Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

κοριτσια ...εχει φρικαρει η Αγγελικη...

θελει βολτΑ ΑΛΛΑ...3ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ!

οπως ειχα πει ειχε πολλες κ εχει τσιμπλες στα ματακια ,1-2φορες διαρροια εχθες κ τιποτα αλλο..

ομως δεν την βγαζω ασε εχουμε πολυ αερα κ φοβαμε μην γινει χαλια...

μαλλον κανενα κρυοματακι εχει γιατι για ιωση χωρις πυρετο δεν ξερω εαν παιζει...

η Μαρια δεν εχει τιποτα ,αλλα φυλαγομαι...δεν μου εχουνε αρρωστησει φετος κ ευχομαι να μην!!

εμας παιζουνε-μαλονουνε-η Αγγελικη τραβαει μαλλι κ η Μαρια τσιριζει αλλα μια χαρα ...δεν εχω παραπονω,οταν βαριεμαι εχει η μια την αλλη :lol:

εγω με την Αγγελικη μοο σε παρκο την παω...που εχει απλα,μονο η Μαρια ακολουθαει σε μαγαζια κ δεν με ενοχλει ντιπ!

μπορει να τις παω στην πεθερα ,να αλλαξουνε λιγο ......

η μικρη φωναζει ΑΤΑΑΑΑΑΑ

οταν ξυπνησει ....

παστιτσιο εκανα ,σας κανω το τραπεζι.ελατε!!!

γεια σου ...η Φωτεινη δεν εισαι? τι κανεις ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελικα εχω γιο ε,να ξερετε.ο νικολας θα ειναι αυτος.ο βαγγελης κ ο νικολας.ντομινικ εσυ τι ειναι τελικα?εχω χασει επεισοδια μωρε.ολα καλα με εσενα?σημερα πηγαμε στο γιατρο.ο μικρος ειναι ταταρος.ειμαι 27 εβδομαδων επρεπε να ειναι περιπου 1 κιλο κ αυτο ειναι 1531.στις μετρησεις που εκανε ο γιατρος βγενει για 31 εβδομαδων το μεγεθος του.στον μεγαλο υπερηχο που ειχα κανει 23 εβδομαδων ηταν 660 και ο βαγγελης στην ιδια εβδομαδα ηταν 460.ερχεται με τα ποδια,αν και ειναι ακομα νωρις,μπορει πιο μετα να γυρισει,αλλα εχω κανει καισαρικη οποτε ολα οκ.εχουμε ερθει θεσσαλονικη.3 μηνες μεναμε στην μαμα μου τωρα εχει 2η εβδομαδα,ειμαστε επιτελους σπιτακι μας.ναι αλεκα μου η φωτεινη ειμαι!!τωρα θα με βλεπετε καθε μερα μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο το νινι σου!!!!!!!!!!!!!!!!

η ντομ εχει αγορακι ξανα!

ωραια που τακτοποιηθηκατε στο δικο σας χωρο...

ο μικρος σου τι κανει? σε κουραζει καθολου? ποτε γεννας με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι ο μικρος μου,αρχιζει ψιλο λεει κατι λεξουλες.οτι θελει μας το δειχνει.πολυ χορευταρας μου βγηκε!!τωρα αρχιζει και προσπαθει να λεει απο τα τραγουδακια που ακουει.δεν μπορω να πω οτι με κουραζει,οταν του λεω να μαζεψει τα παιχνιδια του απο κατω το κανει,του λεω οτι η μανουλα δεν μπορει να σκυβει γιατι εχει νινακι μεσα της.μου φερνει οτι του ζητησω πχ οταν του λεω να μου φερει μπειμπιλινο για να τον αλλαξω τρεχει κ το φερνει.μιλαει ασταματητα.το μονο που με ζοριζει ειναι οτι κλαιει κ χτυπιεται οταν ειναι να τον ντυσω και το βραδυ δεν ξερω γιατι ξυπαναει κ κλαιει,οχι συναχεια ομως.θελει να κοιμαται πλεων στον καναπε κρεβατι που το πηραμε στο δωματιο του,οχι στην κουνια του πλεων.καλος ειναι μωρε.σαν μωρο θα γκρινιαξει κ λιγο.καθεται κ παιζει μονος του με τα παιχνιδια και χορευει με τα τραγουδακια.15 απριλιου μπενω στο μηνα μου.1 μαιου αν δεν εχω γεννησει,θα με βαλει ο γιατρος.ουτως η αλλως καισαρικη θα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies

Μια ωρα εγραφα και με πεταξε .. :evil: παμε παλι..

Εχθες δεν προλαβα να μπω.Σωσω ρωτησες αν παιζουμε...Ασχολουμαι μαζι της πολυ,παιζουμε ολη μερα βεβαια υπαρχουν και στιγμες που παιζει και μονη αρκει να ειμαι στο ιδιο δωματιο μαζι της.Αν με χασει απο το οπτικο της πεδιο τρεχει να με βρει.

Και με τον μπαμπα της παιζει πολυ..σαν αγορακια χαχα!Της ανεβαζει της ανεβαζει την αδρεναλινη στα υψη!

Και'γω ακομα πλενω ξεχωριστα και με προδερμ γιατι μου αρεσει η μυρωδια.

Φροσω και εγω την εχω δει την φωτο πριν καιρο.Πολυ συγκινητικο..κλαιω και ευκολα...

Μακαρονια με κιμα για σημερα μιαμ μιαμ τρελενομαι!Εχθες παιδια εφαγα ενα ατομικο σου και ενα προφιτερολ!Μιλαμε αν δεν ετρωγα γλυκο θα λιποθυμουσα αληθεια!Εφαγα και ισιωσα η γυναικα!

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιου μαμα καλως μας βρηκες και παλι.Ολα καλα λοιπον με την εγκυμοσυνη ε?Μπραβο αγορομανα και'συ σαν την Ντομ!Καλε ποτε γεννας εσυ?Ποσο διαφορα εχετε δεν θυμαμαι!

Αλεκα1 ευχομαι να μην αρρωστησετε!Φιλακια στην Αγγελικουλα μας !Εχει τσιμπλακια ψυχουλα μου?

Σωσω καθεσαι απο σημερα ε?Αντε να γεμισουμε σελιδες!Με το καλο η αδερφουλα σου να γεννησει ενα υγιεστατο μωρακι!

Τζουλ παλι εξω μαρη?Ζηλευω :mrgreen: ελπιζω να στρωσει το ματακι...

Νανα καλη επιτυχια!Και μην αγχωνεσαι με τον ιο!Αντιμετωπιζεται πλεον !νο πανικ!

Μαρακι 78 τι λεει ο καιρος?εδω ξεκινησε ενας αερας αλλο πραμα!ειπε και για επικυνδινα φαινομενα σε μας.Αντε να δουμε.Ευτυχως τελειωσα τις δουλειες και τα πλυντηρια!Μονο σιδερο εχω σημερα για να ειμαι φρι το σκ.

Για οποια ξεχναω τα φιλια μου :x

Παω για μαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα να σου ζήσει και ο δεύτερος ανιψιός!

γερός και δυνατός!!!

φωτεινή καλώς μας ήρθες.

έχεις τη βρεφική φωτό για άβαταρ και νόμιζα οτι γέννησες... χαχαχα!

βρήκε δουλειά ο άνδρα σου;

εγώ διαβάζω...

κάνω διάλλειμα για να δω τη ζωή της άλλης...

Μαράκι!!!!!!!!!!

χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..αγοιρακι εκανε...χωρις επισκληριδιο,χωρις πλοκληση..θα μου πεςι λεπτομερειες το βραδυ λεει..παραγγειλανε σουβλακια λεει τωρα...

βεβαια ομπαμπας μου δεν ειναι καλα αλλα θα σας τα πω αλλη φορα...

τεσπα...

φωτεινη που εισαι ρε;;ολα καλα;;

που μενετε ;;;φυγατε απο τη μανα σου,ε;;

εμεις πηγαμε βολτα για καφε σε φιλουςς..

βρεχει καρεκες..και λεγαμε να πηγαιναμε στη θεια μου στο τυμπακι αλλα αν ειναι ετσι ο καιρος δε παμε πουθενα..

σπιτι μας..\

καλυψω τι κανετε;;

αγγελικη ελπιζω να μην αρρωστησετερ!!

να στε καλα κοριτσια για τις ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

Φωτεινη γουελκαμ μπακ!!!!! καλοριζυκο το σπιτακι σας, και με το καλο ο Νικολας!!!!!

Σωσω γεννησε η αδερφη σου;;;; να σας ζησει!!!

αντε σειρα σου...

εγω περιμενω τον αντρα να φερει βρωμικο αποψε...

σαντουιτσακι... πιτα-σουβλακι ή σουτζουκακι απ'ολα χωρις κρεμμυδι με παπρικα ή χτυπιτη.....

μιαμ.....

βραζω κουνουπιδι... ρε σεις... το πηρα το απογευμα απο το καρφουρ. το επλυνα πριν το βαλω να βρασει και το νερο που βραζει γεμισε σαπουναδες!!! τι σκατα εχει;;;

λοιπον...

εγω τους τα πλενω χωριστα. ειναι και 2, οποτε βαζω πλυντηριο-στεγνωτηριο 1 φορα τη βδομαδα περιπου. ως τωρα με προδερμ απορ και μαλακτ. αλλα οταν τελειωσουν τα μπουκαλια θα αρχισω να βαζω απο τα δικα μας. αριελ και μαλακτικο πηραμε λενορ υποαλεργικο.

οσο για το παιχνιδι... οταν ημουν ολη μερα καθε μερα μαζι τους βαριομουν τρελα... τωρα που δουλευω, ισως και απο τυψεις, παιζουμε περισσοτερο και αγγαλιαζομαστε περισσοτερο... με το μπαμπα τους εχουν τρελο ερωτα! οταν ειμαστε ολοι μαζι σπιτι εμενα ουτε να με χεσουν. και να φυγω, στα τετοια τους! ενω αν εστω παει τουαλετα ο αντρας μου κλαινε με μαυρο δακρυ...

ηρθαν τα σαντουιτσ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

erxomai gia santoyits...και γω λεω να το γιατρασω.κοτζαμαν ανηψι εκανα!!! :lol::lol::lol:

ρε συ οχι φρουτα και λαχανικα απο το καρφουρ..

εχω παρει και γω και το εχω μετανοιωσει..αρκετες φορες που δε βολευε..

δεν εχω ακουσει τα καλυτερα παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρεχει παρα παρα πολυ, και φυσαει, θα μας παρει και θα μας σηκωσει τοση βροχη, οι αστραπες και τα μπουμπουνιτα με τρομαζουν..λες και ριχνουν νερο με το λαστιχο.....παναγια μου και ο πετρος δεν σχολασε ακομη....

γεωργια να σας ζησει να ειναι γερος και δυνατος ο μπεμπακος σας.....τουλαχιστον ο ανυψιος σου θα εχει παρεα να παιζει, και η θουλη να εχει μια υπεροχη λοχεια.......

και εγω χωριστα τα πλενω, γιατι το δικο μας απορυπαντικο αν δεν ξεπληθει καλα, υπαρχει κινδυνος αλλεργιας, οποτε εγω εχω το δικο του μεχρι 2 ετων και μετα βλεπουμε.......

φωτεινη αγορακι και εσυ; μπραβο...πωπω ακους ντομ; πολλα αγορια μαζευτηκαν χιχιχιχιχιχιχι

σαντουιτσ; μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!

Πιάνε σειρά τώρα.

Φωτεινή καλωσήλθες πάλι. Ρωτούσα συχνά για σένα αλλά καμιά δεν είχε νέα σου.

Μπράβο στον παίδαρο!

Χαρά κι εδώ φυσάει πολύ.

Μαράκι don't panic. Κι αν κολλήσει δεν τρέχει τίποτα. Θα κάνει και αντισώματα.

Βαγκ θέλω κι εγώ σάντουιτς. Είμαι μάνιακ των σάντουιτς.

Αλέκα αυτό με τις τσίμπλες, κι αν είναι και κίτρινες, κάτι μου θυμίζει :roll: .

Τζουλ πες μας τί είναι το χαλάζιο; Τί συμπτώματα έχει;

Μάρκερ ελπίζω να μην έβαλες μπεταντίν στο κωλαράκι του Νικόλα γιατί δεν κάνει. Κι εμένα γιατρός μου το είπε. Όταν είχα βάλει στο Χριστόφορο του έκανε το μπεταντίν κανονικότατο έγκαυμα.

Αθηνά καλή επιτυχία στις εξετάσεις.

Εμείς σήμερα αφήσαμε τα μωρά στην κοπέλα και το δον στη μάνα μου και πήγαμε με τον Α. στη Σαλαμίνα. Μου αρέσει πολύ εκεί γιατί αν και είναι δίπλα έχεις την αίσθηση ότι φεύγεις πολύ μακριά λόγω καραβιού.

Ήπιαμε καφέ, κάναμε βόλτα στη θάλασσα και φάγαμε σε ουζερί. Γίναμε και κουρούμπελα από τα ούζα... καλά οι τιμές έχουν ξεφύγει έτσι; Περάσαμε πολύ ωραία και ...χαλαράααααααα.

Δεν είχα κανέναν να κυνηγάω.

Η Ισμήνη πού είναι; Η Χρυσούλα αυτή η ψυχή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσιααααααα

Κοιμηθηκε το μικρο μου πονυ και ειπα να χαλαρωσω.

Χαρα και εδω ο καιρος ειναι αγριευτικος!Φυσαει τρελα και ετοιμαζεται για γερη καταιγιδα ολονυχτια!Νομιζεις οτι εισαι στο βουνο με τους λυκους ετσι οπως λυσσομαναει!μπρρρρ!

Σωσωκα να σας ζησει ο ανηψιος!!!!Εννοειται πως θα παραγγειλεις για να το γιορτασεις!Δεν γινεσαι καθε μερα θεια!και μαλιστα εις διπλουν!χαχα!

Φροσω πολυ το χαρηκα που το διασκεδασατε!οποτε διαβαζω πως κανετε κατι για ολες μιλαω νομιζω πως το κανω και'γω!Με το μυαλο μου βεβαια!Ο νηστικος καρβελια ονειρευεται!Θα'ρθει και μενα η ωρα μου.

Ετοιμαζομαι για επιδρομη στο ψυγειο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::@)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω χαρηκα που περασατε καλα, ξεφυγες λιγακι.

και εγω θελω να παω σαλαμινα, δεν εχω παει ποτε...

σοφι δεν λεει να σταματησει η κολοβροχη, δεν μου αρεσει καθολου.

επιδρομη στο ψυγειο; μμμμμμ καλη ιδεα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταρατσα την εκανα...

για διαβαστε αυτο το καλο νεο για διπλη αδεια στις διδυμομανουλες.....

http://taxalia.blogspot.com/2011/02/blog-post_994.html

εχει csi.....

φιλαρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω αληθεια και γω χαρηκα ρε....

που βγηκατε και ξεσκασατε..ποιανου ιδεα ηταν;;; :lol::lol::lol:

αληθεια εφτιαξε ρυζογαλο;;;

μπραβο!!!

οτνα γυρισες πως ηταν τα πραγματα;;η εμεινες εκει;;

μη λετς για λυκα και τοστ...

αντε πια..

καλε οσο μεγαλωνουν αυτα ινοντια πιο τελεια!!!

σοφη θα ερθει και σενα η σειρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ούτε κι εγώ το κατάλαβα αυτό με τα τέλεια που μεγαλώνουν!

μπράβο βρε φρόσω!

να ξανανιώσετε κι εσείς λίγο!!!

να το καθιερώσετε!!!

δεν πάτε και σε κανένα ξενοδοχείο μετά;

αλλά... πάρτε και τις προφυλάξεις καλού κακού... χαχαχα!

διότι ένας να βγει ακόμη... πάει γκρεμίστηκε το σπίτι!!!

χαχαχα!

ρε σωσώ... δεν κερνάς και κατά δω κανένα πιτόγυρο ΕΛΛΗΝΙΚΟ;

κοτζάμ ανιψιό έκανες!!!

χαχαχα!

είχα ξαναδώσει εξετάσεις για το συγκεκριμένο υπουργείο και ήταν στημένες...

αφήστε που θα είμαι πάλι η μόνη κοπέλα και θα με κοιτάνε όλοι περίεργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πειναωωωωωωωωωω και δεν θελω να φαω τωρα ειναι αργα,μετα λεω πως βαζω κιλα χαχαχαχ.να σας απαντησω ολες σας στις ερωτησεις.οπως ξερετε 3 μηνες μεναμε στην μαμα μου.τωρα εχει 2η εβδομαδα μπηκαμε στο σπιτι μας.το νοικιαζουμε.ο μιχαλης απο τον δεκεμβριο δουλευει σε ενα καλο εστιατορειο στην κρηνη.α το σπιτι που μενουμε ειναι ακριβως διπλα με το σπιτι της αδερφης μου ,ενας τοιχος μας χωριζει.ο μικρος μου τωρα ειναι στην μαμα μου,εχουμε καποιο προβλημα με τον καυστηρα<εχουμε ατομικη θερμανση> και το σπιτι εχει λιγο κρυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλε φαε..εγκυος γυναικα! Εδω τρωμε εμεις οτι βρουμε μπροστα μας που δεν εχουμε και δικαιολογια!χαχα μην καταπιεζεσαι!

Μπραβο που τακτοποιηθηκατε!

Νανα πως και ξυπνια τετοια ωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε???

Την κανω κοριτσαρες μου...παω για νανι.

Ο καιρος θριλερ κανονικο ...να δουμε πως θα κοιμηθουμε.Αυριο μαλλον μεσα γιατι θα βρεχει...Ευτυχως δεν δουλευει ο Δημητρης.

Ευχομαι σε ολες ενα υσηχο βραδυ. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...