Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Συμπεθερα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ οτι επιθυμεις να σε χαιρομαστε θα σε παρω αυριο τηλ να σου τα πω και αυτοπροσωπος!!

Λοιπον κοιμηθηκε η Λυδια νωρις και βρηκα ευκαιρια να ξεβρωμισω!!! :lol::lol::lol: οχι το σπιτι εμενα!Εκανα μποτε, αποτριχωση, πηλινγκ,μασκα,φρυδια πηλινγκ σωματος,μπανιο μαλλια!!!Το ειχα τοσο πολυ αναγκη!Ε μια φορα το μηνα καλα ειναι! :lol:

Ποτακι ε?εγω μονο που το σκεφτομαι ακομα γυριζει το στομαχι μου μετα απο αυτο που επαθα!

Σωσω μαζι ειναι τα πουλακια μας καλα τα λες!πως παει η ορεξη σας?

Σας αφηνω παω για νανι αυριο εχω να κατευω κεντρο για δουλειες,τραπεζες,λογαριασμους κερατιατικα δηλαδη.

Καλο βραδυ σε ολες ευχομαι.Φιλακια φιλεναδες μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω συμπεθερα... ευχαριστως να με παρεις εδω θα ειμαι...

να δω εγω ποτε θα βγαλω τα φρυδια μου σαν του καραμαλη εχουν γινει... :D

καλο βραδυ...

καλε μαρια τη κουκλα ειναι η αγγελικουλα...να σου ζησει το μαναρακι μου....και η στολη τελεια...πλακα εχει..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι ευχαριστω..

οντως εχει πολυ γελιο αλλα δεν καθεται ακινητη για να βγαλω πιο καλες φωτος..

κ εγω θα ηθελα ενα μποτε αλλα βαριεμαι!!!!

παω για ντους κ νανι..

προβλεπεται δυσκολη νυχτα...

ηδη ξυπνησε μια φορα κλαιγοντας...

φακ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα καιαπ οαμς..ποτα α κουω..καφεδες..

μαρκερ γελασαπολυ με τα σουσαμια και το σιδερο και ολα αυτα..παναφγια μου..

εγβω δουλεια..φακ..δεν ηθελα να ξυπνησω..

εγω της πηρα παλι τζεοξ απο 48 τα πηρα 38..

καλαειναι μωρε..παρομοια με τα παλια μας..αλλα το 21 ακομα δεν της κανει..ειναι μεγαλο το ποδι..

σε κανα μηνα ισως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

γεωργια καλη δουλεια...

εμεις εχουμε ξυπνηση απο της 5 το πρωι το κερατο μου, και πολυ γκρινιααααα νυσταζωωωωωωωω.

το γαλα μου το εφτυσε στα μουτρα, ουτε γουλια δεν ηθελε, του εφτιαξα ενα τοστακι και εφαγε, θελω να πιστευω οτι θα το πιει αργοτερα....

παω να φτιαξω τον δευτερο μου καφε και ερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Χαρά χρόνια πολλά για χθες.

Προσπαθούσα να σου ευχηθώ αλλά ο Φίλιππος τράβαγε το πληκτρολόγιο.

Όταν βρω χρόνο θα προσπαθήσω να σας διαβάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω φροσω μου...

κοιμηθηκεεεεεεεε

παω να κανω ενα τσιγαρακι, και λεω να τον παρω και εγω λιγο...οσο προλαβω....

φιλακια τα λεμε μετα...τρεχωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

χρόνια πολλά για χθες Χαρούλα μου!!!

ο δικός μου ανεβαίνει στους καναπέδες και κατεβαίνει μόνος του, αλλά φοβάμαι να τον αφήνω μόνο του γιατί τρέχει και χοροπηδάει!

προχθές το απόγευμα πάτησε σε 1 παιχνιδάκι, γλύστρισε και χτύπησε στο κουτί με τα παιχνίδια του, δίπλα στο ματάκι του...

ήταν μαζί με τον μπαμπά του... και καλά δε λέτε...

αν το πάθαινε μαζί μου, ποιος τον άκουγε...

δε θυμάμαι κάτι άλλο... σόρρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας χθες ηρθες η ελενη σκ με τρη μικρη..απλα η μικρη εχει 1 κακο χουι πανω απο3 μηνες..τραβαει μαλλια..παιδια την εχει κατακρεουργησει τη μαρθουλα..

μιλαμε δεν την προλαβαινεις..και τακανει μονο στη μαρθα..

η ελενη η καημενη αισθανεται ασχημα..το καταλαβαινω..

αλλα και τι να κανει;;

κριμα που δε μπορουμε να τις αφησουμε δευτ μονες!!

εγω τηναφηνω ναανεβει νανα..το πολυ πολυ ναπεσει και ναδει οτι δεν κανει να ανεβαινει εκει..

στα τραπεζια δεν την αφηνω..

γιατι το βλεπει σαν παιχνιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

τι κανετε;

εδω δουλιτσα

βαριεμαι σημερα

και νυσταζω

1 κοιμηθηκαμε - γιατι του ηρθε του Στελιου να ξυπνησει και να πειναει και να μην θελει να κοιμηθει -τον εβαλα με το ζορι και κλαματα στο κρεββατι του και τον καθηλωσα

"κοιμησου τωρα " του ειπα - εκλαιγε φυσικα πηγε να σηκωθει κανα δυο φορες τον ξανακαθηλωσα και τελικα μετα δακρυων και κλαματων κοιμηθηκε αλλα φυσικα στις 5 ξανασηκωθηκε

ημαρτονε αυτες οι μερς

αναδρομος ειναι;;;;;;

εγω δεν τους αφηνω να ανεβαινουν - αλλα αυτοι εκει το χαβα τους :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies..

Δεν πηγαμε πουθενα σημερα,ολη μερα κολλημενη πανω μου και να γκρινιαζει πως να ετοιμαστουμε?? κοιμηθηκε κιολας κατα τις 11 λεω τωρα γεια σας απο Δευτερα οι λογαριασμοι...

Πατατουλες γιαχνι για σημερα με καροτακι και κολοκυθακια μεσα πολυ νοστιμο.

Το απογευμα λεω να παω κομμωτηριο...λεω να κανω και αλλαγη.Δεν ξερω τι αλλα ΒΑΡΕΘΗΚΑ τα ιδια και τα ιδια.Παντα στο ξανθο φυσικα...μην χαλασουμε και το αικιου :mrgreen: χαχαχαχα.

Και 'μενα ανεβαινει στους καναπεδες και μαλιστα σηκωνετε στα ποδια και περπαταει, αν δεν ειμαι διπλα θα γκρεμοτσακιστει.Ευτυχωσ μαλλια δεν τραβαει.

Μαρκερ παλι νουμερα σας κανει ο Στελακος?

Συμπεθερα μοιρασατε εσεις το γαλα σημερα? :lol::lol:

Παω για μαμ ηρθε ο αντρουλης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!! συμπεθερα εγκεφαλικο επαθα σημερα οταν ειδα το ρολοι...γκρρρρρ τη τον επιασε δεν ξερω...ουτε το μεσημερι εφαγε πολυ....ευτυχως τωρα κοιμαται παλι..ευχομαι αποψε να ειναι ολα καλα...αλλιως θα ανυσηχησω.... πηγαμε και βολτουλα σημερα, καλα περασαμε..αν εχει καλη μερα και αυριο, παλι θα παμε...

που ειστε ολες καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσαμπερδονες!

Εγω εδω. Σας διαβαζα αλλα ειχα τον μικρο ταλιμπαν να τριγυρναει εδω και 'κει και δεν βρηκα χρονο.

Καλα ειμαστε θενκσ γκοντ! χαχα!

Εγω καλυτερα με θυμαται που και που κανα πονακι αλλα πολυ πιο ελαφρυ. Με κουρασε ομως πολυ αυτη η φαση. Ολο να κοιμαμαι θελω. χαχαχαχαα!

Ο μικρος καλα. Ευτυχως κρατησε ο καιρος και ευχαριστηθήκαμε βολτιτσες!

Δε θα σχολιασω τιποτα. Εχω μερες να γραψω και ειναι πολλα :geek::geek: Στελνω ομως πολλα πολλα πολλα πολλα φιλακια στα μωρακιααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo και απο μενα τσαπερδονες !

Το πρωι ήρ8ε η Καλυψω επιτέλους , αραξαμε σπίτι , ο δικός μου έτρεμε και στριγγλιζε απο την χαρά του ! την χαιδευε στα μαλλια κ στο μάγουλο κ της επιανε το χέρι ...

Την φοβισε την κακομοιρα , ε, μα κιαυτός σαν λιγουρης έκανε ... δειξε λίγο prestige aγορι μου ... :lol::lol::lol:

Οταν φυγανε έκλαιγε κ ελεγε ''παει το νινι μαμα'' αλλα ξερα8ηκε στον υπνο 2 1/2 ωρες ευτυχως γιατι χτες με ... ξεκανε ! :mrgreen:

Καλα η αγγελικουλα μιλαμε μας ριχνει κοντα ενα κεφαλι :o , η σκλεναρικοβα και ο ποντικομικρουλης .... :lol::lol::geek:

8α ξαναμπω κ μετα . φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντα τα χερια απο την Αγγελικουλα λεμεεεεε.

Ειναι δικο μας το κοριτσι. Μη τα παρω! χαχαχαχαχαχα!

Ζηλευω! Να ημουνα και γω εκει μαζι σας! Να δω ποτε θα ρθουμε αθηνα!

Αυτο το τρεμουλο και το στριγγλισμα το κανει και ο δικος μου! χαχα! απο τη χαρα του! τρελαίνεται! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δε λέγαμε να κερδίσουμε κανένα τζόκερ;

έπεσε από τον καναπέ...

ευτυχώς, ήταν πολύ ελαφρύ το πέσιμο... απλά τρόμαξε λίγο.

και ήμουν δίπλα του να φανταστείτε...

Σωσώ κι εγώ τον αφήνω να ανεβαίνει, απλά πηγαίνω δίπλα του.

εγώ τον αφήνω και στα τραπεζάκια και με μαλώνει ο μπαμπάς του...

το απόγευμα ήρθε η φίλη μας η Αθηνούλα.

ευτυχώς ήταν καλός ο δικός μου.

δεν τη χτύπησε.

την αγκάλιαζε και τη φιλούσε.

μετά πήγαμε στην πεθερά για φαγητό, γιόρταζε σήμερα.

γεια σου ρε Τζουλ με τα ωραία σου!

να σε ρωτήσω...

αυτό το... "πάει το νινί μαμά", το είπε κανονικά ή απλά το κατάλαβες από τα συφραζόμενα;

γιατί αν κάνει από τώρα τέτοιες προτάσεις, αυτός δεν είναι ποντικομικρούλης... αλλά διάνοιας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

να σε καλα βρε τζουλ και νανα - γελασα

να σου πω νανα το ιδιο ακριβως σκεφτηκα οταν διαβαζα την τζουλ!! :lol::lol:

παντως μπραβο που λεει λεξουλες - κι εμας εχουν αρχισει και πιανουν συζητηση μαζι μας - αλλα οπως ειπες τις περισσοτερες φορες απο τα συμφραζομενα κι εγω το καταλαβαινω :lol:

μια φορα γελασα πολυ οταν μου ειπε ο νικος "εα πα-το" οταν του ειπα να μου φερει κατι (ελα παρτο δλδ) :lol:

ρε σεις τοσο κοντα μένετε και συναντίστε;

αχ θελω κι εγω αλλα μονο απογευματα μπορω

γιατι δεν κανονιζουμε να ερθετε σπιτι μου ενα απογευματακι - καλοδεχούμενοι όλοι -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχ όχι ρε το λεει κανονικά.

παντως και η Καλυψω κουφά8ηκε που της έλεγε λαπτοπ , παντελονι , μπαι μπαι μπειμπι κ κατι άλλα της ελεγε αλλα δεν τα 8υμαμαι.

η πρωτη του προταση ηταν πριν 1 μηνα που μου ειπε ''μαμα πάει η πιπιλια''

:lol: άλη8εια σας φαινεται περιεργο? ε , τοτε να την ''ψωνισω '' λιγο και εγω ... κοντοι στο υψος άλλα ριχνουμε τα γκομενακια με το λέγειν ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοντοι στο υψος άλλα ριχνουμε τα γκομενακια με το λέγειν ! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα έχετε πολλή πλάκα σημερα!

Μαρακι δικια σου η Αγγελικούλα!Είπαμε ταιριάζουν και στο ύψος!

Ευχαριστώ για τις συμβουλές!

Λατρεία!Ελπίζω να κοιμήθηκε ο Στεφανος, να κοιμάσαι κι εσυ τώρα!

Καλυψώ δεν την παλεύω με την κοιλιά απλούστατα!Σκύβω 1000.000.000 φορές την ημέρα να μαζεύω το μπουρδέλο που αφήνει στο διάβα του ο Βασίλης.Το βλέπω μαζεμενο κανα 5λεπτο κι αυτό ειναι!

Δεν κοιμάμαι καλά, μουδιάζουν τα πόδια μου, αυτός τους τελευταίους μήνες ξυπνάει σχεδόν κάθε νύχτα, και ποιός σηκώνεται;Εγώ φυσικά!Αν είμαι τυχερή θα διαρκέσει καμια ωρίτσα το παρτάκι, αλλιώς...ουουου [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Νανούκα Μαρκερ την ίδια απορία είχα κι εγώ με τη φράση του Θανούλη!

Ρε συ...έμεινα μαλάκας!Ρε παιδιά...με κομπλάρετε γαμωτο!Εμένα μόνο μαμα μπαμπα και στο τσακιρι κεφι αμα βλεπει γατα ή σκύλο ¨νιανια¨.Μονο τις προάλλες που είπα Oh shit με αντέγραψε-σε αυτό βρήκε;-κι άρχισε ¨σιτ σιτ¨ :shock:

Παλι καλα...σας είπα που έβλεπα ειδήσεις κι είπα-σε κανα μαλακα πολιτικό μάλλον δε θυμαμαι-¨αντε γαμησου ρε πούστη!¨ και λέει αυτός αμέσως ¨αντε ου ου ου μμμ ουου¨ με τον ίδιο ακριβώς τόνο! :? Πρέπει να αρχίσω να προσέχω...και είμαι και καταβόθρα γαμώτο!

Μην κοιτάτε εδώ που σας το παίζω κυρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λε ρε συ!

Καλα ο δικος μου ειναι μπουφος! χαχχαχχαα! Αλλα ψηλος! χαχαχαχα!

Μπραβοοοοο! Ειδες βρε παιδι μου διαφορα που εχουνε στην αναπτυξη? Φοβερο....

Και σεις μαρκερ καλα πατε! Αφου ανοιγετε κουβεντουλα..

Εμεις μονο λεξουλες. Αλλες τις λεει συνεχεια. Αλλες τις ξεχναει. Αυτο που μας λεει ολη την ωρα ειναι το εγιο εγιο. Δηλαδη εδω εδω. ΠΟυ ειναι η μαμα? Εγιο! ΠΟυ ειναι ο μπαμπας? Εγιο! Και μας δειχνει ειτε λαιβ ειτε σε φωτο! χαχαχα

Ντομ πολυ αθυρόστομη σε βρισκω! τσ τσ τσ τσ τσ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloha κοριτσαρες....

τζουλ πολυ γελασα με την περιγραφη σου...

καλε να το παρεις επανω σου εννοειται κ να ψωνιστεις για τα καλα!!!!!

ακου εκει προτασεις ρε συ...εχω παθει πλακα...

εγω αισθανθηκα ασχημα που ο θανουλης την χαιδευε την δικια μου κ αυτη εκλαιγε..

ε ειναι πουτανο με τα ολα της!!!!

θα ξαναβρεθουμε πολυ συντομα!!!!!

κ ο αντρας σου συμπαθεστατος ειναι!!!

καλα ο θανουλης βεβαια ολα τα λεφτα!!!ζουζουνακι με τα ολα του!!!

κ λεει κ αγκαλια!!!!!!!θεος!!!!!

μαρακι μην αγχωνεσαι καλε,εμεις ειμαστε ταγμενες!!!!ασε που οντως του θανουλη του ριχνουμε ενα κεφαλι χαλαρα!!!!!!!χαχα θα μεγαλωσει κ θα γινει θηριο σαν τον μπαμπα του κ θα με κοροιδευει η τζουλ!!!

χαρα!!!!!!!ελα ρε πως την παλεψες ξημερωματα με τον μικρο????

εγω θα τον επαιρνα στο κρεβατι....

σε κατι τετοιες περιπτωσεις δεν την παλευω!!!!!!

σοφακι πιστη στο ξανθο,ε???το φυσικο σου ποιο ειναι?????

μαρκερ μενουμε πολυ κοντα με την τζουλ αλλα καπως θα το κανονισουμε να βρεθουμε μαζι..

αν κ μενεις μακρια μας ρε γμτ..

ισως να το συνδιασουμε καπου ενδιαμεσα..

ντομ μην αγχωνεσαι με την ομιλια του μικρου,κ εμενα η αγγελικη σε σχεση με τον θανο ειναι πολυ πισω...

χαχα για καλο κ για κακο μην πολυβριζετε,δε θες η επομενη λεξη του γιου σου να ειναι μαλακας!!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

μωρε καλύτερα να πέταγε κανενα ''γαλλικο'' παρα να εβγαζε το κοκκινο στρινγκακι στον πατερα μου :oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol:

μαρκερ κ στο δικο μου σπιτι εισαστε καλεσμενοι , που εχουμε κ καγκελα κ τα ξαμολάμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...