Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

O δον μάρκατ είναι 107,5 και 18.700.

Το καλοκαίρι είχα κι εγώ το ίδιο άχγος και όλοι με κορόιδευαν.

Είχε πολύκαιρό να πάρει ύψος και είχα στενοχωρηθεί.

Ξαφνικά άρχισε να ψιλώνει, να ψιλώνει :shock: .....

Εχθές του ψώνισα ρούχα για 5 ετών, αφού είναι για ύψος 1,10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βαριεμαιιιιιιιιιιι

καλημερα

γενικα καλυτερευουν ολοι απο οτι βλεπω

μπραβο μπραβο

περαστικα στα ακομα αρρωστουλικα

εμεις εδω στη δουλεια περιεργο κλιμα και εχω αρχισει και τα περνω κρανιο :evil:

εγω το σαββατο δουλεια ρε γμτ μου

αντε να δουμε πως θα παει

εμενα παλι ο παιδικος τους αρεσει πολυ

πολυ στεναχωριαμι που του χρονου θα τα παω στο δημοσιο - την κυρια Ελενη την αγαπανε πολυ τα μικρα μου και αυτη τους δειχνει αδυναμια

ελπιζω να ειναι καλα κι εκει

τα κωλολεφτα γτμ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζζ τελεια περιγραφη...δεν εχω παραπονο..να σαι καλα...και μη ξεχνιομαστε για τις συνταγες αλλωστε...

το μαρακι γιατι εμβολιαστηκε και αυτο;;;

ωραιος ο τιτλοςε φροσω..

νανα παει το ενα σκελος...τι μας μενει τωρα να παμε για το δευτερο;;

περαστικα σε ολες σας..

το καομματι καλα..εκανε 3 μερρες πυρετο..οσες ειμασταν πανω..μαλκ..

ευτηχωςες ειχε μονο πυρετο...

σοφη τι επαθε ο αντρας σου..;;

ιθσμηνη οτνα δεν εχει τρενα τι κανετε;;καλη η προσπαθεια περιληψης..να σαι καλα..

ο βασιλακης πρωτη φορα αρρωσταινει;;μπραβο...

η καλυψω που ειναι;;και ποια ειναΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΤΥΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Γεια σου ρε Φρόσω με τους τίτλους σου!

Ισμήνη μηπως αρχισες παρε δωσε με τη Τζούλια; :lol: Βασιλάκης καλέ!Οχι Θανασάκης! :lol:

Σωσώ καλωσήρθες!

Εμείς είμαστε με δέκατα σημερα, 37,5, επιτέλους!Ηρθε χτες η παιδιατρος και βρηκε ερεθισμενα αυτακια, ευτυχως οχι ωτιτιδα και κατακοκκινο λαιμο.Αρα αυτη θα ηταν η αιτια του πυρετου.Τη νυχτα λόγω λαιμου σηκωθηκε και ειχαμε παρτυ απο τις 2.30 και μετα, ουτε που θυμαμαι ποσες ωρες του πηρε να ξανακοιμηθει, ειχε ορεξη για παιχνιδακια το πουλακια μου.Βρε νανι, βρε νανακια, ξημερωσαμε...Εγω δεν αντεχα να κοιμηθω παλι στο καναπεδακι που ειναι ο,τι πιο αβολο μπορειτε να φανταστειτε, ποδι δεν τεντωνει!Οποτε τον πηραμε στο κρεβατι και μολις κοιμηθηκε μετα απο ωρες, τον μετεφερα, κλασσικα...

Η παιδιατρος θελει λεει να τρωει για ανακαμψει πιο γρηγορα, αντε και να δω τι να φαει!Το σκασμενο!Την κοτοσουπα χεσμενη!Μονο τραχανα να του δινω δηλαδη;

Ρε παιδια, θα της τηλ κιολας αλλα για πειτε μου κι εσεις, για το λαιμο και το βηχα-αν και δε βηχει πολυ ακομα-τι μπορω να του δωσω;Του εδωσα γλυκανισο που χε πει παλια η Αλεκα, μεσα στο γαλα ομως γιατι σκετο δεν το θελει ο κερατας.Κατι μαλακτικο ίσως μιας και τον γρατζουναει;Εσεις τι δινετε;

Αλεκα καλή αρχή στον αντρα σου!Μπραβο μπραβο μπραβο!

Γεια σου Μαρκερ δυναμικη!Ετσι σε θελουμε!

Πότε προλαβατε και τελειωσατε το προηγουμενο, και γραψατε και 3 σελ. σε αυτο;;;Αντε τωρα να βρω το προηγουμενο, μπααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ τι καλυτερο απο ενα χλιαρο γαλατακι? Ετσι και αλλιως αν δε πινει γλυκανισσο δεν θα πινει και τα αλλα. Και παλι κανα χαμομηλι θα μπορουσες να δωσεις.

Χλιαρες σουπιτσες εστω με τραχανα αφου του αρεει. Τραχανα με κοτοπουλακι. Γιαμ γιαμ. Του αρεσει του νιονιακο μου και τσακιζω και γω.

Εσυ κοιτα να ξεκουραζεσε! Γιατι κοιμασε καναπε????????????????????? Εννοεις στο δωματιο του?

Ζζζζζζζ εισαι σουπερ! Τι κανουνε τα μωρα? Εχετε βελτιωθει καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια βοηθηστε οσες ξερετε τη μαρκατ με τα τικερακια της, γιατι εγω ειμαι ασχετη!Μηπως θελουν λιγο τεντωμα τα πινακακια απο δεξια, αλλα πώς γινεται δε ξερω! :?

Μαρακι ζακυνθινακι, εχουμε εναν καναπε κρεβατι στο δωματιο του αλλα δεν κοιμηθηκα σε αυτον, γιατι τριζει παναθεμα τον και δεν ηθελα να τον ξυπναει ο ηχος.Κι εχουμε στο κουζινοκαθιστικοσαλονι 2 διθεσιους καναπεδες-Εγγλεζακης, να κανω και τη φιγουρα μου-που αντε να κοιμηθεις σε διθεσιο, χοντρη κι εγκυος :lol:

Γιατι ειναι διπλα στο δωματιο του και μου ειπε η παιδιατρος να κοιμηθω μαζι του.Τι να σου πω!Δε μου εφτανε ποσο αβολα ηταν, καθε μιση ωρα σηκωνομουν να τον δω μηπως ειχε ξεσκεπαστει.Καλα αυτο το κανω βραδυ, οταν σηκωνομαι για κατουρημα, γιατι αυτος ολο κουνιεται, 50 φορες την ωρα, και ξεσκεπαζεται.Στο πρωτο τριμηνο που ειχα πολλη συχνοουρια ηταν καλα για τον Βασιλακη, δεν εμενε πολύ ξεσκεπαστος :lol:

Μαρακι εμενα το γαλα το πινει με νερο κρυο απο τη βρυση.Οποτε του δινα χλιαρο δεν το πινε, μολις του το κρυωνα το πινε.Αντιλαμβανομαι βεβαια οτι τωρα λογω λαιμου να μην το κανω.Του δινω σε θερμοκρασια δωματιου.Χαμομηλι δεν πινει το παλιοπαιδο, γιαυτο κι αυτο ακομα του το βαζω στο γαλα.

Πορτοκαλαδα δεν πινει, που μου πε η παιδιατρος να πινει για βιταμινη c, ξινιζει τα μουτρα του.

Ο ξινιτσας σαν τον πατερα του!

Ενταξει το εμπεδωσαμε με τα αγορακια που προστατευουν τη μαμα τους.

Οι καημενες οι κοριτσομανες δεν τολμανε να μιλησουν για να μη με κακοκαρδησουν! :lol:

Ελευθερα παιδια, το πηρα αποφαση ενταξει!

Το καλυτερο το ειπε στον αντρα μου ενας φιλος συναδελφος του.

Τυχερη η γυναικα σου!Θα εχει 6 αρχιδια κι εναν πουτσο εσένα! :lol::lol::lol:

Σορυ για τη γλωσσα μου, αλλα αφου ετσι το ειπε, μην το χαλασω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε πέντε νοσοκομεία της Κρήτης, από τις 24 μέχρι τις 31 Ιανουαρίου, θα μπορούν οι γυναίκες να πραγματοποιούν δωρεάν και χωρίς ραντεβού το τεστ Παπανικολάου, με αφορμή την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα πρόληψης του καρκίνου της μήτρας.

pap-thumb-medium.jpg

Σε συνεννόηση και συνεργασία με τα νοσοκομεία της Κρήτης, η 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης ανακοίνωσε ότι από τις 24 έως τις 31 Ιανουαρίου 2011 κάθε ενδιαφερόμενη πολίτης μπορεί να πραγματοποιήσει δωρεάν και χωρίς ραντεβού κυτταρολογική εξέταση τραχηλικού επιχρίσματος (τεστ Παπανικολάου), στα Γυναικολογικά Εξωτερικά Ιατρεία των Μαιευτικών - Γυναικολογικών Κλινικών των ακόλουθων νοσοκομείων:

* Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ηρακλείου (ΠΑΓΝΗ)

* Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου Βενιζέλειο-Πανάνειο

* Γενικό Νοσοκομείο Χανίων "Ο Αγ. Γεώργιος"

* Γενικό Νοσοκομείο Ρεθύμνου

* Γενικό Νοσοκομείο Αγίου Νικολάου

Η παραπάνω ενέργεια πραγματοποιείται με αφορμή την Ευρωπαϊκή Εβδομάδα πρόληψης του Καρκίνου της Μήτρας.

Πηγή Ελευθεροτυπία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ιδια και ο δικος μου! χαχαχχαα! Να κανουνε παρεα τα παλιοπαιδα! Κρυο μονο το νερο.... χαμομηλια μπλιαξ,χυμο μπλιαξ! Ετσι κανουνε τα πιο πολλα μωρε....

Αλλα σου τα εγραψα μπας και....

Ετσι ειπε ο συναδελφος! χαχαχαχα! καλο!

Ειναι μακρυα το δικο σας απο το δικο του? Ανακριση! χαχα!

ζζζζζ ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να ειναι μακρια Μαρακι;Ο συναδελφος του προκομενου μου;Δεν εχει παιδι ακομα.

Ναι ΜαριαΖ ευχαριστουμε, η μονη Κρητικια εδω ελπιζω να παει....μονο σχολια ξερει να κανει, ενα παπ δεν προλαβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα τι εχει το αγορι μας???

περαστικα!!!!!

εμεις μια χαρα...δλδ δυο μεγαλα καρουμπαλα στο μετοπο! ασε...ενα χθες κ πριν λιγο το αλλο! βαζω αμεσως αληφη αλλα εχει γινει χαλια η ομορφια μου

:(

βολτα καθημερινα παμε κ δεν χτυπαει στο παρκο ολα μεσα στο σπιτι

αυτο δεν ειναι κεφαλι ειναι κρανος!

εσυ πως τα πας ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοω το δωματιο του μικρου απο το δικο σας τρελαρα! χααχχαχαχαχαα!

Αλεκα τι αλοιφη βαζεις? Και μεις απο καρουμπαλα καλα! Αλλα μας εχουνε σωσει τα βουτυρακια! Παγωμενα απο το ψυγειο κλατς στο μετωπο σα πεντοχιλιαρο!χαχαχχαχαα!

Και η φαση ειναι οτι οταν πηγε χθες ο γιατρος να τον ζυγισει του εφυγε και βαρεσε παλι τη κεφαλα! Μιλαμε για καλη στουκα! Τι να του πεις τωρα? Σιγαααααα! Περτο αλλιως!(για το γιατρο λεω!) χαχαχχαχαα! Ευτυχως ειχαμε διπλα μας τις πρωτες βοηθειες! χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρόσω ουαου πολύ ψηλός είναι ο δον φτου φτου

να φανταστείς η Μαρία που είναι 5 είναι 110

και 18700 σούπερ, εμένα η μικρή μου 12500

αυτό το παιδί απο μωρό λιγόφαγο ρε γμτ

πολύ με αγχώνει ουφ..

όλη μέρα αυτό σκέφτομαι..

να δω τι θα μου πει και ο γιατρός

οκ κορίτσια για τα τικεράκια αύριο πρωί που θα' χω χρόνο θα τα διορθώσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια μου... τι μέρα η σημερινή;

έσπασε η οθόνη του κινητού μου... δεν ξέρω πώς...

σχολάω και πάω να φύγω και έπεσα πάνω στη διπλανή μου.

παρκάρουμε σε 1 χωράφι ο ένας πάνω στον άλλο... ήταν και σκότεινα... ε δε θέλει και πολύ.

το δικό μου έκανε μια λακουβίτσα και της κοπέλας μιά γραντζουνιά κάτω από τον προφυλακτήρα...

της είπα οτι όσο κοστίσει θα της το πληρώσω.

είπε οτι δεν πειράζει αλλά θα νιώθω άσχημα αν δεν το φτιάξει...

ποιο θα είναι το τρίτο;

ελπίζω να μην είναι το αυριανό... εννοώ το ραντεβού μου στον ορθοπαιδικό...

ο δικός μου έχει διάρροιες και κοκκίνησε ο κωλίτσος του...

μμμ... μπορεί αυτό να είναι το τρίτο...

η πεθερά λέει οτι είναι από τα δόντια.

αφήστε που σχόλασα στις 6 και έφτασα στο σπίτι στις 7!!!

πολύ κίνηση!!!

αμ και το άλλο...

μία συνάδελφος πήγε για εξέταση μαστού και της είπανε οτι έχει όγκο στο θυροειδή και μάλλον κακοήθης...

αγχώθηκα ακόμη πιο πολύ για την αυριανή εξέταση.

ζζζ πολύ καλή η περίληψη σου!!!

πολύ λεπτομέρεια βρε παιδί μου...

ναι Ισμήνη, δεν υπάρχει λάκτα και ναι... μου αρέσει η μερέντα με διαφορά!!!

αλλά, πολύ γέλασα με το Θανασάκη της Ντομ!

χαχαχα!

θέλω να κάνω μπάνιο και νιώθω οτι δεν έχω κουράγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν από λίγο με τηλ η κοπέλα που της χτύπησα το αυτοκίνητο και μου είπε οτι η ζημιά δε φαίνεται και δε θα το διορθώσει...εγώ, όμως, δε νιώθω καλά.

ντρέπομαι λίγο.

σκέφτηκα να της φτιάξω 1 βραχιολάκι... τι λέτε;

είναι από τις κοπέλες που έχουμε καλές σχέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα μπραβο! Φιλια στον ομορφουλη μας! Τι λεει τρεξιμο φουλ? χιχιχιχι!

Εχει βαλει διαφημισεις στο μεγκα. Βλεπω τη ζωη της αλλης. Και λεω ας γραψω στις κοριτσαρες μου.

Ο δικος μου δε κοιμηθηκε το μεσημερι... Οργιασε!

Τον κρατησε ομως ο ανδρεας και ξεπλωσα λιγο. Αλλα που? Μιλαμε εκανε τον χαμο! Κοιμασαι με φωνες και μπαμ μπουμ παιχνιδια να κοπανανε?

Σαλατούλα αποψε....

Τι λες βρε νανουκα! Πωπω! Ελα δε θα τριτωσει! Μη λες βλακειες! Τυχαινουνε καμια φορα το ενα μετα το αλλο αλλα δε σημαινει κατι αυτο.

Πολυ σταναχωρεθηκα για τη συναδελφο! Ειχε συμπτωματα η γυναικα ή ετσι στο ξεκαρφωτο το ανακαλυψανε? Τι να πω ρε γμτ! Πολυ κριμα! Ελπιζω ολα να πανε καλα! Να ειναι δυνατη!

Ααα νανα τωρα διαβασα οτι ηρθε η κοπελα. Ναι ειναι πολυ καλη κινηση. Ενα δωρο γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλοριζικο και μονο καλα Νεα !!!

Λυσσάξατε ειχατε δεν είχατε ... Αυτη η μπαρμπαρηγου εκ8εση ιδεων γράφει !!! :lol: πα πα πααα

εχει τρέλλες εκπτωσεις και αυτη την φορα ενω έλεγα ουτε βρακι δεν 8α παρω πηρε 3 βρακια 11.90Ε :roll:

σκεφτομαι να ψωνισω και για 2 γέννεσ που χω 1 μαρτιο και 1 απριλιο να τελειωνω ... δεν ξερω...8α δω ...φρικη ...

ειναι πολυ περιεργο να ειμαι με αντρα 24 ωρες το 24ωρο ... και οχι τιποτε αλλο σαν μοναχοπαιδι ειχα μα8ει πολυυ μονη μουυ , οσο δουλευε 12, 13 ωρες ημουν μονη μου οποτε καποιες στιγμες Τα παιζω !!! :mrgreen:

νουτελα καλυτερη απο μερέντα !!!

εφαγα σαλατα αλλα με περιμενει και ενας πυραυλος μαγκνουμ πιο αργα... :shock::D

περαστικα στα αν8ρωπακια μου , κοριτσακια μου ! μου λειπετε ρε... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τίποτα δεν είχε καταλάβει.

μάλιστα της είπανε οτι μπορεί να το είχε και χρόνια...

ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην είναι κακοήθης όγκος.

ο δικός μου πήγε και του αγόρασε 1 τηλεκατευθυνόμενο.

ενθουσιάστηκε ο μικρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλ! Που εισαι βρε ψυχη?

Μοναχοπαιδι και συ ε? Θα ηθελα να ειχα ενα στηριγμα. Ενα μεγαλο αδελφο να με προστατευει απο τους "κακους"..........

Αλλα οκ ειμαι και μεγαλος αδελφος απο μονη μου και απ'ολα.

Νανουκα και γω θελω να του παρουμε ενα! Πλακα θα εχει! Θα τρελαθει! χεχεχεχεχεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να σας πω!

Διαβαζω το νησι αυτες τις μερες. Το πηρα απο τον πεθερο μου! Τελειο! Μ'αρεσει.

Ειχα πει το καλοκαιρι να το παρω αλα ειχα μπλεξει μ'ενα αλλο και τωρα βρηκα την ευκαιρια. Εχω και στο μυαλο μου τους πρωταγωνιστες. ΜΟυ αρεσει καλυτερα να το διαβαζω παρα να το βλεπω. Γενικα το προτιμω αυτο.

Παντως το εχουνε αποδωσει τελεια στη τιβι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e ma mvre...τηλεκατευθηνομενο;;και που ξερει το παιδια να το οδηγει;;;

αντε και το αλλο μηνα λαπτοπ...

χχαχα!!εγω δε θα της εκανα δωρο..μου φαινεται πολυ...αισθανομαι ασχημα και τετοια...

δε ξερω..εκτος και αν της εχες πολυ θαρρος...

τιποτε αλλο δε θα συμβει νανα..τελος οι αναποδιες..

παιδια εγω ειμαι κομματια..και οτνα λεω κομματια το εννοω..δε ξερω γιατι..μαλλον που ξεκινησαν τα πρωινα ξυπνηματα...

μιλαμε κουτουλαω..

δε ξερω αν θα ξανα γραψω..

τζουλια συμαζζεψου μρ τα οικονομικα...

τα βρακια δε τρωγωνται...

μαρακι τελικα θα μου πεις εσυ γιατι εμβολιαστηκες;;;

ρε παιδια κατι ηθελα να σας ρωτησω....αλλα τι..

ααααααααααα....καροτο βρασμενο βαζετε καταψυξη;;

και μπακαλιαρο εννοω γλωσσα κατεψυγμενο καλλιμανη εχετε δωσει;;

και κατι ακομα ηθελα να ρωτηδω...αλλα δε ξερω..

βαγκ πως παει η δουλεια;;

εγω το εχω διαβασε..και μαρεσε..αν και δε βλεπω την σειρα!|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...