Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

γεια σου συμπεθερα!!!

εχεις καλη νυφη ,κ θα σε φροντιζει αυτη!

εμεις παλι κορες θελαμε ,κορες εχουμε...ο αντρας μου ηθελε πολυ κοριτσακια

μολις ειδε κ το 2 κοριτσι ,κερναγε!!! ασε παλαβος...

εχει κανει πολλα στην μαμα του σαν αγριο νιατο κ δεν θελει να παθει τα ιδια απο ενα γιο

:lol:

Η Αγγελικη ,θελει μονο βιβλια κ το καροτσακι με το νινι!!!! θα γινει καλη μανουλα :lol: ειναι κοριτσακι κ το διχνει...σε αντιθεση με την μεγαλη που ειναι αγοροκοριτσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου ρε ντομ..μολιος πεθανε μια...

ζωη σε μας..

παιδια εγωδε ξερω αν κανω αλλο παιδι...

βαριεμαι παλι την διαδικασια...

ρε ντομ ο γαμπρος μου,ο χριστοφορος,εχει αλλεργιες σε πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ποτε μην λες ποτε!!!!!!!!!!!!!!!

παντος εμενα μου αρεσει που εχει η Μαρια μια αδερφουλα ,δεν θελω να ειναι μονη σε αυτη την ζωη.περνω παραδειγμα απο μενα που εχω αλλες δυο αδερφες ;)

αλλα ακομα η Μαρθα σου ειναι μωρακι...εχεις μελλον ακομα ;)

αντε πολλα ειπα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να χαθεις Ζακυνθινιά Καρδιτσιώτισσα!

Αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά!

θα δεις το φθινόπωρο κανα τσουτσούνι πάλι και θα σου πω εγώ!

Ευτυχώς θα χω καλή νυφούλα την Αγγελικούλα μου που ειναι ησυχο κορίτσι μπας και βαλει τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι στον δικό μου!

Ενταξει ρε Σωσω δεν ηξερα οτι ειχε θεματα με αλλεργιες ο Χριστοφοράκος!

Καλέ Χριστοφοράκο δεν το ξαναλεω το παιδι, μου θυμίζει τον καλό κύριο της ζιμενς!

Αστην συμπεθέρα!Θα ρθει παλι γκαστρια απο κει που δε θα το περιμενει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Δε σας είπα το άλλο να γελάσετε!

Παρατηρησα στος φωτο που έβγαλε ο γιατρος την τεέυταια φορά, ότι είχε μαρκαρει με βελάκι το τσουτσούνι σε 4-5 φωτο.Για να καταλαβετε πόσο τον έπρηξα! ¨Σίγουρα;¨, ¨100% σίγουρα;¨, ¨μήπως είναι ο λώρος;¨ :lol::lol::lol: Τούρκο τον έκανα! :lol::lol::lol:

Καλά να παθει να μη μου λεει στην αυχενικη κοριτσι? Χα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαα!

Κουυυυυυυυλλλλααααααααααααααααααααααα!(εσενα λεω μαρη ντομ)

Αφηστε με εμενα! Πηγα και καπαρωσα τη πιο καπάτσα νύφη εδω μέσα και τα 'κανα απο κούπες! Θα μου τον ξελογιάσει θα μου τον βγάλει στο κλαρί! Τον μπουνταλά μου! χαχαχααχαχαχαχχαχχαα!

Αλεκα1 η φωτο ειναι μια τρελα με τη μικρη και το καροτσακι! :P:P:P:P:P Σούπερ!

!

Σωσω καλομελετα και ερχεται! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ ΠΑΛΙ ΛΥΣΣΑΡΕς!!!!!

μια ωρα διαβαζω..

λοιπον....

ντον παρτο αποφαση μωρη!!!!!!γιους κανει ο αντρας σου!!!!!αμα θες κ 3ο κοριτσι καντο με κανεναν αλλο!!!

μαρακι κ νανα σας φανταζομαι σε αγωνα δρομου να τρεχετε ποια θα γεννησει πρωτη να κοψει την κορδελα!!!τρελες κ οι 2!!!!τι βιαζεστε καλε>?καθιστε να βγαλουν την πανα οι γιοι σας πρωτα!!!

σωσω....κ εγω το σκεφτομαι για 2ο αλλα οχι επειδη βαριεμαι...ακου τι βρηκες παλι μωρη τρελη να πεις!!!

εγω γτ καλοπερασα ολο τον πρωτο χρονο κ δεν ξερω αν θα την παλεψω..φανταζεστε να κανω κ 2ο πουτανο!!!!!!!!

εγω παντως θεωρω οτι το να εχεις αδερφια ειναι το μεγαλυτερο δωρο της ζωης...

κ αν κανω 2ο θελω παλι κοριτσι...δεν τα παω καλα με τα τσουτσουνια!!!με τα μικρα δηλαδη.... :oops::oops:

νανα καλα να περασετε αυριο..

κ εμεις θελαμε να παμε για ποτο αποψε αλλα η μαμα μου δουλευει πλεον κ τα σαββατα στις 7 το πρωι οποτε .....κλαψ'τα!!!!

εμεις κοιμηθηκαμε χτες επιτελους..μετα απο ντεπον που εδωσα στις 9 δοκιμαστικα...

πιστευω οτι ειναι δοντια λοιπον..κ τι δοντια!!!σκυλοδοντα!!!!!!!!!!

φροσω σε αφησα τελευταια...καλα θα την ειχα τσακισει την γρια!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!

K χωρις να εχει αλλεργια το παιδι παλι ειναι βρωμικα αυτα για να τα φαει ολα μαζι ενα μωρο!!!!

ποσο μαλλον με αλλεργια!!!!!!!!!

εγω θα την σκυλοβριζα παντως.......προσωπικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω νευρα σημερα.....

αλλα εχετε τα δικια σας...

Φροσω το κακο ειναι που ειπε ψεματα. αντε καλη μου, την εκανες τη μ...α σου, πες την αληθεις να προλαβουμε τα χειροτερα!

Ντομ ξεχασες εμενα και τη ΜΑρκερ που ειμαστε και εμεις απο τα ιδρυτικα μελη του κλαμπ...

Νανα καλα να περασετε αυριο με τον αντρουλη σου. ;)

Σωσω και εγω φυσικα βαριεμαι πολλες φορες να παιξω μαζι τους. προτιμω να μαθουν να παιζουν μεταξυ τους αλλα και αυτα βαριουνται ολη μερα ο ενας τον αλλο...

πρεπει καααααποια μερα να κανω ενα ξεσκαρταρισμα τα παλια παιχνιδια και να βγαλω και εγω κανενα τουβλακι και παζλ μπας και τα παιζουν.

χθες εφεραν τα πεθερικα αυτη τη ροδα που την κοιλας και κανει κρακ κρακ κρακ..... το κεφαλι μου μ'επιασε! γενικα φερνουν συχνα παιχνιδια και φοβαμαι πως θα τα καλομαθουν...

πηγε ο αντρας το πρωι και πηρε λιμπερο. να γεμισουμε το στοκ μας βλεπετε...

το σάιτ της λιμπερο λεει πως θα εχει ον λαιν καταστημα.

το πιο πιθανο ειναι να τα εχουν πιο φθηνα απο τα μαγαζια.

Αλεκα234 για σενα το λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K;oritsakia μουυυυυυυυυυυυ

Κυριακη πηρα τις φώτο ! ΚΑΛΑ ΠΕ8ΑΙΝΩ ! Ε ... 8α στειλω και γω :D

Φροσω πως εισαστε ??? δεν σας διαβασα ... :oops: δεν αντεξα...

καλα του εφερε η μανα μου το λαπ τοπ της fisher για την γιορτη του και μας εχει ταραξει ... πλακα έχει , γραμματα , αρι8μους ενα σωρο πραματακια ;)

ευτυχως δεν πειραζει το κανονικο τωρα... εχει λαπτοπ , εχει ενα τιβι κοντρολ (χωρις μπαταριες), ενα κινητο με την μεμπε λιλη , κλειδια ψευτικα , το αλογακι του και ετοιμος για να βρει ενδιαφερομενη... :lol::lol::lol:

η πεθ. τσουρεκια... μας 8υμαται να τηλεφωνησει νταλα μεσημερι 2.30 - 3.00 και φυσικα δεν το σηκωνω ποτε (εχω εξηγησει οτι ξαπλωνω) και κα8ε φορα η ιδια κουβεντα οποτε την δω - Γιατι δεν το σηκωνετε οποτε παιρνω ? - Γιατι ειναι μεσημερι κ ξαπλωνουμε.

- και αμα χρειαστω κάτι ? να εγω περναγα απεξω κ η8ελα να ερ8ω ...(μυξοκλαιει)

Ε τοτε λεω να διαλεγεις πιο απογευματινες ωρες !!! ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μου, ένα θα σου πω.

η πεθερά μου έχει δύο γιους και μία κόρη.

σε πληροφορώ οτι τα αγόρια της τη φροντίζουν και τη συμπονάνε ΠΟΛΥ περισσότερο από την κόρη!

και να είσαι σίγουρη οτι ο Πετρής μου θα τη γεροκομίσει...

αλλά, όσο αναφορά το δέσιμο μάνας- κόρης συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

εγώ γράφτηκα στο μάμμυ λίγο πριν μείνω έγκυος.

περίπου Δεκέμβρη 2008.

ρε Ντομ... πες μας το μυστικό...

τι στάση είχατε και βγήκε καρμπόν ο γιος;

κατά τις 12 έκανε πυρετό ο μικρός.

του έδωσε παναντόλ και πέρασε αλλά καλού κακού τον πήγα στη γιατρό... είχε και τη διάρροια προχθές.

τελικά έχει ίωση.

μας έδωσε 1 σπρέυ για το λαιμό και θα κάνουμε μία μασκούλα.

τη χτυπούσε την καημένη τη γιατρό.

όταν φεύγαμε πήγε να τον χαϊδέψει και ξεσήκωσε το ιατρείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα...

Σωσώ, να ζήσετε να τη θυμάστε!!!

για αύριο έκλεισα σε ένα εστιατόριο που δεν έχουμε ξαναπάει.

μου το σύστησε μία συνάδελφος!

ελπίζω να είναι καλά ο μικρός για να μπορέσουμε να πάμε.

νιώθω τόσο χαρούμενη κάθε φορά που βγαίνω μόνη μου με τον άνδρα μου!!!

σαν τα πρώτα μας ραντεβού!!!

χαχαχα!

άντε, πού είστε;

ααα, μου στείλανε μήνυμα από το κατάστημα που αγόρασα τα παπούτσια του Άνθιμου.

όλα τα παπούτσια 50- 70% έκπτωση.

θα πάω να του πάρω γιατί αυτά που φοράει του είναι ίσα ίσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουλα (Ntom) τι ωραιες φωτο! φτου φτου! αντε με το καο να ερθει και τοι δευτερο νινι! Ολο γελακια και αγκαλιτσες και φωνουλες! Τελεια!

Να σε λεω κουλα? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Φρόσω τώρα σε διάβασα και τρελάθηκα..

δλδ αν αργούσες λίγο εσυ..χτυπάω ξύλο..

και σου έβαλαν και τις φωνές αποπάνω..

τι να πω..

ελπίζω το μωρό να είναι καλά τώρα..

οσο για την πεθερά..τα ξένα χέρια είναι μαχαίρια..οπως είχες γράψει σε παλαιότερο ποστ..

Ντομ τέλειες φώτο!

με το μπαμπά του ο Βασιλάκης καμια σχέση..όμως φαίνεται πολύ στοργικός και τρυφερός πατέρας

Νανά όλο ξεχνάω να σου πω..

οταν γέννησα τη μεγάλη μου κόρη είχα και γω μεγάλο πρόβλημα με τον κοκκυγα

υπέφερα για 1 μήνα μόνο ομως..

υπέφερα ομως.. δεν μπορούσα να κάτσω ή να σηκωθώ καθόλου..

στις άλλες γέννες ομως δεν με έπιασε καθόλου και να φανταστείς τα δίδυμα τα γέννησα φυσιολογικά

υπομονή Νανα μου και όλα καλά θα πάνε

καληνύχτα κοπελιές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να σας διαβάσω και γι αυτό δεν γράφω!!! Αλλά εσείς έχετε ξεσαλώσεις!!!! Εμείς ειμαστε λίγο καλυτερα !!!

Ελπίζω να προλάβω μέχρι αύριο το βράδυ να σας τελειώσω ακόμη στην 7 είμαι :?:?

Φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σας κοριτσια μου

πω πω σημερα - τι νυχτα θα περασουμε δεν ξερω

στον παιδικο μου ειπαν οτι ο Στελιος τσακισε ολα τα παιδακια στο δαγκωμα - ρε γμτ μου και δεν τα εχουμε δαγκωσει εμεις ποτε - εκει το εμαθαν το ρημαδοδαγκωμα και τωρα πρεπει να τα μαλωνω να το κοψουν

ενι γουει

ξυπνησε ο Στελιος πριν λιγο με λιγμους για αρκετη ωρα - ντεπον του εδωσα του κακομοιρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

τα αντράκια μου κοιμούνται!

μαρκάτ τι είχε παθει ο κόκκυγας σου;

ο δικός μου έσπασε και γι' αυτό αργεί τόσο πολύ!

και παρόλο που φαίνεται από την ακτινογραφία οτι κόλλησε... ακόμη πονάει.

ίσως να θέλει κι άλλο χρόνο για να θρεύσει..,

πάντως, με παρηγορεί που δεν το ξαναέπαθες στις επόμενες γέννες... γιατί δε σου κρύβω οτι το φοβάμαι πολύ αυτό...

τη μεγάλη σου τη γέννησες με καισαρική;

σε ρωτάω γιατί αν είναι να το πάθω και από την καισαρική να μην την κάνω μόνο και μόνο γι' αυτόν το λόγο...

ρε το Στελλάρα!!!

δαγκώνει ε;

σε καταλαβαίνω που νιώθεις άσχημα.

ο δικός μου χτυπάει και ντρέπομαο πολύ όταν το κάνει.

&έχω παρατηρήσει οτι όταν το άλλο παιδάκι κλαίει και τον φοβάται, ο δικός κορδώνεται και το κάνει συνέχεια.

πολύ μαφίας σου λέω!

&εγώ δεν ξέρω πώς να του το κόψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακ και απο μας....εγω τελικα στισ 10 το βραδυ βγηκα εξω..πηγα γγια λιγο..τζαμπα φαγητο,καλουτσικο..δεσκοτωθηκα...εφυγα στισ 12 γιατι ειμαι δουλεια...

ωστε καλυψω το σκεφτεσαι για δευτερο,ε;; :oops::oops:

καιμε τα μεγαλα τσουτσουνια δεν τα πς τελευταια καλα..

νανα φτιαξε κοκυγγα και κανε παιδι..

ντομ εγω δεν ειδα ακομα τισ φωτο..

χαλαρα εδω το σαββ κο..λειπουν γιατροι και εχει ησυχια..

και γω σκεφτομαι να παρω 21νπουμερρο παπουτσι..

σε λιγο θα θελουμρε αλληγη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...