Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Τζούλια δεν πρόλαβα να διαβασω το αρθρο, διαβασα την παραγραφο σου, θα πεανελθω ομως, γιατι μωρε να κατηγορουν τους γιατρους χωρις συνορα και τους γιατρους του κόσμου;Εγω αυτους τους θεωρω τους συγχρονους αγίους!Πάει!Μου εχετε ανατρεψει ολα τα δεδομενα μου!Σουσουράδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλοχα!!!!!

χαρα εμεις τα ειπαμε πριν..χρονια πολλα κ παλι..

κοριτσια γιορταζει η χαρα σημερα!!!!ειναι του αγιου χαραλαμπους!!!!!

ντομ κ εμενα τρωει πολυ λιγοτερο αλλα της ειναι αρκετο απο οτι φαινεται...

σημερα εφαγε κοτοσουπα κ την εβαλα λιγο στο μιξερ γτ θα μου εφτυνε το κοτοπουλο στα μουτρα..

οι κυνοδοντες που ρωτησες αργουν πολυ να βγουν.κ εμεις περιμενουμε πανω απο μηνα αλλα τπτ..αν κ τα τερτιπια που κανει η μικρη μου δειχνουν οτι μαλλον ετοιμαζονται..

αντε ρε πουστη να βγαλει ο πουτανος τα σκυλοδοντα μπας κ ηρεμησει λιγο!!!!!!!

εμεις επανηλθαμε στα γνωστα..

2-4 γερμανικο,λες κ παω στρατο......

την βγαλαμε παλι στον καναπε.

η αγγελικη να με κοιταει κ εγω να κοιμαμαι ορθια...

τελικα την ταισα στις 4 κ κοιμηθηκαμε...

μαρκατ απο σκαρφαλωμα αλλο τπτ...κ εμενα ξερει να κατεβαινει αλλα φοβαμαι οταν ειναι ορθια στον καναπε κ πλεον δεν την αφηνω...

απο καρουμπαλα αλλο τπτ..μην τρεχουμε κ για ραμματα..... :shock:

μαρκερ πολυ χαιρομαι που εχετε κ καλες εβδομαδες!!!!

να πεις στον παιδικο να στα φερνουν σπιτι το βραδυ αφου τα εχουν ταισει ολα τα γευματα!!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΟΙ ΑΝΔΡΕς ΣΟΥ :D

κ ειχαμε καιρο να κανουμε καρουμπαλο...επεσε χτυπησε κ να ενα καρουμπαλο,κ πολυ κλαμα η κυρια λεμε!

εμεις δεν εχουμε ακομα κυνοδοντες....αλλα σχεδον εχει γεμισει το στομα

σημερα η Αγγελικη δεν σηκωθηκε για γαλα....αλλα η Μαρια 2φορες , :evil:

ο καιρος με νευριαζει...μια ηλιο 8-) κ μια μαυριλα :(

δεν ξερω τι να κανουμε για απογευμα...εχουνε γεμισει κ τα παρκα με καμπιες :shock: απο τα πευκα ,μια συχαμαρα λεμε...ασε που γεμιζεις κοκκινιλες κ φαγουρα πολυ....

μολις ξυπναει ,περνει μπουφαν κ παει στην πορτα κ φωναζει ατα!

σουρτουκα η Αγγελικη!

Καλυψω γεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω μαρια μου να εισαι καλα....

ο στεφανος του εβγαλε τους κυνοδοντες, αλλα μεχρι να βγουν εκαναν τρεις μηνες :shock::shock::shock:

εγω πλεον του δινω φαγητο κανονικο δεν το λιωνω, και το τρωει μια χαρα...θεμα εδω και μερες εχουμε με το γαλα δεν το θελει...κανουμε τον κλοουν για να το πιει και οχι ολο...τεσπα

σοφι το πηρα το μηνυμα σου, σε ευχαριστω παρα πολυ...πιστευω να εισαι καλα τωρα συμπεθερα...

βρε ντομ στο ειπα και πριν λαχανιασα δεν πιανετε το χερι σου; :D:D:D

φροσωωωω σε βλεπω χαχαχαχαχα αν μπορεσεις στειλε μου τα email που σου ειπα!!!!

αλεκα 1 ευχαριστω να χαιρεσαι την οικογενεια σου...καλα απο πεσιμο αλλο τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Χαρα χρονια πολλα κ καλα κοριτσι μου !!!

Να ζησεις κ να γερασεις ... μαζι μας !!! :lol::lol::lol:

Καλυψω στειλε κ κανα μνμ , αυριο 8α μαι σπιτι αν ενδιαφερεσαι δηλδ ...

αυτη η σωσω ... την πηρε το Ευρηκα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

οτι επιθυμείς να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαιρονται και αυτοί!!!

εμεις χαλαρά τώρα..

ακούμε μουσικούλα, Duffy θεϊκή φωνή

σε λίγο θα πάμε για μπάνιο, τα κορίτσια μόνο, τ' αγόρια τα έκανα χθες και βαριέμαι πάλι σήμερα..

Ντομ οταν ανεβοκατεβαίνουν απο τον καναπέ εννοείται οτι είμαι δίπλα τους και γω φοβάμαι μη φάνε καμια τούμπα..

έχουμε γωνιακό καναπέ και λίγο μου τα χαλάνε οταν ανεβαίνουν ο ένας απο δω και ο άλλος απο κει, δε ξέρω ποιον να πρωτοπιάσω :?

στενοχωρήθηκα λίγο σήμερα..

σκοτώθηκε σε τροχαίο ο αντιπεριφερειάρχης μας, παλιος συνάδελφος του άντρα μου, είχαν συνεργαστεί και σε μια μελέτη

πολύ συμπαθητικός και καλός άνθρωπος, είχε και 3 κόρες..

κρίμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..σας ψιλοδιαβασα..

σοφη καλο μου λεω για μας..εμεις ειμαστε 77 ποντους και 9400...

τΙΡΙΑΖΟΥΜΕ..ΠΩς ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ..

τζουλια και γω θα διαβασω το αρθρο γιτι ψηνομαι να μαθω...

η φροσω και η ισμηνη ειναι χαμενες..

χαρα χρονια πολλα και καλα..θα σε τηλ μολις κοιμηθει η μικρη.

εμενα κοιμηθηκε 1 ωρα σημερα..

πηγα της πηρα παπουτσια..

αυριο δουλεια...

σημερα σεμιναριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γεωργιες να ειστε παντα καλα, να χαιρεσται την οικογενεια σας....

που ειστε ολες καλε;

ο πετρος δουλευει, και εγω γιορταζω μονη μου, κανενας δεν ηρθε :cry::cry::cry: , και οι γειτονες ειχαν πει οτι θα ερθουν...μπαααα δεν ηρθαν, θα τους εφαγαν οι λυκοι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παω να βαλω ενα ποτακι και να κανω ενα τσιγαρακι :mrgreen:

και ερχομαι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Αν ήταν της αγίας Λατρείας θα το θυμόμουν!Μα καλά πόσο κάφρος είμαι!Μιλούσαμε μιση ώρα και ξεχασα να σου ευχηθώ!Κι εσυ ανώτερος άνθρωπος!Κουβέντα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ! :D

Τζούλια φανταζεσαι να γερασουμε εδώ!Πουρογεροι Οκτωβρη 2009 Νο 18763219 !

Και η Σωσω κι εσυ να χετε φτασει τις 56723407812376 δημοσιευσεις!Εδω στο grannyland!

Τη Σωσω που λες μακαρι να την πηρε το Ευρηκα, να την εκανε και μπανιο!

Συμπεθερα σε παρακαλω, εγω με καρουμπαλα την ξερω την νυφη μου!Δε θα χαλασουμε τις συνηθειες μας!

Μαρκατ κρίμα μωρε ο ανθρωπος!Οικογενειαρχης! :(

Καλυψώ είδες παντως που πιάνει η βόλτα;Κουράζεται περισσοτερο και κοιμαται βαθυτερα.Οσο για τον μεσημεριανο υπνο που ελεγες, πολλα παιδακια τον σταματανε μετα απο καποιο διαστημα.Αν ειναι να τον σταματησει για να κοιμαται καλυτερα τα βραδια, τι νασου πω!Θα ειναι ομως πιο δυσκολα για σενα, με ενα παιδι ξυπνιο ολη μερα.Ζυγισε τα τι σου ειναι ευκολοτερο και αναλογως αν ειναι προγραμματισε το.Λεω εγω τωρα!Ο πούτανος μπορει να εχει αλλη γνωμη βέβαια!Γερμανικια η γκόμενα ε;

Πσσσσσσστ!Λατρεία δε θα γεμισεις εσυ δημοσιευσεις με κομματα και τελειες για να με περασεις στις δημοσιευσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα ντομ με εκανες και γελασα :lol::lol::lol::lol::lol: εισαι θεα...

και εγω πολυ λυπηθηκα μαρκατ, τι να πω ο θεος ξερει.... :(:(:(:(

καλε ντομ θεα μονο τα δυο μας ειμαστε;

βλεπω και τη συμπεθερα, αλλα δεν μιλαει καθολου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Χαράααααααααααα Χρόνια Πολλλλλλαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου πω οτι ημουν με το τηλ στο χερι να σε παρω και τα σκασμενα ουρλιαζαν απο κατω

Μιλάμε σήμερααααααααα

αλλλοοο πράγμα

μιλαμε ημουν ετοιμη για φόνο

ατελείωτη γκρίνια

ακαταυπαυστη

τι να πω μου ασπασαν τα νευρα σημεραν

ο Στελιος ανεβασε και ενα 38- τι να πω μακαρι να μεινει εκει

αλλα ειχαν καιρο να το κανουν αυτο

και εαν δεν εκλαιγαν - ακαν οτι ηλιθιοτητα υπαρχει

ολη την ωρα μη και μη και μη και σταματα και αστο

ειχαν παρει απο 1 κουταλι και ζωγραφισαν ωραιοτατα τους τοιχους - χτυπαγανε τα καλοριφερ - σπασανε τα προστατευτικα απο τα ντουλαπια της κουζινας απο το πολυ τραβηγμα -

ανοιξαν ενα σακουλακι με σουσαμι και το αεισαν ολο κατω- επιναν και εφτυναν το νερο - καταφεραν και πιασανε ενα σακουλακι με κριτσινια και το αδειασαν ολο κατω-

εγω παραλληλα προσπαθουσα να σιδερωσω και περναγαν κατω απο σιδερωστρα και τραβαγαν το καλωδιο απο το σιδερο - και ολη την ωρα παραλληλα γκρινιαζαν και τσακωνονταν

ουτε να τα ταισω απο τα νευρα μου δεν μπορουσα

Α ΠΑ ΠΑ !!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΣΗΜΕΡΑ

οσο για το μπανιο σημερα μπηκα μαζι τους

δεν καθονται με τιποτα κατω

αλλα τουλαχιστον κλαινε χωρις να κοπανιουνται μεσα

οταν πας να τους βαλεις τα παιρνουν κρανιο

και ενω οταν ειναι εξω απο την μπανιερα σηκωνουν το ποδι να μπουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ωστε δεν ηταν φαση τελικα το μπανιο!Συνεχιζουν!Ποπο Μαρκερ τι τραβας με δύο!Και ηθελες και να σιδερωσεις!Πολύ αισιοδοξη σε βρισκω!Αλλα και πότε να το κανεις να μου πεις!Ουφ!Συγχιστηκα και μονο που τα περιεγραφες!

Λατρεια ήμουν μεσα αλλα δεν ημουν, ξεχαστηκα.Εκανε ο αντρας μπανιο τον μικρό και μετα αναλαμβανω εγω σκουπισμα, ντυσιμο κλπ.Γαλα, τον βαλαμε τωρα κουνια ο Θεος και η ψυχή του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια.....γεια σας!!!

ειμαι μονη ανευ συζυγου,πινω κρασακι κ βλεπω σεξ κ δε σιτυ..

η αγγελικη πριν λιγο κοιμηθηκε με λιγο ζορι βεβαια....ηθελε αγκαλιτσα κ εκλαιγε..

προβλεπεται δυσκολη νυχτα παλι αποψε!!!!φακ!!!!

μαρκερ μου τι να σου πω εκτος απο κουραγιο??????τα πιανει καποιες μερες κ λυσσανε!!!!

χαρα!!!!!!!θα το γιορτασετε αυριο με τον συζυγο καταλληλα ευχομαι!!!!!!!

ντομ!!!!!!!πως την παλευεις με την κοιλια κ τον μικρο ρε συ??σε θαυμαζω!!!!!

τζουλ αυριο θα φαμε πρωινο κ θα κατεβουμε προς τα εκει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ εδω εισαι θεα . . .

μαρια μου ευχαριστω πολυ...τι να πω με τα ζουζουνια σου εισαι ηρωιδα..και σιδερο; μπραβοοοο!!!!

εγω με τον στεφανο αυτες της μερες το εχω ξεχασει εχουν μαζευτει 5 πλυντηρια για σιδερο, δεν μπορω να σιδερωσω και αυτος να ειναι μεσα στο δωματιο ανεβαινει πανω στο κρεβατι και κανει τραμπολινο :D:D

οποτε το εχω αφησει για το ρεπο του πετρου....

μαρια καλυψω μπαααααααα ειναι κατι ξεχασμενο :oops::oops::oops::oops::oops: παλι δουλευει..

εγω γλυκοπιοτο πινω που μου εφερε η φιλεναδα μου απο κρητη....ντομ ξερεις πια λεω χαχαχαχαχα την κουμπαρα χαχαχαχοχοχοχοοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους ρε Καλυψω 8α βρε8ουμε ! 8α αραξουμε λιγο σπιτι κ μετα μπορει να κατεβουμε απο κατω στον πεζοδρομο , 8α δουμε ! τι ωρα λες περιπου ? 11 , 12? μεσημεριανο να ετοιμασω η 8ασαι οργανωμενη ? μιλα !

το σπιτι μου το κα8αριζα σημερα 4 ωρες αλλα μια ψιλοακαταστασια την έχει , σε προειδοποιω :mrgreen:

Καλα χτυπησα κατι παπα puma του μωρου , πολυυ μουρατα ! τα χα απω8ημενο , μονο 22Ε απο 45!!! ΤΕΛΕΙΟ ??????

πηγαμε σουπερ κ μας φυγανε 130Ε :roll: κ δεν πηρα ολα τα απαραιτητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α χαρα θα σε μαλωσω..παλι τον αφηνεις παραπονεμενο τον αντρουλη σου??????

κ πολλη ορεξη να μην εχεις να το παλευεις..τρωγοντας ερχεται η ορεξη!!!!!!!

τζουλ κατα τις 11.30 με 12 υπολογισε για να εχεις χρονο να ετοιμαστεις..

κοιτα να ειναι πεντακαθαρο το σπιτι γτ αλλιως δεν θα καταδεχτω να μπω!!!!

τρελη!!!!

αμα πιω ενα ποτηρακι ακομα τι θα γινει???

το πολυ να κλαιει το βραδυ η αγγελικη κ εγω να ειμαι λιωμα!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια τα παπουτσια που πηρες του ειναι αθλητικο; και ειναι κατω απο τον αστραγαλο; τον βολευει στο περπατημα;

και ρωταω γιατι ειχα παει σε ενα μαγαζι με αθλητικα να παρω του στεφανου, και μου ειπαν, δεν κανει ακομη να βαλει αθλητικα, δηλ. σπορτεξ, και θελω τοσο πολυ να του παρω....και 22 ευρω πολυ καλη τιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αθλητικα φοράει ουτως η άλλως

οι νεες ερευνες απο αγγλια που διαβαζα λένε οτι πρέπει να αντιγράφει το ξυπολιτο πόδι (δηλαδη μαλακο κ ευκαμπτο) κ τα συγκεκριμενα είναι έτσι ακριβως !!!

το καλοκαιρι μου το ειχε πει η παιδιατρος επειδη ηταν τα πρωτα παπα να πιανουν αστραγαλο κ του χα παρει πεδιλακια που το αγκαλιαζαν , μετα όμως α8λητικα .

Καλυψω 8α μου πειτε αμα 8α φατε εδω η να μυρισω τον ονυχα ???

κ μετα με λετε εμενα μπεκρου ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα οκ καταλαβα..παω αυριο κιολλας να του παρω..χαχαχα ευχαριστω τζουλια

σε εμενα ποτε θα ερθετε; εεεεεεε;

σιγα βρε μαρια, πιες αλλο ενα, πιστεψε με, την ωρα που θα κλαψει, θα την ακουσεις αμεσως, θα σου φυγει και ηζαλαδα χαχαχαχαχα ξερω που σου λεω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τζουλια μου εμεις κοιμομαστε το μεσημερι....οποτε κατα τις 2 θα την κανουμε..λιγο αλλα καλο!!!

στη χαρα ποτε θα παμε???

χαρα εμεις φοραμε nike αθλητικα κ τωρα της πηρα παπουτσακι geox που ειναι κ ανατομικο κ φτηνο σε σχεση με τα agatha ruiz που πηρα το χειμωνα...

αλλα τωρα σε λιγο θα βγουν κ τα ανοιξιατικα..

το καλυτερο ειναι να ειναι ξυπολητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...