Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

τι εγινε με τη παιδιατρο;;τι εχασα;;;εγκανα και γω λαι..

την εκανε η διπλανη εχθες..δε βαζει κοτα γιατι τα παιδια της δε το τρωνε..

και βραζω κοτοπουλο μπουτι να της βαλω..

τι ειναι το κοκουνινκ;

τζουλια που εσαι καλε;;

εγω θελω να ης παρω τουβλακια και 1 καροτσι που ειδα με φρουτα πολλα απο το τζαμπο..

τα τουβλακαι τα παιζουν τα δικα σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερα κουκλος ο γαμπρος μου..ξερω τι διαλεγω για την κορη μου...

νανα κ εμενα δεν καθεται κ μαλιστα μολις ανοιξω την πανα βαζει το χερι στον κωλαρακο της οποτε αν εχουμε κανει κακα...καταλαβαινεις!!!!!οποτε της δινω να κραταει κατι που της αρεσει πολυ κ γενικα προσπαθω να της τραβαω την προσοχη με κανα τραγουδακι....γενικα με το που θα μυρισω...τη ρωταω..τι εκανες???κακα μου λεει κ αρχιζει να τρεχει μην την πιασω!!!!!

σωσω κοκουνινγκ ειναι χαλαρωση στο σπιτι..

ισμηνη περαστικα...

σοφακι μας ελειψες..

παω ξυπνησε!!!τα λεμε το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα περα απο μαμα και μπαμπα κλεει και το επετσε...επεσε...μαμ δε λεει,κακκα δε λεει,αλλα το επεσε το λεει..οπως και το παπουτσι..δε δοσεις βεβαια...παπου-///////τσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια τι κάνετε? Χάθηκα λιγάκι αλλά ήταν περίεργα τα πράγματα και δεν νομίζω οτι είναι καλύτερα

αλλά πρέπει λίγο να ξεσκάσω κι εγώ (και βγήκα βόλτα στο μαμυ :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζζ μου, ελπίζω να λυθούν όλα γρηγορα!

εμείς ξαναπήγαμε γιατρό.

μας έδωσε αντιβίωση.

ένα παράξενο πράμα... τα πρωινά είναι κακόκεφος και τα απογεύματα γίνεται περδίκι!

κανονικά τα βράδια δεν ανεβάζουν πυρετό;

τι να πω, ελπίζω να προλάβουμε τα χειρότερα!

Μαράκι, είδα τη φωτό από τη δουλειά, αλλά εκεί είναι χάλια ο υπολογιστής και δε φαινότανε πολύ καλά...

Σωσώ ναι, ο δικός μου παίζει πολύ με τα τουβλάκια!

φτιάχνει πύργους!!!

χαχαχα!

τώρα άρχισε να λέει νεγιό= νερό!

ρε Σωσώκα... κάνε κάτι με τον τρόπο που γράφεις!!!

βάζε τα σωστά γράμματα στη σωστή θέση!!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λεει η σοφη! ΠΟυ ειστε πουλακια μου?

Ζζζζ γιατι βρε παιδι μου! Ελπιζω συντομα να φτιαξουνε ολα!

Καλα κανεις και μπαινεις. Οντως βοηθα στη ψυχολογια.

Και γω οσο προλαβαινω... γιατι χωρις εσας... πραγματικα το λεω. Ειναι μεγαλη υποθεση να λες οτι νιωθεις σε 5 ανθρωπους που περνανε πανω κατω τα ιδια.

Αααα δε σας ειπα. Προς το παρον η μοναδικη ποαρενεργεια απο το εμβολιο που ειχαμε ητανε 2 σπυρακια ολοιδια με κουνουπιες. Λεω κουνουπι που στο καλο? ΚΟιταζω! τιποτα.. Λεω λες? Ξερω οτι μοιαζουνε τα σπυθουρακια αλλα τετοια ομοιοτητα... Τη επομενη μερα πιασανε καυκαλο και ολα ξεκαθαρισαν. Ητανε απο το εμβολιο. Ενα στο αυτι και ενα στο χερακι.

Σωσω μια χαρα! Ξεκιναει απο τα δυσκολα! χεχεχε! Εμεις ειπαμε σημερα και τσισ τσισ τσισ! Απο το τσισα που του ελεγα συνεχεια δειχνοντας το γιογιο... χαχαχχαα! Με το γιογιο αυτοκολλητοι σημερα. Παντου μ'αυτο παει.

Η ντομ η εγκυουλα που ειναι? Δε πιστευω μαρη να παρεξηγηθηκες που σε ελεγα κουλα!

Γενικα βλεπω επεσε περονοσπορος.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

καλη βδομαδα να εχουμε.

φυσικα δεν προλαβα φωτο του Διονυσακη... γκρ.....

πηρα τις φωτο της Τζουλιας... οντως! με ξανθοκιτρινα μαλλια ιδιος ο /Ντενις ειναι!!! ειναι και τρομερος!!!

Ισμηνη περαστικα!

εμεις εχουμε νεο θεμα...

το Σαββατο, κατα λαθος ειδα πως ο Σπυρος και η Μαριαννα φιλιουνται στο στομα!!!!!!

χτυπησε ο Σπυρος, κλασσικα, τη μικρη και τον ειπα να την κανει "καλη, καλη" και αυτος την χάιδεψε αγαρμπα στο κεφαλι και εσκυψαν και οι δυο και φιλιθηκαν! το ξαναειπα... ξανα τα ιδια! επαθα!!!

πριν ξεκινησω τη δουλεια και αναλαβουν οι παππουδογιαγιαδες δεν ηξεραν να φιλανε και δεν ηθελα να μαθουνε. δεν το θεωρω οτι καλυτερο για τοσο μωρα.

ο πεθερος μου, απ'οτι λεει η μαμα μου συνεχεια τους βαζει να τον φιλανε και να φιλαει γενικα ο ενας στον αλλον...

ειπα στον αντρα μου το τι ειδα, χωρις να του πω για τον μπαμπα του, γιατι σκεφτηκα, μηπως φιλιουνται στο στομα γιατι βλεπουν εμας...

τελικα το συζητησαμε με τον αντρα μου και εκανε την παρατηρηση στον μπαμπα του. αυτος και η μαμα του ειπαν ενοχλημενοι, και τι πειραζει να φιλιουνται; μικρα ειναι! ναι, αλλα αν αρχισουν να φιλανε ολα τα παιδακια στο στομα;;; ή και καποιον μεγαλυτερο;;;;;;

τοτε πηραν χαμπαρι τι λαθος εκαναν... νομιζω τουλαχιστον...

αυτες τις μερες θα πρεπει να μιλησουμε με τις 2 κοπελες που βρηκαμε μεσω γνωστων για μπέιμπι σιτιγκ... ειναι ΑΝΑΓΚΑΙΟ πια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κει μεις παιζουμε με τα τουβλακια. πολυ. Σημερα τα εβαζε μεσα στο γιογιο. χαχαχα

Τα συναρμολογει ομως. και μετα τα διαλυει και αντε παλι.

Το τελειωσα χθες το νησι. Καλο... Μου αφησε ωραια αισθηση.

Τωρα ξερω και τι θα γινει στο σηριαλ. Με καποιες παραλλαγες ομως. Εχουνε κανει μερικες αλλαγες.

Ααα ξεκινησε. Σας αφηνω για λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχε! Βαγκ ειναι στο κτημα του παππου του. Πιο διπλα εχει γαλοπουλες, κοτοπουλακια,κουνελια και αλλα πολλα.

Η Ζακυνθος ειναι σαν τη κρητη. Πολυ καλο κλιμα και καταπρασινη. Αυτη η φωτο ραβηχτηκε τη κυριακη που περασε. Οχι χθες τη προηγουμενη.

Οσο για το φιλι. Οντως δεν ειναι καλο. Για πολλους λογους. Θα γινει καποια στιγμη ετσι και αλλιως απο μονο του. Γιατι να βιαζουνε τα πραγματα. Τα παιδια ειναι μιμοι. Αλλο να τους το μαθαινεις και αλλο να μιμουνται ομως.

Εχει πολυ κουβεντα το θεμα.

Ευτυχως ο αντρας σου ειναι μαζι σου στο θεμα. Παλι καλα. Σημαντικο αυτο.

Και να σου πω μιλα ευθεως και συ.

Οι καλοι λογαριασμοι κανουνε τους καλους φιλους. Αυτο ειναι το πιο σοφο πραγμα που εχω ακουσει ποτε μου.

Εγω εδω και πολυ καιρο σας εχω πει. Ολα κανονικα χωρις φοβο και παθος! χαχαχα!

Στην αρχη δυσκολευομουνα αλλα τωρα ποιος με πιανει.

Χωρις υστεριες χωρις τιποτα ομορφα και ωραια. Οσες φορες χρειαστει.

Βεβαια αν το κρατουσε παλι του κεφαλιου της θα κανε αλλα λεμε τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω αν λεει παπουτσι ειναι ξεφτερι!!!!εστω κ σεδοσεις...

εμας η αγγελικη ειναι στασιμη..δεν εχει μαθει κατι αλλο.

ξερει πολλες λεξεις αλλα μονο την πρωτη συλλαβη τους..

πχ: που ειναι ο μπαμπας?? απαντηση΅:λεια (δουλεια)

ποτε θα ερθει?απαντηση΅:πο (απογευμα)

κ πολλα τετοια...

κ η αγγελικη πάιζει πολυ με τα τουβλακια της..να παρεις αυτα που εχουν στρογγυλες θηκες κ οχι τετραγωνες γτ αυτα ειναι για μεγαλυτερα παιδια-για μας δηλαδη.

βαγκ οταν μπουν στη μεση παππουδες σορυ που θα στο πω αλλα ολο τετοια θα εχετε..

ετσι κ εγω το μηνο που δουλευα ειχα καθημερινα θεματα με την πεθερα.

κ το βασικο ειναι οτι μου ελεγε κ ψεμματα...

οποτε μακαρι να βρεις γρηγορα μια κοπελα.

θα της δωσεις σαφεις οδηγιες για ολα κ δε θα την ντρεπεσαι κιολας...

εδω διαβαζω το 2ο βιβλιο μιας τριλογιας του θοδωρη παπαθεοδωρου,μανες της αδειας αγκαλιας.

εχω σιχαθει τους ελληνες κ τους εμφυλιους τους...

αλλα πολυ κλαμα ρε κοριτσια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιδη εχω παντα μαζι μου τον αντρα μου, προτιμω να κανει αυτος τις παρατηρησεις στους δικους του και εγω στους δικους μου. γιατι αλλιως τα ακους απο τη νυφη...

παντως ελπιζω να τελειωσει συντομα αυτη η επιρροη... η καθημερινη....

ρε Καλυψω... δε φτανει που δεν κοιμασαι, διαβαζεις και ψυχοπλακωτικα να σε τελειωσουν τελειως;;;;;

διαβασε κανενα μικυ μαους να στανιαρεις λιγο!!!

καληνυχτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα βαγκ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμενα ο αντρας μου μου απαγορεψε να κραταει η μανα του τη μικρη..μονο σε περιπτωση αναγκης...

φακ!!!αλλα εχει δικιο ο ανθρωπος,τι να κανω...... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω..

πηρα το parents του γεναρη..

πολυ καλες πηγες σιδηρου ειναι εκτος απο τα γνωστα,τα δημητριακα κυριως τα corn flakes,το καρυ κ το θυμαρι που μπαινουν σε ρυζι κ πατατες,τα μυδια,κ γενικα τα θαλασσινα,τα φασολια κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marh Kαλυψω ... η8ελες και να ρ8εις μόλις εμα8α... τωρα μπηκα !!! :lol::lol::lol:

βεβαια εβρεχε ... :roll:

αυριο 8α χω τρεξιμο , λαικη μαζεματα , περιμενουμε το βραδυ 1 ζευγαρι να δουμε το tron legacy...

Πεμπτη αμα τα καταφερετε μιλαμε κ ερχοσαστε , ο αντρας δεν εχει προβλημα ... ασε που 8α βρει κ ευκαιρια να παει για καφε :roll:

Εγω φωτο Δυονιση δεν πηρα :o

ρε όντως γραφανε τα εσωψυχα τους ??? πω πωω με εστειλες ...

και οχι τπτ αλλο ειχα μια γνωστη και την προμυ8ευα μεσω 1 φιλης με παιχνιδακια , ρουχα γιατι ειχε πολυ αναγκη , αυτη πιτσιρικα περιπου 24 το ψυγειο τους αδειο , χωρισε , τα φτιαξε με ενανε και την εστειλε και πηγε να μεινει στη μανα της κ την σουταρε με το μωρο κ εμα8α οτι την φιλοξενη μια φιλη της τωρα ... Κανουνε μλκιες σερνουν και τα μωρα ... Τι τα 8ες μανα μου αμα δεν εισαι ετοιμη ??? το μωρο της πρεπει να ναι περιπου 10 μηνων ... λες να ναι αυτη? :shock:

ευχαριστω γιατα καλα σας λόγια φιλεναδιτσες μου

ο αντρας με πρηζοσε για το κουρεμα ...

ο μικρος για 2 μερα δεν εκανε κακα , αν μεχρι αυριο δεν , το βραδυ υπο8ετο !!! όλη μερα με γάλα και 1/2 τοστ με μιλνερ ειναι ... :roll:

Η Θουλη 8α γεννησει η 8α μας γκαστρωσει ??? :lol::lol::lol:

το hereafter tο χει δει καμια ???? απω8ημενο το χω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...γιστι δε τρωτε ρε τζουλια;;τι επαθε;;;καισυ μιλνερ δινεις;;δωσε κατι φουλ φατ!

βαγκ καλακανατε και κανετε παρατηρηση...θα τους γινει συνηθεια..σας ειπα ορτι εμενα γενικοτερα δε μου αρεσει καθολου αυτο..να φιλαει το παιδι στο στομα...ουτε τη μαμα..

εμεις χσθες ειχαμε αλλα...

επ[εσε 10 για υπνο και εκλαιγε σα το τρελο..δε ξερωγιατι...μιλαμε το πηρσ αγκαλια.και σαννα ηρεμησε..

την πηρα εγω στο κρεβνατι να την κοιμησω..τιποτα...αλλαδεν εκλαιγε..

11 τελικα πηγε ο λευτ και την ακουμπησε τη πλατη και αυτη ξεθεωμενη κοιμηθηκε..\

6 ωρα σημερα το ιδιο..κλαμα..μιλαμε ηθελε να διναιορθια...και παλι που την χαιδευα τιποτα..μιλαμε//.κομματια/./και 7 παραπου εφυγα την αφησα παλι να κλαιει...την εδωσαγαλα...τιποτα..μετα σηκωθηκε ο λευτ..και δε ξερω τι την εκανε..

τι σκατα;;ελπιζωνα ειναι 1 βραδσυ..το χθεσινο..

δε ξερω τι σκατα ηθελε..

ζζζζ ολα καλα;;

καλυψω σου λεω 3 λεξεις λεμε..1 χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!!

Ελπιζω να είναι φάση και να περάσει!!! (Εχει κανέναν ανάδρομο Ερμή? :lol::lol::lol: )

Τελικά σύνοψη πήρα? γιατί δεν έχω διαβασει τπτ!!!

Σώκω την Κυριακή έκανα σουσαμάτο ρολό γεμιστό με αυγό και παρμεζάνα μόλις ανέβει η συνταγή στο Μάσα θα σου στείλω σύνδεσμο (έγινε υπέροχο)

Σήμερα τρώμε ψαρόσουπα ευγενική χορηγία πεθεράς ....εγώ μπιφτέκια με σαλάτα (δίαιτααααααααααααα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη με λες για φαγητα ζζζζ γιατι ..πρπεει να κοψβω..δε παει αλλο..θα παω και σε αλλο διαιτολογο..θα μου πεις τι να σου κανει αυτος αν δεν το χεις παρει αποφαση;;και η κοπελιτσα που πηγαινα 1 χαρα ητανε αλλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μαρακι ζζζζζζζζζ μου τρεχουνε τα σαλια! Φαινεται τελειο!

Αν ειχα δυοσμο-κουκουναρι σημερα θα το εκανα. Θα το κανω αυριο μαλλον. Μπερδευτηκα λιγο στο αλουμινοχαρτο αλλα θα το ξαναδιαβασω και θα βρω την ακρη. Το διαβασα λιγο γρηγορα τωρα.

Και μενα δε μου αρεσει να φιλαω το μωρο στο στομα. Για πολλους λογους. Καταρχας υγειας. Κατα δευτερον το βρισκω πολυ εγωιστικο απο πλευρας γονιου να το κανει αυτο. Εχει να κανει με την ικανοποιηση του γονιου καθαρα. Το μωρο δεν εχει αναγκη κατι τετοιο.

Και παλι δεν κατακρινω τις μαμαδες που φιλανε στο στομα τα μωρα.

Το βρισκω τρυφερο απο τη αλλη. Απλα εχω ενστασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλέεεεεεεεεεεεε ειπαμε όχι να γεράσουν και να έχουν εγγόνια κι ακόμα να φιλιούνται με τους γονείς στο στόμα...........Ημαρτοννννννννννννννν!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φαντάζομαι την φρίκη σου όταν το είδες Μαρία χα χα χα χα

Αν χρειαστείς βοήθεια για το αλουμινόχαρτο πες μου!!!

Σώκω καλή αρχή βρε (εγώ κάνω τώρα 5 μέρες το πήρα απόφαση επιτέλους) λες γι αυτό η ψυχολογία μου να είναι στα τάρταρα? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...