Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!!


Recommended Posts

Φωτογραφία0003_001_001.jpg[/attachment:1tmosmtl]

τα καταφερα :) οχι οτι ειναι παιδι μου αλλα πειτε μου μονο εγω λιωνω οταν μου χαμογελαει ετσι ?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πηρα φορα :lol: συγνωμη αν σας επρηξα....αυτες εχω μονο σε αυτο το κινητο (ευτηχως για εσας) στο δικο μου που χαλασε εχω παααααααρα πολλες.... :D:D:D το νινακι μου!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!! :D Πως ειστε σημερα?

Ο μικρός επιτέλους κοιμάται και θα ξεκουραστώ λίγο.Όλο το απόγευμα δεν με άφησε....

Μagykal μετά τα μέσα Μαρτίου θα αρχίσουμε να ψάχνόμαστε για την βάπτιση....λόγω μετακόμισης...ελπίζω να προλάβουμε!!Ωραία η ιδέα σου για τα προσκλητήρια.Θα τα κοιτάξω και εγώ κάποια στιγμή.

Χαρουλίτα οι γονείς μου μένουν επαρχία. Δυόμιση ώρες απο Αθήνα.Λόγω του μικρού όμως έχουμε να πάμε απο το Καλοκαίρι και όποτε μπορούν έρχονταί αυτοί και μας βλέπουν.Το πάσχα θα πάμε σίγουρα να τους δούμε....

Πετάμε στις 25...τέλεια...Επιτέλους θα ξεσκασουμε λίγο...θα προσπαθήσω να σας βάλω φώτος όταν επιστρέψουμε με το καλό...

Νίκη καλή δυναμη με την μετακόμιση. Το θεμα των νονών ειναι παντα περίεργο. Και εγω το νονο μου τον εβλεπα μονο στις γιορτες μεχρι το δημοτικο. Μετα χαθηκαμε. Οι σχεσεις των ανθρωπων δυστυχως αλλάζουν για διαφορους λόγους. Δεν μπορεις να ξερεις από τωρα πως θα ειστε σε λίγα χρονια.

fotini πολύ όμορφα τα λόγια σου.Μακάρι να είναι έτσι.Γενικά ανχωνόμαστε πολύ χωρίς λόγο....Για την κουμπάρα μου το λέω αυτό, γιατί ανχώνεται διαρκώς για τα παιδιά με αποτέλεσμα να μην τα βγάζει καθόλου ή σχεδόν καθόλου ακόμη και το καλοκαίρι.Ούτε σε πάρκο τα πάει...(για να μην αρρωστήσουν)με αποτέλεσμα να μην βρίσκεται με τους άλλους.Τέλοσπάντων αυτά είναι προσωπικά τους και ο καθένας μεγαλώνει όπως θέλει τα παιδιά του.

Κατερίνα και εμένα δεν μου αρέσει να χτυπούν τα παιδιά.Σίγουρα στον πισινούλη θα πέφτουν όποτε χρειάζεται για να μην πάμε και στο άλλο άκρο.... :lol: Μακάρι να γίνουμε καλοί γονείς... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα σε ευχαριστω :D

leticia ειναι το μονο που με "αγχωνει" το πως θα καταφερω να με σεβεται να με ακουει να με εμπιστευεται .....εγω μεγαλωσα με την μαμα μου μονο ουσιαστηκα γιατι χωρισαν οταν ημουν πολυ μικρη.....δεν ξερω πως το καταφερε αυτο αλλα ...ουτε σκασε της ειπα ποτε οπως ακουω πολλες να λενε....ουτε της αντιμιλησα ποτε....οκ νευριαζα γινομουν παντζαρι ελεγα διαφορα απο μεσα μου :) αλλα ποτε δεν ξεστομησα τιποτα!!! με εκανε και της ελεγα τα παντα στην εφηβεια μου ...και νευριαζα παντα γιαυτο :evil::D και πολλα αλλα!!!......εγω θελω να ειμαι ακομα καλυτερη!!!! θα βαλω τα δυνατα μου!!!! και ο αντρουλης μου :) τα συζηταμε συχνα αυτα.....κολαριες ενοειται οτι θα πεφτουνε αλλα ισα ισα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!ΤΙ ΛΕΣ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΟΥΜΕ;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου!!!!!! σε ευχαριστωωωωωωω :lol::lol::lol: δεν ειναι δωσμενος στην χαρουλιτα ο γιος σου????? ειναι οντως κουκλα της χαρουλιτας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ 'η ΟΧΙ;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :lol::lol:

ΓΜΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ... :(:(

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα συμπεθερα μην ακουω τετοια :) ......ειναι η μερα γιαυτο....εγω γλυκαθηκα που ημουνα το απογευμ :) α με την Κικητσα μου και δεν θελω ν παω δουλεια σημερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Ρε Χαρουλίτα,λαγωνικό με πήρες είδηση :?::?::?::lol::lol::lol: Εδώ είμαι.Δεν πήγα σήμερα σχολείο,γιατί είμαι λίγο αρρωστούλα.Εν τω μεταξύ το Στελλάκι μου εβγαλε κοκκινίλες σε όλο το σωματάκι και το πρόσωπο σαν ξέσπασπα από την ίωση.Τιποτα το ανησυχητικό όμως.¨Οσο για το μπεμπάκι μου πάλι σήκωσε πυρετο και δεν ξέρω γιατί.Και το βράδυ ήταν πολύ ανήσυχη.Λέτε να είναι κανένα δοντάκι;

Κατερινάκι,κουκλί η κορούλα σου!Ρε έχουμε τα ίδια ρούχα.Μήπως ψωνίζετε από τα jumbo :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

όσο για το ξύλο κορίτσια κι εγώ έχω ρίξει στον κωλαράκο μερικές φορές στη Στέλλα και νιώθω και τύψεις.Αυτή που λέτε πρέπει να ήταν ψυχασθενής.

Καλωσορίζω και τα νέα μπεμπάκια!!!!!!!!

Φωτεινούλα,μη με βγάλεις από τη λιστα ε;χαθηκα για συγκεκριμένους λόγους.....Είναι ο αντρούλης εδώ ;):lol::lol::lol:

Ε,κι εμείς θέλουμε γαμπρό.Αν και νομίζω μας έχει κλείσει η Φωτεινούλα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑΜΟΥΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΣΑ ΜΩΛΕ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΩΛΕ..

ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΟΣ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΣΑΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ Η ΚΡΕΜΕΣ ΝΟΥΝΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

ΠΩΠΩ ΓΑΜΠΡΟΙ Κ ΝΥΦΕΣ ΧΑΜΟΣ!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλες. Πωπω μωράκια. Χαρά ποιο είναι αυτό το σουηδεζάκι στο αβαταρ σου;; :lol::lol:

Ενώ της Κατερίνας το βλέπεις και λες ναι είναι ελληνακι :D τι τρελό κέφι είναι αυτό;

Σημερα εχω μαζέψει πάλι ενα σωρο ρούχα για πλυσιμο :evil::evil: και δεν έχω και φαγητό. Το πόσο πολύ κοροΐδευα τη μαμά μου που κάθε μερα μας ρωτούσε τι να μαγειρέψει και τωρα το κάνω εγώ, τα νεύρα μου :evil::evil: Εσείς τι φτιάξατε να πάρω καμιά ιδέα, αν και το βλέπω να καταλήγω στην αρχική ιδέα της φακής.

Ελενάκι τον έχεις στρώσει τον Ορεστάκο μια χαρά (τι ωραίο όνομα το Ορέστης, το είχα προτείνει στον άντρα μου αλλά είχε κολλήσει στο Αλέξανδρος και δεν του χάλασα χατίρι) Μετά το φρούτο και το ρυζάλευρο δίνεις γαλατάκι. Σε λίγο θα ξεκινήσετε και χορτόσουπα;

Ζωή join the club :lol::lol::lol: Και εδώ πέφτει πολύ βυζοπιπίλισμα. Θα σε προσθέσω στη λίστα της παρεούλας αλλά δεν μας έχεις πει απο που είσαι εσύ. Επειδή δεν θυμάμαι αν σου συστήθηκα εγώ είμαι η Φωτεινή από Ρόδο και έχω ενα γιο, τον Αλέξανδρο που είναι 5 μηνών (15/9).

Χαρά έχω άγνωστη λέξη!! "νταλακιάζει";; τι εννοεί ο ποιητής; σαλονικιωτικο;

Μαγδούλα :-*:-*

Νικη ίσως όταν ανοίξει ο καιρός να βλέπεστε πιο συχνά με την κουμπάρα. Μάλλον πρέπει να το παρεις απόφαση ότι έτσι θα είναι από εδώ και πέρα. Ταξιδάκι ακούω, μπράβο. Εμείς πήγαμ Παρισι και ντισνευλαντ το 2003 με τον αντρα μου και περάσαμε τέλεια, μόνο που γυρίσαμε με 40 πυρετο, άστα παραλίγο να μην πήγαινα στην ορκωμοσία μου (το ταξίδι ήταν δώρο του άντρα μου για το πτυχίο :P )

Κατερίνα απ'τη στιγμή που γεννιούνται τα μωράκια μας είμαστε μέσα στο άγχος για την ανατροφή τους. Τις οδηγίες χρήσεως που τις βάλανε;;; :lol::lol::lol:

Βικάκι ανέβααααααα. Σημερα είναι και το ραντεβού; Δεν νομιζω να το ακυρωσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Ρε Χαρουλίτα,λαγωνικό με πήρες είδηση :?::?::?::lol::lol::lol: Εδώ είμαι.Δεν πήγα σήμερα σχολείο,γιατί είμαι λίγο αρρωστούλα.Εν τω μεταξύ το Στελλάκι μου εβγαλε κοκκινίλες σε όλο το σωματάκι και το πρόσωπο σαν ξέσπασπα από την ίωση.Τιποτα το ανησυχητικό όμως.¨Οσο για το μπεμπάκι μου πάλι σήκωσε πυρετο και δεν ξέρω γιατί.Και το βράδυ ήταν πολύ ανήσυχη.Λέτε να είναι κανένα δοντάκι;

Κατερινάκι,κουκλί η κορούλα σου!Ρε έχουμε τα ίδια ρούχα.Μήπως ψωνίζετε από τα jumbo :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

όσο για το ξύλο κορίτσια κι εγώ έχω ρίξει στον κωλαράκο μερικές φορές στη Στέλλα και νιώθω και τύψεις.Αυτή που λέτε πρέπει να ήταν ψυχασθενής.

Καλωσορίζω και τα νέα μπεμπάκια!!!!!!!!

Φωτεινούλα,μη με βγάλεις από τη λιστα ε;χαθηκα για συγκεκριμένους λόγους.....Είναι ο αντρούλης εδώ ;):lol::lol::lol:

Ε,κι εμείς θέλουμε γαμπρό.Αν και νομίζω μας έχει κλείσει η Φωτεινούλα :D:D:D

Βρε καλώστο το απολωλός προβατο :D:D Είσαι τρελή καλέ που θα σε βγάλω από την λίστα;; Πολλά περαστικά σε όλη την οικογένεια. Τώρα για το συμπεθεριό δεν ξέρω, θα δούμε... λέω να τον κρατήσω το γιο μου για εμένα :-?:-?:-?:-? Πωπω παράξενη πεθερά που θα γίνω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ Κ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΝΝΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΣΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ;;;;

ΠΟΙΟ ΠΤΥΧΙΟ;;;;;;;ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ;;;;ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια δεν ειναι εδω :(:?::?: εμεις ξυπνησαμε 9.00 κλασικα,φαγαμε βυζακι και τωρα ετοιμαζω το αχλαδακι για 1η φορα :D:D

Αλλα κοριτσια πολυ τα πηρα παλι :!::!::!: ανοιξε το Κατερινακι μας καινουριο θεματακι για το πως κοβεται το βραδυνο ξυπνημα,και μπηκα να πω την γνωμη μου και την εμπειρια μου :!::!: Μονο οτι δεν κακοποιω το παιδι μου δεν μου ειπανε :o:o:o:o

Ξερει δηλαδη η καθεμια τι εχω περασει εγω και ποσο εχω κλαψει για να ελθει αυτο το παιδι,και μου λενε οτι το αφηνα νηστικο :shock::shock::shock: σε τελικη αναλυση την αποψη μου ειπα και η καθεμια μεγαλωνει το παιδι της οπως θεωρει καλυτερα :!:

Εγω νιμιζω οτι το mammy ειναι για να ανταλασουμε εμπειριες και να στηριζουμε η μια την αλλη :!: ουτε επιστημονικο site ειναι ,ουτε λαικο δικαστριο :!:

Αντε γιατι τα πηρα :(:(:(:(

Βικουλινακι μου,καλη δεν ειναι :?: την προλαβε η Μαγδα ομως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αυτό που λέει ο Βέγγος είναι το καλύτερο "Όλα τα ζώα τα αγαπώ αλλά σε αυτήν θα έριχνα φόλα!!!!!!!!!!!!!" Ελπίζω όταν γίνω πεθερά να θυμάμαι τι "ωραία" που μου φερόταν η δικιά μου και να μην κάνω τα ίδια.

Βικυ εμένα δεν γυρνάει μπρούμυτα αλλά γυρνάει ανάσκελα όταν το βάλεις μπρούμυτα.

Ιστορικο-Αρχαιολογικό τελείωσα και τώρα κάνω ιδιαίτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:(( παει η νυφη... :lol::lol::lol: και ταιριαζε με το γιοκα μου!!!

ποιο θεματακι;;;παω να το βρω να διαβασω παντως συμφωνω απολυτα μαζι σου για το μαμυ...τι να πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...