Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

kalimera!!!!

κοριτσια οπως σας ειπα αρχισαμε να δοκιμαζουμε το κουταλακι....δε καναμε καλη αρχη!!!στην αρχη εκλαιγε μετα απλα το εγλυφε κ δε τα καταπινε αλλα τα εβγαζε...δεν τον βλεπω ενθουσιασμενο!φυσικα η μεταβαση απο γαλα σε ημιστερεα θελει πολυυυυ υπομονη αλλα θαθελα να θυμηθειτε κ εσεις τις πρωτες κουταλιτσες κ τις αντιδρασεις τους....αχ....μεχρι κ στον υπνο μου τοβλεπα απτο αγχος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΙΑΝΟΜΟΥΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ... :shock: ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΜΩΛΕ...ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ...Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΛΙ ΒΕΒΑΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΙΓΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΛΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ........ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μόλις έφυγε ο αντρούλης για υπηρεσία και τώρα οι δυό μας εγώ και ο μπέμπης... :D

Σήμερα δεν έχει μαγείρεμα.Αφού είμαι μόνη μου θααα την βγάλω με ότι βρω στα ντουλάπια...κοινώς σαχλαμάρες και τίποτα :lol:

Βικουλίνι πήγες στο ρνβ με τον γιατρό?

Σε ένα μήνα θα ξεκινήσουμε και εμείς κρεμούλες και θα σας λέω και τα δικά μου... :P

Μagykal βάλε μας καμια φώτο όταν φτιάξεις τις μπομπονιέρες να καμαρώσουμε την δουλειά σου και να πάρουμε ιδέες....σας αφήνω πάω για να βάλω κανά πλυντήριο... :-B:-B:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: Τι κανετε :?:

Λοιπον,δεν θα το πιστεψετε :shock::shock::shock:καλα λενε για τη γλωσσοφαγια :twisted::twisted::twisted: μου το φαγανε το κοριτσακι οι.........αντε να μη χαρακτηρισω :!::!: μετα απο 3 μηνες κοιμηθηκε στις 10.00 και ξυπνηε 3,30 :shock::shock::shock: εκλεγε το μωρακι μου πολυ τρομαγμενο :(:( την πηρα αγκαλι και ταν ξανακοιμησα αλλα μολις την εβαζα στο κρεβατι παλι τα ιδια :shock::shock: αυτο εγινε 2 φορες,τελικα εστειλα τον ανδρα μου στην κατω κρεβατοκαμαρα και την πηρα μαζι μου,με χαιδευεε και σε 10min κοιμηθηκε,οποτε και την πηγα στο κρεβατι της και ξυπνησε παλι στις 10.00 :D:D

Αλλη φορα κοριτσια μονο στο παρε :D ακι μας θα λεω για το τι κανει η μπουμπου μου ;) Εφριξα :shock::shock: το ματιασανε το μωρακι μου :shock:

Βικουλινι πως πηγε χθες :?::?::?:

Νικη και μενα εφημερευει σημερα ο αντρουλης μου οποτε θα ειμαστε μονες :!: ουτε εγω μαγειρευω,εχω μπριαμι απο προχθες ;)

Αντε καλε που εισαστε ολες :?: Μαζευτειτε για καφεδακι ~o)~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΠΟΥ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ...ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ...Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ ΠΑΝΤΩΣ...ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!

ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΤΑ ΑΡΧΗΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΣΟΡΕΥΟΝΤΕ ΟΛΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΚΑΤΟΡΘΟΤΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!! Χαρουλιτα βαλε ενα διπλο ελληνικο μετριο για μενα :lol::lol::lol: Αχ μωρε οντως τη ματιασανε τη μπεμπουλα σου,να τους βγει το ματι :lol::lol::lol:

Εμενα το μωρακι μου κοιμηθηκε στις 22.00 ξυπνησε κατα τις 5.30 πηρε τα φαρμακακια του ξανακοιμηθηκε 6.00 και ξυπνησε στις 8.00. Ηπιε γαλατακι,εφαγε φρουτοκρεμα κατα τις 11.00 και τωρα κοιμαται.

Μιτσι μου ο δικος μου μια χαρα τα πηγε εξ αρχης με το κουταλι. Καθε μωρακι ειναι διαφορετικο. Μην απογοητευεσε και μην αγχωνεσαι. Σε λιγες μερες θα εχει στρωσει.Υπομονη...

Βικουλινι μου μια χαρα σου τα ειπε.Κανε μια προσπαθεια να τα εφαρμοσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου,μπραβο :!: συμφωνω απολυτα :!: ζητα βοηθεια απο του γυρως σου :!: δεν ηξεραν οτι θα πας στο ψυχολογο :?: πες τους λοιπον οτι αυτα σου συνεστησε,να σου συμπαρασταθουν ;) αλλιως στειλε τα μικρουλια καμια εβδομαδα να σου τα κρατησω :) Μπα τωρα που το σκεφτομαι,θα τα αφησω στον αντρα μου και θα ελθω στην Παρο :lol::lol::lol:

Αχ,Παρος οι πρωτες διακοπες μονη μου με τις φιλες μου :!::!: τελεια ηταν :!: μεναμε Ναουσα στο ξενοδοχειο της Αργυρως Μπαπμπαρηγου,βεβαια τοτε δεν ηταν διασημη και μας εφτιαχνε κατι τελεια πρωινα :lol::lol: απο τα 18 μου εχω να ελθω,ευκαιρια ε :?:

Παντως γνωμη μου ειναι να βρεις κατι να ασχοληθεις που να εχει συγκεκριμενο προγραμμα οποτε θα αναγκαστουν εστω 2 φορες την εβδομαδα να στα κρατανε :!:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτασεεεεε :!: Ελενη μου :lol::lol::lol:

Ναι μωρε να τους βγει :lol::lol::lol:

Παντως και μενα η δικια μου τα πηγε καταπληκτικα με το κουταλι απο την αρχη :lol::lol: το αντιμετωπιζε σαν παιχνιδι οδοντοφυιας :lol::lol: τωρα μου φτυνει το ρυζαλευρο στα μουτρα :twisted::twisted: ενω τα φρουτα τα παει αμασητα :lol::lol: σκεφτηκα λοιπον να της βαλω σημερα μεσα στο ρυζαλευρο λιγο μηλο :roll::roll: εσυ τι κρεμα του δινεις εκτος απο τα φρουτα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΗΞΕΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...

ΕΛΑ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΣΤΗ ΠΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια στα χερια σου Χαρουλιτα,τον πετυχες το καφε :lol::lol::lol: Εγω του δινω το απογευμα την κρεμα βανιλια της Γιωτης. Μια χαρα τη τρωει,αν και προτιμαει την πρωινη φρουτοκρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;Κλει΄δώθηκε το θέμα;Όζι ρε γαμώτο κι ήθελα να τα χώσω.Δεν πρόλαβα καν να το διαβάσω.Τι βλακείες είναι αυτές ρε κορίτσια;Εδώ κατηγορηθήκαμε έμμεσα για το λόγο ότι γράφουμε πολλά και γεμίζουμε σελίδες γρήγορα.Αν είναι δυνατόν!!!!!!

Θέλω κι εγώ Πάροοοοοο!Πήγα εντελώς ξαφνικά με τη μία κολλητή μου για τριήμερο πριν 7 χρόνια.Το αυθόρμητο είναι το καλύτερο.

Το μουσουδάκι μου παιδιά εμένα είναι πολύ φαγανό.Σε λίγο θα μου ζητάει σουβλάκι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες

Σημερα θα παω στης μαμας μου απο νωρις και ετσι θα τα ξαναπουμε αυριο.

Ο μικρος μου ξυπνησε στις 6 και κατι και μιλουσε μονο του (αγκου και τετοια). Μετά από λιγο ακουμε το σκυλο μας να είναι έξω απο το μπαλκονι του μικρου και να γαβγιζει και λέει ο άντρας μου "πιασανε κουβέντα" :lol::lol::lol:

Μαγδα το προκλητηριο που διάλεξες δεν είναι πολύ χρονοβόρο για να το κάνεις;

Μήτση μην πτοείσαι με το φαγητο. Θα μαθει μωρέ σιγά σιγά νω τρωει. Με ρυζάλευρο ξεκινησες ή με φρουτα;

Νίκη και εγώ όταν ξερω ότι ο αντρας μου δεν θα φαει σπίτι, αδειάζω τα ντουλάπια (πατατάκια, μπισκότα κλπ) . Για τη μετακόμιση ποτε θα ξεκινησεις πακετάρισμα; Στο Παρισι θα παρεις και το μωρο; αν το έχεις απαντησει και δεν το έχω δει , σορυ

Βικυ σορυ που επεμβαίνω αλλά νομιζω ότι ο άντρας σου πρεπει να καταλάβει ακριβώς τι νιωθεις και να αναλάβει τα μικρά κάποιες ωρες για να ηρεμησεις και εσύ

Ελενα παιρνει φαρμακα ακόμη το μικρουλι; Περαστικά

Φουφουκα πως πας; Εισαι καλά σήμερα;

Κατερινα... πως ηταν χτες το ρεπό; Πηγες καμιά βολτουλα με τη μικρή;

Χαρά δώσε πολλές αγκαλίτσες στη μικρή σου και μην ταράζεσαι.

:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ!ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!

ΝΙΚΗ ΠΑΣ ΠΑΡΙΣΙ;;ΠΟΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ;;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΓΥΡΗΣΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΤΟΙΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ 1,75 ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΟ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙ 1 ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΓΕ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝ0Ο ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ?

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΚΑΛΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΕΜΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ Ε!ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ :lol::lol::lol:

ΜΗΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ μου εχει δικιο η χαρα,καλη ιδεα ειναι να βρεις κατι που θα σε απασχολει στανταρ ωρες ωστε να μπει σαν προγραμμα κ στην υπολοιπη οικογενεια,ασε που θα το περιμενεις πωςε κ πως.βρε βικυ,να φανταστεις οτι ειχα 2 μερες κλεισμενη μες το σπιτι κ επαθα χτες μια μαυριλα ανευ προυγουμενου κ νευρααααα!για μενα,κ το μωρο να παρω καροτσαδα κ να περπατησω το θεωρω βολτα,κ ασκει μαγικη επιδραση επανω μου!γυρναω σπιτι κεφατη σαν να γυρισα απτο βεροπουλο!1(μαλακια,αλλα κολλαγε!!χαχαχα!)

που λετε,κρεμα ρυζαλευρο με γευση βανιλλια για αρχη...χαιρομαι που ακουω οτι η πλειονοτητα των μωρων γουσταρει φρουτα.τι στο καλο,τοσο πολυ φροντιζει η φυση να ελκονται απτα υγειινα????!

αποψε οπως καθε παρασκευη θα παω στη συναξη( προκειται για συναντηση που εχει καθιερωσει ο π.Θεμιστοκλης γνωστος στην αθηνα για τα βιβλια του,διπλα απτην εκκλησια,οπου μαζευονται κυριως φοιτητες κ συζηταμε επι παντως επιστητου με το ματι φυσικα της ορθοδοξιας.ειναι κατι που με κραταει σε αφυπνιση κ μου δημιουργει κοινωνικο προβληματισμο,ετσι για να μην ασχολουμαι μονο με κατσαρολες κ πανες,26 ετων ειμαι πια.

α,κ μετα θα παω σε παρτυ μασκε με θεμα ανιμαλ!11!!θα αφησω το μωρο στη μαμα μου για να μην ακουσω παλι τηνη ατακα της πεθερας"θα αργησετε?????"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα μου ειναι πολυ καλυτερα το νινακι μου αλλα Φωτεινουλα μου ακομα παιρνουμε φαρμακα διοτι δεν περασε τελειως και φοβομαστε μην ξανακυλησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο παρ'οτι μρ την εκκλησια,τον κληρο εννοω,δεν εχω καλη σχεση,χαιρομαι οταν ακουω οτι υπαρχουν τετοιοι ιερεις που εμπνεουν και προβληματιζουν νεους ανθρωπους :) εναλλακτικη διασκεδαση που λεμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα μου χουν λειψει οι καροτσαδες :(:(:( αλλα χαλασε ο καιρος,εχει και ο αντρας μου πολυ δουλεια και μονη μου δεν την εχω παρει ακομα με το αυτοκινητο :roll::roll::roll:

απο Δευτερα λενε για χιονια :(:(:( ειπαμε αυριο οταν τελειωσει απο την εφημερια να παμε σε κανενα εμπορικο :roll::roll: αν και ανησυχω για τις ιωσεις :?:?:?

Αλλα εχω να βγω απο την Κυριακη απο τι σπιτι :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη και εγώ όταν ξερω ότι ο αντρας μου δεν θα φαει σπίτι, αδειάζω τα ντουλάπια (πατατάκια, μπισκότα κλπ) . Για τη μετακόμιση ποτε θα ξεκινησεις πακετάρισμα; Στο Παρισι θα παρεις και το μωρο; αν το έχεις απαντησει και δεν το έχω δει , σορυ

Πετάμε στις 26.Θα έρθει η πεθερά μου και η κουνιάδα μου για να το κρατήσουν...

Σχετικά με την μετακόμιση την σκεπτόμασταν χθες...Θα ξεκινήσουμε πακετάρισμα μία μέρα πριν γιατί το σπίτι δεν είναι μεγάλο και δεν θα χωράμε ούτε να περάσουμε...μάλλον στο μπαλκόνι βλέπω να τα βγάζουμε.. :?:lol:

Δευτέρα χιόνια? Μην μου λέτε τέτοια..Δεν θα τελειώσει ποτέ ο χειμώνας?

Βικουλίνι η μόνη λύση για να βοηθηθείς ,αν δεν έχεις γνωστούς κοντά,είναι ο άντρας σου.Δεν μπορεί να κρατήσει λίγο τα παιδιά? :roll: τι δουλειά κάνει?

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?το κολπο με το ρυζαλευρο επιασε :-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] της εβαλα μεσα μισο μηλο και το εγλυψε το πιατο :lol::lol::lol::lol:

Βαριεμαι ρε κοριτσια :(:(:(:( ποτε θα ελθει ο αντρουλης μου :-w:-w:-w:?::?::?:

Συμπεθερα σε εχασα σημερα :!::!: τι να παθα μωρε ο γαμπρουλης μου :?::?: βρε λες να μου τον στειλεις να δει τη νυφη και να υπνωτιστει @-) αντε στειλ'τον ,να τελεσφορισει και το ειδυλλιο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγε Χαρουλιτα!!! Θα περασε το ρυζαλευρο για φρουτοκρεμα η μπουμπου σου και γι αυτο το εφαγε.Θα σκεφτηκε¨τα καταφερα περασε το δικο μου,δε θα μου ξαναδωσει η μαμα ρυζαλευρο.Θα μου δινει πρωι,απογευμα φρουτοκρεμα" :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η αληθεια ειναι οτι ηταν τελειο :!::!: το δοκιμασα ;) το σκετο ηταν λιγο μπλιαχχχ :o:o:o αλλα επειδη θηλαζω δεν θελω το βανιλια γιατι εχει γαλα σκονη :roll::roll::roll: βεβαια αν δεν επιανε το σημερινο θα επαιρνα αυριο βανιλια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...