Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! :shock::shock::shock:

ΒΓΗΚΕ Ο ΧΑΡΗΣ!!!

ΑΙΣΧΟΣ! Α Ι Σ Χ Ο Σ !!!

ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΣ ΛΑΪΚΕΣ ΦΩΝΕΣ, ΘΕΛΟΥΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΕΣ!

Α ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΑΝ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς μιλάς ετσι κόκκινο στριγκακι;

Αντε καληνυχτα Τζουλάκο τρελοκαμπεράκο!Πάω να την πέσω, κι ελπίζω να μην μουδιάσουν παλι τα πόδια μου!Να κλέισω κανα ματι αποψε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..εγω ειμαι νυχτα..με πηραν 6 το απογ να παω για δουλεια..αυπνη και το πρωτο νυχτερινο..ελπιζω να την παλεψω..

μπραβο ρε παιδια που τα παιδια σας μιλανε..

εμενα συνεχιζει και λεει μαμα,μπαμνπα,επεσε, νινι...

καιει..αυτα..

τιποτε αλοο..και λεει και 1 ντουντου και φωναζει και ειναι ...τα παντα...

εμει;ς καλα..εφαγε σημερα..δε μπορω να πω!

καλε εγω ουτε τους ξερω αυτους το ριαλιτι..

η παπριζου πρεπει να παχυνε..δε κανει η χαζη κανενα μωρο..τοσα λεφτα..ποιος θα τα φαει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ντομ και τζουλ ζωγραφίσατε πάλι!

ρε κορίτσια, μπορεί να κάνει εξωσωματικές και γι' αυτό να πάχυνε...

ο χάρης ήταν 1 γεματούλης που φορούσε καπελάκια;

εμένα εκείνος μου είχε αρέσει.

τζουλ, εννοείται να την ψωνίσεις!

σε αυτήν την ηλικία το πολύ πολύ να κάνουν προτασούλες με 2 λέξεις.

και της κουμπάρας μου τα παιδιά έτσι ήταν.

μιλούσανε από πολύ μικρά!

τις τελευταίες μέρες με φωνάζει μάμμυ!

πού το έχει ακούσει, δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς εχθες το βράδυ κάναμε διαγωνισμό πυρετού.

And the winer is....ο Φίλιππος με 39,8!

Καλά πώς την πάλεψα και μόνη μου όλη τη νύχτα αφήστε το.

Να ευχηθώ και στη Νανούκα συγχαρητήρια για το πρώτο δοντάκι.

Καλά έκανες και δεν αγχωνώσουν Αθηνά ;) .

Σωσώ κι ο Φίλιππος τραβάει τα μαλλιά μόνο του Χριστόφορου. Ξεμάλλιασμα κανονικό.

τζουλ μπράβο στον Θανασάκη. Ο δον μιλούσε πολύ στην ηλικία αυτή. Αυτοί εδώ τα κλασικά.

Και της μάρκερ πάντως μιλάνε. Το θυμάμαι από το πάρτυ της Χαράς.

Επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το απόγευμα πήγα το δον σε εργαστήριο κεραμικής.

Μιλάμε καταντράπηκα. Έκανε τον κλόουν και τα άλλα παιδάκια είχαν λυθεί στο γέλιο.

Φτιάξανε μία κούπα. Όταν είδε τον πηλό είχε τρελαθεί να τον φάει.

Εγώ λέει δεν θέλω να φτιάξω κούπα θα φτιάξω ένα τρένο. Τελικά έφτιαξα εγώ την κούπα.

Αυτό τί είναι ρωτάει τη δασκάλα. Πηλός του λέει. Όχι δεν είναι πηλός είναι σκατό.

Χαχα τα παιδάκια. Τον μάλωνα εγώ. Σε κάποια φάση λέει βαρέθηκα θέλω να φάω πατατάκια κι εγώ του λέω θα φας ένα από αυτό(το σκατό εννοείται) κι εκείνος για να μου τη σπάσει πήρε και το έφαγε :shock: . Χαχα τα παιδάκια. Αρχίζει να φτύνει, χαχα τα παιδάκια. Σε λίγο φώναζε είναι αηδία είναι αηδία. Πάω στην τουαλέτα και του πλένω τη γλώσσα. Με τα νύχια μου έβγαλα τον πηλό από τα δόντια του. Έγινε σαν το γουρούνι όλος πήλινος. Μας έδωσαν νερό με σφουγγαράκια να κολλήσουμε τον πηλό κι αυτός πέταγε τα σφουγγάρια μέσα και τα έκανε όλα χάλια. Μετά έβγαζε τη γλώσσα και έγλυφε το τραπέζι που είχε πέσει νερό. χαχα τα άλλα.

Σε 1,5 ώρα τα άλλα παιδάκια είχαν φτιάξει την κούπα και ετοιμάζονταν να μας δώσουν τα λεφτά μας πίσω ξαφνικά ζήλεψε κι άρχισε αν δουλέυει με μανία :shock: . Σε 5 λεπτά είχε φτιάξει δική του κούπα τσαγιού βέβαια γιατί δεν είχε χρόνο να τη φτιάξει πιο ψηλή.

Στο δρόμο που φεύγαμε έπεφτε επίτηδες κάτω μέχρι που χτύπησε το κεφάλι του.

κορίτσια δεν τον παλεύω....απλά....μου έρχεται να τον πλακώσω στο ξύλο ώρες ώρες.

Δεν ξέρω τί να κάνω. Και στον παιδικό μου λένε ότι είναι από τα πιο ζωηρά παιδιά και τον βάζουν τιμωρία κι αυτός μετά στο σπίτι εξαγριώνεται. Τη γιαγιά δεν τη θέλει, τον μπαμπά του δεν τον θέλει, μόνο δίπλα μου κολλημένος. Αντιδρά σε όλα, τσιρίζει, φωνάζει, έχω χάσει κάθε έλεγχο.

Να ρωτήσω παιδοψυχολόγο, δεν μένουν και λεφτά. Τί να κάνω πλέον;

Οι άλλες μανάδες με λυπούνταν κι όταν ο δον είπε πάμε στα μωρακια μας σοκαρίστηκαν...έχεις κι άλλα ρωτούσαν κι άλλους τέτοιους απαντούσα :shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεεεεεεες!

Χαλια καιρος! Ξαφνικα εκανε μια μουντιλα. Ενω το πρωι ητανε ανοιξη! Εβαλα και γω πλυντηριο..... φακ. Για πουκαμισα. Δε τα βαζω στεγνωτηριο. Αλλα ευτυχως υπαρχει και αυτο. Οποτε...

Ντομ τιποτα ρε συ! Στη διαθεση σου! χεχεχε!

Αχ βρε Φροσω!

Καταρχας περαστικα!

Κατα δευτερον..... Τι να πω? Εμεις καλα τα ακουμε και γελαμε με τα καμωματα του αλλα καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι. Τι να πω περα απο υπομονη...

Θα ητανε καλο να μιλησετε με μια εναν ειδικο. Εστω 1-2 φορες. Να σας δωσει εναν μπουσουλα.

Τζουλ ενταξει ψωνισε τη χαλαρα! Ο δικος σου ειναι μεγαλη μουρη! Αστερι! χεχεχε! Τον παω!

ΓΙα κοκκινα στριγκακια διαβαζω! Πιπεριιιιιι! Ντροπηηηηη! :oops: Οοουυυυ σιξ σιξ σιξ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

ντομ θεα κοιμηθηκα πολυ νωρις στον καναπε, απο την κουραση που ειχα, ξεραθηκα, και ουτε το παιδι που ξυπνησε το βραδυ δεν ακουσα, ευτυχως που δεν δουλευε π πετρος αλλιως, θα εκλεγε μεχρι το πρωι, σημερα ξυπνησε 6μιση....τη εχει παθει δεν ξερω....και για το σπιτι μην σκας, αφου θα το ξανακανει χαλια.αστο να το φτιαξεις το βραδυ που θα κοιμηθη ο βασιλακης, δεν κανει να κουραζεσαι στην κατασταση σου.....

φροσω μου υπομονη, ειναι δυσκολη κατασταση...ισως η βοηθεια ειναι οτι καλυτερο σαυτη την περιπτωση, περαστικα.....

βρε τζουλια φοβερος ο θανουλης μπραβο σας...αντε να δω ποτε θα ερθετε με την μαρια....σας περιμενω.....

πατριωτισα ειναι κοντες ο διονυσακης, και θα τα πει ολα μαζι... :D:D:D:D

η μαρια η ζζζζζ που ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε;

χαρα εμεις 2 παρα τους βαλαμε - ξυπνησε κατα τις 3:30 με ουρλιαχτα ο Στελιος και τον ξαναβαλαμε και τους ξυπνησαμε πριν λιγο

το πρωι καναμε ψωνια - εψαχνα και για στολη αλλα τιποτα δεν μου αρεσει -

θα παραγγειλω απο εξω μου φαινεται

ξερετε εσεις καπου που να εχει καλες στολες;

κι εμεις φαγαμε σημερα

σωσωκα μεγια το νυχτερινο :cry:

ελπιζω να μην σου την κανουν τωρα που υρισες και σε μαδισουν στα βραδινα και τα σκ

φροσω μου περαστικα σας

ρε συ και πραγματικα δεν του φαινεται οτι ειναι τοσο ζιζανιο - εχει αγγελικη φατσουλα απο κοντα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ολες;

το κλεισαμε το μαγαζι;

μαρκερ εμενα εσπασε ρεκορ απο τις 12μιση μεχρι της 3μιση...δεν με χαλασε καθολου μπορω να πω.

γεωργια ενταξει η νυχτα;

που ειστε καλεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααα

Χαρα ακομα σε παιρνω τηλ... :oops::oops::oops: Σορρυ ειμαι απαραδεκτη αλλα πραγματικα τωρα εκατσα που κοιμηθηκε η πριγκιπεσα.

Τι κανετε καλε?δεν βλεπω κινηση.

Αμαν βρε Φροσω ποτε θα ισιωσετε με τις αρρωστιες?περαστικα,περαστικα!Πραγματικα ομως ο δον στην συναντηση ητανε πολυ ησυχος και 'μενα με ξεγελασε!Μα τοσο ζωηρος?

Σωσω πως εισαι?την παλευεις?Αυριο τι δουλευεις?Ολο θελω να σε ρωτησω και το ξεχναω τι εγινε με τις τσιμπλες της μικρης?εστρωσε το ματακι της?

Εμεις απο λεξεις δεν λεμε και πολλα.Ενω συννενοουμαστε αψογα, εχει τρομερη αντιλιψη δεν μιλαμε ακομα.Μονο μαμα,μπαμπα,γιαγια,μαμ και τωρα τελευται που της λεω που ειναι η μπαρμπι?φερε μου την μπαρμπι και μου λεει μπαμπη.Της λεω ποιος ειναι ο μπαμπης?μπαμπη,μπαμπη....και γελαει!

Φτιαχνω πατλακες!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχχ για να σας δω βορειοελλαδιτισες??????και μυριζουν τελεια!η γιαγια μου τα λεει ετσι!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συμπεθερα οποτε θες εδω ειμαι....μην στεναχωριεσαι χαχαχα

τι ειναι το πατλακες; και πως το φτιαχνεις;

περιμενω τον πετρο να ερθει απο τη δουλεια, αντε βαρεθηκα σημερα, μονηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που διαβασα και τις 8 σελ των ημερων που ελειπα, γιατι θα εχανα τελειες κουβεντες!!!!

τι να πω...

ντομ... τζουλια.... κπλ κλπ κλπ...

Σοφη ζεστες ζεστες πατλακες!!!! μιαμ μιαμ.....

ποπ κορν για τις νοτιες ;)

εμεις ακομα δε μιλαμε... καταλαβαινουν τα παντα αλλα ..... εγω τους καταλαβαινω απο τα συμφραζομενα...

ακομα στη γιατρο δεν πηγαμε για να δουμε ποσο ειμαστε...

το Σπυρο τον πηραμε 21Νο diadora αθλητικα που απο πανω εχει και υφασμα. οχι ολο δερμα.19Ε. η μικρη εχει κατι nike που μας δωσανε σε 21. αφορετα σχεδον.

εχουμε σωθει με οτι μας δωσανε. σχεδον τιποτα απο ρουχισμο δεν αγορασαμε... και σαμπως που παμε για να τα βαλουμε κιολλας... ολο με τις φορμες γυρναμε οικογενειακως... αφου η στανταρ βολτα μας ειναι το καρφουρ!

Σημερα αρχισα κανονικα δουλεια... 06:00-14:00 σκοπος στο τμημα... εβαλα ξυπνητηρι 5:20 αλλα ο Σπυρακος κουτουλισε στα καγκελα και εβγαλε ονα ουρλιαχτο μιση ωρα νωριτερα!!! θα τον εσκιζα... παει μιση ωρα υπνου...

Χαρα Χρονια πολλα με υγεια και ... χαρα!!!

οσο για το γαλα που δεν πινουν... και ο Σπυρος κανει κονξες... ενω η ΜΑριαννα το πινει 200-240 μονορουφι, αυτος πινει 100 και γεια σας! :o

το πρωι βρηκαμε κολπο. αφου πιει οσο πιει, μετα το πινει συνοδια κέικ, ή μπισκοτου, ή λιγα απο τα κορν φλεικς που τρωω εγω... ενδιαμεσα πινει αλλα 100 χαλαρα! θελει μπρεκφαστ ο κυριος!

Σωσω γιατι νυχτερινα;;;

δεν ισχυει και σε σας οτι μεχρι 3,5-4 χρ αν εχεις παιδια κανεις νυχτερινο μονο κατοπιν δικης σου αιτησης;;;

θα φαω το τοστακι φου η Σοφη δε στελνει πατλακες και επανερχομαι... εκτος απροοπτου.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...