Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Καλυψω της μεταφερεις την ενταση ρε πουλακι μου κ γινεται φαυλος κυκλος αυτο... αμολατο λιγο την κουνια βγες στο μπαλκονι παιρνε ανασες στα8ερες , εισπνοη μεχρι το 7 , εκπνοη μεχρι το 7 να χαλαρωσεις λιγο !!! (απο την γιογκα μου χε μεινει αυτη η ασκηση :mrgreen: )

αντε να δω ποτε 8αρ8ετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε φιλεναδα,το ξερω,κ ειλικρινα προσπαθω να συγκρατηθω αλλα με εχει καροτσακι πρωι βραδυ ρε γμτ.

τουλαχιστον να κοιμοταν λιγο το βραδυ για να ξεκουραστω κ εγω.

ειμαι ολη μερα χαλια ψυχολογικα,μεσα στο σπιτι,με ενα μωρο κ τις κωλοδουλειες.

φακ!!!!

κ πρεπει να αρχισω να της δινω χαμομηλι οταν ξυπναει κ θελει γαλα γτ δεν ειναι πια μωρακι.

οποτε σκεψου παλι ποσες βολτες αΚΟΜΑ θα πρεπει να κανω το βραδυ μεχρι να το παρει αποφαση οτι δε θα φαει γαλα..

κ εχω κ τον αντρα απο διπλα που θελει να κοιμηθει κ ολο μουρμουραει......

σε εχω ρωτησει αν ειναι ο αντρας σου σπιτι τα πρωινα γτ δε θελω να ενοχλω..πες μου ντε!!!!!

πως θα ερθω ετσι να κατσικωθω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα! Γραφω εν ταχυ...

Επαθα λουμπαγκο! Ειμαι κρεββατωμενη. Για την ακριβεια στον καναπε.

Ο Διονυσακης τριγυρναει μεσα στο σπιτι και γω καθηλωμενη. Δε ξερω πως εγινε ...ετσι ξυπνησα. Ειχε να με πιασει απο την εγκυμοσυνη! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χαλια χαλια! Εβαλα εμπλαστρο, πηρα αντιφλεγμονώδες. Να δουμε.

Εφυγε και το στεφανι....

Τωρα τον εβαλα για υπνο και τον ακουω στριγκλιζει. Ας κοιμηθει λιγο να παω να τεντωσω το κορμι μου σαν ανθρωπος...

Τα δικα σας θα τα σχολιασω μετα.

Παω να δω τι κανει! Λες και εχω τον Ταζ μες την κουνια ακουγεται! ΘΑ γκρεμισει τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα περαστικα..

μηπως κανατε κανενα αεροπλανικο χτες βραδυ κ ξυπνησες ετσι????? :oops::oops:

τζουλ αν ειναι καλος ο καιρος κ αυριο ερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ τζουλια εχεις γνωστους και στην ΕΡΤ και ηξερες ποσο καλο ηταν το ρεπορταζ;;; ;)

εγω δεν το ειδα. σταυρωστε με... :D

αλλα και τις καμπυλες εχω να τις δω απο οταν ηταν 4-5 μηνων... που και τοτε επιδη ξεραμε οτι τα διδυμα ειναι σιγουρα στα χαμηλα δεν πολυδιναμε σημασια...

αλλα αυτο που λετε με το χαμπουργκερ.... εγω εχω να φαω απο πριν μεινω εγκυος... και ετρωγε αυτο που ηταν 2 χρονων;;;; :o φυλακη θελει οποιος το ταϊζε...

αλλα εγω θελω goody's... :oops:

Σωσω στερευουν οι μυξες σας;;;; ευγε!

γιατι ξεκινησε η Μαριαννα να εχει... την αρχησαμε το σπρει που μας ειχε δωσει ο αλλεργιολογος την προηγουμενη φορα και το βραδυ λεμε να την κανουμε και κανενα φλιξοτάιτ μασκα για να μη χειροτερεψει...

και γιατι λες οτι η ΜΑρθα δεν φοραει κοκκαλακια;;; μονο τοτε που την ειδε ο αντρας μου φορουσε και με εχει πριξει;;;;;

Σοφη σημερα που εχει χαλια καιρο και δε θα σιδερωσεις ποσα τοςτ θα φας;;;; :lol:

παμε μια κοντρα;;; :lol:

οσο για το σιδερο, σας εχω ξαναματαπει τη λυση... ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!!!!!

1 φορα το μηνα σιδερωνω το χειμωνα για 1-1,5ωρα!!!

ευτυχως η Φροσω με ακουσε...

Μαρακι με τον αντρα φευγατο... υποπτο με ακουγεται το λουμπαγκο!!! 8-)8-)

ασε και εγω πριν καμια ωρα πηγα η δικια σου να σηκωθω απο κατω εχοντας το Σπυρο αγκαλια... και να η θλαση στον δεξιο 4κεφαλο... παγο βαζω παλι...

με τις υγειες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρακι78?Τι πακετο τωρα ειναι αυτο?εισαι και μονη σου...αχ αντε να σου περασει...ωρες ωρες σκεφτομαι τι καλα που θα ηταν να ημασταν κοντα και να βοηθαμε η μια την αλλη...

Καλυψω τι να πω για την Αγγελικη θα σκισουν ολοι τα πτυχια της μαζι της :mrgreen: αχ το ποσο σε καταλαβαινω με το θεμα του υπνου...βαγιαΝ2.Καλοριζικη.

Τζουλια την ειδα την εκπομπη...θα ξαναφατε γκουντις??????

Σωσω [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

+

Α Βαγκ δεν σου ειπα...ξεκινησα να προσεχω τυπου υγιεινη διατροφη και τετοια.... :roll: δεν ξερω μεχρι ποτε αλλα λεμε.Οποτε κοντρα μολις ξανακυλισω στην λασπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι περαστικά!Ορε και μόνη σου με τον Ταζ!Καλό κουράγιο!(με προφορά Ολι Ρεν πάντα!)

Σόφη βλέπεις τι παθαίνει η η δεύτερη τρελέτζω με τις δουλειές εδώ μεσα.Πρόσεχε κι εσύ κακομοίρα μου!

Βαγκ περαστικά και σε σένα!

Καλυψώ...η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!Γιαυτο λες σωστα οτι δεν πας για δευτερο πούτανο ακόμα!

Ρε παιδιά βαρεθηκα, όλο περαστικά λέω!Τι κακό πια, αμαν με τις ιωσεις και τα ατυχήματα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ειπε η εκπομπη για τα goody's;;; εχω να φαω κανενα χρονο... ψεματα απο το καλοκαιρι στη Δραμα, αλλα να ξερω... γενικα απ' εξω τρωμε πολυ σπανια απο τοτε που εμεινα εγκυος... μονο σας λυμπιζομαι οταν λετε οτι τρωτε, πιτογυρα, κλαμπ κλπ κλπ κλπ... ονοματα δε λεμε, υπολειψεις δε θιγουμε (ορθογραφια αφρικανικη... ξερω...). Σοφη μη σ' ακουσω πριν περασει βδομαδα να λες οτι θα φας κατι απ' εξω.... καηκες!

μηπως ειπε τιποτα και για τα χοτ ντογκ απο το ΙΚΕΑ;;; γιατι εκει ειμασταν το απογευμα και χτυπησαμε απο 3 με τον αντρα μου... λιγο ψωμακι διναμε και στα μωρα γιατι ουρλιαζαν τα πεινασμενα μαμ! μαμ! παλι ολοι εμας κοιτουσαν...

παω να βαλω παγο στην ποδαρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είδα την εκπομπή...

ενημερώστε την εργαζόμενη μάνα... χαχαχα!

Μαράκι μου, το πιστεύεις οτι παρόλο που θήλασα 13 μήνες, έχω πολλές απορίες;

χαχαχα!

παρ' όλ' αυτά, όποια θέλει τη βοήθεια μου... πολύ ευχαρίστως!!!

η κολλητή μου θηλάζει αποκλειστικά (2,5 μήνες) χάρη στα σεμινάρια που της είχα κάνει...

μη μιλάτε για σούπερ μάρκετ γιατί το έχουνε παρακάνει με τις τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ας

μαρακι μανικι ρε γμτ μου ενα παιδι να τρεεχει στο σπιτι και εσυ να ειαι σαν τον Κουασιμοδοο

περαστικα σου κοπελαρα μου

εμεις σημερα γενικα μια χαρα

αντε να βγουν και τα δοντακια μας τα 4 που αχνοφαινονται μπας και ειναι αυτο και ο Νικος δεν τρωει τιποτις

κανει και μαλακα κακακια - ελπιζω να ειναι αυτο και οχι καμια γασρεντεριτιδα

αντε επιτελους σκ αν και θα ειναι κουραστικο

γιατι το σαββατο εχουμε παρτυ σε παιδοτοπο και την κυριακη γαμο και παρτυ σε σπιτι

οποτε μαλλον αρρωστα θα ειναι την αλλη βδομαδα

ρε κοριτσια ξερετε ποια χαθηκε;

αυτη η πιτσιρικα - που εκανε μακιγιαζ!!

ελπιζω να ειναι καλα μονο

ενι γουει κι εγω την ψιλοεια την εκπομπη

αυτο με τις καμπιλες εχασα - για πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβασα άρ8ρο μαρκερ εδω στο μαμμυ για τα πειραγμενα βιβλιαρια...

Βαγκ... :oops: μπορεί κ να χω διασυνδεσεις ... χιχιχι

Εννοειται δεν ξανατρωω μπεργκεροειδη !!! Και μια μπουκια λέει αν ειχε το μικροβιο σε στέλνει (ακου αλεσμενα νεκρά ζώα ...) ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!!!!!!!!!!

κλεισανε το greekz Σωσω , τους χωσανε μέσα

Τεταρτη ειμαι καλεσμένη η κολλητη δηλαδη απο την χαρούλα σε μια παρουσιαση βιβλιου ψυχολογίας που 8α το προλογησει εκεινη . Γουσταρω ...

πρεπει να παρω δωρο σε 1 γνωστη που γενναει οπου να ναι κ κατι καλο , αυτη μου ειχε παρει ενα μωρουδιακο σετ armani , κουβερτα , φορμακι , παντοφλακια ...Πακετ !!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι το greekz;;;;;;; γιατι το κλεισανε και τους μπαγλαρωσαν;;;;;

εεε;;;;;

και οταν λες μικροβιο στα χαμπουργκερ... ποιο;;;; και μη μου πεις οτι στιν κιμα βαζουν αλεσμενα νεκρα ζωα γιατι τρεχω στην τουαλετα να βγαλω τα χοτ ντογκ!!! αν εμεινε κατι δηλ γιατι εχω μια λιγουρα.... :oops:

μιλα ξεκαθαρα...

πεσ'τα ολα!!!

δεν ειμαι η μονη που δεν το ειδε, και η Νανουκα κοιμοταν...

αντε κανε μια περιληψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχε βγει ενας συνταξιουχος κτηνοτρόφος κάποτε στην Οπρα και είχε πει ότι δεν είναι δυνατον

να ταίζουν τόσα ζώα , και τις νεκρές αγέλαδες , σκύλους κ πιο σπάνια γάτες τις πολτοποιουν κ ταιζουν τα ζώα που 8α σφαχτουν για να τροφοδοτουν φαστ φουντ

Φυσικα αντιδρασανε και κανανε δικαστηρια σε αυτον κ στην Οπρα οπου μετα απο 6 χρόνια

η αποφαση ηταν οτι ''τα στοιχεια που ειχε ο κτηνοτροφος και η Οπρα ηταν περα για πέρα αληθινα και κα8ολου παραπλανητικα'' :o:o:?

Φυσικα το ιδιο και εδω , ειχε ρεπορταζ με τα σφαγεια , με μολυσμενα αιματα και βρωμιες που ριχνουν στον Πηνειο ποταμο

ειχε αγορασει χαμπουργερ απο ολα τα γνωστα μαγαζια και μετα απο ποσους μηνες ηταν αναλλοιωτα κ καποια ουτε καν μυριζανε.

Τα παγωτα μυ8ος οτι εχουν ασβεστιο (πλαστικα κ αυτα)

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΩΤΟΠΩ >?????????? :roll: ΔΕς ΤΟ on line

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι ρε βαγκ..δεστο..αξιζει..εγω δε πολυ τρωω απεξω..αλλα ειμαι της ποσοτητας..μπορει να φαω 3 τοστ,5 μπανανες..τα γνωστα..μη σας πρηζω..

εγω καλα..και η μικρη καλα.,ξκινησε να τρωει λιγο λιγο..

το γαλλα ξεκινησε να κοβει..4-5 μερες απο 250 το πηγε στα 150...

ε τι να κανω..και ειμαι σε λιγο σε φαση να της αλλαξω..αντε να δουμε..λετε να το βαρεθηκε;;

καλυψω ζηλευω που θα πασ τζουλια..

μα τι αντικοινωνικος ανθρωπος εισαι ρε παιδια μου..για την τζουλια αυτο..

καλυψω τι να πω ρε συ για τα νευα της και τα νευρα σου..

ποση υπομονη σου περισσειψε;;

ρε μηπως αμα κανεις δευτερο ηρεμησει;;

αληθεια λεω..

ντομ δε ξερω τι να φιταξεις..αλλα υπαρχουν κριτσινακια απλα με τυρι απο πανω..να τα φτιαξεις..δεν ειναι δυσκολα..αχρηστη..

φροσω τι κανετε;;

ζζζζζ πως παει....γενικοτερα;

;αυριο πρωι....

φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Σωσω εκανα στροφη στην ποιοτητα , οταν επι εποχες Πρινου περιμενανε 15 ατομα ουρα να μου λεει ο κα8ενας το μακρυ του κ το κοντο του ... πως να στο πω... Βουλωσα !

Τωρα η σουργελιτιδα μου ειναι η ιδια απλα επιλεκτικη. Οχι οτι εχεις κ παραπονο ...μη χε

μη χε... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πεισατε να το δω...

πως θα το βρω;;;

οχι αποψε φυσικα...

σιγα σιγα θα την πεσουμε με τον αντρουλη μου...

αν μπορειτε δωστε μου οδηγιες...

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγώ να πω μια καληνύχτα!

Η συμπεθέρα την έπεσε, τη Τζούλια βλέπω από κάτω μαζί με άλλες 10 άσχετες.

Σωσωκα αρχοντονοικοκυρά μου δεν καταλαβες το υπονοούμενο;Εσένα περιμένω να μου γράψεις συνταγή!

Στειλε μου αυτη με τα κριτσινια με τυρι 8-)

Μαράκι τάβλα είσαι;

Λατρεία;Πού χάθηκες πάλι εσύ;

Συμπεθέρα είσαι και γρήγορη, δε σε πρόλαβα.

Είδα και τελικό τοπ σεφ.Ο Αθηναγόρας το πήρε.Πολύ χάρηκα!Τον άλλον τον Μιχάλη δεν τον πήγαινα με τίποτα!

Καλά...μόνη μου τα λέω μόνη μου τα ακούω!Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ζουζουνίτσες μου!

πώς είστε σήμερα;

εμένα αρχίζει το κρυολόγημα.

μάλλον, με κόλλησε το Πετρούι μου...

πονάει ο λαιμός.

Μαράκι, πώς είσαι σήμερα;

Έχεις δίκιο με το φαγητό ρε Μάρκερ.

ο δικός μου 3 μέρες δεν έτρωγε, λόγω πυρετού, και είχα αγχωθεί λίγο...

πόσο μάλλον εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ντομ πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά στο β επιπέδου! 300ευρώ πληρώσατε :shock: ; Εγώ είχα δώσει στα δίδυμα 25.

Νανούκα περαστικά κι εγώ σκ.... είμαι αλλά ήρθα στη δουλειά για να...ξεκουραστώ.

Σπίτι και κρεβάτι ή καθισιό δεν παίζει.

Ο δον είναι μια χαρά. Ο Φίλιππος τώρα είναι άρρωστος αλλά αυτός δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Μάρκερ θα σου δώσω μια βδομάδα το Χριστόφορο και θα μου δώσεις το Νίκο.

Να βγάλεις τα απωθημένα σου με το φαγητό (μα καλά δεν ξέρετε τί τρώει αυτό το παιδί, όλο μαμ μαμ είναι, φούσκωσε λες και τον τρομπάραμε :lol: ) και να κάνω και εγώ λίγο οικονομία.

Μα είναι δυνατόν μέρα παρά μέρα αγοράζουμε γάλα σκόνη τα 900μλ. Ξεπουληθήκαμε...

Ισμήνη σε ζηλέυω απίστευτα για την εκδρομή. Την είδα κι εγώ αλλά με τη μία διέγραψα το μήνυμα :roll: .

Σωσώ χαίρομαι που το Μαρθάκι είναι καλύτερα. Αυτές οι ωτίτιδες πονάνε πολύ. Πάντως νομίζω ότι κρυώνει από το κολυμβητήριο.

Βαγκ ετοιμοπόλεμη πάντα :lol: . Πάρε το όπλο σου και ρίξε μου :lol: γιατί έχω δώσει στο δον γκούντις κι όχι μια φορά.

Γιατί κορίτσια έξω που τρώμε ξέρουμε τί τρώμε ή τί μας δίνει ο χασάπης. Οκ κάποιες έχουμε το δικό τους χασάπη αλλά κι αυτός να κερδίσει θέλει. Γι'αυτό δεν βλέπω τηλεόραση. Στο τέλος θα μου δανείσει η Βαγκ το όπλο να αυτοκτονήσω. Μια το φαγητό, μια η ακτινοβολία, μια το νερό, το περιβάλλον, κτλ κτλ.

Η μάρκατ και η Αλέκα χάθηκαν ή μου φαίνεται;

Και η Χαρά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h μαρκατ με το δικι οτης..και τοσο που γραφει ..μπραβο της..τοσα παιφδαι εχει...

η αλεκα νομιζω τα ειχε αρρωστα...η αλεκα 234 ....η αλλη αλεκα...χαθηκε οντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλα ρε Φροσω μη μασας...

ο αναμαρτυτος πρωτος το λιθο βαλετω...

ετσι δε λενε οι αρχαιοι;;; σιγουρα οχι με τετοια ορθογραφια! :oops:

καλε ξερετε τιποτα για προγραμμα του ΕΣΠΑ που βγαινει λεει καθε Απριλιο-Μαϊο και με κριτιρια πας τα παιδια τζαμπα σε ιδιωτικους παιδικους;;;;;

με ειπε η ξεδερφη κατι και δεν το εχω ακουσει...

αραγε θα ειναι αντικειμενικα τα κριτιρια ήήήήή.......

Νανα περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα με παρεις τηλ να σου πω..ειναι πολλα..\

καθε χρονο βγαινει καλε...

θα σε πω!

αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι στο ικα..εγω ας πουμε δε δικαιουμαι να κανω τα ψχαρτια...

σιγουρεα δε πρεπει να εισαι του δημοσιου..

και ειναι ψιλο αξιοκρατικα τα κριτηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...