Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Καλημερααα!

Σωσω να σας ζησει ο αγοραρος! Καλη λοχεια στη φιλη μας και να χαιρετε τα αγορια της πια! χεχεχεχεε! Ελα οι αγορομανεεεες!

Και δω τριλερ Σοφη! αστα! αλλα μ'αρεσε! γουτσου γουτσου και τετοια.

Εδω εχουνε πεσει ολοι σαν τα κουνουπια απο τη γριπη. φακ...

Πηαγμε χθες για φαγητο μαζι με τον μικρο και οσοι ητανε στο τραπεζι τους στειλαμε να πλυνουνε χερια. Δε πα να παρεξηγουντε... Ετσι και αλλιως πρεπει να το κανουνε. Μου τη σπαει ο αλλος να εχει απλυτα χερια και να μοιραζει ψωμι...

Τεσπα.

Εγω δε θα αντεχα να μη ξερω το φυλο. Ετσι νομιζω. Μπραβο στη θουλη. Υπομονετικη. Θα μου πεις εδω θηλαζει τοσο καιρο! Φτου φτου!

Αληθεια σωσω εσυ πως και δε θηλασες? Σε εχω ξαναρωτησει? Συγγνωμη δε θυμαμαι...

Γεννησες φυσιολογικα? Σε επιασαν οι πονοι? ΠΟυ ησουνα? Ολα πες τα! Δεν ησουνα απο την αρχη εδω στις μανουλες και δε θυμαμαι.

ΠΟυ ειχα μεινει? Α ναι χαλια ο καιρος αλλα σημερα το γυρισε σε βορια και εχει και ηλιο. Εχει αερα ομως και κρυο. Οτι πρεπει για μπουγαδα εξω. Σεντονια κλπ.

Μετα λεω να παμε σουπερ.

Ααα Φωτεινη γουελκαμ μπακ! Με το καλο!!!!!!! Αντε θα μαθαινουμε νεα σου τωρα!

Ειναι απ'ατι διαβαζω και υπακουο το μικρουλι σου! Σε βοηθαει! Μπραβο!

Εγω αν του πω φερε πχ τη πανα θα με κοιταζει σαν ουφο!χαχαχαχαχα! Δε καταλαβαινει ακομα! αχχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχχααα! Ή μάλλον δε θα με οιταζει. Δε θα μου δινει σημασια καν. χαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ο μικρος ειναι υπακουος και με τκαταλαβενει.με κοιταζει στα ματι;α οταν του μιλαω και μετα κανει οτι του λεω.παιζει μονος του,ζωγραφιζει,περνει το μπλοκ του ξαπλωνει κατω και ζωγραφιζει γραμμες.εμαθε να βαζει και να βγαζει τα καπακια απο τους μαρκαδορους.πλεον οταν βαζω πληντυριο για να μην σκυβω εχω βοηθω τα βαζει αυτος ενα ενα τα ρουχα(μονο τα δικα του ομως)μετα κλεινει και την πορτα και μου δειχνει το κουμπι.οταν θελει νερο λεει νανα και δειχνει την βρυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειναι στο δωματιο του και θελει κατι ερχετε λεει"μαμακα"με περνει απο το χερι και με παει εκει που θελει να του δωσω κατι.τον χυμο το λεει μο.κανει τα ζωακια,δεινοσαυρο,σκυλακι,γατακι κοτουλα και εχθες μαθαμε την αγγελαδα αλλα την ξεχναιε προς το παρων και οταν του λες πως κανει η αγγελαδα κανει τον δεινοσαυρο.παιζει αγαλματακια(το εμαθε απο την μεγαλη του την ξαδερφη)παω μετραω κ οταν γυριζω μενει αγαλμα και χαμογελαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σβηνει φωτια,του αναβω κερακι και φυσαει δυνατα και το σβηνει.σηκωνει τα ποδια του για να του βαλω το παντελονι η να του το βγαλω.οταν του λεω παμε βολτα περνει τα παπουτσια του και προσπαθει να τα βαλει.λεει μαμα,μαμακα,γιαγια,γεια(κανει και γεια)μαμ,νερο(νανα)χυμο(μο)ελα,θεοπουλα που ειναι η ξαδερφη του(πουλα)λενα(η αδερφη μου)αννα(η κοπελα του αδερφου μου)ναι,α ξεχασα και το μπαμπα,εχει δυο μερες προσπαθει να πει μπαμπακα.οταν του λες τι κανεις λεει κα(ενοει μαλλον καλα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγα νεα απο τον βαγγελη.χορευει σας το ξαναπα,σκαρφαλωνει σε καρεκλες καναπεδες τραπεζακια(αυτα ειναι τα κουραστικα για μενα που κανει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα

Που ειστε κοπελιες μου?

Ψηνω μπουγατσακια ,εφτιαξα και καφεδακι...ελατε!

Μολις ταισα και φρουτα και ξεκιναμε παιχνιδι!

Ο καιρος συνεχιζει να ειναι θριλερ οποτε σημερα χουχουνιασμα!

Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

σας ειπα; βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ψυχολογια στο πατωμα, ειμαι παλι μονη, εξω βρεχει γμτ, να πηγαιναμε βολτουλα γκρρρρρρρ

εφτιαξα σπανκοριζο, τη σπανακοριζο, ριζοσπανακο μου βγηκε...αλλα ειναι νοστιμο χιχιχιχιχιχιχι

που ειστε ολες καλε;

χαλασε και το ακουστικο απο το ασυρματο, να συμβει και κατι, δεν θα μπορω να παρω για βοηθεια :cry::cry:

τουλαχιστον, εχω τσιγαρα, και καφε παω να κανω ενα. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετώ τις όμορφες!

εντάξει εγω χαμένη στο διάστημα..με τα παιδιά και λοιπές δραστηριότητες..θα σας τα πω κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο..

καταρχήν να ευχηθώ στη Σωσώ

να σου ζήσει ο ανηψιός!!!!!!!!!

γερός και καλότυχος να είναι!!!!!!

να δώσεις πολλές ευχούλες στην αδερφούλα σου απο μας τις Οκτωβριανές μανούλες!!

καλή λοχεία να εχει τώρα!!

ο καλός σου μπαμπάκας τι έπαθε; εύχομαι να είναι όλα περαστικά κούκλα μου

νιουμαμα καλως ηρθες και πάλι!

σούπερ ο Βαγγελάκης σου! φτου φτου

τι καλό παιδάκι!!

με το καλό να ερθει και ο αδερφούλης του τώρα!!

Σόφη τι ωραίο αβαταρ!

πολύ ζουζούνα φαίνεται η μικρή σου

τα βλέπω βρε κορίτσια και τα δικά μου μια σταλιά ανθρωπάκια

τι ωραία ηλικία που έχουν τώρα!!

ο Παυλάκης μου μια χαρά τώρα

3 24ωρα κράτησε η ίωση και την επόμενη μέρα έβγαλε αιφνίδιο εξάνθημα σε όλο το κορμάκι του λόγω υψηλού πυρετού

ο γιατρός μου είπε οτι θα φύγει μόνο του χωρίς αγωγή, οπως και έγινε μέσα σε 2 μέρες

τα υπόλοιπα μια χαρά

Φροσάκι μου μπράβο που περάσατε τέλεια και γίνατε και κουρούμπελα :lol::lol:

το έχουμε ανάγκη ρε γμτ, οπότε όποτε έχουμε ευκαιρία ας το κάνουμε

αυτό λέω και στον εαυτό μου, η χαζή γιατί χανω ευκαιρίες

σκέφτομαι πως θα αφήσω τωρα 4 παιδιά

αλλά δεν εχουν ανάγκη, μια χαρά περνάνε!!

σας φιλώ όλες μια μια!!

να έχουμε ενα τέλειο σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

καλα ρε Φωτεινη πλακα μας κανεις με το γιο σου;;;

ή αυτος ειναι για τη ΝΑΣΑ ή τα δικαμου ειναι ντιπ βλαμμενα! :lol:

δεν παιρνεις και τα δικα μου λιγο καιρο για εκπαιδευση;;; :lol:

Σωσω ολα καλα ο ανηψιος και η αγορομανα;;; τον ειδε ο μεγαλος αδερφος;;; πως το πηρε;;;

Σοφη εσυ και η Ισμηνη με κομπλαρετε με τα μαλλια των κοριτσιων σας που τα πιανετε κιολλας.... :?

η δικια μου... κουρουπα! μα τοσες χάρες δικιες μου, τα λιγα μου μαλλια και τα πεταχτα αυτια μου πηρε;;;; :oops:

ο αντρας ηρθε, αντε να φαμε το παστιτσιο που εστειλε η πεθερα....

δε θελω σχόλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Βανγκ...κ εγω απο πεθερα σημερα θα φαω...κοκορα στιφαδο :D λατρευω στιφαδο!!!!!!

Σοφι τι ωραιο αβαταρ! να εβλεπα κ λιγο φατσουλα μωρε....δεν πιραζει κ το πιασμενο μαλλακι ειναι γλυκα!!!

μην μιλατε για μαλλι...Βανγκ ξερω,ξερω...τωρα που την κουρεψα ειναι σαν αγορακι,ομως επρεπε ,δεν ηταν μαλλι αυτο ,σαν μαλλι της γριας ηταν :lol: τωρα εστρωσε ;)

Φωτεινη ,πολυ καλος ο Βαγγελακης...μπραβο!!!!!

Σωσω ,καλοτυχος ο ανοιψιος!!!!!!!

εχθες πανικ κ εδω...βροχη αερας κ διακοπη ρευματος :o

το πρωι βροχη κ τωρα ηλιος 8-)

λεμε να βγουμε το βραδυ...αν πω οτι βαριεμαι θα με πειτε χαζη??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιο ειπα????????????

μαλλον θα πνηγουμε απο τη βροχη που εχει εξω τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

οι μικρες στην γιαγια κ εγω περιμενω να ερθουνε να με παρουνε 2φιλες με το αμαξι να παμε για καφε,παραλια να δω κ λιγο αγριο τοπιο,θαλασσας....

μαλλον χουζουρευετε ολες ,με τετοιο καιρο κ καλα κανετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σωσώ να σου ζήσει ο ανηψιός!Καλή λοχεία στην αδερφή σου!

Φωτεινή καλωσήρθες πάλι!

Αγορομάνα κι εγώ όπως κατάλαβες από τα κορίτσια!

Βέβαια εγώ έπαθα χουνέρι, γιατί στην αυχενική μου είπε μαλλον κορίτσια και χάρηκα!Και στο μεθεπόμενο υπέρηχο μου πε τσουτσούνι βλέπω κι έπαθα πλάκα!Τρόμαξα να συνέλθω!

Τα κορίτσια εδώ το τι τράβηξαν από το παραμιλητό μου...!

Πόλύ εξελιγμένο μοντέλο ο γιος σου!ο δικός μου μάλλον ντεσεβω!

Σόφη πολύ αφασία η συνομίλικη!Αχ ας καθόταν κι εμένα ο δικός μου πέντε λεπτά στο πάτωμα!

Χτες έτρωγα το μεσημεριανό μου στον καναπέ κι ερχόταν και πάταγε πάνω στην κοιλιά μου και προσπαθούσε να βουτηξει να παιξει με το φαϊ!

Αντε τωρα να τρως εγκυος και να σου πατανε την κοιλιά!Τι ωραίο αίσθημα!

Σπανακόρυζο λατρεια;;;Μμμμμμμμμ!

Συμπεθέρα η νύφη μου τρελαίνεται για βολτίτσες!Τι γίνεται με τα πορτοκάλια σας;Τα βλέπει ακόμα και θελει να τα φαει;;;

Μαρακι καλα τους κανεις να πλενουν τα χερια τους.Οποιος εχει λιγο μυαλο, καταλαβαινει και δεν παρεξηγεί!

Φιλάκιααααααααα.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!

φωτεινή, νομίζω οτι ο γιος σου είναι ίδιος ο μπαμπάς σου!

τον θυμάμαι από μία φωτό που είχες βάλει!

αστεράκι ο μικρός!

μπράβο!

αχ αυτό το κοριτσάκι το γλυκό με τα πιασμένα τα μαλλιά, μου 'ρχεται να το φάω!!!

χαχαχα!

Ρε Μαράκι, έχω κι εγώ κολλήματα με την καθαριότητα αλλά εσύ το παραχέζεις!!!

χαχαχα!

εγώ δεν μπορώ να κάνω παρατήρηση στους άλλους...

κι εγώ έκανα μπουγάτσα σήμερα.

ωραία έγινε.

ρε Σωσώ, τα ανιψάκια σου θα έχουν μία μέρα διαφορά στα γενέθλια;

πώς τα κανόνισε έτσι η αδερφή σου;

χαχαχα!

εγώ πήγα στις εξετάσεις το πρωί.

δώσαμε ελληνικά, αγγλικά, γενικού ενδιαφέροντος και ειδικότητας.

στα 3 πρώτα τα πήγα αρκετά καλά, θέλω να πιστεύω...

στο 4ο... ο Θεός και η ψυχή του!

είχε ερωτήσεις που αφορούσανε τα αυτοκίνητα... να βρούμε τα εξαρτήματα, πώς λειτουργούν οι κινητήρες, να υπολογίσουμε κυβισμούς κα τέτοια ενδιαφέροντα πραγματάκια...

ευτυχώς είχε κάποιες ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής κι ελπίζω στην τύχη... χαχαχα!

πήγα εντελώς αδιάβαστη βέβαια...

αν και το μετάνιωσα γιατί είναι 9 θέσεις...

απλά ήμουν προκατηλλημένη γιατί είχα ξαναδώσει εξετάσεις στην ίδια υπηρεσία και ήταν πολύ στημένες...

τέσπα... ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει...

ααα και δεν ήμουν η μόνη κοπέλα...

είχε ακόμη μία... αλλά ήταν από εκείνες που δεν ξεχωρίζεις το φύλο... :?

το απόγευμα ήρθε η φιλενάδα μας!

για πρώτη φορά παίξανε πάρα πολύ όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman μην ξαναπεις τα μωρακια σου βλαμμενα.ολα ειναι εξυπνα.τα δικα σου σιγουρα κανουν πραγματα που δεν κανει ο δικος μου.δεν μπορει ολα να ειναι ιδια.το καθε μωρο εχει την δικια του αναπτυξη και σωματικη και διανοητικη.η αληθεια ειναι οσοι γιατροι τον εχουν δει μου εχουν πει οτι ειναι πολυ εξυπνος,ειναι ευειης.πρεπει κ εγω ομως να μη το αφησω ετσι,μεγαλωνοντας να αξιοποιησω την εξυπναδα του να δω που κλεινει το παιδι,κ να τον παροτρινω να κανει πραγματα γιατι απο τωρα το βλεπω ειναι λιγο τεμπελακος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας....

καταρχην καλα σε λεει ρε ντομ;;

που ειναι τα κενα;;

τουλαχιστον μη γραφεις...μακαρονια...

νανα γιατι δινει εξετασες;;

ο λογος εννοω;;

σας ευχαριστω για τισ ευχες..

σοφη τελειο αβαταρ..αληθεια τελειο..

βαγκ και ταο δικο μου βλαμενο ειναι παο οτο φαινεται...

χαχαχαχ!!ο καθενας το χρονο του...

ρε παιδια σημεα διαπιστωσα οτι η μικτη βγαζει 4 ταυτοχρονα..

δε ξερω αν ειναι οι κυνοδοντες..

ειναι πρησμενα φουλ και τα 4.2 πανω 2 κατω...

μουεκανε απιστευτη εντυπωση γιατι δε τα εχω δωσει σημασια καιρο τωρα...

ρε παιδια δινεται μαρκαδορουσ απο τωρα;;

σας ξανα λεω οτι τα πρεναταλ εχουν μαρκαδορους που βγαινουν απο παντου..

που ειστε οι υπολοιπες;;

εμεις καλα περασαμε και σημερα..κωλο δε βαλαμε..

πηγαμε στη θεια στο τυμπακι μερι το απογ και μετα καφε σε 1 φιλη..9 μαζευτηκμε σπιτι..

να μη το ματιαξω εχει 4 μερες που θα φαει και μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σωσω μου του δινω μαρκαδορους.πηρα απο αυτους που βγενουν με το νερο.του αρεσει πολυ να ζωγραφιζει.δεν πιστευω να ειναι κακο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

μπράβο στο κομμάτι που τρώει!

αλλά σωσώκα... το κορόιδο έκανες με το κέρασμα... πού είνα η πίττα παρακαλώ;

εγώ του έχω πάρεί πίνακα με το ειδικό στηλό.

του αρέσει πολύ!

σωσώκα, όταν προκυρήσσονται μόνιμες θέσεις στα υπουργεία, πρέπει να δώσουμε εξετάσεις.

και πρέπει να δώσουμε όλες αυτές τις ενότητες ...

περιμένω τον Πετρή να έρθει και να πάμε εκκλησία.

είναι το μνημόσυνο του φίλου μας...

ρε βαγκ, πλάκα μας κάνεις;

η κόρη σου είναι κρμπόν εσύ και μας λες οτι πήρε μόνο αυτιά και μαλλιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

κερασα ρε συ νανα..την θεια...1 κουτι καταιφι...

παλι εφαγα το κατιτισ μου χθες...φακ..δε πειραζει..συνεχιζουμε..

εμεις σημερα μπιφκτεκακια εγω,κοτοσνιτσελ ο αντρας μου με ναιταρια και κρεμα γαλακτο και σουβλακοπιτες..ετσι μου ηρθε..

η μικρη φασολακια σημερα και εμεις αυριο..

καναμε δουλεις στο σπτι..τα ψιλα μη φανταστειτε..

ρε παιδια η ζζ που ειναι;;

θα την στειλω πμ..

και γω της εχω παριε αυτο τον πινακα που γραφεις και σβηνεις..δεν ειναι ακομα για μαρκαδορους..

αλλου παταει αλλου γραφει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

εμεις ειχαμε ενα δυσκολο βραδυ, ξυπνησε στις 3παρα και ηθελε να παιξουμε, δεν εκλαιγε, δεν ποναγε, μονο να παιξει,και ξανα κοιμηθηκε στις 4μιση γκρρρρρρ

το κανει αρκετα συχνα αυτο, δεν ξερω τι φταιει.....

κανει και το αλλο τελευταια, εχει ανακαλυψη οτι το ποτηρακι του αν το πιεσεις κατω βγαινει το νερο, και το παταει, βγαζει το νερο, το απλωνει με τα χερακια του,η στο πατωμα,η στο τραπεζι του σαλονιου και πλενεται, ακομη, οταν πινει νερο το φτυνει με δυναμη σαν βρυση, και μετα το παταει, γκρρρρρρ τα νευρα μου, αλλο και τουτο.

εγω μαρκαδορο δεν υπαρχει περιπτωση να του δωσω γιατι θα τον φαει χιχιχιχιχιχιχι

η ζζζζζζ καλα ειναι, περασαν οικογενειακος κρυωμα, τωρα ειναι καλυτερα λεει....οταν μπορεσει θα μπει...ειπε....

νανα ευχομαι να περασες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωστε ξεριες τι κανει η ζζζζ,ε;;;

ελα ρε χαρα...και γω δε δινω μαρκαδορο..θα τον φαει σιγουρα...μη το συζητας.....

ωστε παιχνιδι ηθελε ο σκατιαρης,ε;;

παναγια μου..δε θα το αντεχα..και μενα ξυπνησε 7....

και δε ξανακοιμηθηκε...

εγω νυσταζω ομως...

τι φαγατε σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...