Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια μου!

σήμερα είναι η κηδεία.

θα φύγω λίγο πιο νωρίς από τη δουλειά για να προλάβω.

πονάει η ψυχή μου ρε κορίτσια... δεν ξέρω αν θέλω να τον δω... ο Πέτρος μου είχε πει οτι άλλαξε πάρα πολύ από τις θεραπείες... να φανταστείτε οτι δεν τον είχε γνωρίσει...

σόρρυ που σας μελαγχολώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nανα κουραγιο τι να πω...δεν μας μελαγχολεις ολα μεσα στην ζωη ειναι...

Εμενα κοιμηθηκε για μεσημερι.Παιδια εβγαλε εναν ηλιο αλλο πραμα λες και δεν εβρεξε ποτε,καθαρισε και ο ουρανος..βουρ για πλυντηριο να στεγνωσει κανενα ρουχο.

Παιδια θελω να κανω λευκανση στα δοντια.Μου'κατσε τωρα .Αν την κανω στο ιατρειο θελει 300ε ,αν την κανω σπιτι 150.Επισης θελω να παω κομμωτηριο.Αυτα. :mrgreen:

Που ειστε καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

150 σπιτι πως καλε;;

μη κανεις καλε

καταστρεφουν και τα δοντια

δε κανουν καλο τετοιες παρεμβασεις

και χρειαζονται και συντηρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μασελακια και τζελ που σου δινει σπιτι .Αλλα το κανεις για 15μερες νομιζω .Ενω αν το κανεις στο ιατρειο το κανει επι τοπου γι'αυτο ειναι και πιο ακριβο.

Και εγω το σκεφτομαι γι'αυτο το τρεναρω ...αλλα θελω!

Τζουλ και'γω δεν πηρα μαιλ. :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας...

δικιο εχετε οτι δεν κοιμηθηκα χτες αλλα δεν φταιει μονο το μωρο μου το μικρο...φταιει κ το μεγαλο!!!

2 ξυπνηματα ειχα με την αγγελικη κ αλλα 2 με το ροχαλητο του αντρα μου!!!!!

μιλαμε οσο παει κ χειροτερευει..

κ την ωρα που σηκωθηκε το πρωι εκανε τοση φασαρια που ξυπνησε η μικρη κ που να κοιμηθει μετα..

τραβηξα ολη μερα ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑ ΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!ευτυχως τωρα κοιμαται...

εφαγε κ μια στο ματι πεφτοντας κ εχει μελανια...

τσαγκαροτριτη ρε πουστη μου !!!!!

νανουκα ζωη σε λογου σας...εγω στις κηδειες καθομαι παντα μακρια απο ολα..δε μπορω.

σωσω εγω ειχα πεσει με την μικρη φευγοντας απο τη βαφτιση στα σκαλια!!

ε αφου δεν το χω το ψηλοτακουνο...αλλα απλα εκατσα στο πλαι.

ευτυχως δεν εφυγα μπροστα..θα μετραγαμε τα δοντια μας μετα μανα κ κορη!!!

μαρκερ μην κατηγορεις τον εαυτο σου κοπελα μου..σε ολες μπορουσε να συμβει.

φροσω μας κανουν ο,τι θελουν τα καμαρια μας...

μαρκατ περαστικα...σας βγηκε κ σας ξυνη η εξοδος,ε??

σοφακι εδω εχει συννεφια απο το πρωι κ δεν πηγαμε πουθενα να ξελυσσαξει τουλαχιστον ο πουτανος να μην γκρινιαζει!!!!

τζουλ νομιζω πως μια συζητηση με τον αντρα σου χρειαζεται..

η με την ιδια εξω απο τα δοντια...

εγω σχεδον ποτε δεν σηκωνω τηλεφωνο.κ εχει τυχει να μην ανοιξω κ πορτα.

χαρα χτες ηρθαμε 9 το βραδυ με τον αντρα να παρουμε τη μικρη για αυτο δε σε πηρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

μαρκερ μην στεναχωριεσαι περασε...οταν ειχε συγγαει ο στεφανος μελανι του εβαλα, δεν καταλαβε τιποτα, πιστευω ετυχε.....περασε αυτο ηταν, και μην τα βαζεις με τον εαυτο σου, εσυ κανεις οτι καλυτερο μπορεις....

βρε σοφι με την λευκανση εχω ακουσει οτι βγαινει το σμαλτο απο τα δοντια....σκεψου το, βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα...

μαρια σε περιμενα ολο το πρωι.... ηθελα να σε παρω τηλ. αλλα δεν ειχα κινητο, γιατι μου το εχουν κοψει...αλλα δεν πειραζει μια αλλη φορα, που θα βολευει....

κοριτσια ξυπνησε παωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Καλυψώ να σε ρωτήσω ρε;Οταν την αφησες στη μαμα σου την Αγγελική τους έκανε τα ξυπνήματα τη νυχτα που κανει κι εσενα;Πώς ήταν μαζί τους;Γκρίνια όπως με σενα ή κουλ;Οχι τιποτα αλλο, μη σε εκμεταλλευεται.

Στειλε ρε και σε μενα τη γκεισα στο μειλ μου...δεν εχω φεισμπουκ.

Μαρκερ μην βρίζεις τον ευατο σου γιατι απλουστατα δε φταις εσυ!Να βρίζεις το γιατρό!Αυτός φταίει που δε σου ειπε οτι αν εχει πληγη θα τον πονεσει πολύ!Απο πού κι ως πού να το ξερεις εσύ;Και ήσουν μόνη συ βρε πουλάκι μου απότι κατάλαβα;Ποπο μανικι!Φανταζομαι παιδια!Οταν καταλαβαινεις οτι δεν μπορει να αναπνευσει το παιδι σου...παγώνει το αιμα σου...φευγει η γη απο τα πόδια σου!Τελος καλο ολα καλα.Σουντοκρεμ απο δω και στο εξης και ξεχεσμα στο γιατρό, μην ξεχνιόμαστε!

Νανούκα τόσο νεος ανθρωπος, και με παιδι στην ηλικια των δικων μας...τι κριμα!Ολο και πιο συχνα το ακουω τελευταια παιδια, να φευγουν νεοι ανθρωποι απο καρκινο και ανακοπες και βλεπεις οτι το πραγμα παει πισω και πισω κι απο κει που λες μικρος ειμαι ακομα να κανω τσεκ απ, αυτα βλέπεις και αναθεωρεις!

Ναι ωραια περασα στο Ρουβα, ειχα απειρα χρονια να βγω σε μπουζουκια, ουτε εμενα ειναι το καλυτερο μου, αλλα τον Ρουβα ζωντανα ηθελα να τον δω, βεβαια οπως παντα μου το βγαζει ξινο ο αντρας, γιατι γυρισες εγκυος γυναικα τετοια ωρα, χτες στο γαμο του αδερφου μου απειρη γκρινια.Ειχα τις προηγουμενες μερες την γκρινια της μανας μου για τον πολιτικο κι οχι θρησκευτικο γαμο, τρομαξα να της αλλαξω μυαλα, τρομαξα να την πεισω τι να φορεσει, να να να χιλια δυο, ειχαμε και το Βασιλη χτες στο κυριλε εστιατοριο που πηγαμε και φαγαμε για να το γιορτασουμε οι οικογενειες μεταξυ μας...τι να σας πω!Τελεια περασαμε!Εσπασε ενα ποτηρι, κωλο δεν εβαλε κατω, ολα να τα δει, ολα να τα πειραξει, ολο ζημιες να παει να κανει, τα γκαρσονια να φερνουν παιδικο καθισματακι του μαγαζιου, σιγα μην καθισε δευτερολεπτο!Ουτε στα ποδια μας δεν καθοταν!Ειχαν και ειδικο μενου του Αγ.Βαλεντινου...ουου τι να σας πω!Τα κλασσικα κυριλε...τεραστια πιατα και ενα σκατουλακι φαγητου μεσα.Ημουν νηστικη ολη μερα για να φαω εκει, τι να σας πω!Εσκασα στο φαϊ! :( Αει συχτηρ, μονο το κρασι ηταν καλό!Και ηπια δυο ποτηρια κλασσικα με γκρινιες απο τον αντρα, μην πινεις κλπ κλπ.

Σωσωκα μην το πας ρε κολυμβητηριο!Θα αρχισει ωτιτιδες παλι!και θα τραβιεσαι μετα παλι!Και τωρα δουλευεις και ειναι πιο μανικι!

Μαρκατ περαστικα στον Νικόλα!

Φρόσω χαίρομαι που ειναι καλυτερα τα πραγματα με τον δον.Παντως ρε συ, δεν μας ειχες πει οτι μπροστα του σεν συμφωνειτε στην τιμωρια, εμ γιαυτο σας εμπαιζει!Εγω που δεν ειμαι στην ψυχολογια καλη, ξερω οτι και οι 2 γονεις πρεπει να εχουν κοινη γραμμη αντιμετωπισης του παιδιου.Αλλα δε φταις εσυ, φταιει ο αντρας!Σορυ κιολας!

Παντως ειδα προσφατα στην τηλεοραση μια παιδοψυχολογο την Καπατου που μιλαγε ωραια και ηθελα να στο πω αν ενδιαφεροσασταν.Δεν την ξερω απο κοντα, αλλα καλα τα λεει οταν τη βλέπω στην τιβι.Αν ειναι ομως καλυτερα τα πραγματα, τι να πατε!

Καλυτερα οι διδυμοι ε;Μπραβο!

Καλε Σοφη τι τη θες τη λευκανση, αφου δεν καπνιζεις και δε θυμαμαι να εχεις κιτρινισμενα δοντια!Κι αν εχεις ε ας εχεις κι ενα ελαττωμα κι εσυ να μη μας κομπλαρεις!Κορμαρα, προσωπαρα το γκομενακι αλλα τα δοντια... χαλια! :D

Τζουλια αστην μωρε τη γριουλα, εχουν το φοβο οι μεγαλοι ανθρωποι οτι θα τους συμβει κατι και θα ειναι μονοι τους, ολοι ετσι νιωθουν!

Αντε καλες διακοπες το καλοκαιρι στο χωριο!Βλαχακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠηκα μονο να γραψω οτι Ντομ τα σπας! χαχαχαχαχαχα!

ΤΡΕΛΗ!

ΡΟΥΒΙΤΣΑ!

χαχαχαχαχα!

Τα λεμε το βραδακι που θα ειμαι κουλ. ΜΠαι μπαι προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε???????

Ντομ λαχανιασα μεχρι να σε διαβασω!Βαζε και κανενα κενο γιατι μπερδευω την σειρα!Μα και'συ χρυση μου εκει περιμενες να φας?φαε κατι να σε πιασει και εκει πας για το επιδορπιο! :mrgreen:

Μολις εφαγα τρεις φεταρες ψωμι με βουτυρο και μελι! :mrgreen: για απογευματινο :oops:

Ειναι κανεις εδωωωωω????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα είχαμε μία πολύ άσχημη μέρα...

νιώθω καταρακωμένη!!!

με τον Πέτρο είμαστε μαζί, σχεδόν, 8 χρόνια.

σήμερα ήταν η πρώτη φορά που τον είδα να κλαίει...

αυτό σημαίνει οτι πόνεσε πολύ!!!

η γυναίκα του ήταν σαν φυτό.

την είχανε χαπακωμένη.

αφού ήθελε να κλάψει και δεν μπορούσε...

τι να πω... μακάρι να μην ζούσε κανένας άνθρωπος τέτοιες καταστάσεις...

ερχόμαστε σπίτι και ο Ανθιμούλης μας ήταν μέσα στην τρελή χαρά!

ήταν ευτυχισμένος!

έβαζε μουσική και χόρευε...

το πουλάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eiσαστε νουμεράντζες !

Νανα πολυ άσχημο αυτο που συνεβει (τωρα το πηρα πρεφα :mrgreen: )

Φροσω σου εχω τηλεφωνο μιας παρα πολυ καλης στο Παιδων κ 8α πας κ συστημενα ! λεπτομερειες 8α σου χω σε μνμ στο φεις σε 5 λεπτα !!! ;)

Καναμε σημερα τελικα μαντου κ τελευταια δοση του prevenar . Εκανε 3 φορες εμετο !!! μιλαμε μολις ξυπνησε και την ειδε σπιτι να κα8ομαστε βαρεσαι υστερια , την 8υμοταν απο την πλυση στομαχου !!!

Λοιπον μου ειπε οσο μπορω πιο πολυ ξυπολιτο για να στρωσουν τα ποδια , τωρα δεν φορανε οπως παλια ειδικα μποτακια ακομα κ πλατυποδια αν έχουν (καλα το χα διαβασει αυτο σε αγγλικη έρευνα κ το ξερα) , την ενδιαφερει να ειναι σκληρο το πισω μερος του παπουτσιου (στα α8λητικα τα περισσοτερα ειναι σκληρο)

Διεκρινε μερικη φιμωση άλλα ακομα δεν λεει τπτ μεχρι να πάει σχεδον 4 ετων , Ωστοσο ξανακαναμε προβες με το πουλι του κ μου πε οτι ειμαι αστερι ! (εγω κ η Αλεξανδρατου :lol::lol: )

Αυριο παω Παιδω γιατι το χαλαζιο στο μάτι ισως χρειαστει επεμβαση :?:roll: πακετ

8α περασω κ διπλα να δω κ το άλλο μωρο Σωσω ...

Οποια ξεχναω να παραπονιεται στην Σωσω , αφου με ξέρετε ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σας κοριτσια μου

τι κανετε

εμεις σημερα μια χαρουλα

παιζανε - γελαγανε - τσακωνονταν - αλλα πολυ καλα-

-

φτου φτου σημερα

νανα μου - τι να πω συμβαινουν ρε γμτ μου

μαλακια - ειδικα για νεους ανθρωπους

δεν θα ξεχασω τον ξεδερφο της μανας μου - 40κατι χρονων πεθανε μεσα στο σπιτι τους με το ενα απο τα διδυμα στην αγκαλια του μωλις ειχαν κλεισει τον 1ο χρονο τους

η πιο τραγικη φιγουρα ηταν η ξαδερφη - αστα ρε νανα - δεν ξερω εγω πολλες φορες λεω το μακρυα απο μας - αν και ξερω οτι ειναι βλακεια

καποια μερα θα σας την πω την ιστορια

μικρη ρουβιτσα μας εσυ κατα τα αλλα πως τα πας;

ρε συ πότε γεννας και πού;

πρεπει να προετοιμαζόμαστε

εχουμε και νεο μελος στην παρεα

παντως σας ευχαριστω κοριτσια μου για την συμπαρασταση - εχθες ημουν χαλια

τον ειδα σημερα - σαν εγκαυμα ειναι το πουλακι μου αυτο που εχει - θα

του βαλω μπεταντιν αυριο - εν το βλεπω να περναει αλλιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ τζουλ γιατι κανει εμμετο το μωρο

απο τα εμβόλια;

και τα 2 μαζι τα κάνατε;

εγω το εχω συζυτησει κανα 2 φορες φορες μαζι του για τα 2πλα εμβολια και μου λεει οχι - να μην τα φορτώνουμε

τι να πω

αλλος ετσι αλλος αλλιως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε απο τα εμβολια , απο την τρομάρα του . Πριν τα εμβολια εκανε τους εμετους στην μέτρηση.

Με εμβολια δεν είχαμε ποτέ προβλημα κ καμία παρενέργεια.

Εσυ τρεχεις κ δεν φτανεις μαρακι ε ?

και εχουμε κ την άλλη την Σεξουλιαρα να τρεχει στους Ρουβαδες ... Αβυσσος η ψυχη της γκαστρωμενης ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

βρε τι συμπεθερα εχω εγω?????!!!!!!!!! μπραβο ,να κανεις πραγματα για σενα κ να περνας καλα! μην ακους κανεναν ;)

εγω επαθα μια καταθληψη ,αλλα το παλευω :?

η Αγγελικη μου ,μια χαρα ,εχει παρει φορα κ λεει το στοματακι της πολλα καινουργια :lol:

κ ολοι μερα χορευει...απο ροκ μεχρι διαφημησεις στην τιβι :lol:

η Μαρια μου ,θυμηθικε να ζηλεψει ...2φορες την επιασα να σηκωνει χερι στη μικρη κ εφαγε τιμωρια...

οταν παμε στα πεθερικα μου δειχνει ζηλια ...στο σπιτι ολα μια χαρα παιζουνε κ μαζι!

μαρκερ...δεν φταις εσυ!

παντος η αδερφη μου ειχε βαλει στον μικρο της ,αμυλο,το πηρε απο το φαρμακειο κ αμεσως πηρε ολο το καψημο!!!!ο γιατρος της το ειχε πει..

ευχομαι ολες να ειστε καλα κ τα παιδακια σας ακομα καλυτερα

;)

δεν ξερω ειναι καμια εδω ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κοπελιες.

Τζουλ σε ειχα παρει τηλ τη μερα που ειχες επισκεψεις... χαχαχα. ηθελα να μαθω αν πηγες για το μωρο που ελεγες αλλα μαλλον απ'αοτι καταλαβα δε θα προλαβες.

Νανα μου δεν εχω λογια πραγματικα. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Κουραγιο σε αυτους που εμειναν πισω. Η ψυχουλα τους το ξερει.

Αλεκα μου γιατι καταθλιψη τι επαθες?

Μαρακι(μαρκερ) ολα καλα με τα μικρα σημερα ε? μπραβο!

Χθες φανταζομαι τι στεναχωρια θα ειχες. αλλα οπως ειπανε και τα κοριτσια συμβαινουνε αυτα. Το πουλακι μου! Ευτυχως σημερα μελι γαλα.

Η Ισμηνη που ειναι καλε?

Εχω αυριο τονους σιδερο να κανω. Φακ.

Αχ να ρθει το καλοκαιρι. Ασχετο...

Παω για νανι. Ειμαι ενα ερειπιο. Απο το πρωι σα βεγγος. βεβαια κοιμηθηκα λιγο το μεσημερι αλλα κλασικα νυσταζω. Πως να αναπληρωσω τοσο υπνο που εχω χασει τοσους μηνες? Μου λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα..δουλεια...\

ντομ βαλε κανενα κενο..δε μπορω να διαβασω αυταπου γραφεις...

καλη επιτυχια στο χαλαζιο τζουλ...

κριμα νανα αλλα ολα μεσα στη ζωη ειναι..τραγικο,δε λεω!

αλεκα γιατι καλε καταθλιψη;;

εγω εκεισα το δοντι...

120 φιλικη τιμη...

να ναι καλα..

τελιακ θα κανεις λευκανση σοδφη;;

φροσω πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

νιώθω χάλια... είναι και ο καιρός μουντός, δουλεύω και όλη μέρα...

εν τω μεταξύ, έβγαλα κάτι εσωτερικά σπυράκια στο σαγόνι που πονάνε πάρα πολύ!

μιλάω και πονάω!

αυτό με τα κενά της Ντομ ήθελα να της πω κι εγώ...

αλλά επειδή της είχα ξανακάνει παρατήρηση και δε συμορφώθηκε... είπα να μην το ξαναπώ και με πει ιδιότροπη...

Αλεκάκι μου, γιατί δεν είσαι καλά;

πες το σε μας να ξεσπάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

ρε γμτ μου γιατι ετσι;αυτες τις μέρες;

Αλεκαρα μου μακαρι να ειναι ολα καλα!να μην εχζει συμβει κατι σοβαρο και εισαι χαλια

εγω εχω να σας πω και να κουτσομπολεψω πολλα - αλλα οχι απο τη δουλεια

εμεις καλα- μια χαρα δλδ

σωσω 120Ε; ρε γμτ μου φεγουν τα λεφτα νερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

200 καμει κανονικα...αλλα φιλικη τιμη λογω συναδελφικοτητας..

4 μερες ποναει το αριστερο μου ματι..το δεξι μαλλον..οχι το αριστερο..

σαν κατι να με τσιμπαει..

και πηγα κατω σε γιατρο να με δει και κανουν επισχεση λειι..φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

εμεις ακόμα χάλια :(

παιδιά χθες βράδυ ανέβασε 40.3, πραγματικά τα' παιξα δεν μου' χει ξαναανεβάσει παιδί τόσο πυρετο..

σήμερα 3η μέρα και παίρνω το γιατρο γμτ και δεν απαντάει..

ο Νικόλας ευτυχως μια χαρά..ακόμα..

εχω τη μαμά μου τώρα εδω, καθάρισα την κουζίνα που γινόταν ενας πανικός, σκούπισα, εστρωσα κρεβάτια και τώρα κάθομαι λίγο..

Νανούκα μου λυπάμαι πολύ για το φίλο σας..

οταν συμβαίνουν τόσο δυσαρεστα πράγματα αναθεωρείς πολλές απόψεις για τη ζωή..

Μαρκερ χαίρομαι που είχατε ομορφη μέρα χθές και μη στενοχωριέσαι μωρέ καλό πήγες να κάνεις

είμαι σίγουρη οτι το ξέχασε αμέσως το μικρό σου

για πες κανένα κουτσομπολιό..χαχα

Ντομ ξεχάσαμε να σου ευχηθούμε για τον αδερφό σου..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!

την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου ε; πωπω τι ρομαντικός!

εγω την Αγγελικούλα γκέισα γιατί δεν την είδα;

καλέ στείλτε μου και μένα..

ξέχασα να σχολιάσω τα καρναβαλάκια της Αλέκας

λοιπόν Αλέκα είχα και το Νικόλα αγκαλιά και μόλις είδε τη μικρη κοκκινοσκουφίτσα κούναγε χέρια και πόδια και εκανε αααααα!

σε ποιον θα τη δώσεις είπαμε γιατί ενδιαφερόμαστε και μεις!! :lol:

καλά και ο Δημήτρης θεός δεν το συζητώ!

η Ισμήνη που χάθηκε;

ελπίζω όλα καλά να είναι Ισμήνη..

αντε να πάω να βάλω και ενα πλυντήριο αν και ετοιμάζεται για βροχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό με τα κενά της Ντομ ήθελα να της πω κι εγώ...

αλλά επειδή της είχα ξανακάνει παρατήρηση και δε συμορφώθηκε... είπα να μην το ξαναπώ και με πει ιδιότροπη...

quote]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το θυμάμαι!Πολύ καλά!

Αντε καλέ που θα σε πω ιδιότροπη!Εσένα!

Που τα λες τοσο γλυκά!Αλήθεια δεν το λέω ειρωνικά!

Δεν βλέπεις διαφορά πώς μου το πες εσύ και πώς μου το ζητάει η Σωσώ;

¨Δε διαβάζω τίποτα!¨

Σιγά καλέ! :lol:

Εγω δε βαζω πολλά κενα γιατι συνηθως γραφω παρα πολλα κι αμα κανω και παραγραφους θα πιασω ολη τη σελιδα, αλλα αμα σας βολευεει ετσι, κανενα προβλημα, αρκει να το θυμαμαι :roll:

Θελετε και κενα στις παραγραφους; :?

Μαρκατ ευχαριστώ για τις ευχες για τον αδερφό!

Το καλυτερο ηταν που το εστιατοριο ηταν φισκα στα ζευγαρακια και βλέποντας τον Βασίλη και τα καμωματα του :o ειμαι σιγουρη οτι δεν υπήρχε περιπτωση να κανουν σεξ εκεινο το βραδυ! :D

Σοφη το γλυκο ηταν το καλυτερο, το μονο καλο μαλλον, ενα κεικ σοκολατα με παγωτο, αλλα το κεικ...γαματο, σαν αυτα που λενε οι μαστερσεφ να ειναι υγρο μεσα και να τρεχει η σοκολατα.

Αλλα τι να το κανεις;;;Μια κουταλιτσα φαγαμε γιατι μας εσπασε τα νευρα ο μικρος και σηκωθηκαμε να φυγουμε στο γλυκο!Μας επιασε το στομαχι μας με τα τερτιπια του, πού να ηρεμησεις να φας μπουκιά!

Ρε συ Μαρακι θυμαμαι που λεγες οτι ησασταν σε ταβερνα και καθοταν στο καθισματακι του και του ρθε να χεσει, ασχετο βεβαια, αλλα και μονο που ειπες οτι καθοταν, εσκασα απο τη ζηλια μου!

Μεγαλομανες;Πότε μπορείς να παρεις τα παιδια σε εξοδο για φαγητο κλπ και να καθησεις σαν ανθρωπος; Μετα τα 6;;; ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΙΛΑΜΕΕΕΕΕΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

εμεις καλα, δεν προλαβενω τρεχω, μαγειρευω και πηγαινει ο στεφανος και γυριζει το ματι της κουζινας, και δεν μπορω να μαγειρεψω, ολη μερα τρεχωωωωωωωωωωω, και κιλο δεν χανω χαχαχαχαχαχαχα

παω τωρα και πιστευω να τα καταφερω μετα που θα κοιμηθει να σας διαβασω....

φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε κοπελιες μου?εμεις εχουμε εναν ηλιο να!

τρεχατε ποδαρακια μου και'μεις,δεν μπορω να κανω τιποτα!!!Ολη μερα παιχνιδι με την Λυδια.

Μαρκατ περαστικα σας!40 και πυρετο?Εγω θα ειχα πανικοβληθει!Εμπειρη μανουλα!

Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetai αι παλι..πηγα οφθαλμιατρο...επειδη ρωτησατε σας το λεω.. :lol::lol:

και ολα καλα..δε βλεπει τιποτα...

ε τι να σε πω ρε ντομ;;

ξερεις τι ωραια φαινονται ετσι πως τα γραφεις;;;

σε παιρνει βεβαια για 1 βελτιωση...

χαχαχ...

ρε παιδια ολη μερα παιζεται με τα παιδια σας;;

υποτιθεται οτι οτνα μεγαλωνουν δεν ανεξαρτητοποιουνται;;

η κανω λαθος;;

δε ξερω..για πειτε αν θιελετε..

χαρα δε χανεις κιλο,ε;;

μαλακια...

ρε συ μαρκατ κριμα..μαλακ....

εσυ κοιταξε μη κολησεις τιποτα γιατι ποιος θα τα πλευει..μου λες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...