Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Καμια δεν ειναι εδω :(:?::?: εμεις ξυπνησαμε 9.00 κλασικα,φαγαμε βυζακι και τωρα ετοιμαζω το αχλαδακι για 1η φορα :D:D

Αλλα κοριτσια πολυ τα πηρα παλι :!::!::!: ανοιξε το Κατερινακι μας καινουριο θεματακι για το πως κοβεται το βραδυνο ξυπνημα,και μπηκα να πω την γνωμη μου και την εμπειρια μου :!::!: Μονο οτι δεν κακοποιω το παιδι μου δεν μου ειπανε :o:o:o:o

Ξερει δηλαδη η καθεμια τι εχω περασει εγω και ποσο εχω κλαψει για να ελθει αυτο το παιδι,και μου λενε οτι το αφηνα νηστικο :shock::shock::shock: σε τελικη αναλυση την αποψη μου ειπα και η καθεμια μεγαλωνει το παιδι της οπως θεωρει καλυτερα :!:

Εγω νιμιζω οτι το mammy ειναι για να ανταλασουμε εμπειριες και να στηριζουμε η μια την αλλη :!: ουτε επιστημονικο site ειναι ,ουτε λαικο δικαστριο :!:

Αντε γιατι τα πηρα :(:(:(:(

Βικουλινακι μου,καλη δεν ειναι :?: την προλαβε η Μαγδα ομως :lol::lol::lol:

Τι έγινε καλέ; πάω να διαβάσω, κακούργα μάνα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΜΑΝΑ :lol::lol::lol::lol: Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ Ο ΓΑΜΒΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΑΝΤΙ ΓΙΑ 9 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΛΙΩΣΕΙ ΤΟΑ ΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 12 ΜΕΤΑ 3 ΜΕΤΑ 5 ΜΕΤΑ 9 ΜΕΤΑ 11.30 ΨΟΦΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΤΗΣ 5 ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΠΑΣ Κ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΚΟΙΛΟΝΙ ΤΟΥ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ ΟΛΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΓΑΛΩΣΑ Κ ΕΓΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΟΥΤΕ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΛΟΓΙΑ ΑΣΧΗΜΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΥΤΟ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...

ΚΑΛΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ολες οι φιλες εδω εισαστε :o:o:o κολλαει το χαζο :twisted::twisted: τωρα τα διαβασα ολα ;)

Κοριτσια τι να κανω :?: δεν μπορω να παρω το λογο μου πισω,την εδωσα στη Μαγδα :lol::lol::lol: και μου την προσεχει πολυ,μεχρι και αμαξι πηρε ο γαμπρουλης μου :lol::lol::lol:

Εμεις μολις τσακισαμε ολο το αχλαδι και νταλακιασαμε :lol::lol::lol::lol: (κοινως τεζαραστηκαμε,σκασαμε)σαλονικιωτικα Φωτενουλα :lol::lol:

Παρεπιπτοντως και η Ζωη απο Σαλονικα ειναι :!:

Φουφουκααααα :!::!: να βγαλουμε εσενα απο τη λιστα :shock::shock::shock: πιπερι θα σου βαλω αν το ξαναπεις :lol::lol: μας λειπεις,αλλα καλα να περνας με τον αντρουλη σου ;)

Αααα :!: Φωτεινη μονη σου εμεινες :-p υπεκυψα και εγω :oops:

Παντως και εγω οταν ημουνα μικρη οπου πηγαινα το καλοκαιρι,μου μιλουσαν γερμανικα :lol::lol:

Για διαβαστε ρε κοριτσια και πειτε μου

:!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΠΡΑΒΩ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ!!!!!!!!!!!

ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΜΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσακια μου. Μια χαρα βλεπω εισαστε,μπραβοοοοοοοο....

Φωτεινη μου μετα το ρυζαλευρο και τη φρουτοκρεμα δεν δινω γαλα. Τις πρωτες μερες μονο εδινα. τωρα τρωει ικανοποιητικη ποσοτητα οποτε χοτραινει.

Βικουλινι μου περιμενουμε νεα σου απο τον ψυχολογο...Εγω ειμαι κοινωνιολογος οποτε σε ψιλοκαταλαβαινω...

Κατερινα μου κουκλιτσα η κικιτσα σου,Φτου,φτου σκορδα...

Φουφουκα μου περαστικα στα νινακια σου και σε σενα...

Χαρουλιτα μου μη μασας,ασε να λενε. Η μπεμπουλα σου ειναι πανεμορφη...

Σημερα εκανα καθαριοτητες και εβαλλα και δυο πλυντηρια. Ο Ορεστακος εκανε παρεα με τη γιαγια του. τωρα κοιμαται.Θα σας βαλλω και εγω φωτο να τον δειτε γιατι ζηλεψα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα΄,έπεσε το οχυρό;;;;;;;;;;;;;;;Θερμά συγχαρητήρια!Α,καλά δεν μπορούμε να λέμε και την άποψή μας τώρα;Α,δεν πάμε καλά!Κι εγώ τα ίδια με εσένα κάνω.Είμαι σίγουρη χωρίς να έχω διαβάσει τι γράφεις.Ποιο θέμα είναι;Μη μου πειράζετε τη Χαρουλίτα μου γιατί ααααααααααααααααααα!

Φιλάκια και στις υπόλοιπες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα στο αλλο θεμα δεν ξαναμπαινω γιατι τι να πω :o:o:o:o ειναι ειδκα μια κοπελα η Anastacia που μου επιτιθεται λες και με ξερει προσωπικα :o:o αυτη ξεκινησε και ειπε οτι αφηνα το παιδι μου νηστικο και τωρα εχει βγαλει ενα λογιδριο ανευ προηγουμενου :shock::shock: μεχρι και το εικονιδιο(που το μπερδεψα με αλλο στην πραγματικοτητα)την ενοχλησε :shock::shock: τεσπα,νομιζω οτι μερικοι ανθρωποι πορωνονται παραπανω απο οτι πρεπει :):)

Φουφουκα το θεμα ειναι"πως κοβεται το βραδινο ξυπνημα?"

Ελενη και Βικουλινι παντως ευχαριστω για την συμπαρασταση :):):)

Παντως κοριτσια μολις ενοιωσα τις συνεπειες των στερεεων :mrgreen::mrgreen::mrgreen: πανε εκεινα τα μουσταρδεξ λαχταριστα κακακια :(:(:( βρωμαααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω τη παλιοπαρεα!επεσε φασινα σημερα γιαυτο κ δε μπηκα! κανμε κ μπανακι φαγαμε κ ετοιμος ο μπεμπης.

φωτεινη κ εγω φακες σημερα να τελειωνουμε.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ μη μασας καθολου,η συσκεκριμενη ειναι του γιατρου τελειως,εχει συμβει παμπολες φορες στο παρελθον με ενα σωρο κοπελες,χωνει τη μυτη της παντου κ μαλιστα ειχε τσασακωθει κ με μια αλλη κοπελα (την ηξερα απτο προυγουμενο θεματακι,μιλουσα πολυ πριν το καλοκαιρι,αλλα τωρα δε μπαινει)η οποια απλα τολμησε να ξεστομισει οτι δεν αντεχει αλλο επειδη το μωρο της δε κοιομοταν καθοοοολου τη νυχτα παρα μονο 2 ωρες τη μερα κ ειχε παλαβωσεοι.

η συγκεκριμενη το παιζει πολυ μανα κ ξερολας η ειναι τοσο ενοχικη που ξεσπα κραζοντας τους αλλους.δε μπηκα ακομη στο θεμα το σημερινο,αλλα καταλαβα απτο ονομα.

σου ειπα συγχαριτηρια για το οχειρο??!χαχαχα!!!

φουφουκα μηνας του μελιτος με τον αντρα,ε!!!!

μαγδα εσυ ειπες για προσκλητηρια>???δε πηρα χαμπαρι,πειτε μου ξανα κ εμενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΝΑΥΑΓΟΙ Κ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ ΔΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΥΛΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ "ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ" ΜΑΣ ΚΡΑΞΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΤΣΙ;ΕΛΕΟΣ...ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΜΟΣ...ΤΕΣΠΑ

ΜΙΤΣΑΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;

ΝΑΙ ΜΑΓΔΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!!!

ΚΑΛΕ ΠΟΙΟΣ ΟΧΥΡΟΣ ΕΠΕΣΕ;;;ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΑΛΙ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά φακές έκανα και περμένω να τελειώσουν για να φάω.

Χαρουλίτα μην στεναχωριέσαι μωρέ με τις συζητήσεις εδώ. Πάντα θα υπάρχει κάποιος που όχι μόνο θα διαφωνεί αλλά και θα προσπαθεί να σε βγάλει την πιο άχρηστη μάνα. Απόψεις και θεωρίες για τα θέματα ανατροφής των παιδιών υπάρχουν πολλές και εγώ έχω μάθει να μην εκλαμβάνω καμιά ως παγιωμένη και τέρμα αυτή είναι, αλλά όλα μεταβάλλονται με τον καιρό και προσαρμοζόμαστε βάζοντας πάνω από όλα το ένστικτο μας στο τέλος. Πάνω στο θεματάκι που είχατε πάντως θέλω να πω το εξής. Παρατηρώ ότι κάποιες κοπέλες στο μαμμυ θεωρούν δεδομένο, αυτονόητο και φυσιολογικό ένα παιδάκι ενός και δυο ετών να ξυπνάει και 5 και 10 φορές τη νυχτα. Δηλαδή τα άλλα που κοιμούνται σερί τι είναι; Μη φυσιολογικά; το "υπνος τρέφει τα μωρά" δεν το ξέρουν;

Ααα ρε Κατερίνα εσύ φταις για όλα :lol::lol::lol::lol: Αναψες φωτιές με το θεματάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως κοριτσια που το κλειδωσε το θεμετακι η Cesilia,γιατι :twisted::twisted::twisted: τα ελαβα τα πμ σας ;);) ευχαριστω :)

Ξερετε κατι :?: δεν απολογογηθηκα απλα θεωρω οτι δεν μπορουν να κανουν καποιες κριτικη επι προσωπικου και να μην παιρνουν απαντηση :!: αλλα τελικα ο Μιτσακος ειχε δικοι για το χαρακτηριμο που μου εστειλε στο πμ :lol::lol::lol: πορωμενες ρε κοριτσια :shock::shock::shock:

Θα παω λοιπον σημερα κατα τις 3 να ξυπνησω την μικρη και θα της πω"ξυπνα παιδι μου να φας,που σε αφησα νηστκη τοσο καιρο" :lol::lol::lol::lol: τεσπα

Βικουλινιιι :!: εφτασε η μεγαλη ωρα :!::!::!: περιμενουμε νεα :!::!::!: καλα καλε δεν καταλαβες :?::?: επεσε και αλλο καστρο :lol::lol::lol: το δικο μου :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:

Μιτσακο κριμα που δεν μενεις κοντα να σε στειλω για ερευνα αγορας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ.

΄

Ωραιότατο και του πεθερού. Μόνο ελπίζω ο Βασιλάκης μεγαλώνοντας να μην ζητάει 2 δώρα, ένα για την γιορτή του και ένα από τον Άγιο βασίλη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ...ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ Κ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;ΑΝ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΘΑ ΕΚΛΕΓΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ :roll::roll::roll: ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΖΑΛΙΣΕΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;ΣΤΗ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΣΕ Κ ΕΜΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα και εγω το ιδιο πιστευω οτι ολα αλλαζουνε :!: ασε το αλλο με τη μορφωση :!: δηλαδη πρεπει να χεις ακαδημαικη καριερα για να εισαι καλη μανα :?: οι δικες μας οι μαμαδες που δεν διαβαζανε επιστημονικες ερευνες δεν μας μεγαλωσανε καλα :?: ασε με τωρα :!::!::!:

Βικουλινι,το επαιζα κινεζος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!!

ΕΓΩ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ :oops::oops::oops::?

ΑΣΤΕΣ ΜΩΛΕ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ...ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα :!: Φωτεινη μονη σου εμεινες :-p υπεκυψα και εγω :oops:

Συγχαρητήριααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να πω κάτι; Αλλά υπόσχεστε να μην γελάσετε και να μην κοροϊδέψετε τον αντρούλη μου;;;;

Έγινε κάτι το σ/κ .... αλλά δεν το μετράω. Δεν θέλω να μπω σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες απλά να πω ότι ο κακομοίρης πήγε να κάνει νυχτερινή επίθεση αλλά μέσα σε δευτερόλεπτα ...του έφυγαν τα σκάγια :shock::shock::shock::shock::(:(:(:( Μετά από τόσους μήνες τι να κάνει ο άνθρωπος, πόσο να αντέξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω ρε παιδια,νλομιζω οτι μερικες μητερες καλυπτουν τα συναισθηματικα τους κενα μεσα απο τα παιδια τους :!: και εγω πχ ειμαι υπερμαχος του θηλασμου,αλλα σε καμια περιπτωση δεν θελω να μεγαλωσω ενα παιδι,εξαρτημενο απο το βυζι μου :!::!::!: ειμαι λιγο των φυσικων επιστημων :!: ανωτερο θηλαστικο ειναι και ο ανθρωπος και οπως τα αλλα θαλαστκα θηλαζουν τα παιδια τους και τα μαθαινουν και

να κυνηγανε,ετσι πιστευω οτι πρεπει να κανω το παδι μου ανεξαρτητο :!:

Ικανοποιουνται φαινεται να τα εχουν κολλημενα πανω τους :o:o:o:o

Βικουλινι,αυτο που ειπες ειναι η ουσια :!: στο net θα μου πουν τι θα κανω :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να πω κάτι; Αλλά υπόσχεστε να μην γελάσετε και να μην κοροϊδέψετε τον αντρούλη μου;;;;

Έγινε κάτι το σ/κ .... αλλά δεν το μετράω. Δεν θέλω να μπω σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες απλά να πω ότι ο κακομοίρης πήγε να κάνει νυχτερινή επίθεση αλλά μέσα σε δευτερόλεπτα ...του έφυγαν τα σκάγια :shock::shock::shock::shock::(:(:(:( Μετά από τόσους μήνες τι να κάνει ο άνθρωπος, πόσο να αντέξει;

Θα το ξαναθυμηθουμε το σπορ ,που θα παει :?: ειμαστε απροπονητοι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραα!! Διαβασα και εγώ το τοπικ της Κατερίνας...Χαρουλίτα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιες δεν σέβονται την γνώμη των άλλων...Εμένα ευτυχώς ο μπεμπούλης έχει μπει ήδη σε καλό πρόγραμμα.Κοιμάται καθε βράδυ 7 με 9 ώρες συνεχόμενα...

Της κουμπάρας μου η κόρη είναι 2,5 ετών και μου έλεγε ότι ακόμη ξυπνάει το βράδυ για γάλα.. ε νομίζω απο κει και μετά ο γονιός είναι που κατευθύνει το πρόγραμμα του παιδιού...εκτός και αν δεν μας πειράζει να ξυπνάμε

΄Σε κάθε συζήτηση πάντως αναφέρω τους κουμπάρους δεν μπορείτε να πείτε! :shock: ήμαρτον δεν είμαι καλά :lol::lol: να ναι καλά οι άνθρωποι..

magykal φιλάκια..

Βικουλίνι διαισθάνομαι ότι είσαι ήδη καλύτερα...χαίρομαι γιαυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Σε κάθε συζήτηση πάντως αναφέρω τους κουμπάρους δεν μπορείτε να πείτε! :shock: ήμαρτον δεν είμαι καλά :lol::lol: να ναι καλά οι άνθρωποι..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ;;;;;;;ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...