Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Γεια σας φιλεναδες μου...

Ενα μονο θα σας πω τωρα κοιμηθηκε ...με τεντωσε!

Εχω στεναχωρεθει απιστευτα με αυτο το μωρακι...θα ηθελα πολυ να το δω και'γω αλλα δυστυχως ειμαι μακρια.Οποτε το μονο που μπορω να κανω ειναι να βοηθησω οικονομικα.Αυριο κιολας θα κατεβω για λογαριασμους οποτε θα περασω και απο μια τραπεζα να αφησω οτι μπορω...Ευχομαι οι γιατροι να χαρισουν στο μωρακι αυτο υγεια και να ζησει χαρουμενο χωρις προβληματα και με πολλη αγαπη.

Παντως ρε κοριτσια παντα με συγκινουσανε τετοια περιστατικα αλλα απο την στιγμη που εγινα μανουλα τα βλεπω τελειως αλλιως τα πραγματα...Τζουλια αν θα πας πες σε αυτη την μανα οτι η σκεψη μας ειναι μαζι τους και οτι ολα θα πανε καλα...μεσα απο την ψυχη μας.

Εκανα ενα ντουζακι και παω να την πεσω κοριτσια ειμαι κομματια.

Αντε καλο ξημερωμα να εχουμε και μια καλη εβδομαδα ας ξεκινησει για ολους μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας γεια σας!Πριν μπω στο γκρουπακι μας είδα ένα θεμα ειστε απαραδεκτες και μπήκα να δω τι παιζει πάλι.Και σκοτώνονται η Βανια με τη σταμυμαμυ και κατι αλλες γιατι δεν πήγαν στη συναντηση του μαμυ και δεν ειδοποιησαν κλπ κλπ.Τι ειναι αυτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Ασχολίαστο!

Ζηλέψτε!Πού ήμουν χτες;;;;;;;

ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!! :o:o:o:o

OH YES!στο Αθηνων Αρενα, τωρα λεγεται Πανθεον, Ρουβας Βισση!

Και δεν πλήρωσα και τιποτα!Χεχε!Εκανε μπάτσελορ η μέλλουσα νυφη μου, φανατικη ρουβιτσα.Ναι, παντρευεται με πολιτικο αυριο ο αδερφος μου.Δεν έχουμε πει τιποτα σε θειους κλπ. για να μην πλακωσει κανενας!Θα ειναι μονο οι οικογενειες.

Αχ καλά!ΤΙ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Καθε 2 λεπτα ανεβαιναν κοπελες να τον αγκαλιασουν και να τον φιλησουν και δωστου οι μπραβοι να τις τραβανε απο την πιστα.Μεχρι κι ενας σουρωμενος ανεβηκε και του λεει ειμαι γκει σε γουσταρω!

Ωραια τα περασα η γκαστρωμενη.Γυρισα 5.00πμ! :shock: Οταν ακουσα τον Βασιλη κανα 2ωρο αργοτερα να ξυπνα, εκανα τον ψοφιο κοριο και σηκωθηκε ο αντρας μου! 8-)

Κοιμηθηκα μεχρι τις 12 παρα :lol::lol:

Για τη Βισση δεν σας λέω τίποτα, χέστηκα!Εδω ήταν ο Θεός!Και πρώτη φορά τον έβλεπα λάιβ!

Στο γυρισμο εκανα ισως την πιο επικινδυνη οδηγηση της ζωης μου.Καλα τι σουρωμενοι οδηγουν ρε παιδια!Το τι απεφευγα δε σας λέω τιποτα!Μπορουσα να καταλαβω ποιος οδηγος ηταν τυφλα, ποιος ηταν πολύ ζαλισμενος, ποιος ελαφρα κοκ.Ημαρτον!Ασ΄το το ρημαδι θα σκοτωσεις καναν ανθρωπο!

Αλέκα τα παιδια σου δεν παιζονται!Ο πειρατης και η κοκκινοσκουφίτσα!

Ζηλεύω!Θα του βάλω κι εγω μια στολή 3 σωματοφυλακες που μου χαρισε μια ξαδερφη μου και θα τον φωτογραφισω! :D

Σωσω την ίδια παραξενια έχουμε ρε!Αφού ο λόγος που δεν θελω να πηγαινω για μποουλινγκ είναι που σου δινουν κατι ειδικα παπουτσια να φορεσεις, και τα χει βαλει νωριτερα 1000.0000 κόσμος!Μπλιαχ!

Ελπίζω το πετρελαιο να μην ηταν πολύ, τσαμπα πεταμενα λεφτα!

Μαρκερ στην αρχη που ειπες κυνόδοντα νόμιζα τα δόντια των διδυμων. :lol::lol:

Μετα καταλαβα το έργο.Τι άγχος περναμε να τους βγαλουν! :lol:

Τζούλια μη λες ότι δεν περνα μερα που να μπεις και να μη λεμε για φαϊ γιατι θα μπορουσαμε κι εμεις να πουμε το ιδιο για σενα με το αλκοολ!Κρασοκανατα!

Νανουκα το μιουζικαλ δεν αρεσε εσενα κι αρεσε του Πετρου;Εντυπωση μου κανει!

Βαγκ πώς παει το πόδι ρε;

Φρόσω, έτσι ήταν και πριν γεννησεις ο δον;Η αρχισε να το κανει για να σας τραβα την προσοχη απο τους διδυμους;Παντως εχω την εντυπωση-διαισθηση οτι οι διδυμοι θα του βαλουν τα 2 πόδια σε ένα παπουτσι!

Οσο για τον παιδοψυχολογο, γιατι δεν το δοκιμαζετε και βλέπετε αν σας δινει χρησιμες συμβουλές.

Ρε συ Μαρακι αυτο το αμιλητο που εχουν εχεις δικιο, απο τα εργα δηλ. που τους βλέπω επι τω εργω.Αφου απορω, μιλάει μονος του ο πελατης, μόνος του καταληγει σε συμπερασματα, μόνος του καταλαβαινει τι πρεπει να κανει,τι σκατα συμβουλες δινουν αυτοι;Εκτος αν ειναι μονο στα εργα!

Λατρεια...εφτιαξες γεμιστα και δεν ειπες τίποτα;;;;;Ηταν η συν-κουμπάρα μας χτες σπίτι μου!Πέρασαν για λίγο.

Παιδια έφτιαξα ένα ψωμι προχτες...τι να σας λέω...να γλύφετε να δαχτυλα σας!Ετυχε μη νομίζετε! :lol:

Δεν ξέρω για ποιο μωρακι λέτε...αλλα δεν ειμαι και σιγουρη ότι θελω να μαθω...ωρες ωρες παθαινω κι εγω αυτο που λέει η Φρόσω, να θες να κλειδωσεις τα δυσαρεστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαλακα το διαβασα και γω! Ακου εκει να τρωγονται για τη συναντηση.

Γουατ δε φακ?(η ατακα της ημερας χαχαχα)

Μα ειναι δυνατον? Ενταξει παραδεχομαι εχω αναπτυξει δεσμους μαζι σας αλλα οχι και να χαλαω τη ζαχαρενια μου! Αν ειναι ντινατον ντιλαντι!

Τζουλ θα μιλησουμε για το θεμα απο το φεις. Και γω πρωι πρωι θα παω για καταθεση.

ΚΟριτσια το ξερω ειναι ψυχοπλακωτικο αλλα μια καταθεση ειναι εστω τι να πω... 5 ευρω.. Σε λιγο καιρο να δειτε που αμα βοηθησουμε θα μιλαμε για ευχαριστα. Ειναι πραγματικο γεγονος. Πρεπει να βοηθησουμε.

Μονο αυτο ηθελα να πω. Οποια θελει στοιχεια και δεν εχει φεις ας μου στειλει πμ ή ας με παρει τηλ. Αλλαζω κουβεντα συγγνωμη.

Και ερχομαι στο ΘΕΜΑ.

ΜΩΡΗ ΠΗΓΕΣ ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ? ΜΟΥ ΛΕΣ?

Πωπω και οι ορμονες σου βαρανε κοκκινο τωρα! χαχαχαα! Αφου δε σε ειδαμε στις ειδησεις να του σκιζεις τα ρουχα! χαχαχααχχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Καλα μονο εγω εμεινα!

Ρε συ Μαρακι... κι ούτε καν συναντηση απο γκρουπάκι όπως εμεις!

Γενική των μελών του μαμυ απότι καταλαβα!

Θεμα Σακης:Ναι...πώς δεν ανεβηκα κι εγω με την κοιλιά, να μου λεγε τιποτα ο μπραβος, θα του λεγα μην τολμησεις και σπρωξεις εγκυο γυναικα!

Καλέ!Γιναμε 16 μηνών σήμερα! :lol::lol::lol:

Αντε καληνυχτα κούκλες, τα λέμε αυριο!

Ολες κοιμαστε εκτος απο την γκαστρωμενη! :roll::roll::roll::?:?:? Κατι δεν πάει καλά εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!

Εμείς καλύτερα είμαστε. Έχουν πυρετό αλλά σε νορμάλ πλαίσια.

Το απόγευμα θα τους πάμε στο γιατρό.

Ντομ κι εγώ δεν ζηλεύω. Δεν μου αρέσουν αυτές οι διασκεδάσεις. Προτιμώ χαλαρά πράγματα.

Τζουλ αν θες στέλνε μου ένα παιδάκι σε χρειάζεται και αριθμό λογαριασμού. Όχι όλη την ιστορία.

Μαράκι τέλεια θα είναι η στολή βατραχάκι! Γιατί δεν την αφήνεις έτσι;

Βαγκ περνάνε φάσεις και φάσεις τα παιδιά....Εδώ περνάμε εμείς....

Ο δον όλο το σαβατοκύριακο ήταν κύριος.

Πριν τα μωρά ήταν ένα σωστό αγγελούδι! Αφού έλεγα ότι είμαι πολύ τυχερή που έχω τόσο ήσυχο παιδί.

Μόνο με τον ύπνο μας τα χάλαγε.

Τελευταία έμαθε και να φτύνει και το πήρε κι ο Φίλιππος. Σιχαμένα....

Και του λες Αλέξ. κάνε αυτό και απαντάει όχι φίλε ή όχι κυριέ μου δεν το κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δουλεια..χαιρομαι που ειστε καλυτερα φροσω..εγωψ σκεφτομαι να ξεκινησω κολυμβητηριο τη μικρη αλλα βαριεμαι τοσο πολυ!!

θα δουμε..τελικα το πετρελειο δε φτιαχτηκε..και το πετρεαλαιο που μαζεψε ο λευτ εχει νερο και δε κανει..και θα πρεπει να ξανα γεμισουμε..και μαλλον εμεις θα φαμε την παπαρα...

φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας..

μονο την 1η σελιδα διαβασα,συγχωρεστε με αλλα δεν προλαβαινω!!!!!!!

περασα ενα τελειο σαβ/κο...

σαββατο πηγαμε τη μικρη στους δικους μου..

το βραδυ πηγαμε στη γιορτη του θειου μου κ μετα μας εβγαλε σε κλαμπ ενας συνεργατης του αντρα μου στον πειραια...

η αληθεια ειναι οτι δεν πολυηθελα να παω λογω παρεας αλλα τελικα περασαμε πολυ ωραια..

κοιμηθηκαμε 6 το πρωι κ χτες 8.30 σηκωθηκαμε κ πηγαμε εκδρομη στο χιονοδρομικο στα καλαβρυττα

να βρουμε τους φιλους μας που πηγαν για snowboard..

εννοειται οτι εμεις δεν καναμε..

δεν εχω ξανακανει κ δε λεει να σπασω καμια μεση..

ειμαι μανα τωρα!!!!

τεσπα ειχε φοβερο καιρο,ειδαμε χιονι φουλ,φαγαμε σε ταβερνα κ γελασαμε πολυ..

γιρισαμε βραδυ πια σπιτι κ μες στην κουραση..

κ σημερα εκανα γενικη το σπιτι/.

τωρα θα σιδερωσω.

το βραδυ θα παμε να παρουμε την αγγελικη...

σας φιλω κ θα τα ξαναπουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια.

Τζουλ, εμένα δε μου έστειλες μέηλ...

εμάς δεν ξεκίνησε καλά η βδομάδα.

πέθανε ένας παιδικός φίλος του άνδρα μου...

είχε κάνει μεταστάσεις παντού.

αύριο η κηδεία.

το παιδάκι του είναι 1 χρόνο μεγαλύτερο από τα δικά μας...

λυτρώθηκε η ψυχούλα του γιατί ήταν μεγάλη ταλαιπωρία αυτό που περνούσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας!

Καλυψώ μπράβο που περάσατε τέλεια!

το χρειαζόσασταν!

το βράδυ θα την πάρεις την Αγγελική..;μμμ..ελπίζω απόψε να μη στο βγάλει ξυνό..

και μεις το Σαββατο τα περάσαμε πολύ καλά, τα πήγαμε το απόγευμα στον παιδότοπο και ύστερα τα αφήσαμε απο 2 σε κάθε γιαγιά και πήγαμε για φαγητό σε ένα πολύ ωραίο εστιατόριο

σούπερ φαγητό σούπερ κρασάκι!΄

και την Κυριακή ξυπνάει ο Παύλος πρωί πρωί και ψηνόταν στον πυρετό :cry:

σήμερα τα ίδια, τώρα το μεσημέρι έφτασε 39 και 6

φοβάμαι οτι απο τον παιδότοπο κάτι κολλήσαμε, ηταν και πολλά παιδάκια..

ελπίζω να μη κολλήσει τον Νικόλα..

εντωμεταξύ όλη την ώρα κολλημένος πάνω μου, το μεσημέρι ήρθε η πεθερά για να πάω να πάρω τα κορίτσια απο το σχολείο και σπάραξε το καημένο δεν την ήθελε καθόλου..

Φρόσω μου καταρχήν να σου πω μπράβο για τα ερεθίσματα που του δίνεις!

εγώ ας πούμε δε θα σκεφτόμουν ποτέ να τα πάω σε εργαστήριο κεραμικής..

κατα δεύτερον νομίζω οτι ο παιδοψυχολογος, επειδή ο μικρός είναι ζωηρός, είναι λίγο υπερβολή

βεβαια κάθε μανούλα ξέρει καλύτερα τι είναι καλύτερο για τα παιδιά της

εμπιστεύσου το ένστικτό σου!

μη το βάζεις εύκολα κάτω, είσαι δυνατή και ο δον δε μπορεί να σε κάνει οτι θέλει

βάλε του όρια

μήπως να τον έγραφες ταε κβο ντο, μια δυο φορές την εβδομάδα;

έχει πολύ ενέργεια ο μικρός, ετσι για να γβάζει το άχτι του;

εσύ ξέρεις καλύτερα βέβαια..

καλέ για ποιο μωράκι λέτε;

για τον μικρό Παναγιώτη;

Ντομ κάποτε στα νιάτα μου ήμουν και γω ρουβίτσα..

μετά έκανα στροφή 180 μοιρών Bon Jovi, Jim Morrison και πάει λέγοντας..

ξύπνησε ο Παύλος

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Al;oxa !

Τα νευρα μου σμπαράλια απο το πρωι , εβαλα 2 φορές τα κλάμματα

Και δεν 8ελω σχόλια ! Συμβαινει και στα καλυτερα τα σπίτια !!!

Ο μικρός κοιμη8ηκε μόνο 4 ωρες :? την νυχτα απο τα δοντια μάλλον κ σημερα ειμαι σαν φυτο ενω το μωρο ντουρασελ .

Ενω έχω ξεκα8αρισει οτι 8ελω να πέρνει τηλεφωνο (ξερετε ποιος) , 3 μέρες σερυ πέρνει και είναι ΣΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ !!! Ε Λ Ε Ο Σ :shock:

Σημερα βάραγε τα κουδουνια επειδη με πηρε μεσημεριατικα και δεν το σηκωσα (προσπα8ουσα μπας κοιμη8ει ο μικρός λιγο , να χαλαρωνα κ γω άλλα που ...) και ηρ8ε μέσα, όλο επι8εση κ μυξοκλάμα ''που δεν το σηκωνεις κ μου κλεψανε το πορτοφολι στο λεωφορειο''(λες κ εγω 8α της το βρισκα ! :roll: )

''και αμα μου τυχει τιποτα τι 8α κάνω με σας που δεν απαντατε'' κλπ κλπ

Της ειπα να σου πω , τα παραπονα στον γιο σου , εγω με τα κινητα δεν εχω σχέση κ με απασχολουσε να κοιμησω το μωρο μου μεσημεριατικα ! ;)

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΛΑ ! Βεβαι το ξεκα8αρισα στον αντρα ! το καλοκαιρι φετος ούτε μονοημερη μαζι της . Προτιμω να βραζω Α8ηνα παρα χωριο με εκεινη...

ΚΡΙΣΗΗΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΡΙΙΙΣΗΗΗ

ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΓΡΙΑ Κ 8ΕΛΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΝΑ ΜΑΣ Πη ....ΞΕΙ!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaταρχην....χαιρομαι παρα πολυ που πηγατε διακοπουλες και χαλαρωσατε καλυψω...

φτου φοτυ..γεμισατε μπαταριες..ευγε..κι θελω να δηλωσω οτι ομορφυνε πολυ η κορη σου...

κΙ ΠΑΛΙ ΦΤΟΥ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩς..

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΙΛΟ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ...τι να πω...

ελπιζω μαρκατ να μη κολησει τους υπολοιπους..

εμεις ξεκινησαμε κολυμβητηριο...αλλα ρε γαμωτο διαπιστωσα οτι κρυωνει...μελανιαζουν τα χειλη τη...δε ξερω...και το φοβαμαι μηπως κρυωνει απο εκει...

και επεισης καναμε 1 πεσιμο,ολο δικο μας..εγω και το μωρο..κατηφορα ,γλυστρουσε,και επεσα με το μωρο..

εκανα απλα στον αγκωνα μου,1 πληγη ολη δικια μου...ε πειραζει...

τοζυλ δε μπορω να σχολιασω!!!περαστικα..αλλα μην κλαις ρε!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκατ περαστικά!

Καλυψώ τρελάθηκα με την γκέισα. Είναι κούκλα!!!!!!!!!!!

Τζουλ τί να σου πω καλό μου....υπομονή; Αυτές τις πεθερές κι εγώ δεν τις αντέχω....

Σωσώ μυαλό δεν βάζεις. Άστο το μωρό. Έχει μπροστά του χρόναι να πάει και κολυμβητήριο και παντού.

Προσωπική μου άποψη έτσι; Έχει και θέμα με τα αυτάκια της. Εσύ είσαι βέβαια η μανούλα της ξέρεις καλύτερα.

Χαρά γεια!!!!!

Ισμήνη πού χάθηκες;;;;;;;;;

Κορίτσια η Χρυσούλα τί κάνει; Έχει καμία νέα της;

Πήγαμε παιδίατρο. Ψιλοκαλύτερα είμαστε.

Της είπα τί τραβάω με το δον και έβαλε τα γέλια. Τον έχει μεγάλη συμπάθεια.

Μου είπε ότι λέω...βλακείες. Μας χειρίζεται όπως του αρέσει με το να μας βάζει εκτός εαυτού. Τον διασκεδάζει αυτό :roll: .

Μας έδωσε και μερικές συμβουλές. Το λάθος μας είναι ότι διαφωνούμε μπροστά του. Λέω εγώ τιμωρία λέει ο πατέρας του άστον μωρέ θα ζητήσει συγνώμη. Μας πήρε πρέφα και μας περιπαίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσια μου δεν προλαβαινω να σας διαβασω

αχ αυτο που εγινε σημερα δεν ξερω αν θα μου το συγχωρησω

μα πως εγινε; ρε γμτ μου !!

το μικρο κοντεψε να μου μεινει

ρε γμτ μου

τι να σας πω κοριτσια μου τι το θυμαμαι δεν μπορω να σταματησω να κλαιω

θα το σπασω το βρωμοκεφαλι μου

το εκανα μπανιο το μικρο και εχουν συγκαει και τα 2 - ο στελακος στο πουλακι του και ο νικολας στον προσαγωγο του

ρωτησα να τους βαλω μελανι και μου ειπε ναι ο γιατρος αν και θα ψιλοτσουξει - ειδικα του στελιου

κανω μπανιο που λετε το νικολα και πα να του βαλω το μελανι

τι το ηθελα η ηλιθια - τι ρε γμτ μου;;;

πεθανε απο τον πονο - μελανιασε και μου εμεινε σχεδον στα χερια - ουτε ανασα να κλαψει δεν μπορουσε

τον ακουγε ο στελιος να κλαιει - ουρλιαζε και αυτος

αφου σταματαει παω να βαλω το στελιο για μπανιο - απο εξω ο νικος να ουρλιαζει - πλυμηριζει νερα το μπανιο - μουσκευεται ο νικος

ο στελιος σηκωνοταν ορθιος - αφου με ταχιλια ζορια και βασαννα τον τελειωνω ο νικος εν με αφηνε να τον ντυσω γιατι ηθελε αγκαλια

ΔΡΑΜΑ

αχ παναγια μου

θα το σπασω το ηλιθιο το κεφαλι μου

θα το σπασω

δεν το ξαναβαζω το ηλιθιο αυτο το πραγμα με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Μάρκερ συμβαίνουν αυτά.

Μην κατηγορείς τον εαυτό σου.

Δεν έπαθε τίποτα.

Απλά μην τους ξαναβάλεις αυτό το πράγμα. Σουντοκρέμ μόνο. Ειδικά στο πουλάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορεις να φανταστεις πως εκανε το κακομοιρο

ο Στελιος δεν εβγαλε αχνα που του εβαλα στο πουλακι του

ο νικος σφαδαξε - πρεπει να ειχε κανει πληγουλα

θα νομιζει οτι το τιμωρο το κακομοιρο

οτι το ταλαιπωρω

αχ παναγια μου

ΜΠΑΜΠΑ ΜΠΑΜΠΑ φωναζε μετα

αν και με επερνε αγγαλια

τι του εκανα ρε γμτ μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ρε κοριτσια;;;

αναδρομο εχει σημερα;;;

τι διαβαζω;;;

φακ!

κανενα καλο νεο;;;

ευτυχως η γκαστρωμενη Ρουβιτσα περασε καλα. και η Καλυψω, αλλα δεν ξερω αν θα κοιμηθει το βραδυ...

για ολες τις υπολοιπες... αλλο κακο να μη σας βρει σε κοριτσια...

συμπεθερα συνελθε! καλο πηγες να κανεις. αυριο ουτε που θα το θυμαται.

εμενα τ αματακια μου κλεινουν αλλα περιμενω να βρασει το κρεας των μωρων...

καλα περασανε με την κοπελα σημερα. αρεσε και στη μαμα μου που ειναι εργατικη. και τα 2 απο την αρχη πηγαν κατευθειαν διπλα της να παιξουν και η Μαριαννα ακομα και οταν γυρισα και μιλουσαμε πηγε να κατσει στην αγκαλια της οταν ηταν πανω μου ο Σπυρος.

αυριο πρεπει να ξυπνησω 5΄ νωριτερα γιατι αλλαξα τον νυχτερινο σκοπο 6παρα5! το τι βρησιδι θα εριχνε... αλλα τι να κανω... δεν εχω συνηθισει να φοραω τη στολη γρηγορα... αυριο θα ειμαι εξω. στο κεντρο της πολης... θα χαζευω τουλαχιστο. αρκει να μην εχει καμια πορεια και φαμε καμια πετρα...

σας φιλω... δεν αντεχω. θα την πεσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα τελευταία είχε συγκαεί 2 φορές και του έβαλα σουντοκριμ.

την επόμενη μέρα ήταν μια χαρά!

μάρκερ μου, μην κατηγορείς τον εαυτό σου!

όλοι κάνουμε λάθη...

νόμιζα οτι το "περιπαίζει" ήταν κυπριακή λέξη... :shock:

Σωσώ γελάω πάρα πολύ όταν βλέπω κάποιον να πέφτει...

βέβαια, αγκαλιά με το μωρό... δεν είναι αστείο.

την γκέισα θέλουμε να τη δούμε κι εμείς που δεν έχουμε φέις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες μου...

Τι κανετε?ελα Μαρκερ αυριο δεν θα θυμαται τιποτα δεν το ηθελες οποτε μην κατηγορεις τον εαυτο σου!

Καλυψω χαιρομαι που περασατε ομορφα μπραβο!Αν δεν σας το βγαλει ξινο αποψε να το επαναλαβετε!

Εμεις σημερα βγηκαμε για δουλειες,οαεδ,τραπεζες,λογαριασμους.Καναμε και την βολτιτσα μας στο λιμανι μια χαρα.Γιατι απο αυριο ειπε βροχες και καταιγιδες οποτε μεσα.

Τζουλ κουλ με το πεθερι γιατι δεν σας βλεπω καλα :mrgreen:

Κοριτσια την κανω για νανακια.Τα φιλια μου σε ολες καλο βραδυ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και παο μενα..δουλεια...το απογ εχω οδοντιατρο..ελπιζω να κλεισει η απονευρωση...

ελα ρε μαρκερ..οπως λενε κασι τα κοριτσια...κανει θαυματα το μελανι...αλλα να ξερεις πρεπει να ειχε ανοιχτη πληγη για να πονεσε τοσο..

δε πειραζει...ολα καλα..και δε φταις μωρε συ!!

και εδω εβρεχε ολο το βραδυ...

φροσω αυτο που λες με τισ διαφωνειες συμβαινει παντου,απλα δε το δινουμε σημασια...βαρυτητα εννοω...

για δοκιμαστε το..\νανα και γω γελαωρε...

οτνα πεφτει καποιος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Βροχη και 'δω οποτε μεσα σημερα.

Εβαλα κοτοπουλακι στο φουρνο για σημερα, με ρυζακι θα το φτιαξω.Η Λυδια μοσχαρακι.

Σωσω αντε να τελειωνεις με τα δοντια!Η Μαρθουλα τρωει?καλε σε εχω ξαναρωτησει το ματακι της εστρωσε?

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι..εστρωσε το ματι της..φτου...

και μεις δε ξερω αν θ φαμε ψαρια γιατι βρεχει και ο αντρας μου δε παει λαικη με το μωρο...

οποτε...εχω στη κατσαψυξγη καβατζα ψαρι φιλετο...\

εγω δουλεια...σας το ειπα αλλωστε~

μΕΚΡΕΡ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΝΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ...

μη μασας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...