Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

μπηκα στο ΕΣΠΑ και ειδα την προηγουμενη προκυριξη οτι δεν εχουν δικαιωμα μητερες μονιμοι ή αοριστου χρονου υπαλληλοι δημοσιου, ΝΠΔΔ και ΟΤΑ...

φακ....

οι υπολοιπες για ψαξ'τε το...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια καλημέρα!

σας διάβασα στα γρήγορα..

εμεις χάλια αυτή τη βδομάδα..κόλλησε και η Μαρία και ο Παύλος..και αστα να πάνε..

πάντως καλύτερα σήμερα

μόνο η αφαγία μας έμεινε..μιλάμε για 70μλ γάλα μόνο :?

μύξες έχουμε ακόμα και επίσης τσίμπλες πολλές, είναι απο την ίωση είπε ο γιατρός..

ευχαριστώ πολύ όλες για τα καλά σας λόγια

αλλα ρε γμτ κανένα δε μου μοιάζει :( 4 έκανα και ούτε ένα να πάρει έστω τα μάτια μου, πράσινα παρακαλώ..

όσο για μένα, 4 κιλάκια να χάσω ακόμα και θα' μαι καλά νομίζω..

ούτε και γω είδα το ρεπορτάζ..αλλά τα'παιξα λίγο μ' αυτά που γράφει η Τζούλια..

εμεις τα κορίτσια τα πάμε καμια φορά στα γκούντις, μια φορά το διμηνο περίπου, και τρώνε αυτό το γεύμα το παιδικό με το φιλέτο κοτόπουλο..

τι να πω ρε παιδιά..

περαστικά στο Μαράκι με το λουμπάγκο

εμεις αύριο θα πάμε Θεσσαλονίκη αυθημερόν σε μια έκθεση,δε ξέρω ακόμα τι θα κάνω με τα κορίτσια..

λέω να τα πάρω μαζί μου, αλλά κάνει πολύ κρύο γμτ και είναι απο την ίωση

τεσπα θα δω..μάλλον θα τις πάρω

μακαρόνια με κιμά θα κάνω σήμερα

ελπίζω να πετύχω τον κιμά..μα κάνω κάτι απάισια φαγητά αυτή τη βδομάδα :? δε ξέρω τι έπαθα..

την Τετάρτη έκανα γίγαντες στο φούρνο και εκτός οτι τους είχα λύσσα, ξέχασα να τους βάλω λάδι στο ταψί :shock: έφυγαν κατευθείαν για τις κότες της γιαγιάς μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εν ταχυ σας γραφω.

Ειμαι χαλια εχω σπαστει πολυ.

Η μεση λιγο καλυετρα αλλα με ποναει ο αντιχειρας του αριστερου χεριου και ο αγκωνας,καρπος στο δεξι. Και η δεξια κατω γναθος. Με πιασανε τα κλαμματα πριν γιατι δεν ξερω τι μου συμβαινει.

Ψυξη? Αρθριτιδα? Υπερκοπωση?Τι σκατα? Μα ειναι ασχετα σημεια και ολα πονανε το ιδιο!

Φοβαμαι και ειμαι και μονη μου... Ετσι ραγδαια με επιασε απο τη μια στιγμη στην αλλη. Ειμαι χαλια ψυχολογικα και ολα περνανε απο τα χερια μου. Το μωρο αγκαλια, να το αλλαξω ,να κανω φαι μπλα μπλα.

Οι γιατροι απεργουνε! Ο αντρεας λειπει! ΣΚΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, γιατί δε ζητάς βοήθεια από την πεθερά σου;

Εφόσον δεν δουλεύει, μπορεί να έρθει να κρατήσει το μωρό.

ή να τον πάρει στο σπίτι της και να ξεκουραστείς λίγο.

ο Ανδρέας πότε επιστρέφει;

Α ρε Μαράκι μου... μακάρι να ήμουν κοντά σου και να μπορούσα να σε βοηθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλευει μωρε νανουκα κανονικα σπαστο. Απο κατω ειναι στο μαγαζι αλλα τωρα ξερεις εγω θελω φουλ ταιμ ατομο. Ο ανδρεας με τον αδελφο του λειπουνε οποτε εχει πεσει βαρος πανω της για να ερθει εδω.

Δεν της εχω πει τιποτα. Μονο οτι ποναει η μεση μου.

Εν τω μεταξυ μιλησε η μαμα μου με τη γιατρο της(ρευματολογος) και της ειπε να παρω αντιφλεγμονωδη εως και τη Δευτερα αλλα εδωσε να κανω εξετασεις για ρευματοειδη αρθριτιδα... :cry:

Τωρα που ειμαι πανω στην εξαρση ειπε. ΘΑ πεταχτω το απογευμα σιγουρα...

Θελω τη μαμα μου!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ... τι βλεπω;; η παρεα ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης......

ιιιοουυυ...ιιιοοουυυ...ιιιοοουυυ!!!!

Μαρακι ραντεβου ειχαν ολα να σε πονανε μαζι;;;

και τωρα που λειπει ο αντρουλης και απεργουν ολοι;;;

καλα το λες. ψυχολογικο θα σ'επιασε. σε εριξε η μεση και μετα δεν μπορω να φανταστω τι εβαζεσ μεσα στο ομορφο κεφαλακι σου και τι σκεφτοσουν... μηπως περιμενεις και περιοδο και εισαι καπως;; γιατι και εγω οταν περιμενω δενειμαι στα καλυτεραμου...

καμια φιλεναδα απο εκει κοντα να ερθει να σε φτιαξει το κεφι λιγο;;;

ακουω το αμαξι του αντρα... επιτελους θα φαμε...

αν ξερει καμια για επιδοτηση παιδικου σταθμου σε δημ. υπαλληλους λετ μι νοου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εχει η μαμα μου απο 20 χρ. ειναι κληρονομικο. Γι 'αυτο υπαρχει φοβος. Στις μερες μας δεν ειναι και απιθανο... ξερω πολλους νεους ανθρωπους που εχουνε.

Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι θα νοσησω και γω.. Αλλα αν σκεφτεις οτι εχουνε τα αδελφια της ειχε ο παππους μου κοκ εεε που θα παει και μενα το μυαλο μου.

Τεσπα.

Σε λιγο θα παω για τις εξετασεις. Θα παρω και τα φαρμακα. Σταθερα ειμαι.

Σορυ ρε κοριτσια σας ρηζω στα καλα του καθουμενου αλλα το πιστευετε? Μονο εσας εχω να πρηζω! χαχαα! ΚΑι τη μαμα μου φυσικα!

Βαγκ μου αυτο ακριβως ραντεβου ειχανε? Γιάυτο με ζωσανε τα φιδια. :? ΜΑλλον προκειται για πολλαπλο λουμπαγκο!χαχα τι να πω η δολιαααααααααα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ΜΑρακι;; ολα οκ;;;

εμεις πηγαμε mega outlet. καλα καμια σχεση με αλλες χρονιες... αδειο ακομα και το παρκιγκ! που αλλες χρονιες τετοια εποχη το αφηνες ποσο μακρια...

πηραμε το Σπυρο σπορτεξ diadora απο 27, 19Ε. ειναι μπεζ με χακι και πορτοκαλι λεπτομερειες. πολυ μουρικα και με ευλυγιστη σολα.

αλλα μας πριξανε... δεν εχουν συνηθισει στο καροτσι και αντεξαν μονο 50' τρογωντας τη μιση ωρα μιραντα! δεν ειναι για καροτσι... μονο για καροτσι σουπερ μαρκετ. μα ειναι ορθιοι μεσα και να χαζευουν, και να εχουν και κανενα πραγμα να επεξεργαζονται...

ο Σπυρος νυστικος κοιμηθηκε... το ειχε ξανακανει πριν τις γιορτες για 3-4 φορες.

απο τη μια λεω να δοκιμασω να του το δωσω τωρα που κοιμηθηκε, απο την αλλη φοβαμαι (α) να μην ξυπνησει και νευριασει και μετα τι θα κανουμε αν ξυπνησει και τη μικρη και (β) μη συνηθισει να μηντρωει πριν κοιμηθει και να περιμενει να τον δωσω μετα...

να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω οτι περασαμε και απο το mega pet να παρουμε ψαρια για το ενυδρειο και σκουλικια για να φαει ο χαμελαιοντας και πηγαμε τα μικρα να δουνε τα σκυλακια και τα κουνελια.

δεν μπορω να σας περιγραψω τι εγινε!

τα μωρα να τσιριζουν απο χαρα και να χοροπιδανε μπροστα στο τζαμι και απο την αλλη τα σκυλακια να αρχισουν και αυτα το παρτυ! σηκονωταν στα 2 ποδια, χοροπηδουσαν, γαυγιζαν, εγλυφαν το τζαμι!

τα κακομοιρα τα κουνελια χεστηκαν απο το φοβο των βαρβαρων και κουλουριαστηκαν ολα μαζι στην απεναντυ γωνια!

πως δε μας διωξανε... απορω!

στο τελος ο Σπυρος ηθελε με το ζορι να μπει σε ενα μεγαλο κλουβι για παπαγαλους!

στο τσακ ημουν να του κανω το τεστ ντράιβ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, περιμένουμε τα νέα σου!

&δε μας πρίζεις καθόλου!

όλες το ίδιο δεν κάνουμε όταν κάτι δε μας πηγαίνει καλά;

ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό!!!

Βαγκ, τρελά κέφια βλέπω... χαχα!

&εμείς πήγαμε στο μολ.

Ο γλυκός μου Ανθιμούλης χτύπησε 3 παιδάκια.

ήταν ο Πέτρος μαζί του και τις 3 φορές και μου είπε οτι καταντράπηκε!!!

ευτυχώς, λέει, τα 2 δεν τα είδαν οι γονείς τους...

πώς θα το σταματήσουμε αυτό ρε κορίτσια;

από τη χαρά του το κάνει, αλλά εμείς αισθανόμαστε πολύ χάλια!

ο λαιμός μου χάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπερα

ευτυχως αυριο σκ

δυστηχως ο Στελιος σηκωσε πυρετο παλι 38,8 και να φανταστειτε την αντιβιωση την στατησαμε την τριτη

πηρα τον γιατρο και μου ειπε μεγαλη προσαχη - με το παραμικρο γκουχ αμεσως αερολιν γιατι αντιβιωση δεν μπορει να παρει παλι

ενι γουει μεσα σε ολα εχουμε 1 γαμο και 1 γενεθλιο αυριο και 1 γενελθιο μεθαυριο - χεσε μεσα δλδ - τι να πω ελπιζω να ειναι καλυτερα μπας και παμε

μαρακι πως παει κοριτσαρα μου;

ΠΡΙΞΕ ΜΑΣ ΠΡΙΞΕ ΜΑΣ

γουσταρουμε - ειμαστε μαζοχες δεν το εχεις καταλαβει ακομα :lol:

ελπιζω να μην ειναι τιποτα- δεν ειναι ευκολα πραμγαμτα αυτα

καλα κανεις και το ψαχνεις εαν εχετε ιστορικο παντως - καλυτερα να προλαμβανεις!!

νανα μου- εγω ολη την ωρα ειμαι στο μη και στο μη

το δαγκωμα το εχουν σχεδον κοψει - εγω παντως τους μαλωνω - τους εδεινα μια στον κολαρακο - καλα μην φανταστεις ισα να καταλαβουν οτι τα μαλωνω και μετα τιμωρια στην γωνιτσα τους- τους ελεγα "δωσε φιλακι τον αδερφουλι σου - κανε τον ΜΑ και καλο καλο και ελα αγκαλιτσα"

πρεπει να σου πω οτι τουλαχιστον στα δικα μου παιδια εχει πιασει αρκετα- ενταξει δεν γινονται και αγια αλλα εαν τους πω ΜΗ θα πας τιμωρια - το σκεφτονται να κανουν βλακεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά καλέ Βάγκ το Αττικό ζωολογικο κηπο μάζεψες σπιτι σου ??? :lol::lol:

σκουλικια για την σάυρα , καλαμποκι για τις κότες , σανό για το γαιδούρι , ψάρια για τον καρχαρία , χορτα για την γελάδα ??? :lol::lol::lol: Αν καταλαβα καλα το National geographic στο σπιτι σου γυριζεται ???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε καλο μου

Μαρακι44 όλα καλά 8α πάνε ! 8α δείς ! ενημερωσε μας !!! ευχομαι το καλυτερο!!! ;)

απλα 8α σου πει να μην κανεις πολυ σεξ και όλα 8α είναι μια χαρά ! think possitive!

Sosa ρε 1 φωτο στο μπιντέ πηρα , τέλεια !!! :lol: ακομα το ψαχνω το s :lol:s kype :oops::oops::oops:

μπορουν να μιλησουν κ 2 μαζί ? χτες ψιλομιλησα με κουνιαδα στην Ελβετια , μου δειξε κ το σπιτι της ...

Μαρκατ κουραγιο με την μαγειρικη , ειδες αυτη η ΖΖΖΖ η μπαρμπαρηγα μας εχει κομπλαρει όλες και δεν σταυρωνουμε καρμποναρα .... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση: αν και δεν θυμαμαι εαν εχω ξαναρωτησει

η κοπελιτσα που δεν θυμαμαι το νικνειμ της - αυτη με το αγορακι που ετρωγε πολυ και εφτιαχνε νυχια - εχει εξαφανιστει! τι λετε να κανει; εχει μιλησει καμια;

οχι τιποτε αλλο απλα μην εχει συμβει τιποτις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου!

Ευτυχως εχω και σας!

Τελικα βρηκα τον γιατρο! Πηγα με ειδε και μου ειπε δεν ειναι αρθριτιδα(ουφ) . Η κλινικη εικονα μου αυτο δειχνει τουλαχιστον. Μου εδωσε ομως ειδικες εξετασεις ιδιες μ'αυτες που εδωσε το πρωι η γιατρος της μαμας μου και τις εκανα αμεσως αφου εφυγα απο κει. Βγηκανε ευτυχως ολες καλες crp,γενική και καθιζηση. Μονο η ειδικη για ρευματοπαθεια θα βγει τη τριτη.

Μου ειπε να ξεκινησω γιογκα,πιλατες ή κατι τετοιο τελοσπαντων. Οτι ειμαι φουλ πιασμενη και οτι το κοβει για υπερκοπωση μαζι με εντονο στρες.

Θα μου πειτε εχεις στρες. Οχι δοξα το θεό καλα ειμαστε αλλα ειμαι πολυ αγχωδες ατομο. Ετυχε να λειπει και το μωρο μου. Και νιωθω τοσο μονη.

Η πεθερα μου κρατησε το μικρουλη τον εκανε μπανακι πριν. Ενταξει οσο μπορει και αυτη.

Ρε γαμωτο ειμαι ανθρωπος που θελω να τα κανω ολα εγω... Και μαλλον το πληρωνω. Πρεπει να αλλαξω. Αυτο ειναι καμπανακι.

Βλεπω και τη μαμα μου που παιδευεται τοσα χρονια και αμεσως πηγε το μυαλο μου στο κακο. Ειμαι και γω ωρες ωρες! Μαλλον ψυχιατρο θελω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello gilrs

αμαν βρε σεις. 2 σελιδες διαβασα μονο και στεναχωρηθηκα.

μαρκατ και μαρκερ περαστικουλια και παλι στα ζουζουνια σας. εχετε και πολλα και κολανε το ενα απο το αλλο. ειδικα εσυ μαρκατ.κουραγιο με τα 4. σαν ντομινο πεφτουν το ενα μετα το αλλο.

εμ δεν γινεται να απομονωθουν τα παιδακια.

μαρακι περαστικουλια μικρη μου. ευχομαι να μην ειναι τιποτα. παρα μονο ψυχολογικο.

εγω εχω διαγνωστει με ρευματοπαθεια απο τα 24 μου. εκτος αυτου εχω εγχειρησει και τα δυο χερια- καρπιαιο σωληνα και στο ενα και τον τενοντα.

τωρα που γυρισα στην δουλεια..... μονο αμα χαπακωθω με 2 ντεπον τα βγαζω περα, το πρωι. αλλιως κλαφτα.

α δεν σας ειπα το καλυτερο

η μικρη -για να καταλαβετε τι ησυχη που ειναι- επεσε χθες απο το καθισματακι του καροτσιου του σουπερ μαρκετ. 2 δευτερολεπτα γυρισα το κεφαλι μου και ...

επι ποση ωρα προσπαθουσε να πιασει τα χαρτια κουζινας. τραβηξα το καροτσι πιο μακρυα και.... παρτην κατω. ευτυχως παρολο που δεν προλαβα να την πιασω κανονικα της εκοψα την φορα και δεν επεσε με το κεφαλι, γιατι ετσι πηγαινε.

πιο πολυ τρομαξε το ηλικιωμενο ζευγαρι που ειδε την φαση και φυσικα εγω που τσιριξα παρα αυτη.

γκρινιαξε απλως για 5 δευτερολεπτα.την εβαλα μετα παλι εκει και λεει ο αντρας μου οτι τουλαχιστον αφου ειναι καλα θα της γινει μαθημα. αμ δε. εκει αυτη, παλι προσπαθουσε να τα πιασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ στα λεγα !!! δεν ακουγές !!! :shock:

Εκει εσυυυ να παρεις ψυχολογο ...

Τι χάπια μπορει να σου δώσει αυτός ε ??? ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ !!! γιαυτο φρικάρεις ! :lol::lol::lol:

αντε όλα καλα !!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty:8-}#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα...αληθεια;;;τι να πω...

μαλκ...

πουλακι μου!!!

μαρακι τι να πω ρε συ;;;τα παιξες και εσυ,ε;;σε βαρεσε στα κοκκαλα;;

ελα ρε..θα ανοιξει ο καιρος και θα κανετε βολτες..

εχεις χαζεψει λιγο,ε;;

αντε καλε ...ρευμ αρθριτιδα..δε νομζω..

ατιμο πραγμα..ο λεω..

μαεκρερ δε κανει καπακι αντιβιωση;δε ξερω..οποτε προοσοχη..

καλσ ειναι αυτη καλε..εχει παρει μαλον το αυοκινητο και εχει ξεσαλωσει..η σουζαν λες.μπηκε καποια στιγμη,ζητησε περιληψη και δε ξανα μπηκε..

τζουλια τι να σε πω..ανακλαυπτω το κοσμο..βαγκ τα γραφεις τελει; και παλι..ειδικα το ...ιουι ιουι.....

πεθανα στο γελιο..εμεις καλα..παιδια σημερα εφαγε μπαμιες με κοτοπουλο..

την μεγαλυτερη ποσοστητα δε φαγητο ...απιστευτο..

αυριο θα το τσεκαρω..μπορει να πεινουσε σημερα..

και στα καπακια αυγο..και μετα εννοειται 6 ωρες τιποτα..μονο γαλλα..

αλλα ξαμε σημερα και γαλλα..της εδωσα το αλμιον γκοουιγκ απ..

ολο ...φουρ.δεν το εκαν μισο μισο..

καλο ειναι εγω που δοκιμασα..δε μυριζε βανιλιλα οπως το αλλο..

το ηπιε παντως..

τι να πω..ο χρονος θα δειξει..

εχω παρει και αλλα 2-3 γαλατα...να υπαρχουν..

εσεις ειπαμε τι γαλα σινετε;;

αυριο πρωινη!φιλαι1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Νανούκα κι εμείς καταντραπήκαμε στο παρτυ του Στεφανακου της Χαράς που τα χε βαλει ο προκομενος μας με τον ατυχο Φιλιππάκο της Φρόσως.Η Φρόσω βεβαια πολύ κουλ, εμείς πάλι κόκκινοι σαν πατζαρια.Κι όπως ο δικός σου δεν το κανει επιτηδες, απο χαρά το κανει.Πρέπει να μαθει τη διαφορά παίζω με τους μεγαλους παιζω με τους μικρούς.

Περαστικά Νανουκάκι.Σκέψου ότι εγω έχω ακόμα συνάχι κι έχουν περάσει 15 μέρες!Τι διαφορά κανει η πουτανα η αντιβίωση!

Ρε συ Μαρακι τι σε βρήκε και εισαι μοναχούλα σου!τόσο διαφορετικά και ασχετα μερη, κατω γναθος, αντιχειρας, μεση, κλπ ;

μηπως ειναι παρενεργειες απο το εμβολιο που ειχες κανει;

Είδες βελτίωση με τα αντιφλεγμονωδη;

Ξεκουράσου όσο μπορείς και μην αγχωνεσαι πια κι εσυ!Κι ασε τη γενικη για λίγο!

Θα σε περασει η Σόφη αυτο το μηνα τι να κανουμε!

Φρόσω αυτος την κανει τη Β επιπέδου στο ιατρειο του όπως κι όλα δηλαδη.Μεχρι κι αμνιοπαρακεντηση κανει εκει.Θεωρειται ο πάπας της Β επιπεδου.Ξερω οτι ειναι πολυ ακριβα, αλλα 25 ευρω τα δικα σου ειναι φανταστικο ποσο, δεν υπαρχει!Μήπως λόγω ταμείου σας;Εγω με το ικα δεν παιρνω πίσω τιποτα, μόνο τα τρία μου.

Βαγκακο πώς παει το πόδι;

Καλα ρε παιδια πώς σαραβαλιαστήκαμε έτσι;

Εγω εχω μια κοιλιά!Πιο μεγαλη απότι στο Βασίλη τον αντιστοιχο μηνα.Γιατι ρε παιδιά;Μήπως επειδη ξεχειλώνει απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη;

Το πλευρό μου αριστερα με έχει πεθανει!Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη με πεθαινε δεξιά, τωρα ο δευτερος γουσταρει το αριστερο πλευρο.

Μαρκερ περαστικά σας! :( Οπως σου πε και η Σωσω η Σουζανίτα ειναι που λες.Κι εγω νομιζω χαθηκε με τη δουλεια, στην αβον νομιζω δουλευει, πώς ειναι η οριφλειμ, τετοια εταιρια.

Γεια σου Αλεκάρα!Καλά κανεις και μπαινεις όποτε μπορείς!Φιλιά πολλά στην πριγκίπισσα που δεν ειναι ξωτικό!Βρε την κατεργαρούλα καμώματα!

Τζούλια είσαι μεγάλο τρελοκομείο, το ξερεις βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά άσχετο αλλα γιατι στην αλέκα λέει απαντησεις 284;

Η Αλέκα είναι απο τις πιο παλιές με την Ισμήνη νομίζω.

Τι;μηδενίζει το κοντερ και ξαναρχίζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μου με τα δικα μου η γαιδουρα ουτε περαστικα δε σας ειπα!

Ντροπη μου!

Τζουλ εισαι τρελα!

Ντομ μου! Δε ξερω ρε συ! Απο το εμβολιο? Το σκεφτηκα και γω. Αλλα μπα...

Ρε κοριτσια 1 ντεπον πηρα και νιωθω μια μικρη βελτιωση. Ενω με τα αντιφλεγμονωδη τιποτα. ΜΟυ ειπε και ο ρεθματολογοες μονο ντεπον.

Και διαβασα 25 Ε αλλα μηπως ελεγε 250 η φροσω?

Εμεις 200 ειχαμε δωσει και θεωρειται πατριαρχης του β'επιπεδου! χιχιχιχι! Σε πειραζω! Ειναι πολυ καλος πραγματικα. Τον εμπιστευομαι σαν το σκιπ. χαχα! Ε δε μπορω να κανω σοβαρη κουβεντα. Το γαμ...σα.

Ξανασοβαρευω.

Το ξερεις οτι περασε η μιση εγκυμοσυνη? Την ανοιξη θα εχεις μια ακομη μωρουδιλα σπιτι! Γιοοοουπι!

Μαρκερ τη σουζαν λες οπως ειπανε και οι αλλες κοπελιες.

Νανα μου! Ειναι εκδηλωτικος ο μικρουλης σου. Αυτο ειναι ολο. Να τον βαζετε να κανει χαδακια αγκαλιτσες κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Μαρακι και οι υπόλοιπες, εσείς φορεσατε κορσε μετα τη γεννα ή κατι παρομοιο;εγώ δε φόρεσα τίποτα, μου ειχε πει και η μαια οτι αυτα που σταματανε την κυκλοφορία δεν κανουν καλο, και αλλο που δεν ηθελα εγω να μην πιεζομαι, δεν μπορώ κορσεδες καλσον κλπ. δυσανασχετω.Αλλα μήπως γιαυτο ξεχειλωσε η κοιλιά;μήπως κατι ξερανε οι παλιές;

Μεχρι κι ο αδερφος μου καταλαβε οτι η κοιλιά μου ειναι πιο μεγαλη απότι στο Βασίλη.:oops:

Αλλά αφού ήταν μεγαλούτσικη πριν ξαναμεινω, τι να κανω;

Για πειτε εσεις τι κανατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δε φορεσα αλλα δε ξερω και πολλα επι του θεματος.

Τωρα αμα σου πω οτι με ρωταγανε αν μπηκα για γυναικολογικη επεμβαση στο μαιευτηριο που γυρναγα στους διαδρομους... χαχαχα! Δε φαινομουνα για λεχωνα. Τωρα ειμαι πιο πολλα κιλα. Με ειχε ρεψει ο κοντες.

Αφου οταν μπηκε ο μαιευτηρας -αντικαταστατης του δικου μου να με δει και με βρηκε να κλαιω που δε θηλαζα μου λεει.. Εσεις? κλαιτε? που ειστε και στυλακι? χαχαχα!

Παντως απο διαφορα που εχω ακουσει μαλλον δε κανει. Τωρα θα σου πουνε και οι υπολοιπες κοπελες.

Δε κοιμασαι μαρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...