Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Βαγκ φαε το τοστακι και σου στελνω και πατλακες!!!

Τωρα ετοιμαζει ο Δημητρης και σαντουιτσακια ενυσχιμενα!!!μου ανοιξες την ορεξη με το τοστακι!!!

πω πω τιποτα δεν εχει η τιβι τα νευρα μου.Εχασε και ο αντρας μου ολες τις ταινιες που ειχε κατεβασει ,κλεισανε λεει και ενα σαιτ απο εκει που κατεβαζε.

Καλε που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρουσαααααα

εγω η :@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O:o):o):o):o):o) εφαγα παλι γεμιστα, δεν αντεξα, η ντοματα και η πιπερια μου εκλειναν το ματι :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=)) ποπ κορν;, δεν θα μπορουσα να το φανταστω ποτε....

βαγκ ευχαριστω...να χαιρεσαι την οικογενεια σου, ειναι πιο καλα εκει που πηγες;

σοφι θες να ρωτησω τον πετρο οταν ερθει; γιατι και αυτος κατεβαζε ταινιες αποκει, και μου ειπε οτι εκλεισε, αλλα νομιζω βρηκε αλλο...αν θες να τον ρωτησω και να σου πω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia φορά να μπω και να μην μαγειρευετε η να μην χλαπακιάζετε και τι στον κόσμο !

:lol::lol:

εγω σημερα που ηρ8ε η μανα μου την παρατησα κ πηγαμε κατω απο το σπιτι στην πλατεια σε ενα ταβερνειο , εφαγα τα αρνισια παί΄δάκια μου , το τζατζικι μου , χτυπησα μονη μου μια φέτα με μέλι (μεσα σε κρουστα ) το αγαπημενο μου κ κλασσικα κρασι.

Κανονισα κ την παρασκευη να παω που χει live. :D

Eyxaristv tamala όλες σας για τα καλα σας λόγια , ενταξει μια που δεν πηρα ουτε βρακι για εκπτωσεις , 8α ψωνιστω μόνη μου :lol::lol::lol:

Αλεκά πολυ φάτσες τα καρναβαλάκια σου !!! κ η κοκκινοσκουφιτσα με σπα8ι ! ελιωσα μιλαμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τα λεμε πατλακια..μιαμ μιαμ..εμεις παραγγειλαμε..

καλα με τη νυχτα..ετυχε να κανω νυχτα..

και εννοειτια δεν ισχυει βαγκ..κανονικα επεπρεε να αναλαβω βαρδιες κανονικα...

αλλα επειδη ειναι συσκολο το μημα ακομα εκπαιδευομαι..

καλα νομιζω οτι δε θα εκπαιδευτω ποτε..

βαγκ εγω παπουτσια αλλουνου δε φοραω..εχω κολημα με αυτο...

δε ξερω τι λενε και τα κοριτσια ..

δε με νοιαζει για τα ρουχα η για οτιδηποτε..αλλα για τα παπαουτσια ειμαι καθετη..

νυσταζω βασικα..

το πριω γυρισα και ξυπνησε η μικρη..παιδια και να της φωναζω γιατι ηθελα να κοιμηθω και αυτη ηθελε να σηκωθει..το λυπηθηκα το καημενο..

θερμανση ουτε και σημερα..

χυθηκε χθες ολο το πετρελαιο εξω απο το τεποζιτο..

ητνα να ερθει σημερα ο μαστορας αλλα δε φανηκε..ελπιζω αυριο..ειμαστε με τι αλογονου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε Σωσω χυθηκε το πετρελαιο????και τωρα?Ευτυχως δεν εχει πολυ κρυο...Αντε να σας το φτιαξουν αυριο.

Τζουλ για μας λες με το φαι αλλα ολο εξω για κρασακια και μεζεδακια εισαι!φτου σου και μας τα λες καταμουτρα !εδω στην ξενιτια που ν'αφησω παιδι και αντρα και να βγω για κρασια????

Εσκασα παλι σημερα ελεος!

Τι θα κανετε αυριο κορες?Ξημερωνει ξημερωνει Κυριακη μην μου λυπασαι...ειναι ομορφη,ειναι ομορφη η ζωη να το θυμασαι @-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω καταγγειλω ... οτι ειστε μεγαλες νουμεράτζες !!! :lol::lol::lol:

Σωσω σε κόβω σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα ! :mrgreen:

ακου χυ8ηκε το πετρέλαιο ... με το στομα 8α τον εβαζα να το γλυψει...

Σωσω εχω φρικάρει με τη περιπτωση του μώρου που σε εστειλα στο φεις μπουκ , ισχυει μιλαμε!

απο χτες δεν μπορω να κοιμη8ω. Δευτερα πρωι παω για ερανο κ μετα κατα8εση. Το στειλα κ σε μια φιλη που ειναι υπευ8ηνη στην acs οποτε εκει αλλοι 1.000 ονοματέοι ... πακετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε συ..κριμα..τι να πω...ελπιζω να μην ειναι καμια παπαρια..

αυριο οτ πρωι βολτα..οσο καθομαι κυριακες ακομα...1 χαρα!

και μετα καφεδες..και μετα φαγητο εξω μαλλον..θα δουμε..

εσεις σλφη;;

εστρωσε καθολου στον υπνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μετα λες οτι εμεις μιλαμε για φαϊ...

αρνισια παϊδακια.... καλα τα εγλυψες τα κοκκαλακια;;;;

εμενα η μαμα μου θα φερει λαχανοντολμαδες να φαμε τη Δευτερα... μιαμ... μιαμ.....

αυριο θελει να ξαναψησει ο αντρας στα καρβουνα σουβλακια και σουτζουκακια...

να μην του χαλασω το χατιρι.... ;)

ποια δεν ηξερε οτι τα σουτζουκακια δε γινονται στα καρβουνα;;;

αφου καλε ειναι σαν μπιφτεκια, με πιο πολλα μυρωδικα και κυλινδρικα αντι πλακουτσωτα...

γιατι να μην ψηνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστη η βαγκ...

καλε 1 αλαδωτη και 1 κοτοσουβλακι εφαγα...

διαιτα..τρομαρα μου..α και οτι πατατες πεσαν απο λευτερη...η τισ εριξα..

παιδια σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχασα επεισοδιο... πως χυθηκε το πετρελαιο... τρυπησε η δεξαμενη;;;

φακ.

σα να νυσταζω... παω καναπε... τελειωσε και το ντουζακι ο αντρας...

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θα σας κοίμιζα όλες και μετά θα έμπαινα εγώ... ποιος να μου το 'λεγε...

χαχαχα!

καλά σου λέει η σόφη ρε Ιουλία!

κάθε μέρα για κρασιά είσαι... φαντάζομαι και με όλα τα παρελκόμενα... χαχαχα!!!

πόσο μου έχει λείψει μία κρασοκατάσταση...

καπνομάγαζο... Καβάλα... φοιτητές...

αχχχ!!!

αλέκα τέλεια τα καρναβαλάκια σου!!!

πολύ μεγάλωσε η καροτένια!!!

φρόσω μου, προφανώς προσπαθεί να σας τραβήξει την προσοχή...

και περισσότερο τη δική σου.

είναι και 2 τα μικρά που σου αποσπούν περισσότερη ώρα.

ίσως θα ήταν καλύτερα να έκοβες από κάτι άλλο και να πηγαίνατε σε έναν παιδοψυχολόγο.

εμείς είμασταν όλη μέρα στους δρόμους!

δε δούλευε ο μπαμπάς και τον χαρήκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυγατε ολες...

Ηθελε ο αντρας μου να δουμε ταινια.Μια μαλακια ητανε τελως παντων.

Σας το'πα?Η Λυδια ξυπνησε πριν λιγο :-s [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=blob8.gif] [smilie=icon_compress.gif] με τρελα κεφια!

Αντε καλη σας νυχτα...γιατι εμεις εχουμε παρτυ!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...τελειος καιρος ςδ..ετοιμαζομαστε για βολτα..δε ξερω πως τρυπησε βαγκ..

σοφη ποια ταιναια ειδατε;;

καλα το κανεις τζουλ με τα κρασακια...σουπερ θα ελεγα..

εγω παλι λεω να μην πατε παιδοψ...σιγα ρε παιδια..

εμενα μυ κανει για 1 ζωηρο παιδι..δε ξερω κιολας..αποψη μου\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Σωσώ δεν είναι επικίνδυνο να κάθεστε με χυμένο το πετρέλαιο;

Το αν ένα παιδί είναι ζωηρό δεν έχει να κάνει με το αν είναι αγγελικό στη φάτσα :twisted: .

Στο πάρτυ ήταν πραγματικά κύριος αλλά ας είπα το λόγο (νόμιζε ότι δεν ήρθε ο Αϊ Βασίλης γιατί ήταν ζωηρός). Γιατί κι εμένα μου είχε κάνει εντύπωση.

Το λόγο που φέρεται έτσι τον ξέρω. Τραβάει την προσοχή. Το πώς να τον διαχειριστώ δεν ξέρω έτσι ώστε και να ηρεμήσει και να καταλάβει τα όρια και να μην του κάνω κακό.

νανά 50ευρώ το λιγότερο την ώρα θέλω για παιδοψυχολόγο και δεν φτάνει βέβαια μια ώρα.

Θα δούμε....

Κατά τα άλλα οι δίδυμοι ψήνονται ακόμα στον ακατέβατο πυρετό.

Στάνταρ έχουν τον Η1Ν1.

Αλέκα μου υπέροχα καρναβαλάκια τα μωράκια σου.

Η Χριστίνα έγινε ολόκληρη κοπέλα.

Αλλά στην προκειμένη ο Δημητράκης έκλεβε την παράσταση.

Τζουλ μην μου ξαναστείλεις στενάχωρα πράγματα. Αλήθεια...δεν μπορώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xymeno petρελαιο πανω στη δεξαμενη.οχι μεσα στο σπιτι...

αλλα δεν την βλεπω να γινεται η δουλεια σημερα...

δε πειραζει φροσω αν εχουν η1ν1,..θα παρουν αντισωματα..

μαλλον εχουμ τοσα πολλα..

και μεις στη δουλεια χαμος με τον ιο..

τουλαχιστον 5 ατομα απο το προσωπικο..και εννοειται και οι ασθενεις..

πηγαεμ βολτα παραλια..και σε λιγο θα παμε ταβερνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!

το απόγευμα πήγαμε στο μιούζικαλ!

φύγαμε πριν τελειώσει η παράσταση.

άντεξε 1 ώρα και 1 τέταρτο.

με εκνευρίσανε λίγο γιατί ήταν μεγάλη παράσταση και δεν κάνανε καθόλου διάλειμμα.

παρ' όλ' αυτά, του άρεσε.

ενθουσιάστηκε με τους χορούς και τα τραγούδια!

φρόσω, έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες.

&εφόσον νιώθεις "αδύναμη" στο να το διαχειριστείς, είναι καλό να πας σε παιδοψυχολόγο.

το ξέρω οτι είναι πολλά τα λεφτά... αλλά, αξίζει τον κόπο.

αρκεί να βρεις κάποιον καλό!!!

σκοτώνονται πάλι στο μάμμυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello people

φροσω και μεις μαζι σας. ακομα η μικρη με πυρετο. και ελεγα οτι θα ειναι οκ σημερα γιατι το πρωι αν και σερνοταν ειχε μονο δεκατα. το απογευμα ομως παλι ανεβασε. αντε να δουμε τεταρτη μερα αυριο. λογικα θα ειναι καλυτερα.

εμεις για τον δημητρη εχουμε παει 3 φορεσ σε παιδοψυχιατρο και οχι παιδοψυχολογο. λογω κεκεδισματοσ μια φορα και λογω χριστινας 2. μια φορα πριν γεννησω και μια μετα.

με το κεκεδισμα οτι ειπε να κανουμε ο καναμε και ολα πηγαν οκ. ειναι καθαρα ψυχολογικο.

τωρα που γυρισα δουλεια στην αρχη παλι κεκεδιζε. τωρα οκ.

ζηλευει ο δον και ας μην το λεει.μωρο ειναι ακομα και αυτος. φαντασου του δημητρη του ηρθε 1 κατραπακια ενω του δικου σου 2 μαζεμενες και τρομερες.

σημερα μου ειπε παλι μακαρι να ηταν αυτοσ το μωρο και η χριστινα η μεγαλη.

το συζητησαμε αντε να δουμε. μαλωνουμε παντωσ πολυ.

φιλακια πολλα κοριτσαρες και καλη βδομαδα

χρονια πολλα για αυριο. α μη τι αλλο ειμαστε ολες ερωτευμενες με τα παιδακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

νομιζω οτι γενικα αυτες τις μερες η πιο γουρουνα ειμαι ΕΓΩΩΩΩ!!!!

μολις εφαγα το 2ο προφιτερολ μου ανρδριας !!!

αχ αχ αχ κόλαση!!!!!

ελα βρε συ φροσω μου - σιγα μην τον πας σε παιδοψυχολογο- αχ δεν ξερω δεν τους παω καθολου!!!

γιατι αρχιζουν αυτα τα κουλα τους τα ακαταβίστικα

ειδα τον κυνόδοντα

τι να πω - για κωμωδια ισως καλό θα ηταν - τωρα για όσκαρ πάλι τι να πω - απορώ ποιος το είδε;

σίγουρα δεν ήξερε καθόλου ελληνικα

σας υπόθεση όμως πρεπει να πω οτι ηταν ας πουμε αρκετα καλο

εμεις εχουμε βηχα και ελπιζω να μεινει εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενω να ψηθει το κέικ και να ξαπλωσω την κουρασμενη αλλα παντα υπεροχη κορμαρα μου στην κρεβαταρα μου.... :lol::lol::lol:

νιωθω ψωφια... και να πω οτι εκανα σημερα τιποτα...

μονο για τα μωρα μαγειρεψα, το απογευμα πηγαμε σε ενα συναδελφο με 2χρονο σχεδον αγορακι. καλα πως φαινεται η διαφορα... αυτο τρελαθηκε απο τη χαρα μολις τα ειδε... πηγαινε να τα αγκαλιασει ολη την ωρα και τα δικα μου δεν τον δινανε σημασια... τους εδινε τα παιχνιδια του, αλλα για να παιξουν μαζι και τα δικα μου τα ηθελαν να τα δουν μονα τους... χαλια συμπεριφορα... μαλλον πρεπει να παιζουνε πιο συχνα με αλλα παιδακια και οχι μονο μεταξυ τους για να μαθουν... το αλλο εκλαιγε οταν φευγαμε!!!

πηραμε και τη μαμα μου... αυριο ειναι και η πρωτη της κοπελας... να δουμε πως θα τα πανε...

το κλεισα το κέικ... να τραβηξει λιγο και θα το βγαλω...

Φροσω και ο θειος μου στη Λαρισα που ειχαν τον Η1Ν1 ακατεβατο πυρετο ειχαν... αντε να περασει και αυτο... οσο για τον Δον... εμεις λεγαμε να παμε τα δικα μας το καλοκαιρι που δεν κοιμοταν... γενικα και εγω θα πηγαινα. δεν υπαρχει κανενας του δημοσιου να μην πληρωσετε;;;

δε σας ειπα... ο Σπυρος σημερα 3ο μεσημερι που δεν κοιμηθικε!!! τα νευρα μου! τον αφησα 45΄ να φωναζει και να χοροπιδαει στο κρεβατι του, πηγαινα καθε τοσο να του δωσω πιπιλα κλπ αλλα σαν τρελος! και μολις τον κατεβασα τον επιασε υπνος στον καναπε! αλλα σε λιγο ξυπνησε η μικρη, που απορρω πως κοιμαται με τα ουρλιαχτα του, και σηκωθηκε...

αμαν αυτες οι φασεις αναπτυξης!!!

και το φαγητο εγινε λιγοτερο και τρωνε σε περισσοτερη ωρα γιατι αρχισαν να θελουν οχι αλεσμενα!

παω να βγαλω το κέικ και να την πεσω... εγερτηριο στις 05:20!!!

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και γω....

Τι να πρωτο σχολιασω?

Παμε...

Καταρχας φροσακι περαστικα! Ελπιζω να το περασουνε οσο πιο ανωδυνα γινεται. Μπες να μας πεις νεα σας!

Εγω τι να πω! Ωρες ωρες θα ηθελα να το περασουμε να ησυχασουμε απο αυτο τον βραχνα. Να παρουμε αντισωματα να τελειωνουμε βρε αδελφε! Αμαν πια!

Αλεκακο τα μωρα σου ειναι για πολλα φιλια! Ειναι μουρλια! χεχε! Καρναβαλακια φοβερα!

Πηραμε και μεις στοληηηη! Βατραχακι! χαχαχα! Αλλα θα τη μεταποιησω σε ζαρζαβατικο. Μαλλον κατι σε μπιζελι λεω. Ειναι μονο πρασινη με λιγο κιτρινακι. Θα κανω ενα καπελο μονη και τσουπ η στολη μας!

Ειδα και τη νυφη μου(της καλυψως) στο φεις ντυμενη γκεισα! χαχαχαχα! Φοβερη!

Συνεχιζω με τις φωτο της τζουλ! Η νυφη μας γκομεναρα! Μωρη καλυψω αυτη εγινε κοματος! Φοβερο πλασμα!

Καλα ο θανος ειναι μεγαλο μουτρο! Ντενις ο τρομερος και βαλε! Βαλτου μια σαλοπετα και ντυστονα ντενι φετος ρε συ! Ιδιος ειναι!

Τα παιχνιδια σας,το χαλακι του ικεα, το καροτσι το σιλβερ μεχρι και το μπαλονι ρε συ το ιτς ε μπου ολα ιδια! χαχαχχαχχα! Λες και εβλεπα τα δικα μας! τι ποικιλια! χαχαχαα Εγω το χω πει να ανοιξω αποθηκη φισερ πραις. Μεχρι και διπλά εχω.

Ααα αλεκα γαλανα ειναι τα ματακια του διονυση. Ρωτησες στο φεις.

Οσον αφορα τους ψυχολογους εγω ειμαι υπερ. Απλα ειναι ειδικοτητα που πρεπει να ψαξεις πολυ για να βρεις καλο επιστημονα. Δε μιλαει κανεις ακαταλαβιστικα. Ισα ισα. Δεν μιλανε αλλα ακουνε.

Φροσω ειναι η νονα μας παιδιψυχιατρος. αν θες κατι πεσ το. Ειναι και στο παιδων.

Φυσικα δε θελω να σε στειλω στη νονα. Γιάυτο σου λεω στο παιδων και οχι στο γραφειο γιατι εκει υπαρχει team ψυχιατρων. Στο αγλαια ειναι.

Σωσω ωχ παει το πετρελαιο. Αλλα δε παει στο καλο... υγεια πανω απ'ολα. Σας το φτιαξανε?

Εκει τι λεει με τη γριπη? Εχετε περιστατικα?

Καλα εβαλα τον μικρο για υπνο και ακουω κοπανιεται μεσα εδω και ωρα! Γουατ δε φακ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ καλη ξεκουραση!

Γκουντ λακ για αυριο με τη κοπελια! Ελπιζω να μεινετε ευχαριστημενοι! Και σεις αλλα και τα μωρα! :D

Σωσω η θουλη ποτε γενναει? Εχουμε νεα? Φυλο ξερουνε ή κιντερ εκπληξη ειναι ακομη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyxaριστω Μαρακι88!!!

Φρόσω εγω είμαι υπέρ ΑΛΛΑ άρκει που 8α πέσεις ...

Δεν είμαστε ειδικοί σε όλα κ καλό ειναι αν πελαγώνουμε να βρισκουμε κατάληλλους αν8ρώπους που 8α βοη8ήσουν γιατί αν αφηνουμε καταστάσεις κ έρ8ει η εφηβεία ... καήκαμε...

ασε που αν το καλοσκεφτείς (εμενα με τρωωει απο προχτες στην διαλεξη της ψυχολογου που πηγα )μεγαλώνουμε αν8ρώπους που 8α βγούν στην κοινωνία , ας κάνουμε οτι περνά απο το χέρι μας ... (αα πολυ σοβαρεψα σήμερα :roll: )

Αν όντως στο Αγλαια εχει κάλο 8έμα 8α το μά8ω την Τριτη Φροσω! που 8αρ8ει η Ελένη μέτα απο εφημέρια κ 8α σου πώ τι μου είπε ...

Ρε συ Φροσω δεν είχα σκοπό να σε ρίξω ψυχολογικά , ωστόσο εγω 8α πάω μεσα στην βδομάδα να το δω το μωρο(μιλησα κ με την 8εία του)

Δυστυχως όλα είναι μέσα στην ζωή ... μου 8υμισες μια 8εία μου που ημουν 1 μηνα στο νοσοκομείο κ μου έλεγε '' αχ δεν μπορω να ρ8ω , δεν μπορω τα νοσοκομεια'' :lol: και σκεφτομουνα ' μα καλα εγω νοσηλέυομαι κ χιλιοτρυπιεμαι αυτή δεν μπορεί ??? :shock: '

Ωστοσο δεν σου ξαναστελνω , το σέβομαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...