Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εχω μέρες να μπω (πάλι) :( αλλά δεν προλαβαίνω...και όποτε βρίσκω λίγο χρόνο τσουπ μπαίνω να σας διαβάσω.. ;)

Χαρά μου μη κάθεσαι και σκας για το τι λεει ο καθένας.Η κάθε μάνα ξέρει τις ανάγκες του παιδιού της καλύτερα από όλους.Να σας πω την αλήθεια εγώ δεν μπαίνω σε άλλα θέματα γιατί εχω δει ότι επικρατεί το ¨είμαι η πιο σωστή μανα και οι υπόλοιπες δε ξέρετε τα στραβά σας :shock: ¨

Κατερινάκι μου η δικιά μου από πολύ νωρίς σταμάτησε να ζητάει γάλα το βράδυ παρά μόνο ξυπνάει για πιπίλα και κοιμάται αμέσως.Αν συνεχίσει να είναι ανήσυχη τη βρέχω λίγο και έτσι δροσίζεται και κοιμάται στο λεπτό. ;);)

Ελενά μου τι κάνεις'?Τι κάνει ο Ορέστης μας?Το προξενιό ισχύει? :):)

Βίκυ ελπίζω να πάνε όλο καλύτερα με τον ψυχολόγο.Βγες και λίγο από το σπίτι θα σου κάνει καλό.Δουλειά άρχισες?

foufouka περαστικά!!!!! :-*:-*

Φωτεινή έπεσε το κάστρο ε? :lol::lol::lol::lol:

Αχ!!!!τι άλλο διάβασα?ξέχασα!!!!!!!Αχ τα χω χάσει η γυναίκα.Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εμείς σήμερα κάναμε εμβόλιο..κορίτσια μόλις είδε τον παιδίατρο άρχισε να κλάιει..με το που την ηρεμήσαμε βλέπει την ένεση και ξαναρχίζει το κλάμα.Αρχίζουν να καταλαβαίνουν τα άτιμα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αρχίσαμε από χθες και ρυζάλευρο με βανίλια και το τρώει με μανία.ειναι φαγανό το μωρό μου!!!!!!

Κορίτσια τα βάζετε να κάτσουν?ο γιατρος μου είπε οτι μπορώ αλλά ξερω από άλλους παιδιάτρους που λένε μετά τον 6ο .εσεις τι κάνετε?

Sorry για το σεντόνι κορίτσια αλλα τα γράφω όλα μαζί!!Μακαρι να μπορουσα να μπαίνω πιο συχνά να τα λέμε αλλά δουλεύω πρωι απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Σταυρουλα :D:D:D το σημαντικο ειναι οτι δεν μας ξεχνας ;)

Ασε και εγω απο σημερα σε 3 εβδομαδες γυρναω στη δουλεια :(:(:(:(

Ναι ρε Σταυρουλα και εγω το ιδιο θα κανω γιατι ολα παρεξηγουνται εδω μεσα :roll::roll::roll: τουλαχιστον εδω γνωριζομαστε εχουμε και τα προξενεια μας :lol::lol::lol::lol:

Το καημενο μωρε με το εμβολιο :(:(:( τη δικια μας την κραταει παντα αγκαλια ο μπαμπας γιατι εγω δεν αντεχω και την κρισιμη στιγμη την αρχιζει στα φιλια και αυτη η χαζουλα γελαει :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν της αρεσε το ρυζαλευρο....κατσε να δεις τι θα γινει με τα φρουτα ;) η δικια μου τρελλενεται :lol::lol::lol: τελειωνει και μου κανει"μιαμ-μιαμ" και το χειροτερο"μπρρρρρρ-μπρρρρ" :lol::lol:

Σχετικα με το καθισμα,και να μην τη βαλω,καθεται μονη της :o αν της αντισταθω και την ξαναξαπλωσω,"τα παιρνει" :o:o:o:o Αλλωστε λενε οι παλιες για τα μωρα,"στον 5ο μηνα καθομαι ,στον 6ο καλοκαθομαι" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας ξεχνάω Χαρά μου.Πολλές φορές σας έχω στο μυαλό μου!!!

Τα καημενούλια ταλαιπωρούνται με τα εμβόλια αλλα πάλι καλά η δικιά μου δεν έχει ανεβάσει πυρετό.Σαν να μην κάνει εμβόλιο. :D

Μου τη σπάει και ο παιδίατρος μου γιατί είναι πολύ ψυχρός.Σήμερα μου ερχόταν να τον δείρω.

Ούτε ένα γλυκό λόγο στο μωρό ούτε τίποτα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου που αυτό το διάστημα δε δουλεύει, η μαμά μου και η πεθερά μου.

Υπάρχουν πολλοί πρόθυμοι :lol::lol::lol:

Να την βάζω λιγο λίγο δηλαδη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! τι κανετε??εγω σβηνω.... πολυ κουραση αυτες τις μερες στο jumbo :roll::roll::roll::roll::roll: και ο αντρουλης μου εχει καψες και το ξενυχταμε κιολας! :lol::roll:

Πηρα τον γιατρο σημερα να τον ρωτησω ποτε ξεκιναμε και εμεις φρουτα και μου ειπε την αλλη Παρασκευη σουπιτσες και αχλαδι για αρχη :):):):) ειμαι ενθουσιασμενη....ελπιζω να της αρεσει και να μην ειναι οπως στην αρχη με το ρυζαλευρο-βανιλια....

Χαρουλιτα καθετε μονη της εσενα??? εμενα ειναι πολυ μικροκαμομενο ακομα :D πρεπει να την βοηθαω....αλλα στεκεται παααρα πολυ ωρα μονη της....την κραταω βεβαια αλλα στεκεται και κορδονει κιολας και γελαει ...και καλα κοιτα με τα καταφερα :D:D αυτην την βδομαδα βγαζει κατι φωνιτσες αλλο πραγμα! ασε που εχει πονηρεψει κιολας!! :D:D σημερα ελεγε συνεχεια μπααα μπααα μπαα μπααα ....ο αντρας μου κοντεψε να την φαει απο τα φιλια!!! μπαμπα θα πει πρωτα μπαμπαααα φωναζε :D:D αχχχ ποσο ανυπομονω να μιλησει να λεει μαμα μπαμπα....πειναω διψαω βαριεμαι ...να ξερω τι θελει!!

Παρισι πηγαμε μηνα του μελιτος!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!!! το μονο που δεν μας αρεσε ηταν το φαι!! ολο ωμα....ασε που δεν μιλανε ουτε αγγλικα να συνενοηθεις...εμεις την βγαλαμε με mac donalts και με ενα σαντουιτσαδικο που ηταν κοντα μας και το ειχαν ελληνες :D ειναι πανεμορφα και θελω να ξαναπαω!!! αααααα και disneyland ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.....

με επιασε πολυλογια σημερα ε??? :D:D

Φωτεινουλα ελα καμια μερα στα Jumbo να σε δω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να βάλω ticker.τι κάνω λάθος η ξανθιά? :oops::oops:

εκει που λεει κατω στα τετραγωνακια "απενεργοποιηση bbc code" νομιζω κατι τετοιο ξετικαρε το ....και ξαναδοκιμασε να δουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να βάλω ticker.τι κάνω λάθος η ξανθιά? :oops::oops:

Σταυρουλα,πανε στο ευρετηριο δημοσιας συζητησης και δες εχω ανοιξει θεμα"τι λαθος κανω με τα τικερακια",μου τα ειχαν πει αναλυτικα γιατι ξανθια και εγω ;);) αλλιως πες μου μεχρι που εφτασες :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας ξεχνάω Χαρά μου.Πολλές φορές σας έχω στο μυαλό μου!!!

Τα καημενούλια ταλαιπωρούνται με τα εμβόλια αλλα πάλι καλά η δικιά μου δεν έχει ανεβάσει πυρετό.Σαν να μην κάνει εμβόλιο. :D

Μου τη σπάει και ο παιδίατρος μου γιατί είναι πολύ ψυχρός.Σήμερα μου ερχόταν να τον δείρω.

Ούτε ένα γλυκό λόγο στο μωρό ούτε τίποτα... :(

tweety μου ετσι ηταν ο πρωτος μαες παιδιατρος....και επηδει ειχε παλαιολιθηκες αποψεις τον αλλαξαμε....ο 2ος την εκανε θεα!!!! και τι ομορφη και τι εξυπνη και τι και τι .....αλλα μας ....μπιπ.....στα γαλατα αλλαξαμε 11 γαλατα και πολλα αλλα....και τελικα καταληξαμε στον Κ.χριστο που και λογακια μας λεει και σηκωνει το τηλ οποτε τον παρω ΚΑΙ ΜΕ ΘΥΜΑΤΑΙ σημαντικο...γιατι ο 2ος επρεπε να του πω ολοκληρο ιστορικο να με θυμηθει...και μας δινει και δωρακια γαλατα...κτλ και ειμαι πολυ ευχαριστημενη....θα μου πεις τωρα αν κανει και δικος σου σωστα την δουλεια του τι τα θες τα λογια....αλλα αλλο τωρα να μπαινεις και να σου λεει "καλως την Καθολικουλα μας" και ολα τα σχετικα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ζουμε παραλληλους βιους :lol::lol::lol::lol: και η δικια μου τα ιδια κανει ,καθεται με μαξιλαρια,αλλα προχθες ειπε μπαα-μπαα και οδικος μου κατουρηθηκε :lol::lol: αν και λενε οτι αν πουνε πρωτα μπαμπα,θα κανουμε το 2ο αγορι :lol::lol::lol::lol:

Αλλα και εμεις Παρισι ειχαμε παει,μονο που μας αρεσε το φαι :!::!::!: ειχαμε παει νωριτερα πριν κανενα 2μηνο Ρωμη και ειχαμε φαει μεγαλη πικρα,οποτε μετα ενθουσιαστηκαμε :!::!::!:

Οσο για το παιδιατρο εχετε δικιο,ειναι καλο να μιλαει καλα στο μωρο :) εμεις ειναι τα τυχερα του επαγγελματος,ερχεται σπιτι μας και φυσικα επειδη ειναι φιλος ,στο τελος τον διωχνουμε για να την κανουμε μπανιο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντοχωριανη εισαι δηλαδη :!::!::!: συνεχεια λεμε οτι θα ελθουμε γιατι εχω εκει συγγενεις αλλα ολο κατι γινεται :(:(:( θελω να παω Νυμφαιο :!::!::!: το δηλωνα συνεχεια να το πιασω για αγροτικο αλλα δεν μου καθοτανε :twisted::twisted::twisted:

Αντε παω για υπνο :!: ολη μερα μεασα ειμαι σημερα :roll::roll::roll: ευτυχως που ειναι και το mammy γιατι οταν λειπει ο αντρουλης μου,πηζωωωωω :!: Φιλιαααα Σταυρουλα μου :!: Μην χανεσαι,τωρα που εχεις και τικερακι :-p:-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ..ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΕΛΟΥΣΕ...ΤΣΙΡΙΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ :( ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΟΜΩΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ!!ΑΠΟ ΚΙΛΑ 8100!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΑΘΕΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΧΙ...ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ...ΑΛΛΑ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ;;ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ;; :roll: ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΕ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΛΙΓΟ ΤΗ ΠΛΑΤΟΥΛΑ Κ ΟΚ!!ΠΙΑΝΕΙ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ...ΑΛΛΑ ΚΑΚΟΣ ή ΚΑΛΟΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ...

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΗΔΗ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ 5-10 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΚΑΤΟΡΘΟΤΟ...ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΕ ΑΣΧΗΜΑ :oops::oops:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΠΑ ΜΠΑΑΑΑ;;;ΠΩ ΠΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΘΥΜΑΜΕ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ....ΑΧ ΑΝΑΜΗΝΗΣΕΙΣ..Κ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΨ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΞΕΡΩ!!!Α!!!ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΙ ΜΑ 'η ΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΜΠΑ ΜΠΑ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΟ;;;;;;;;;;;; :lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;;ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ;;;;;;;;;;

ΑΝΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ Κ ΘΑ ΓΕΜΙΣΩ ΣΕΛΙΔΕΣ :lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κλαψαρικο Βικουλινι!!!! Εδω ειμαι καλε μη κλαις και σπαραζει η καρδια μου :lol::lol::lol: Περαστικα στο μπεμπακι σου. Αχ μωλε το καημενακι εκλαιγε και αυτο σαν τη μαμα του...

Χαρουλιτα μου εσυ τη μπεμπα τη βαζεις στο καρεκλακι του φαγητου η ακομα οχι??? Εγω τον ταιζω ακομα στην αγκαλια μου,αλλα σιγα-σιγα θελω να τον βαλλω γιατι βαρυνε.

Σταυρουλα καλοσωρισες!!!Φυσικα και ισχυει το προξενιο. εμεις ειμαστε αντρες με μπεσα και οταν δινουμε το λογο μας τον κραταμε.Δεν εκθετουμε ετσι τα κοριτσια του κοσμου :lol::lol::lol::lol: Να μας τη φιλησει τη νυφουλα. Ο Ορεστακος καλα ειναι τωρα,ειχε αρρωστησει αλλα του περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ 3Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΓΕ ΧΤΕΣ ΠΧ 9 ΝΑΝΙ ΜΕΤΑ 1 ΜΕΤΑ 4 ΜΕΤΑ 7 ΜΕΤΑ 11.ΤΑ ΠΑΙΞΑ!!!!!

ΘΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙΟΥΤΕΡ ΑΧ Ο ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΟΥ.ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΧΟΜΠΙΤ ΟΛΟ ΓΕΛΑΕΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛ ΑΜΕΣΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΞΑΝΑΠΑΕΡΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΑΣΕ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ.ΑΡΕ ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ.ΠΑΡΙΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΣΙΜ 2 ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Η ΑΥΠΝΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...