Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΗΡΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΑ ΠΗΡΑ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ....ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑ ΝΑΝΤΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανυπομονώ να είναι θετικά τα νέα σου!!!και δεν το γράφω έτσι για να το γράψω, το εννοώ! Φιλακια και καληνύχτα γιατί ποιος ξέρει πόσο θα με αφήσει να κοιμιθω το μπουμπουκακι μου...χαχα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑ ΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα, και εγώ σου εύχομαι με τη σειρά μου να είσαι εγκυούλα!!! Ελπίζω τώρα που σου γράφω να έχουν σταματήσει τα καφέ και μην έχει εμφανιστεί η ακατανόμαστη. Δεν παίρνεις να κάνεις κανένα τεστάκι από κανένα εφημερεύων φαρμακείο;;;;;

Περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου και σου στέλνουμε όλη μας την αγάπη και τη θετική μας ενέργεια :x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμεις.εγω θα ειχα κανει ηδη τεστ εγκυμοσυνης.αλλα ειμαι πολυ ανυπομονη.το καλυτερο αποτελεσμα ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam μη το βάζεις κάτω κοπέλα μου! Ολες έχουμε περάσει απο τέτοιες απογοητεύσεις και σε νιώθουμε απόλυτα! Κλείσε ραντεβου τώρα για την σαλπιγγογραφία σου και εύχομαι να είναι πεντακάθαρη και τον επόμενο μήνα να μας ανακπονώσεις τα ευχάριστα!

Απλά τις επόμενες φορες να προσέχεις πολύ με τα φαρμακα που παίρνεις ειδικά μετά τις γόνιμες μέρες. Δε ξέρω τι είναι το primolut και αν σου το σύστησε ο γιατρός σου αλλά μη παίρνεις ποτέ κάτι χωρίς να σου δώσει το ΟΚ ο γιατρός σου. Εγώ αποφεύγω ακόμη και panadol, depon κτλ μετά τις γόνιμες αν και υποφέρω συχνα από κεφαλαλγίες. Γιαυτό προσέχουμε για να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ....ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 50 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΗΡΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...