινογραφία και αιματολογικές εξετάσεις, και μας είπε να πάμε νοσοκομείο γιατί η αγωγή γίνεται ενδοφλέβια. Και μόλις φτάνουμε νοσοκομείο αρχίζει η παράνοια. Οι παιδίατροι εκεί να λένε ότι δεν είναι αρθρίτιδα αλλά ότι μας έπεσε το μωρό και χτύπησε. Να το βλέπουν οι ορθοπεδικοί να λένε άλλο ο ένας άλλο ο άλλος. Παρόλα αυτά στις 12 τα μεσάνυχτα ξεκίνησαν αντιβίωση για την αρθρίτιδα. Το μωράκι το κατατρυπήσαν για να βρουν φλέβα η οποία άντεξε 2 μέρες και άντε μετά να βρουν άλλη, και που βρήκαν τελικά; στο ποδαράκι που δεν τέντωνε, οπότε και δεν μπορούσαμε να δουμε αν υπήρχε βελτιώση. Τελικά από Σάββατο πρωι έπαιρνε την αντιβίωση από το στόμα αφού πρήστηκε και η τελευταία φλέβα. Τα νεύρααα μουυυυυ....... Από το Σάββατο το μωράκι μου έχει αρχίσει και το πατάει το ποδαράκι του και δεν είναι και πρησμένο το γονατάκι του. Οπότε σήμερα βγήκαμε και μάλλον ποτέ δεν θα μάθουμε τι έπαθε ο μικρός. Ηταν αρθρίτιδα και πέρασε με την αντιβίωση ή χτύπησε και πέρασε με τις μέρες;;

Κοριτσάκια πάω να συμμαζέψω το σπίτι και θα ξαναμπω μετά να διαβάσω τι κάνατε και εσείς τόσες μέρες.

Σόρυ που δεν εστειλα ένα μήνυμα αλλά δεν έχει ιντερνετ στο νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανά!Που είσαι ρε Λαμπρινούλα;;;;;;

Γεια σου,Νικάκι!

Έλα ρε Φωτεινούλα,τι πάθατε!Αχ,περαστικά στο μουσουδάκι.Πέρασε ταλαιπωρία το καημενούλι.Εύχομαι όλα καλά από εδώ και στο εξής.Καλά ρε Φωτεινούλα είσαι σοβαρή;Δεν έστειλες ένα μήνυμα από το νοσοκομείο;;; :? Τι λες καλέ;Ζητάς συγνώμη για τέτοια πράγματα;Είναι δυνατόν; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που να μαι βρε Κατερινάκι... εχω χαθεί με τα πιτσιρίκια που είχα άρρωστα... τώρα όλα καλά.

Σήμερα είναι μια απ τις χαλαρές μέρες... γιατί τώρα κοιμούνται κ τα δύο κ εγώ πρέπει να επιλέξω αν θα κάτσω εδώ στην καρέκλα στο pc ή θα πάω να σιδερώσω... γιατί αύριο όλη μέρα θα είμαι εκτός για δουλειές... το απόγευμα θα πάω στην ξαδέρφη μου που γέννησε (σημερα) ένα κορίτσαρο 4050κιλά. και είμαι πολύ χαρούμενη !!!! :D:D:D:D:D

Έχω δουλειές με φούντες που λέμε !!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και παλι τι κανετε?

λαμπρινη ξεκουρασου κοριτσακι και ασε τις δουλειες για αλλη ωρα να σας ζηση το μωρακι

φωτεινουλα μου τι σας ετιχε και εσας ευτυχως τωρα που ειναι καλα το μωρακι αχ ειναι να μην μπλεξις με νοσοκομεια τελικα θα μεινεται με την απορεια :? μην ζητας συγνωμη βρε κοριτσακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ LEROY K ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΧΑΛΑΚΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΜ ΚΛΑΨΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 93 ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΗΞΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟΙ ΑΡΚΕΤΑ 66.5 ΥΨΟΣ ΚΑΙ 7450 ΚΙΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ Κ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΑΖΙ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΑΝ ΑΥΤΟ ΝΑ ΧΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Φωτεινουλα και ειχα κακο προαισθημα :!: συνεχεια ρωταγα για σενα,θα το δεις :!: Περαστικα σας :-*:-*:-*αχ,το ξερω το θεμα με τις φλεβες :!: και τη δικια μου οταν την πηγαιναμε στην αρχη καθε μερα για χολερυθρινη ολο στο ποδι την τρυπουσανε και πηγαινα στον αλλον οροφο για να μην την ακουω :(:( και ποιος εγω που ειμαι πρωτη στις φλεβες στους ασθενεις :!: αλλα στο νινι μωρε ειναι αλλιως :!: ελπιζω τελος καλο ολο καλα :!: σιδερενιος ο λεβεντης :!:

Φουφουκα και ομως,μαλλον επειδη τελευταια κοιμομουν συνεχεια μπρουμυτα :twisted::twisted: ειχα ξεθαρεψει η καλη σου :roll::roll: παντως ειμαι ηδη καλυτερα :!:

Εγω παντως σου λεω να το σκεφτεις με την ανηψια σου :!: ειδικα αν δεν σου ξαναναφερει τιποτα ο φιλος σου :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα. Εμείς από χτες θέλουμε συνέχεια στήθος!! :shock::shock: Την βγάζω από το στήθος κ αρχίζει κ κλαίει. Πιπίλα παίρνει πολύ δύσκολα κ αφού κλάψει για αρκετή ώρα. Δν ξέρω τι της φταίει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΜΑΖΙ ΘΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ.ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΑΛΑ ΕΝΑ ΑΔΕΙΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ Κ ΕΚΑΝΕ ΣΑ ΠΑΛΑΒΟ ΕΓΛΥΦΕ ΡΟΥΦΑΓΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΣΤΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΞΕΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΗΚΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30 ΞΥΠΝΗΣΕ 12- -1.30 5- 6- Κ 8.30 ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΟFF ΕΤΡΩΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ.ΑΣΤΑ!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ :!: χαλια το τρεξιμο με τα χαρτια :?: με το τραπεζι ειδες τιποτα :?: αλλα κυριως ποτε πας για νυφικο :?::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

καλα η μικρη εχει παρει τα παιχνιδια απο τη μπαρα και προσπαθει να τα φαει :lol::lol: και φωναζει κιολας γιατι τα χει παρει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEΛΕΙΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ :mrgreen::mrgreen: ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΔΩ ΕΝΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ..ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΦΑΙ Κ Ο ΧΟΡΟΣ Κ ΟΧΙ Ο ΧΩΡΟΣ.

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. :evil::evil:

ΝΥΦΙΚΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ Κ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΗΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ Η ΦΟΥΦΟΥ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΒΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Είστε όλες καλά;Εγώ τα έχω πάρει λίγο έως πάρα πολύ αλλά ας μην αρχίσω την γκρίνια πάλι.δε με έχετε συνηθίσει έτσι άλλωστε :evil::evil::evil: Τελοσπάντων.

Χαρουλίτα ανυπομονείς κι εσύ για ρυζάλευρο ε;Ρε εγώ είμαι πολύ χαρούμενη που τρώει.Έχω αποθημένα από το Στελλάκι μου!

Μαγδούλι,τι έγινε;Κάνε υπομονή.Το τρέξιμο είναι μες στο πρόγραμμα. :?

Απ'ότι βλέπω δεν είναι καμία μέσα.Πάω να διορθώσω γραπτά τότε.Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι τα πηρες φουφουκα μου :?: γκρινιαξε οσο θες,για αυτο ειμαστε εμεις εδω :):)

γραπτα ε :?: θες βοηθεια :?: μικρη ηθελα να γινω δασκαλα για να διορθωνω διαγωνισματα :shock::shock: ακου τωρα βιτσια :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Σας ευχαριστώ πολύ που με σκεφτόσασταν και για τις ευχές σας.

Καλέ πόση σκόνη μπορεί να μαζευτεί μέσα σε μια εβδομάδα σε ένα σπίτι κλειστό;; :evil::evil: Από το πρωί καθαρίζω και τελειωμό δεν έχει. Θέλω να βάλω του κόσμου τα πλυντήρια αλλά ο καιρός είναι χάλια. Πριν έριχνε χαλάζι. :shock::shock: Έπλυνα μόνο του μικρού και τα έβαλα πάνω στα σωματα για να στεγνώσουν. Πρεπει να αρχίσω να διαβάζω τις προηγούμενες σελίδες γιατί νιώθω σαν χαμένη. Πάντως αν κατάλαβα καλά η Μάγδα τρέχει κιόλας για τις προετοιμασίες της γαμοβάπτισης. Καλό κουράγιο Μαγδούλα :P Με την Χαρά πότε γίνατε συμπεθέρες; Μην χάσετε;; :lol::lol: Για εμάς έχει καμιά νυφη :?: Κατερινοφουφου εσύ την έχεις τάξει πουθενά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ...ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΥΦΗ ΧΑΧΑΧΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΕΙ ΑΛΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου!!! Καλοριζικο το νο2! Εχω καιρο να σας γραψω αλλα διαβαζω τα νεα σας! Χθες ο Ορεστης μου εγινε 5 μηνων και σημερα πηγαμε στον παιδιατρο. Ειναι 8 κιλα και 68 ποντους. Του εκανε και δυο εμβολια και εκλαιγε το μωρακι μου πολυ. Θα ξεκινησουμε ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα.

Κοριτσακια μου θελω τη βοηθεια σας απο εσας που θηλαζεται. Το μωρο κατα τις 9 με 9.30 το βραδυ τρωει και κοιμαται. Τη νυχτα ομως ξυπναει κατα τις 3 και ενω δεν κλαιει για να φαει αναγκαζομια να το ταισω διοτι εχει μαζευτει το γαλα στο στηθος μου και δεν μπορω να μην το θηλασω μεχρι τις 9 το πρωι που τρωει το πρωινο του. Πως θα το κοψω αυτο το μεταμεσονυκτιο ταισμα??? Εσυ Χαρουλιτα μου που θηλαζεις δεν εχεις προβλημα με το στηθος σου μιας και η μπουμπουκα σου δεν τρωει τη νυχτα??? Πειτε μου βρε κοριτσια τι να κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΣ 3 ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΘΕΛΕΙ ΒΥΖΙ ΑΡΑ ΑΚΟΜΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΨΕ ΜΟΥ ΠΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΓΕΜΑΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΗΣ 3 ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Κ ΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Κ Η ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Τώρα κατάλαβα ότι έχουμε κ μια μέλλουσα νυφούλα. Με το καλόοοοοοοοο. Να με συγχωρήτε αν χάνω λίγο τα θέματα σας, αλλά καταλαβαίνεται.....

Με την βάπτιση εγώ τώρα καταγίνομαι...δηλ. πάω να αρχίσω να καταγίνομαι...Αλλά γενικά βλέπω ότι στο φόρουμ πολλά γενικά θέματα έχει για την βάπτιση κ τίποτα ειδικά....πχ θέματα, ιδεές, εκκλησίες.....χμ θα την βρω όμως την άκρη....

Χαλαρουίτα, εσύ τί κάνεις με αυτό το θέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε μπηκατε ολες και δεν πηρα χαμπαρι :o:o:o παιδευομαι να βαλω τικερακι αλλα τζιφος,τελοσ παντων θα τη βρω την ακρη :!::!:

Λοιπον οσον αφορα το θεμα με το θηλασμο,τα πρωτα 2-3 βραδια,γινομουν χαλια,εγω τα σεντονια :lol::lol: αλλα μετα ρυθμιστηκε η παραγωγη μου :!: παντως κοριτσια μπορει η δικια μου να ηταν γενικα η υπναρου και να το κοψε νωρις αλλα το προσπαθησα κιολας :!: οταν δηλαδη αρχισε να ξυπναει στην αρχη κατα τις 6,μετα μπορει να υπηρχαν και βραδια που θα ξυπνουσε στις 3 αλλα την απασχολουσα και την ξανακοιμιζα :!: ε,μετα ειδε και αποειδε και σου λεει η καημενη,με αυτη τη γαιδουρα τη μανα μου δεν βλεπω να ξανατρωω βραδυ οποτε δεν το κοβω στον υπνο :lol::lol::lol: αλλωστε ,θα ειπε για να κοιμαται η μανα μου καλα θα ναι :lol::lol: και ανακαλυψε την γλυκα του υπνου και αυτη :!::!:

Εγω τατιανα θα τη βαφτισω στο χωριο του ανδρα μου,Κορινθο :!: πεμπτη θα παω για να ψαξω :!: εσυ που σκεφτεσαι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...