Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

γειαααααα

νανα και εγω το νησι περιμενω να δω......

εμεις παλι ξυπνημα χτες στις 3μιση και κοιμηθηκε στις 6 το πρωι γκρρρρρ δεν ειχε τιποτα, ηθελε μονο παιχνιδια βραδιατικα...βρε κοριτσια λετε να φταιει που κοιμαται το μεσημερι 2ωρες; τι να κανω;

σωσω, αλεκα; οι μπαμπαδες σας ενταξει; γεωργια εκανε εγχειρηση; αλεκα εσενα πηγε στο γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρια και εμενα η δικια μου εδω και τρεισ μηνεσ σχεδον εχει κολησει στουσ 82 ποντους και ακομα στα 9500 κιλα.

εμενα μαλλον καλυτερα ειναι

ηρθε ο γιατρος και ειπε οτι απο αυριο θα ειναι ακομα καλυτερα. σωπαααααα???????

σωσωκα καλη επιτυχια με τον μπαμπακα σου.ολα καλα κοριτσαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perastika κοριτσια κ γρηγορα !!!

Για υψος μιλάτε κ πληγώνομαι η μανα του playmobile!!! :lol:

δοντια 16 εχουμε

Λοιπον ... τα χω ψιλοπάρει , η μανα μου κ η κομπαρα με φαγανε οτι το χαλάζιο δεν ειναι τιποτα (το χε δει η γιατρος μου κ μου ειπε έλα στο Παιδων πρέπει να το δούμε) κ το άφησα βάζοντάς αλοιφη

με αποτέλεσμα να γίνει τουμπανο το κάτω βλεφαρο κ χτες έτρεχα Παιδων κ ο οφ8αλμίατρος μου τα χωσε κανονικά :oops: (που αφησατε τόσες μερες το παιδι κ 8α χρειαστει αφαίρεση όχι με απλή συριγγά να αφαιρε8ει το πυον άλλα Ανοιγμα κ με 1 ράμμα και ...ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ !!! :o:o:cry:

Δεν αντιμετωπιζεται λεει οπως των μεγάλων γιατι τα μωρά δεν εχουν τα ιδια αντισωματα !!!

Ωστοσο μου εδωσε 10 μερες αντιβιωση (αν κ δυσκολα να φυγει λεει μονο του )

Π Α Κ Ε Τ Ο !!! (η μλκια ειναι οτι ειχε ξεκινησει σαν σπυρακι ...) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela ρε συ τζουλια....τοσο πολυ μεγαλωσε;;;;

αντε να περασει ρε γαμωτο με την αντιβιωση....

εσυ καλα;;

φορσω ποτε σε μαζευανε;;;που δεν ετρωγες κρεας;;λογω αδυναμιας;;

εμενα ποτε δε με μαζεψανε...κλαψ..

μαρκερ τελειο ονειρο..μακαρι να το κανεις...λεμε τωρα..

εγω παλι ηθελα και θελω να παω στουες γιατρους χωρις συνολα..

χθες ειδα τελικο νεξτ τοπ μοντελ..

1 τσολι 17χρονο βγηκε..τεσπα..

καλε επισημα....εχουμε 10 δοντια...

καλε τι ακουω για ποντους;;

εμεις 77 και ειμαστε λεει 1 χαρα

!

καλε διαιττολογινες να ρωτησω;;

κορν φλεικσ κανει να τρωνε τα παιδια;;

σε ρωταω γιατι 1 παλια διαοιτολογα δικια μου ειπε οτι ειναι χημεια...οποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

τι λες ρε Σωσώ;

εγώ δίνω στον δικό μου.

για να πούνε τα κοριτσάκια μας...

καλά τε Τζούλ... αφού σε είπε η γιατρός να πάτε να σας δει... εσύ γιατί άκουγες τη μαμά και την κουμπάρα;

εύχομαι να φύγει με την αντιβίωση!!!

εμείς πρέπει να πάμε για εμβόλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

τι μου κάνετε;

Σωσώκα μου να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου σήμερα

η Παναγιά μαζί του

και δεν μας ψυχοπλακώνεις

εμεις σε ακούμε

είμαστε φίλες σου

να μας ενημερώσεις

και στον δικό σου μπαμπα περαστικά Αλέκα μου

όλα καλά να πάνε

α ρε Τζούλια μην ακούς κανέναν

οτι αφορά την υγεία του παιδιού μας μόνο ο γιατρός μπορεί να μας κατευθύνει

εύχομαι να περάσει με την αντιβίωση και να μη χρειαστεί επεμβασούλα

περαστικά

Φρόσω μου πόσο σε καταλαβαίνω με τον βραδυνό ύπνο

τα ίδια και μεις..

κάθε βράδυ πάω με τον Νικόλα για ύπνο στην κρεβατοκάμαρα, τον Παύλο τον αναλαμβάνει ο μπαμπάς του, με την προϋπόθεση να κοιμηθούμε μαζί και έπειτα να τον βάλω στο κρεβατάκι του

βρε κορίτσια μέχρι να κοιμηθεί με χαϊδεύει στο μάγουλο, βγάζει την πιπίλα και με φιλάει λιώνω μιλάμε..

και οταν είναι έτοιμος να κοιμηθεί βάζει το χάρι του στο λαιμό μου, θα τρελαθώ

τι χαδιάρη γιο έχω!

μετά τον βάζω στο κρεβατάκι του

μερικές φορές κοιμάται σερί, άλλες ξυπνάει και θελει πάλι στο δικό μου κρεβάτι

άλλα μόνο έτσι κοιμάται πλέον και γω δεν μπορώ να τον κάνω βόλτες πέρα δώθε μέχρι να κοιμηθεί

έχω βαρεθεί..

Μαρκερ και γω έχω ενα ονειρο το ίδιο με τον άντρα μου

να ξαναπάμε μήνα του μέλιτος στο Μπαλί

τι εξωτικό μέρος, παράδεισος

αυτά τα μέρη μου αρέσουν!

τι φανταστικά που είχαμε περάσει!!

αχ

μελαγχόλησα τώρα..

τεσπα

θα ξαναπάμε κάποια στιγμή σίγουρα σε κάμποσα χρόνια..

τι άλλο ήθελα να πω, ξέχασα τώρα

θα επανέλθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι 14 δόντια το Χριστινάκι, 16 ο Θανούλης..

τι λέτε βρε κορίτσια

πωπω

εμείς απο 4 έχουμε και τώρα βγάζει το 5ο ο Παύλος

και οι κόρες μου απο 20 έχουν

καλέ τι γρήγορα τα βγάζετε τα δόντια εσείς; :lol:

μπράβο σας!

σας φιλώ

πάω να κάνω τη φρουτόκρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Σωσω μου ελπιζω ολα καλα με τον μπαμπα σου! Περιμενουμε νεα σας!

Τζουλ καλα εγω δεν ειχα καταλαβει! Νομιζα οτι ειχες εσυ χαλαζιο! Καλα πως τη πατησε εσυ ρε παιδι μου και ακουσες μαναδες κλπ? τεσπα. Ειναι καθολου καλυετρα το ματακι του σημερα?

Μαρκατ αυτα τα χαδια ειναι ολα τα λεφτα! Φιλακια αγκαλιτσες! Τρελαίνομαι! Και ο δικος μου ειναι χαδιαρης και τωρα οταν νυσταζει το βραδυ ερχεται στον καναπε μου παιρνει το χερι και τοπ βαζει πανω του και καλα να τον χαιδεψω! χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα ρε κοριτσια..τα νεα ειναι οτι ο μπαμπας βγηκε απο το χειρουργειο...

αλλα δεν ηταν 1 απλη υδροκηλη...

ειχε και λεμφωμα..που το εχει ηδη(καρκινος στους λεμφαδενε)..που χτυπαει εδω και εκει...

και του αφαιρεσαν και τον 1 ορχυ....

το θεμα μας βεβαι ειναι οτι....ποιος θα ειναι με το μπαμαπ;;;

χρειαζεται οπωσδηποτε 1 ατομο...

γιατι ουτε ετρωγε τιποτα ουτε χαπια επινε..

οποτε δε θα τν παλεψει μονος του με τιποτα..

η αδερφη μου η μεγαλη ειναι εκει...

αλλα θα παει σαντορινη..

η μικρη εχει 2 παιδια..

θα του προτεινουμε γυναικα αλλα δε θα την δεχτει με τιποτα..

η να κατεβει εδω..

η δε ξερω και γω..

γιατι λογικα θα ξανα χρειαζεται χημιοθεραπειες..

και ποις θα τον πηγαινει;;

τεσπα...

ως τωρα δειχνουν καλα..θα δειξει και η βιοψια..

εμεις καλα..σας ειπα οτι το κομματι σηκωνεται 7 πλεον;;

ε ρε γλεντια..

ψαρια για ολους σημερ.α.

σουπερ.το απογ εχει σουπερ μαρκετ..

τζουλια τι κανει το ματι του μικου;;

μαρκερ μπαλι,ε;;

σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Σωσω περαστικα ...δυσκολα τα πραγματα ετσι οπως τα περιγραφεις...εννοω με το ποιος θα τον προσεχει τωρα...εσεις ξερετε τι ειναι καλυτερο...ευχομαι ολα να πανε καλα απο εδω και περα.

Εμεις ησυχα σημερα, εδω σπιτι διοτι ο καιρος ειναι βροχερος.ειμαστε και μονες ολη μερα ο Δημητρης θα ερθει βραδυ...κοιμηθηκαμε μαζι απο τις 2μιση μεχρι τις 5μιση!πρωτη φορα τοσες ωρες για μεσημερι ελπιζω να μην με χορεψει στο ταψι το βραδυ...

Κοριτσια η Ισμηνη που ειναι?Καλυψουλα ακομα διαβαζεις παιδι μου????

Τζουλ τι να πω για το χαλαζιο...ευχομαι να το ξεπερασετε με την αντιβιωση.

Παω να φτιαξω ενα καφεδακι και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καφε καλε τετοια ωρα;;;τρελη εισαι;;

εμεις δε κανουμε μπανιο σημερα..ρεπο..βαριεμαι...

αφου αυριο μεσημερι θα κανουμε στο κολυμβητηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

γεωργια ευχομαι ολα να πανε καλα, και να βρεθει λυση.

στο κολυμβητηριο μου πας εσυ μπαινεις στην πισινα; την μικρη εσυ την εχεις; πως ακριβως γινεται; λεω απο σεπτεμβρη να τον παω και εγω....

αλεκα πως ειναι σημερας ο μπαμπας σου;

εμεις καλα, εδω βρεχει ολη μερα, και εμεις μοναχουλια μας, ο πετρος δουλευε απο της 10 το πρωι εως τις 7 το απογευμα, ηρθε εφαγε και εφυγε, παει να φερει την αδερφη μου απο το κτελ, ειναι μια ωρα δρομος αλλα ενταξει, ειμαι πολυ χαρουμενη που ηρθε η αδερφη μου, δεν ξερεται ποσο πολυ μου εχει λυψει, δεν ξερω ποσο θα μεινει, ηρθε για δουλειες, αυριο ολη μερα θα τρεχουμε, αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη, το ξαναλεω :D:D

τζουλια σε καταλαβαινω για το χαλαζιο, εγω εχω πολλα χρονια,ετρεχα στους γιατρους, μηπως και γινει κατι, αλλα μπααααα βαρεθηκα, εχουμε γινει φιλαρακια πια, οταν παρουσιαζεται του λεω καλος ηρθες, περιμενω να σπασει, γεμιζει το ματι μου πυων,και μετα φευγει, οχι τελειως το γρουμπουλακι υπαρχει και γινεται σκληρο σαν στραγαλακι μικρο,μετα απο καιρο, ξανα παλι σε αλλο σημειο...εχω συμφιλιωθει με την ιδεα...δεν μπορω να πηγαινω σχεδον καθε διμηνο στο γιατρο να μου το σπαει, και ειδικα οταν βλεπω την συριγγα να την φερνει στο ματι μου, μου ερχεται να τρεξω μακρια, ειναι πολυ ψυχοφθορο....και το κακο ειναι οτι δεν εχουν ανακαλυψει απο που προερχεται, λενε απο αγχος,η απο μικροβιο, το μονο που μπορω να πω εγω απο εμπειρια μου εχω, δεν επιρεαζει την οραση.

ευχομαι ο μικρος να μην εχει αυτο χαλαζιο,

γιατι εχω ακουσει, οτι υπαρχει και αλλο, διαφορετικο που περναει με τον καιρο.... περαστικααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλ χαρα ο θανουλης εχει χαλαζιο..οχι η γαλλιανδρα!!!

καλως να την δεχτεις την αδερφη...

δε νοικιαζει κανενα ξενοδοχειο στο κεντρο;;

πιο φτηνα θα σας βγει απο ο να κατεβαινει απο λουτσα κεντρο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaλια το ματι ...

κάνω υπομονη μεχρι την Δευτερα... σαν στραγαλι εχει γινει !!!

Κορν φλέικς με τίποτα ... πλάστικ τελείως ...

Θυμαμαι όταν ημουν 12 χρονών και ανοίξαμε ένα κουτι να φάμε με την ξαδέρφη μου και βρήκα μια κατσαρίδα ... απο τότε ... αστα !!!

Χτές μιλαγά κ με έναν φίλο που ηταν υπέυ8ηνος σε εργόστασιο και μου έλυσε την απορια στην φραση που γράφεται σε κάποιες τροφές '' Μπορει να περιεχει ίχνη αυγου κλπ κλπ κλπ ..."

ειναι επειδη δεν πλένονται καλά τα μηχανήματα !!! τα καθαρίζουν μόνο όταν έρχεται επιθεώρηση (δηλ 1 στο τοσο ) κ για να είναι νομίκά καλλυμένοι αναγράφουν αυτο !!! :o;)

α ρε τι τρωμε......... :lol::lol::lol::lol:

Στο τοπ μοντελ βγηκε μια αλβανή , σημερα την ειδα σε πρωινο.

Σωσω ευχομαι ολα να πανε καλά ρε ... Να ζησει κ το ΑΝΉΨΙ !!!

μΑΡΑΚΙ , ΜΑΡΚΕΡ , ΜΑΡΚΑΤ, ΧΑΡΑ ,ΒΑΓΚ ,ΚΑΛΥΨ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκάτ μου, τέλεια σκηνή αυτή με τα χαδάκια του Νικόλα!!!

Ο Παυλάκης δε σε κάνει τέτοια;

Μαράκι μου, δεν είδα σχόλια για την μπιχτούλα μου... χαχαχα!

Αχ ρε Σωσώκα μου... ελπίζω να μπορέσετε να βρείτε την καλύτερη λύση για τον μπαμπάκα σου!

Χαρά μου, με το καλό να υποδεχθείς την αδερφούλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω περαστικα στον μπαμπα σου!

ειναι καλα τωρα?

δυσκολα μωρε οταν εισαι μακρια ......σε καταλαβαινω....

Τζουλια ,περαστικα κ στο αντρακι σου!

τελικα αντιβιωση ?

δεν θα ακους κανεναν αλλη φορα,εισαι στην Αθηνα κ ολοι οι γιατροι εκει ειναι, ;)

σας ειπα πως λεει η Αγγελικη το πορτοκαλι? πουκουτουλου

:lol::lol:

δεν εχει μεινει ουτε ενα στο δεντρο...τωρα εχει βαλει στο ματι την λεμονια...σου λεει για να ειναι στο δεντρο σαν τα αλλα θα ειναι :lol:

οταν ανοιγει η πορτα κ δει τα δεντρα τρελενετε,πουκουτουλου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα... έτοιμη είμαι...

είχα μάθημα για τους πίνακες με το κουκούλι και ώσπου να έρθω σπίτι, να συμμαζέψω, να ετοιμάσω τα πράγματα για αύριο, να κάνω μπάνιο κτλ... πέρασε η ώρα...

ναι βγήκε και το 2ο και είναι έτοιμα και τα πάνω.

ξέχασα να σας πω. πήγαμε παιδίατρο.

81 και 11.100.

+1,5 και +500 σε 1,5 μήνα και μεσολάβησε και η ο πυρετός που είχε χάσει βάρος...

μια χαρά το πουλάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα εδώ είμαι, σας διαβαζω, αλλά με τα χαϊρια του γαμπρού σου με διαλείμματα!

Μπράβο στη νύφη μου την πουκουτουλού!Βουρ για τη λεμονιά!

Μαρκερ περαστικά!Δεν πα να λετε οτι μοιαζουν στον αντρα σου!Η έκφραση τους, το βλέμμα τους, είναι δικά σου!

Μαράκι;Πολύ γέλασα με τον Διονύση στο μέλλον τι θα λέει στις γκόμενες!

Την τελευταία φορά που δεντροφύτευσα, είχα ένα σποράκι και στην δική μου κοιλίτσα φυτεμένο και δεν το ήξερα ακόμα!Τον Βασιλάκη!

Τζούλια ποπο μανούρα!Ωχου μακαρι να του περάσει με την αντιβίωση!Ξερω μπορεί να ακουστεί χαζό και η Σωσω σίγουρα θα με δουλεύει πάλι, αλλά μήπως βοηθάει και το χαμομήλι;Αν έχετε κανένα του βουνού;

Σωσωκα περαστικά στον μπαμπά σας!Θα ανακτίσει τις δυνάμεις του σιγά σιγά, είναι ταλαιπωρημένος ο άνθρωπος.Θα τη δεχτεί μωρέ τη γυναίκα, γιατί να μην τη δεχτεί;

Αλέκα ο δικός σου μπαμπάς;

Νανούκα συγχαρητηρια στον Ανθιμούλη!Ψήλωσε, πήρε βάρος, σε ένα μήνα!Εμένα σε 2 μήνες δεν είχε πάρει καθόλου ύψος!

Λατρεία καλώς τα δέχτηκες!Αντε ήρθε η αδερφούλα σου η αγαπημένη!Ποιος σε πιάνει τώρα!

Φρόσω;Ωραία!Ιδιο ύπνο κάνουμε!Σαν να μας έχουν δείρει!

Πήγα γιατρό σήμερα! 713 γρ. ο δευτερότοκος!

Μάλλον έχω ζάχαρο!Τι μάλλον;Σίγουρα με βάση τον γιατρό, το αμνιακό υγρό μου είναι άνω του ανώτατου ορίου ανεβασμένο.Αυτό δείχνει ζάχαρο.

Τα ξερω απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη.

Απλως είχα μετρηθει με το μηχανακι και δεν έδειχνε, και τελικά μάλλον έχουν λήξει οι ταινίες.

Αν δεν τις χρησιμοποιεις μεσα σε 3 μηνες τις πετάς.Εγω δεν το ηξερα, η ημερομηνια που γραφανε απέξω δεν έχει περάσει και γιαυτο φαινεται, λάθος αποτελέσματα.

Αφου τις έχω από την εγκυμοσύνη του Βασίλη!

Καλα χάρηκα με τη διατροφή ως τώρα!Τωρα τα κεφαλια μέσα!Ετσι και στον Βασίλη, στον 6ο μηνα άρχισε το ζάχαρο.Τουλάχιστον ξέρω ότι είναι από την εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Νανουκα με εφτιαξες βραδιατικα!

Ειδα τι θα γινει το εγραψε μια κοπελα και ειδα και το επεισοδιο της πεμπτης! Χαμος!

Ειχα παει βολτα τωρα γυρισαμε.

Παω για νανι εχω αργησει!

Αυριο θα σας διαβασω με ησυχια!

φιλια σε ολα τα μωρακια! μουτς μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα....

τελειο οτ ποροτοκαλιτηςε αγγελικης..απιστευτο...

εμενα ολα τα φαγφητατα λεει μιμι....

μαλλον απο το μηλο..

σαςειπα οτι τρωει η μικρη,ε;;

ζαχαρο λες ρε ντομ;;

ειχες και στονπρωτο;;

με ινσουλινες η διατροφη;;\

ειδατε τι σας ειπα για τα κορν φλεικς;;

μακκυα!!

δεν εκανε τιποτα η αντιβιωση τζουλ;;

ο μικρος ειναι ησυχο;ςτουλαχζιστον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...