Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κορίτσια δυσκολεύομαι!!

Καμιά σύνοψη παίζει?

Δεν σας έχω προλάβει ακόμα....είχα και γενική στο σπίτι και τώρα κουτουλάω!!! Αντε ρε Σώκω κάνε καμια................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα

ειχαμε παει σουπερ μαρκετ και τωρα τον εβαλα για υπνο, ο πετρος για δουλεια, θα ερθει η αδερφη μου αυριο με τα παιδια για φαγητο, ψωνισα και ολα οκ για αυριο...

παω για τσιγαρο και θα ξαπλωσω λιγακι

τα λεμε το βραδυ που θα σας διαβασω με την υσηχια μου :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παλι γραψιμο

γεια σας τι κανετε

εμας ο Στελακος ειχε πυρετουλι το πρωι αλλα μονο το πρωι - μαλλον δοντακια - ειναι φουσκωμενα 1 πανω 1 κατω

σημερα δουλευσας ρε γμτ μου

ερωτηση

μαλλον καλυτερα γκαλοπ

"Μια φιλη σας μαθαινει οτι ειστε εγκυος και προσφερεται να σας δωσει τα ρουχα της οταν ηταν εγκυος και καποια πραγματα για το μωρα-λικνο - μπανιερακι κλπ , τα οποια δεχεστε και παιρνετε"

Εσεις:

1.τα παιρνετε τα χρησιμοποιειτε και οταν πλεον δεν τα χρειαζεστε αλλο της τα επιστρεφεται- μπορει να τα ξαναχρειαστει

2. τα παιρνετε τα χρησιμοποιειται και στην συνεχεια τα χαριζετε αλλου - να βοηθησετε και καποιον αλλον που εχει αναγκη

3. τα παιρνετε βλεπεται εξαρχης οτι καποια δεν σας κανουν και τα πετατε ή τα χαριζεται αλλου και τα υπολοιπα τα κρατατε δικα σας - για να τα δινει δεν θα τα χρειαζεται

θα ας εξηγησω μετα

πραγματικα εχω απορια τι αποτελεσμα θα βγαλουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!!

ας απαντησω στο γκαλοπ της συμπαθερας πρωτα...

αυτα που μας δωσανε ο ξαδερφος μου, με τα 3δυμα+1 (καροτσι, καθ.αυτοκινητου, καλαθουνες και μας στελνουν που και που παιχνιδια και ρουχα)και τα ρουχα και παιχνιδια και κρεβατια-κουνιτσες, που μας δωσανε οι αδερφες μας, δεν τα εδωσα πισω γιατι ειναι ξεκαθαρο οτι δεν εχουν σκοπο ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ να τα χρειαστουν...

αν υπηρχε περιπτωση, εστω και μικρη να τα ξαναχρειαστουν θα τα επεστρεφα ολα.

τωρα, συμπληρωνω και με αυτα που αγορασαμε εμεις και ηδη τα εχω δοσει στη φιλημου που εκανε αγορι τα αγοριστικα και στην ξαδερφη μου στην Κρητη τα κοριτσιστικα, επιδη η αδερφες της εχουν μονο αγορια και απο κοριτσιστηκα εχουν ελλειμα.

σε καλυψα;;;;

καλα τι να πω για το Μαρακι.... καλε λαλησες τελειως;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νανα μη σε σταματαει ενα τοσο δα κοκκαλακι! εσυ που γεννησες και χωρις επισκληριδιο!!!!! αντε να μαθουμε και αλλα καλα νεα! ισως και ενα κοριτσακι να αποτελειωσεις τη Ντομ.... χιχιχι....

Σωσω ποιος ετυχε το φλουρι;;;

κοψατε κομματι για τους ασθενεις;;;

πηρε κανενα ρεπο δωρο ο τυχερος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εγω στο πρωτο, οτι χρειαστικα μου τα εδωσε η αδερφη μου, και τωρα της τα ξαναεδωσα πισω,και εξαρχης το ειχαμε πει αυτο οτι θα της τα εδινα παλι...

το κερατο μου ο απεναντι κανει παρτυ και εχει δυνατα τη μουσικη, τριζουν τα τζαμια απο την δυνατη μουσικη, ετσι μου ερχεται να παω και να τους κατεβασω το γενικο.... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] και οσο ειναι δυνατα η μουσικη τοσο πιο δυνατα μιλανε....τα κ...@..δα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] ειδα και επαθα να κοιμησω το στεφανο..γκρρρρρρ

καλε μονη μου μιλαω; ειμαι που ειμαι τοσες ωρες μονη, δεν ειστε και εσεις εδω.... :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω φυσικα παντα σωστο θεωρω το 10 και μαλιστα ολα τα παιχνιδακια - λικνο κλπ που μας εδωσε ο αδερφος του αντρα μου ηδη τα εχουμε επιστρεψει σχεδον ολα - εκτος απο αυτα που ακομα χρησιμοποιουμε και μαλιστα τον ρωτησα κιολας εαν θα ξαναχρειατουν τα παιχνιδια (γιατι δεν θελουν να κανουν αλλο παιδακι - αν ειναι να τα δωσω στο χαμογελο του παιδιου ) και μου ειπαν οι ανθρωποι οτι τα θελουν για τον αδερφο της συνηφαδας μου- κανενα προβλημα απολυτως - δικα μου δεν ειναι ουτως η αλλλιως

ενα θα σας πω

εδωσα ολα του ρουα τη εγκυμοσυνης μου σε μια ποοολυ γνωστη .... δε λεω πολλα γιατι πολλα αυτια υπαρχουν και ενα θα σας πω

τωρα τα χρειαζεται μια συναδελφος που δεν εχουν πολλα χρηματα και της ειπα οτι θα της δωσω τα δικα μου

και την περνω τηλ να της πω οτι τα θελω πισω και τι μου λεει

"α τι τα θελεις πίσω;;;"

εγω " εεε!!! οχι!!! αλλα μια μια συνάδελφο ....και ανελυω την κατασταση"

φιλη: '' 'αα δεν μου εκαναν τα μισα και τα εδωσα - το ενα το εκαψα και μου εμεινε αλλο ενα που αν ειναι να ψαξω να το βρω'

εγω: "εεε!!! βασικα τα χειμωνιατικα θελω το καλοκαιρινο το φουστανι δεν το χρειαζεται ακομα"

φιλη: "αα δεν ηξερα οτι θα τα χρειαζοσουν παλι- αν ειναι να σου δωσω ενα δικο μου που εχω περισεμα" :o:o:o:o

τι απαντας εκει :o:o:o σοκ επαθα :evil:

και ακομα το παιδι τους ειναι 6 μηνων τωρα και δεν μας εχουν επιστρεψει τα του παιδιου λικνα κλπ που δεν τα χρειαζονται γιατι δεν τα χρησιμοποιησανε καθολου οπως μας ειπαν οι ιδιοι

φοβαμαι να ρωτησω τι τα εχουν κανει πραγματικα και σκεφτομουν να τα δωσω ολα στη συναδελφο μου - που προλαβα και της τα εταξα κι εγω η ηλιθια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to krασι που έχω πιει και το λίκερ μαστίχα δεν λέγεται ...

κομματια είμαι ... έχασα τον λογαριασμό ! :lol::lol:

ποιος μας αφησε χρονους και συλλυπαστε την Σωσα καλέ ???

ποια ελεγε οτι 18Ε τα παμπερς ειναι ακριβα ??? ο σκλεβενιτης τα χει πιο φτηνα απο ολους εγω απο τα καρφουρ 19.20 τα επερνα !!! :o

κμου την βαρεσε και τραβηξα ενα πολυ κόντο καρέ και γουσταρω τρελλά :lol::lol:

μαρακι99 σε επερνα πισω κ μιλαγες ! αντε να δω 8α τα καταφερουμε παλι να μιλησουμε ??? :roll:

σκατουλες σας αγαπαω !!!!! :oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθατε πουλακια μου......

τζουλια εχω και εγω ενα λικερ μου το εφερε μια φιλη απο κρητη αλλα δεν εχω ανθρωπο για παρεα....

εγω παιρνω απο τα λιντλ..

μαρκερ, αλεκα σας βλεπωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη βρε μαρια δεν το ειδα :oops::oops::oops::oops:

δυσκολη περιπτωση..

εγω στην αδερφη μου τα εδωσα ολα, οτι μου ειχε δωσει..και αυτα που ακομη χρειαζομουν, γιατι τα ηθελε και αυτη, δεν ηθελα να της πω οτι ακομη τα χρειαζομαι, ντρεπομουν. και ειπα, οτι δεν με βολευουν πια, μεγαλωσε ο στεφανος...θα ηταν κριμα να παει να αγοραση αλλα, αφου ειχα εγω τα δικα της..τεσπα

στην κοπελα πες την αληθεια ακριβως οπως εγιναν τα πραγματα...αυτο θα εκανα εγω, τουλαχιστον θα ημουν υσηχη οτι ειπα την αληθεια...γνωμη μου βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θα συνεχισω την συζητηση αυριο - εκνευριστηκα και σημερα :!::!::!:

περιμενω τα σχολια σας και οσες δεν επαντησατε σε 16 πλιιζζζζ

χαρα μου αναγκαστηκα στην κοπελα δεν μπορω να κανω αλλιως - θα της τα ξεταξω -θα της πω τι εγινε - καλα δεν πιστευω οτι θα παρεξηγησει

τωρα για την αλλη τι να πω ξερω γω- θεωρω απλα οτι δεν το σκεφτηκε - γιατι αλλιως...

τι να πω ξερω γω

αντε κοριτσια μου καληνυχτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ΜΑρκερ! καλα δε μπηκε στον κοπο να ρωτησει; και που ηξερε οτι δε θα κανεις 3ο;;;

δεν ειναι εποχες για να αγοραζει καποιος ευκολα οοοολα οσα χρειαζεται ενα μωρο...

Χαρα στις 11 που αρχιζει η ωρα κοινης ησυχιας μπορεις να πας ηρεμα να τους πεις να χαμηλωσουν την ενταση λογω του μωρου... αλλιως υπαρχει και η αστυνομια, αν και ετσι που λες οτι μενεις κοντα στους λυκους δεν παιρνω ορκο οτι θα ερθουν να σε βρουνε....

Τζουλια... μονη τα πινεις;;; ή αρχισατε τις τρελιτσες με τον αντρουλη σου;;; κοπελια παντως ντιρλα φαινεσαι... :lol::lol::lol:

Νανα πως περασατε στο ραντεβου με τον αγαπημενο σου "αλα παλαιά";;; ;);)

εγω θα κανω μασαζακι στα ποδαρακια του δικου μου και μετα νανι. και δεν κανει και αποτριχωση ρε γμτ... παλι μισο μπυκαλι λαδι θα ρουφηξουν οι τριχες... και θα μου γδαρει τις παλαμες.....

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη τα μ...@@@να αν τα πιασω θα τα [smilie=sex.gif] η μουσικη ειναι απο τις 6 το απογευμα δεν ποναει το κεφαλι τους τοσες ωρες;

ντρεπομαι βρε βαγκ γιατι ειναι ξαδερφια της ιωαννας που μενει απο πανω.... :oops::oops::oops:

αν θα μας βρουν λες; η σωσω ξερει καλυτερα να σου πει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!

άντε και του χρόνου!!!

χαχαχα!

πολύ χάι κλας εστιατόριο.

και ο λογαριασμός χάι ήτανε!!!

χαχαχα!

γι' αυτό είπα και του χρόνου.

αυτό το εστιατόριο είναι, σχεδόν, πάνω στην πράσινη γραμμή.

αχ Βαγκ μου, πολύ μικρό κοκαλάκι, αλλά δε φαντάζεσαι τι πόνο κάνει!!!

δεν μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου!

ελπίζω να μην το ξαναπάθω.

και σίγουρα θα ξαναγεννήσω χωρίς επισκληρίδιο!

τη φοβάμαι πολύ και ειδικά τώρα που υπάρχει και πρόβλημα!

Μάρκερ μου, εννοείται οτι θα τη ρωτούσα αν τα χρειάζεται.

η γειτόνισσα μου μου έδωσε 1 παρκοκρέβατο.

δεν το πολυχρησιμοποίησα και τώρα το μάζεψα.

έχω σκοπό να της το δώσω πίσω.

μπορεί να θέλει να το δώσει κάπου αλλού.

πάντως, εγώ δεν έχω σκοπό να δώσω τα πράγματα μου ούτε μετά το 2ο παιδί.

κι αν μου προκύψει και 3ο;

να τα αγοράζω όλα από την αρχή;

το μεσημέρι ανέβασε πυρετό ο μικρός.

ήταν πολύ άκεφος και ήθελε να κοιμάται συνέχεια!

αφήστε που δεν έφαγε, σχεδόν, τίποτα!!!

άντε, καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

καιρο ειχα να ανοιξω το μαγαζακι μας!!

εκκλησια δεν πηγαμε σημερα γιατι δουλευει ο αντρας μου...

τα μωρα θυμηθικαν το παλιο προγραμμα και κοιμουνται και τωρα! εστω για μια μερα τη βδομαδα που τα εχω απο το πρωι καλο ειναι να κοιμουνται 2 φορες μεσα στη μερα...

Νανα αντε να φυγει ο παλιοπυρετος να τρωει κανονικα ο Ανθιμος. λες να βγαλει και κανενα δοντι;;;;;

τι θα μας κερασεις;;;

γευμα στο χάι κλας εστιατοριο;;; :lol: μετα να δεις... το ΔΝΤ θα κυνηγαει και εσας!!! :lol::lol:

Χαρα αφου εχεις καλες σχεσεις με την απο πανω που ειναι σόι με τα βλαμμενα, καμια φορα αυτες τις μερες πανω στον καφε, πες οτι ταχα εκλαιγε ολη νυχτα σχεδον το μωρο με τη μουσικη που βαζανε. να ειναι οκ θα τους το πει να προσεχουν, αν δεν τους το πει και το επεναλαβουν θα μπορεις να τους κανεις παρατηρηση γιατι θα το ξερει και αυτη οτι ενοχλουν τα ξαδερφια της. δε νομιζω να παρεξηγηθει...

αντε καλη Κυριακη να περασουμε!!!!

Τζουλια ξεμεθυσες;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!

ωραια μερα εχουμε ηλιος 8-) ,θα βαλω κοτοπουλο με πατατες στην γαστρα κ θα παρω τις μικρες για βολτα στο παρκο!

εχθες κοιμηθηκα απο τις 10η ωρα :o ,εβαλα την Μαρια για υπνο κ κοιμηθηκα μαζι της :lol: φαντασου τι αναγκη για υπνο ειχα!!!

στο θεμα τωρα...εγω εδωσα τα ρουχα εγκυμοσηνης σε μια φιλη-κ μου τα εδωσε πισω κ σηδερομενα,ε ενταξη ειπαμε!!

επρεπε να σου τα επιστρεψει!!!!!!! αυτα δεν χαριζονται ,δανιζονται για λιγους μηνες..

εδω κ με την αδερφη μου κ παλι...εδωσα το λικνο κ μολις δεν το χριαστηκε μου το εστειλε πισω...κ να που εκανα κ την Αγγελικη...κ τα ρουχα τα φορεσα κ ηταν σαν καινουργια ,δλδ η κοπελα που τις τα ειχα δωσει τα προσεξε!

να πεις στην φιλη σου καποια αλλη στιγμη οτι δεν το περιμενες αυτο...κ οτι τα ηθελες πισω ετσι για αναμνηση !

στην νεα μανουλα φιλη σου να πεις την αληθεια φυσικα...δεν φταις εσυ που αλλαξε η κατασταση κ οτι λυπασε πολυ!

παω να βαλω το φαι κ φυγαμε....

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειπα;;δεν ειπα..λεω τωρα..εγω δουλεια...

ποσο βγηκε ο λογαριασμος νανα;;; :shock::shock: για πες μας....η μαλλον πεσ μου!!!

μπεμπακος κουραγιο..απο ποτε οι αρκουδες εκει γυρω κανο0υν παρτυ;;; :lol::lol:

εμεις σημερα δεν εχουμε φαγητο..τορτελινια η απεξω..δε ξερω..

σας ειπα οτι πρεπε ινα αδυνατισω,ε;;ανεβαινω προς τα πανω..τα νρευραμ ου..

τζουλιΑ ΣΤΕΙΛΕ ΦΩΤΟ...θελω να σε δω...

μεγεια το κουρεμα!!

μαρκερ μου καλη..λοιπον..ασυτα ξεκαθαριοζονται απο την αρχη..τι εννοω..;;

η θουλη ειναι αδερφη μου..

μου εδωσε ξμερικα πρωτα ρουχα και παιχνιδια..της τα επεστρεωψα ολα..

και γω αν ειναι να μου δωσουν κατι και να το παρω πισω,περα απο τα αδερφιια μου θα το επεστρεφα..δε μπορω να εζω το αγχος θα χαλασει θα τρυπησει..

επεισης αν ειναι να δωσω κατι καπου..εγω δινω..και αλλοι μου λενε να τα κρατησω για το δευτερο..αλλα λεω οκ..δε τα δινω ολα..

εγω οτι δινω θα ηθελα να μου ξανα επειστραφει..σε ενδεχομενου δευτερου η γεννηση ΑΠΟ τα ααδερφια μου..

αλλα τα ξεκαθαρισματα γινονται απο την αρχη..

και η γειτονισσα με εδωσε μερικα ρουχα..αλλα καταλαβα οτι δε τα ξανα επιστρεφω γιατι δε θα κανει αλλο..

περασε η ηλικια της..

σε καλυψα;;

παντως θελει προσοχη που τα δινεις;.,....

εγω ποπαντως αμα σταματησω απο παιδια,ολα θα τα δωδω..δε μπορω να κραταω καλαμπαλικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλε κοριτσια...

ειμαι κ εγω εδω...οσο αντεχω ακομα!!!!

σας ειπα?καθε βραδυ εχουμε σοου..ειμαστε στα προθυρα της διαλυσης...

ξυπναει κ ουρλιαζει...δε μπορει να ησυχασει με τπτ το καλο μου...μονο με την αγκαλια της μαμας της...

αλλα δεν εχει πλεον κρεβατι..παω της δινω νερακι κ πιπιλα,την ηρεμω λιγο κ φευγω..ξανακοιμαται αλλα παλι καποια στιγμη ξυπναει κ κλαιει..

πρεπει να ειναι δοντια..δεν εξηγειται αλλιως..

ο αντρας μου μου εχει σπασει τα νευρα...κατι εχει το παιδι κ κατι εχει το παιδι...

αυτο το κατι μονο το βραδυ την πιανει?ολη τη μερα ντουρασελ.

χτες ηταν 12 ωρες ξυπνια...δεν κοιμηθηκε μεσημερι....

κατα τα αλλα καλα.

εχω βαλει μπριζολες στο γκριλ.

βαριεμαι τρομερα.

κ η συννεφια με ριχνει.....

τζουλ με γεια..πιωμενη πηγες για κουρεμα????? :P

νανα ελπιζω μετα την εξοδο να ειχε και....συνεχεια!!!!!

χαρα εγω θα πηγαινα με τις πυτζαμες κ θα βαραγα τα κουδουνια!!!!!

σωσω δεν πετυχε η διαιτα να υποθεσω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψώ δεν είχε τίποτα μετά το φαγητό...

ξέχασε την ημερομηνία που τα είχαμε φτιάξει και τον τιμώρησα... χαχαχα!

Σωσώ 80 δώσαμε!!!

τι να πω ρε Βαγκ, είναι πολύ πρησμένα τα ούλη του!

ελπίζω να φυτρώσει κανένα...

είναι πολύ κακόκεφο το πουλάκι μου!

εκτός από την αγκαλιά του μπαμπά του δε θέλει τίποτε άλλο...

το τάραξε τον φουκαρά τον μπαμπά του...

Ισμήνη πριν από λίφο τσάκισα ένα σίναμπον στην υγειά του Ορεστάκου!!!

χαχαχα!

άντε και του χρόνου πολύχρονος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...