Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

εγραφα εγραφα και με πεταξε η μ@$%^&*(

επι τροχαδιν

νανουκα μου γερο το δοντακι σας

οριστε τι καταλαβες που εν θα τον πας φαφουτη στην εκκλησια;

2ο ν Ο Στελαρας μια χαρα μετα απο το 38,8 τιποτε αλλο δεν εκανε

πηγαμε στο γαμο πηγαμε στο παρτυ

ολα καλα μονο εγω που ειχα ενα στομαχοπονο - το πρωι του σαββατου - αλλο πραγμα - μια αναγουλιαση - ουτε στην εγκυμοσυνη τετοια-

ευτυχως τωρα καλα

σημερα δεν πηγαμε στο γενεθλιο ηταν αρρωστο το παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σήμερα που έχω τόσο μεγάλη χαρά... λείπετε όλες :(

τη μεγαλύτερη πλάκα την είχε ο αντρούλης...

δούλευε πρωινός και του το είπα από το τηλ.

όταν ήρθε στι σπίτι περίμενε να βρει φυτρωμένο δόντι!!!

χαχαχα!

άντε, καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;

ΕΧΩ ΠΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΦΟΥΤΑΚΙ!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ........................

καλά βρε Νανούκα αλλα δεν ειπες ποιο δόντι έβγαλε;

Να υποθέσω το κάτω μπροστά, που βγαινει συνηθως πρώτο;

Πάω να βρω και το ποστ της τρελής!

Ακου πέθανε ο Γκάρι Μουρ, λες και τον ξέραμε χρόνια....

Δε χολοσκα για τους αρρωστους στην εντατική, ο Γκαρι Μουρ τη μαρανε!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μου! Τι χαρουμενα νεα ειναι αυτα? Η αγαπηηηηη μου! Εχει ζοντάκι μωλεεεεεε! εχεχχεχεεχεχε!

Μ'αρεσε που ανοιξε θεματακι και η σωσωκα! Α ρε σωσαρα! χαχαχαα!

Φιλια στον ανθιμουλη!

Εγω εδω βλεπω ναυαγο. Τι πακετο εφαγε και αυτος ο τομ χανκς... χαχχα

Τελικά για ολα υπαρχει εξηγηση..

Μετα απο μαραθωνιο με γιατρους,εξατασεις για ενα 3ημερο και αφου πειραχτηκαν και τα γονατα μου και πλεον ειχα γινει τελικο σιγμα καταληξαμε στο συμπερασμα οτι εχω αντιδραστικη αρθριτιδα.

Αυτο μάλλον προκληθηκε ή απο το εμβολιο που εκανα ή απο καποια ιωση που περασα στο ποδι χωρις να καταλαβω. Σημαντικη πληροφορια που εδωσα στους γιατρους και ελυσαν τον γριφο ητανε οτι ολη τη βδομαδα που περασε ειχα πρησμενους αδενες σαν κορομηλα. Εγερνα το κεφαλι μου και φαινοτανε ο αδενας.(απο το εμβολιο της παρωτιτιδας ισως??????) Ευτυχως που το θυμηθηκα μετα και τους το ειπα γιατι πηγε η ψυχη μας στη κουλουρη και γυρισε 100 φορες.

Αυτο που περασα (ημουνα και μονη!!!!!!) ουτε σε εχθρο μου. Δεν μπορουσα να κατεβασω το βρακι μου να κατουρησω. Εκλαιγα και ελεγα μου κατσε λαχειο! Πανε τα καλυετρα μου χρονια και τετοια. ΓΙατι καλα να εχεις τη πεθερα να σε βοηθαει με καμια δουλεια αλλα το βραδυ μονη στο κρεββατι και να μην εχω ενα χαδι κατι....

Ευτυχως που ολοι οι γιατροι εδω ειναι φιλοι και παλιοι συνεργατες και ειχα ανεση μαζι τους και μεσα στο σουκου μιλαγαμε και βρηκαμε ακρη.

Αυτα κοριτσια μου.... με τα δικα μου.

Ο μικρουλης καλα. Ευτυχως και γω πολυ καλυτερα και σημερα τον κατεβασα στη πλατεια. Ετρεξε,γελασε! Η ψυχη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

σας ευχαριστώ πολύ!

χαίρομαι πάρα πολύ που μυράζεστε τη χαρά μου!

ρε Μαράκι, δηλαδή μπορεί να το έπαθες από το εμβόλιο;

με τρομάζει λίγο αυτό...

ευτυχώς ήταν παροδικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Οχι οχι νανουκα μη τρομαζεις! Αυτο προκαλείτε απο ιο. Απλα επειδη ειχε προηγηθει εμβολιο με ενεργους ιους υπεθεσαν οτι μπορει να ειναι και απο αυτο. Το οποιο ομως περναει ,ειναι παρωδικο. βεβαια κανει καιρο εως και μηνες. Αντιδρα ετσι ο οργανισμος αλλα ειναι σπανιο. Δεν ειναι και πολυ συχνο....

Ειναι αυθαιρετη η υποθεση οτι ειναι απο το εμβολιο απλα και μονο γιατι ξεκινησανε τα συμπτωματα μεσα στο 12ημερο που σου δινουνε οι γιατροι. Μπορει να περασα κατι αλλο στο ποδι και να το επαθα αυτο.

Δε ηθελα να σας τρομαξω...

Μπηκα στα γρηγορα για να το ξεκαθαρισω αυτο γιατι δεν θελω να υπαρχουνε παρεξηγησεις και να σας φοβησω απο κατι που δεν ειναι διασταυρωμενο. Οι αρθριτιδες,αρθραλγιες κλπ δεν ειναι ποτε σιγουρο απο τι προερχονται. Αυτο ητανε σιγουρα απο ιο αλλα απο ποιον ενας θεος ξερει.

ΜΟυ ξυπνησε και με μυξα το μικροοο! Ολλλλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Τα λεμε μετα κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαράκι που είναι καλές οι εξετάσεις ! Ηταν πιο ζόρικα γιατί εισαι μόνη σου, τωρα ελπίζω να εισαι καλύτερα και να μην πονάς.

Κόφτο το ρημάδι το κολυμβητήριο ρε Σωσώκα για λίγο, να απαλαχάνεις λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι νεα ειναι αυτα!!!!

αντε Νανουκα τωρα ποιος σας πιανει!!!

με το δοντι θα τσακισετε τις ψησταριες!

μακαρι να εχει γερα δοντακια ο Ανθιμος. μεχρι πετρες, που λεει ο λογος να μασαει!!!

ΜΑρακι ευτυχως μαθατε τι ειχες... και φυσικα οτι δεν ειναι κατι σοβαρο... ουφ!

Σωσω ποιος ειναι ο γκαρι μουρ;;;;

Ντομ καλα κουραγια... γιατι ξερεις οτι η φαση ολοενα θα γινεται χειροτερη με τη μαμα σου... δεν ξερω βεβαια τι παιζει με τα νεα φαρμακα, αλλα με τα παλια.... για λιγο κρατουσαν σταθερη την κατασταση και μετα απο 2-3 μηνες.... μπλουμ... βουτια ακομη πιο κατω... και μετα τον εδιναν αλλα φαρμακα κοκ κοκ...

αλλα οσο να πεις μεχρι σημερα θα εχει κανει καποια βελτιωση η επιστημη...

μια συμβουλη που μπορω να σου δωσω ειναι κατι που καταφερα απο ενα σημειο και μετα...

οσο μπορεις απομακρυνσου ψυχολογικα. το μελλον ξερεις οτι ειναι προδιαγεγραμμενο. μπορει να σκεφτεις οτι γινεσαι ψυχρη, κακια ή οτι αλλο, ομως, κυριως τωρα που περιμενεις και το 2ο αντρακι σου πρεπει να αποστασιοποιηθεις.

αντε να ερθει ο αντρας μου να φαμε γιατι ψωμολυσσαξα...

πριν ξυπνησουν και τα μωρα. να φαμε ηρεμα.

μπουτια κοτας με πατατες στη σακουλα.... μιαμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα

Μωρε τζουλια τωρα ειδα οτι μου εστειλες μήνυμα :oops::oops::oops::oops: . Το βρηκες το τηλ? Να στο στειλω?

Ντομ μου τι κανεις? Τι λεει ο παιδαρος? Κλωτσαει? χεχεχε! ΠΟδοσφαιριστης θα γινει! χαχα! Ετσι δε λενε?

Εφτιαξα νιοκι να φαω. Ψιλοπαπαρια ειναι. χαχχαα.

Ο μικρος φακες.

Εφαγε τις μισες ομως ο καημενουλης γιατι μαλλον εχει μπουκωμα.

Το βραδυ γυρναει ο καλος μου! Επιτελους να του κλαφτω απο κοντα! χαχααχαχα!

Ο γκαρυ μουρ ητανε κιθαριστας και τραγουδιστης. Σιγουρα γνωριζεις και εχεις χορεψει το γνωστο "still got the blues" με κανενα αγορακι στα σκοτεινα σε κανενα παρτακυ..... ιχιχιχιχιχχιχιχιχ!

Ε αυτος ητανε ο γκαρυ.

Πραγματι νεος πολυ. Κριμα.

Αγνοουνται οι: Καλυψω,φροσω,αλεκες,σοφη,μαρκατ,μαρια ζζζζ,χαρα...

ΠΟυ ειστε καλεεεεεεεεε?

Καλα η μαρκερ μπηκε χθες. Νανουκα παρουσα. Σωσω επισης. Εγω εδω ειμαι.Ντομ και αυτη εδω.

Ποιος θα κανει τον απουσιολογο? Πολλες απουσιες βλεπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κορίτσια... πού είστε όλες σας;

ρε Ντομ... τι σημαίνει "απαλαχάνω";

Βαγκ, προλάβατε να φάτε πριν ξυπνήσουν τα μωρά;

εμείς έχουμε βρει το μυστικό.

όταν τρώμε, του δίνουμε αγγουράκι...

αλήθεια ρε κορίτσια;

έχει καμιά βιταμίνη το αγγουράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο μπαινω στα γρηγορα\1η φορα μετα απο τοσο καιρο δλδ απο τοτε που εμεινα εγκυος και ποναει τοσο η κοιλια μου

γι αυτο και το σαββατο οι αναγουλες αι η ανακατοσουρα

γμ τη μαλ^&** - και μαλιστα με επιασε και διαρροια - εσεις το παθαινατε αυτο στην περιοδο; ή εγω ειμαι η μονη κουλή :lol:

νανα μου ε δεν εχει τοσα πολλα το αγγουρακι - - εαν δεν φοβασαι μην πνιγει καλο κανει παιρνει υγρα

βρε Μαρακι μου- σε καταλαβαινω απολυτα - εαν πας στα ριμαδο νοσοκομεια - για αλλο πας και με αλλο φευγεις

εγω δεν ειχα παει για το βηχα και μου εκαναν οτι εξετασει υπηρχε για καρκινους τον προηγουμε μηνα - χεσε μεσα σου λεω

αφου δεν ειναι τιποτα - χαλαλι η κουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Maraki μου καλά ανάρρωση !!!

Εχεις εμάς , μην στεναχωριεσαι !!!

Καλυψωωω εχασα το τηλ. σου ρεεεε , στειλε μνμααα ειπα κ στο Μαρακι99 να μου το δωσει !

Το αγγουρι εχει Κάλιο , βιταμινη c , και B1 κ 2 , ασβεστιο κλπ κλπ αλλα με την φλούδα

Κουτσομπολιο : η κολλήτη μου που σας έλεγα οτι ειναι πολυ δικτυωμενη μια απο τις γνωστες πελατισσες της εστελνε 2 χρόνια λεφτα σε μια πολυ γνωστη οργανωση σε παιδακι της αφρικης.

Οταν την επιασε να το αναζητησει ... Δεν βρε8ηκε που8ενα το όνομα που είχε !!! :o

Καλυτερα λοιπον να βοη8αμε την Χωρα μας ...Νομιζω !

Την τσικνοπεμπτη 8α παω σε ενα event να ρ8ω σε επαφη με ενα ιδρυμα να δω τι αναγκες έχουν. Με εχει πιασει αυτες τις μερες το υπερκινητικο μου ! :roll:

Ασχετο ,πηγαμε στην γιαγια χτες και αρχιζει 1 γκρινια τυπου

''που χα8ηκατε κ 8ελω να ρ8ω αλλα φοβαμαι μην εχετε κανενα φιλο κ δεν μπορω κλπ κλπ

της λέω '' Γιατι καλέ πηρες τηλέφωνο και σου αρνη8ήκαμε ?

και τι μου λέει ????????/

'' ε , και τι 8α δινω τα λεφτα μου στα τηλέφωνα ??? :shock::shock::shock:

ΤΙ Η8ΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ???

το καταλαβα σημερα , 4.30 το μεσημερι χτυπησε κουδουνι !!! :mrgreen::o:o

Δεν πέρνει απο λόγια... οτι γουσταρει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γρηγορο γεια σας κ απο μενα κ παω να ξεραθω...

ειμαι απλα ενα ρεταλι!!!!!!!!

η αγγελικη μας εχει διαλυσει,τι να σας λεω..

απο το πρωι μεχρι την ωρα που θα κοιμηθει ειναι κολλημενη πανω μου,δεν μενει δευτερολεπτο χωρις εμενα..

κ καποτε ελεγα τι καλα που παιζει μονη στο δωματιο της..τωρα αυτο δεν υπαρχει...

ουτε τουαλετα δε μπορω να παω..μου χτυπαει κ ουρλιαζει..

τα χειροτερα ειναι τα βραδια..

ξυπναει κ κλαιει με ουρλιαχτα.

παω να την ηρεμησω κ απλα δε θελει να κατσει στην κουνια.

χτυπιεται σαν χταποδι.

την παιρνω στον καναπε κ κανουμε ωρες να ξανακοιμηθει..

κ μολις συνειδητοποιησει οτι παω να την ακουμπησω στην κουνια παλι φωνες.

καποιες φορες την εχω αφησει,κλαιει λιγο κ κοιμαται.

μετα θα καναξυπνησει κ παλι τα ιδια..

ειλικρινα νιωθω οτι εχω βρεφος...

απο χτες δεν πολυτρωει κιολας.

ειμαι βεβαιη οτι ειναι τα δοντια της.

ελπιζω να ειστε ολες καλα,δεν υπαρχει περιπτωση να σας διαβασω.

κατι επιασα μονο για το δοντακι του ανθιμουλη,αντε με το καλο!!!

κ το μαρακι εχει αρθριτιδα!!!σκατα..

τζουλ τεταρτη να τα πουμε αν ειναι...

οι υπολοιπες να ειστε καλα.

ειπα απλα να μπω να δειτε οτι δεν παθαμε κατι!!!!!!

χτες το απογευμα μας πηρε ο υπνος στον καναπε με τον αντρα μου.

κ η μικρη κοιμηθηκε μπροστα μας στο πατωμα..

τετοια επιτυχια!!!!!\αντε φιλακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απ ομας....

ελα ρε καλυψω..στεναχωριεμαι οποτε σε διαβαζω...αληθεια..τι να πω σε καλο μου...

στερεψα απο ιδεες...

βολτες πατε;;βλεπει αλλο κοσμο εκτος απο σενα;;

νανα μαλλον λεει να απαλαγειτε απο τισ αρρωστιες..αυτο νομιζω εννοειε η ντομ..

καλως τα δεχτηκες μαρακι...

τι κανειμε το μπουκωμα ο μικρος;;

εγηω δουλεια..το απογ. οδοντ..φακ..μ,αλλον απονευρωση..

παλι θα λειπω ολη μερα σπιτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

τι καλημερα δλδ

ολο τσεναχωριες διαβαζω

τι να πω βρε Καλυψωμαρακι μου

κι εμας δεν μπορω ν απω οτι κοιμουνται τελεια - αλλα πλεον το συνηθησα - τι να κανεις βρε παιδι μου- παρτο αποφαση - οπως μου ειπς και ο γιατρος μου - "μεχρι το 3 τουλαχιστον θα κοιμαστε ΟΛΟΙ αγκαλιτσα - ε δε χαίρεσαι; :o μετα θα τα παρακαλας και δεν θα σε αφηνουν να τα ακουμπας :o:shock: " γιατι δε δοκιμαζεις να την πας ενα μηνα παιδικο τουχιστον να χαλαρωνεις λιγο το πρωι; - το ξερω ειναι και το οικονομικο αλλα ψαξε το λιγο μπας και βρεις κατι; - θα δεις θα ειστε καλυτερα

ΣΩσωκα μεγαλη υποθεση τα δοντια - εμενα μου ερχεται να παω να τα βγαλω ολα - σφαγισμενα ολα ειναι και τωρα με πιανει ουλιτιδα οπως το κοβω και δεν θελω να παω οδον με τιποτα - στματησε και η δικια μου που ηταν σουπερ και δεν εχω που να παω - αντε περαστικουλια και σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για την τουαλετα βρε κοριτσια τωρα μου ηρθε

ερωτηση: αν και καμια δεν ειναι μεσα δεν πειραζει εγω ρωτω

τα εχω τωρα 2 βδομ - απο την προηγουμενη δευτερα δλδ που βλεπουν νερο και λακιζουν μακρυα - πας να τα βαλεις για μπανιο και κρατιουνται απο πανω μου γαντζωμενα και ουρλιαζουν λες και τα παω για σφαγη - στο σπιτι δεν ειχε συμβει κατι να παω οτι τα φοβησε - ρωτησα και στον παιδικο και μου ειπαν οτι κι εκει δεν εγινε κατι

τι θεμα ειναι οτι κανουν συμπαρασταση ο ενας στον αλλο - πλεον τους βαζω εναν εναν γιατι δεν καθονται κατω με τιποτα - και ουρλιαζουν και οι 2 μαζι και ο μεσα στο νερο και ο απεξω!!!!

για να δουμε ποσο θα κρατησει

εκανα κι εγω μπανιο να με δουν οτι δεν ειναι τιποτα και το σαββατο θα βαλω τον κωστα να κανουν μαζι - αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!

Μαρκερ πολύ κουλό αυτό με το μπανιο τους, αν ηταν μεγαλυτερα θα σου λεγα μηπως τους ειπε κανενα παιδακι καμια ιστορια στο σταθμο, αλλα αυτα ειναι τοσο δα!Και στο σταθμο αφου δεν τα κανουν μπανιο, πώς να ηρθε απο κει φοβία;Προσπαθηστε να το κανετε πιο παιχνίδι το μπανιο, παρολο που ειμαι σιγουρη οτι ετσι κανετε, τι να πω;μαλλον φαση...

Οσο για την τουαλετα και την περιοδο και μενα μου χει συμβει καποιες φορες, υποθετω επειδη ο πονος χτυπα και το εντερο.

Νανουκα το απαλαχανω το ακουω σαν εκφραση στη Λιμνη συχνα, δεν τους ρωτησα ποτέ αλλά υποθετω απο τα συμφραζομενα και την αναλυση της λεξης οτι σημαινει να παρω μια ανασα απο το λαχανιασμα.

Παρεπιπτόντως καποια εδω μεσα ειπε τις προαλλες καλαμπαλικια και ξεχασα να ρωτησω τι σημαινει.

Τι σημαινει; :D

Οχι τιποτα αλλο μου θυμισε εναν γνωστο του αντρα μου που στο επωνυμο λεγεται Καλαμπαλικης.

Τζούλια με προβληματισες πολύ με τη φιλη σου.Πες μου σε παρακαλω την οργανωση, γιατι ειμαι αναδοχος παιδιου κι εγω εδω και χρόνια στην actionaid. Οχου αν ειναι αυτη η οργανωση, ποιος την ακουει μετα τη Σωσω, τι δουλεμα εχω να φαω πάλι! :roll::roll::roll:

Είμαι και στους γιατρους χωρις συνορα παγιος συνδρομητης, πες μου αν ξερεις κατι και για αυτους.

Ρε παιδια εγω τους πιστευω πολύ και τους 2 αυτους οργανισμους.Στην actionaid ειναι και η Κατερινα Λεχου και η Ναταλια Δραγουμη και στο περιοδικο που μου στελνουν ειχαν και φωτο απο το ταξιδι τους στην Αφρική.Δεν μπορει να ειναι αυτη!

Εγώ τη Γιουνισεφ δεν πολυεμπιστευομαι Θεε μου σχώρα με!

Στην actionaid μας στελνουν καθε χρονο φωτο του παιδιου και δυο λογακια που μπορει να εχει γραψει κι αν θες γραφεις κι εσυ, ασχετα αν δεν εχω γραψει εγω μεχρι στιγμης, η μουλάρα!Ενα κοριτσακι ειναι απο τη Σιερρα Λεονε που εχω εγω.

Βαγκ δεν μπορω να αποστασιοποιηθω, αφου ειναι μανα μου!προσπαθω να πειθω τον εαυτο μου οτι τις δυσκολες στιγμες, δεν ειναι εκεινη που μιλαει αλλα η αρρωστια.Θελω να εχω τη συνειδηση μου οτι οσο ζει κανω ο,τι μπορω.Τα φαρμακα εχουν εξελιχθει, το θεμα ειναι πώς την πειθεις να τα παιρνει!Κι αυτα και το ηρεμιστικο καθε βραδυ ακριβως για να αποφευγονται οι κρισεις.Ξερεις εκ πειρας ποση λεπτοτητα απαιτει στους χειρισμους σου αυτη η ασθενεια.

Προχτες της εφτιαχνα τα συρταρια της με τα εσωρουχα, τις πιτζαμες κλπ. και με περναγε όλη την ωρα,γενεες δεκατεσσερις!Και γενικα ο,τι δουλεια να κανω κατω στο σπιτι της για να τη βοηθησω, ακουω ΤΗΝ γκρίνια!Την προσβαλλω, την κανω, την δειχνω.θεωρω επειδη πιστευει ως νοικοκυρα οτι μπορει μονη της και γιαυτο παρεξηγειται.Ισως στις γυναικες που εχουν μαθει να περνανε ολα απο τα χερια τους να ειναι πιο δυσκολη αυτη η ασθενεια.

Τελοσπαντων μην πρηζω και τις υπόλοιπες!

Καλέ Μαρακι τι ποδοσφαιριστης;παρακαλαω να ριξει κλωτσια αυτος!Ουτε συγγραφεα δεν τον βλεπω!Καλύτερα ομως!Ταρζαν εχω, δε θελω αλλον!Εχει μια ωραια μερα σημερα!Μουρλια!Τον πήγα βόλτα και τρελαθηκε!

Βρε!Δε σας ειπα!Μολις μπηκα στον 6ο μήνα!!!Πώς περνα ο καιρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ποσα κιλα εβαλες ντομ;;;

το αγγουρι αν ειναι απο κανενα χωραφι κατι θα εχει...αλλα αν ειναι απο το μπακαλη...δε ξερω..νερο και φλουδα..ττα εχουνε μπασταρδεψει παρα πολυ τα ζαρζαβατια και οχι μονο..

μαρκερ και γω το εχω ακουσει αυτο για την περιοδο..

ψαρι σημερα για ολου..

πηγα εκανα ακτινογραφια στα ιγμορια γιατι μυξα 3 βδομαδες παει πολυ..\

και ναι..εχω ιχμοριτιδα..αντιβιωση σπρευ και ορος..

εχω ξανα κανει αλλες 2 φορε..

σημερα ειχε αρκετη δουλεια..το απογ παω οδοντ..σας το πα αλλωστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

μετα απο ενα σουπερ σαββατοβραδο ,μια κυριακη λιωσημο σε παραλια,ολο το πρωι,...ηρθε κ η Δευτερα,εκανα γενικο κ σημερα τελος!

Μαρακι περαστικα σου!

Νανουκα ,σου εγραψα ...μπραβο Σωσω ;)

Καλυψω....ΚΟΥΡΑΓΙΟ πραγματικα ξερω ,εχθες σηκωθηκα 5φορες :o 3η Αγγελικη,πιπιλα κ γαλα κ

2ηΜαρια,ετσι απλα γιατι θελει να με δει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :shock::shock::roll:

Συμπεθερα,δεν μας κουραζεις...ειναι δυσκολο ,ειναι η μανουλα σου...ομως καλα το λες,μιλαει η ασθενια....μην τα βαζεις μεσα σου...

σωσω μην λες για δοντι ...

διδυμομανουλες , μια χαρα διαβαζω....

Τζουλια μας προβληματισες...στο νηπιο κανουνε ενα προγραμα της γιουνισεφ...στειλαμε κ λεφτα απο το παζαρι που κανανε τα μικρακια μας...σαν προγραμμα ειναι ωραιο σαν οργανοση ,τι να πω....

η Αγγελικη λεει

ΑΝΓΕ...το ονομα της! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου συμπεθέρα ακούραστη!

Καλυψώ ξέχασα να σχολιασω.Δε νομιζω ρε συ να ειναι δοντια!Δηλ. οκ να ξυπνα το βραδυ αν την ενοχλει κανα δοντι αλλα ολη μερα αυτο το κολλημα, δεν μπορει να ειναι.Είναι οπως λες κολλημενη μαζι σου.Και να πω οτι ηταν οταν δουλευες, τωρα που σε εχει συνεχεια διπλα της, πώς να το εξηγησεις; :?

Νομιζω οτι βοηθα να τη βγαζεις καμια βολτουλα αν εχει καλο καιρο, θα γυρνα πιο κουρασμενη, κι αν μπορει ο αντρας σου ή μαζι και οι δυο σας τα απογευματα, ισως τα βραδια να κοιμαται πιο κουρασμενη και να μην ξυπνα.Τι να πω;

Ρε Σωσω με προβληματισες, κι εμενα μου εχει κρατησει 18 μερες συναχι, τι;να ναι ιγμοριτιδα;Μπα!Νομιζω επειδη δεν πηρα αντιβιωση, αργει να περασει!

Και στην ερωτηση σου για κιλα, εχω παρει περιπου μισο με ένα κιλό.Και προτου χαρουμε και οι 2 να σου πω οτι δεν ειμαι ευχαριστημενη γιατι στον Βασιλη οπως ξερεις πήρα μόνο 600γρ!Γιατι ειχα χασει 2 το πρωτο τριμηνο και μετα πηρα αυτα και 600γρ.Οποτε καλομαθα η κυρία!Ε εννοειται δε με παιρνει να πάρω καθόλου, αλλά δεν κανω και τιποτα γιαυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ σου στειλα μνμ ρε

καλυψω αυριο 8α τρεχω , ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΛΕΜΕΕΕΕΕ , Παρασκευη αμα 8ες ελα , τα παμε κ βολτα στο αλσος αμα γουσταρεις ! αντε υπομονη κ τελειωνει κ η πλατεια κατω απο το σπιτι μου η οποια πεζοδρομη8ηκε και εχει κ Κουνιεσ !!!

Σωσω εχω κ γω να κανω κα8αρισμο αλλα δεν παω γιατι 8α μου βγαλει 1 σωρο ο ατιμος...

Πηγα βολτα στο Αττικα σημερα , ουτε βρακι δεν πηρα ... στα παιδικα μου την σπασανε που ηταν όλη την ωρα απο πισω μου οι πωλητριες '' μηπως ψαχνετε κάτι??'' , ΄΄να βοη8ησω ?΄΄

ναι πηγα να της πω , βοηθησε ... '' τραβα και γ /@..ου !!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies

Επιτελους καθομαι να σας γραψω τα φανταστικα νεα μας...αυτο το 11 μας μπηκε γ@^%*&)^!!!!Δεν ξερω τι αλλο να πω...

Λοιπον το Σαββατο το βραδυ επαθα δηλητηριαση..ξερναγα ολο το βραδυ καθε μιση ωρα, εξαντληθηκα αφου στο τελος εβγαζα κατι κιτρινα υγρα..σορρυ κιολας για την αηδιαστικη περιγραφη.Το πρωι της Κυριακης ξεκιναω με δεκατα και μεχρι το μεσημερι χτυπαω 39μισο.Πηρα την γιατρο τηλ. και δεν ηρθε απο το σπιτι αλλα μου εδωσε σιροπι για τις αναγουλες και υποθετα για τον πυρετο γιατι οτιδηποτε αλλο επινα το εβγαζα μεσα σε 10 λεπτα.Κυριακη ολη μερα λεει νηστικη με ειχε με νερο και τσαι.

Να σας πω τι εφαγα?Λαχανο σαλατα και ανοιξα και ενα τονο μεσα τι το'θελα το κερατο μου.Αλλα δεν ητανε ληγμενη...τι να πω.Την Δευτερα ημουν λιγο καλυτερα ,ευτυχως ο Δημητρης δεν πηγε δουλεια εμεινε μαζι μας γιατι ειδικα χθες δεν ειχα δυναμη ουτε το χερι μου να σηκωσω να πιω λιγο νερο.Τρομερη εξαντληση και αδυναμια.

Σημερα ειμαι καλυτερα εφαγα και κατι περριτο να σας πω οτι εχασα 2 κιλα σε δυο μερες.

Πηγαμε την Λυδια γιατρο καναμε το μμρ και κοιμαται απο τις 8μιση.Δεν ξερω τι βραδυ με περιμενει...

Ειμαστε 9400 και 79 ποντοι.Αυτα.

Νανουκα μεγια το δοντακι!

Μαρακι 78 περαστικα σου.

Γενικως περαστικα στα αρρωστουλια.

Δεν θυμαμαι κατι αλλο συγχωρεστε με...Σας φιλω ολες αν και βλεπω πεσμενη την παρεα.

Καλυψω κρατα γερα δεν εισαι μονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...