Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ δεν σας ειπα

εχω αρχισει και ψαχνω για στολες αποκριατικες - θα παρω απο εξω - εχω βρει κατι σουπερ δινοσαυρακια

δεν θελω να τους ντυσω τα κλασικα

μου αρεσουν πολυ του σρεκ οι στολες και του toy στορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλόου!

Μάρκερ έχεις δίκιο!

Βρε αφού ξέρετε πώς τραβιέται η δόλια για το φαϊ τους τόσο καιρό, από τότε που σας θυμάμαι τα κυνηγάει να φανε!Κι έχει δίκιο ότι αν ατα αφήσεις όταν πεινάσουν, σε 2μέρες όπως λέει, θα έχει κλείσει το στομάχι.Το έχω παρατηρησει και με τον δικό μου!Οσο τρώνε τόσο ανοίγει το στομάχι και η όρεξη-και το έντερο!Αλλά επειδή ο δικός μου θέλει πολύ κυνηγι και ξεγελασμα και και και, δεν έχω κουράγιο ρε κορίτσια, τα έχω ψιλοπαρατησει και νιώθω άσχημα.Δε λέω ότι τον αφηνω νηστικό, αλλά δεν υστεριάζομαι σαν τον άντρα μου, έφαγε το παιδί;τι έφαγε;έχασε ένα γεύμα;Με παιρνει απο τη δουλειά να με ρωτησει τι εφαγε κι αν δεν εφαγε το ενα να του φτιαξω το αλλο, αν δε φαει το αλλο να του φτιαξω το παράλλο!

Ε όχι ούτε θα ξημεροβραδιάζομαι να φτιαχνω 300 φαγητα κι ό,τι φαει ο Βασίλης ούτε μπορώ να σκύβω 1.000.000 να κυνηγαω το Βασίλη να φαει.

Πείτε με μουλάρα αλλα στα αρχίδια μου κι αν δε φαει ο Βασίλης!

Και μη μου πείτε ότι δεν έχω αρχίδια γιατί στην παρούσα φάση έχω! :D

Σήμερα έκανα τη Β επιπέδου, όλα πολύ καλά δόξα τω Θεώ, κατι αρρυθμίες μου βρήκε εμένα, έκτακτες συστολές τις είπε.Ειπε να παω σε καρδιολόγο.Ρε παιδιά, πού να τρέχω γαμώτο;δε μπορώ αλλο!Αμάν!Εχω ξεπαραδιαστεί!300 ευρώ πήγε η Β επιπέδου.Δε ζητάω όσο μπορώ και του άντρα λεφτά, για να έχει για τη γεννα και μου τελειωνουν τα δικά μου.Επειδή δεν έχω εδω και 3 μήνες ΟΑΕΔ.Περιμενω το Δημόκριτο τη μεταταξη, ο Δημοκριτος έχει μπλοκαρει το θέμα, σκατά!Δεν το είχαν υπολογίσει στον προΥπολογισμό τους λέει!Ακου μαλακια στον εγκεφαλο!Τοτε τι προκηρυσσεις θεση βρε ηλίθιε!Ολοι οι συναδελφοι μου μεταταχθηκαν, μονο εγω εμεινα, ο ψωριαρης!

Τι σας ζαλίζω τωρα κι εσας!Σόρυ!

Σωσωκα τραβιεσαι πολύ αγρια κι εσυ και το κομματι και θα εισαι κομματια το πρωι στη δουλειά!Πώς αντέχεις;;;Α ρε οταν εχεις κανει λεχωνα με τα 2ωρα και τα 3ωρα, πώς φαίνεται!!!

Νανούκα δεν είδα παλι φαφουτακο!Στειλε ρε καμια φωτο!Θα τον δω με δοντια εγω!Μου εστειλες προχτες μηνυμα στο σκαιπ;Τον ειχα αφησει ανοιχτο.

Τζούλια η μπλουζα λιβινγκ γουιθ παρεντς πολύ σουξέ εκανε εδω μεσα, θα παω κι εγω να δω αν εχει ο ζαρα εδω.Μαρακι και του δικού μου αντρα αρεσε οταν του το ειπα :D

Μαρακι δηλαδη ο αντρας σου πηγε προς κατευθυνση αυτων που αποφασιζουν σε μια συνεντευξη αν τους κανει για την εταιρεια ενας υποψηφιος ή δεν καταλαβα καλα;

Σωσω δωσε τη συνταγη για τους εργολαβους, εκτος αν ειναι μπελαλιδικη.

Ρε παιδια κατι ειπατε για καρπα.Τι είναι αυτο;

Καλυψω μπορει να ειναι εφιαλτες της μικρης.Εμενα 3 βραδια απανωτα ξυπνα μια ωρα μετα που τον εχουμε κοιμισει κι ευτυχως ξανακοιμαται μετα απο μιση ωρα, χωρις να φαινεται να ποναει καπου, αρα υποθετουμε εφιαλτη.

Λατρεία!Γιατί σου κρατα ακόμα;Παρακολουθα το!Πήγαινε πουλακι μου για κανα τσεκ απ, δε χανεις τιποτα.

Μαρκατ θα συμφωνησω με Μαρακι, η πρώτη σου μοιαζει με τον μπαμπα, αλλα τα αλλα τρία είναι φτυστα εσύ βρε!Και είσαι και αδύνατη κι εσύ;Προδότρα!Μια ελπίδα είχα να βρω μανα με 4 παιδια, έστω μπαμπατσικη, και μας βγηκε κι αυτη ανορεξική!Σωσώωωωωωωωωωωωω..........................

Μη γελάτε....που καθοσαστε 5 σελίδες και σχολιάζετε αν τα τοστ της Σόφης ήταν τετραγωνα κι αν ήταν δύο ή τρία!Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!

Τι άλλα;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e nai re sy ntomm....egrace h sofh oti efasge 3 tost kai katalaban oti efage 3 goyeroynopoyla!!!\τι να πω

!!

συγγνωμη κιολας αλλα εχετε ξεχωριστο ταμειο με τον αντρα σου;;;σορυ που ρωταω κιολας!!

αλλα μου εκανε εντυπωση!

εγω σδε λιγο σχολαω..φαγαμε σουβλακια..1 χαρα..θα παρω και στον αντρα μου τωρα..

μαρακι θα θηλασεις στο αλλο..ειμαι ισγουρη..

ελα ρε συ μαρκερ που μαθαινουν απο την τιμωρια.τι ναπω..

καρπα ειναι η καρδιοαναπνευστικη αναζοωγονηση..

θα κανουμε 4 4ωρα μαθηματα..καθε πεμτη..στο ρεπο μας..φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε Ντομ... λαχανιασα να σε διαβασω!!!

αγορομανα μου εσυ!!!

παντως μεταξυ μας φιλεναδα, ωρες ωρες ετσι τσιτα που σε διαβαζω... συμπονω τον αντρα σου.... :?

στο κοκκινο οι ορμονες!

Ρε Σωσω τοσες ωρες για καρπα;;; αφου ειστε του επαγγελματος δεν ξερετε;;; τι εγινε; βγηκαν νεα κολπα;;; και στα ρεπο;;;; φακ!

Ποια ρωτησε για το νουνου γαλα για το βραδυ;;; η Καλυψω;;;

λοιπον...

το καλοκαιρι που ειμασταν και εμεις τρελοι τα βραδυα, ψαξαμε ΚΑΙ αυτη τη λυση. απο τοτε υ΄πηρχε και αυτο, αλλα προτιμησαμε το almiron goodnight sleep ή καπως ετσι επιδη πινουμε αλμιρον. τζιφος!!!

ουτε αποτελεσμα ειχε και το κυριοτερο δεν αρεζε στα μωρα και καναμε αμαν και πως να το τελειωσουμε βαζοντας 1-2 μεζουρες στο γαλα για να μην το πεταξουμε.

καλε Χρονια Πολλα σε ολες μας!!!

σημερα ειναι η χριστιανικη γιορτη της μητερας!!!

και δε σας ειπα...

η πεθερουλα μου ως εδω ηταν...

το ποδι που την πονουσε Δευτερα και Τριτη... πηγε στο γιατρο, λεει, και ειναι πολυ χαλια, λεει, και οτι ακομα λιγο θα κινιοταν με αναπηρικο καροτσι , λεει, και ο γιατρος την ειπε να παρει πατεριτσες, λεει, και πηγε ο πεθερος να την παρει μπαστουνι, λεει, και ο γιατρος ειπε οτι δεν θα την περασει πριν περασουν τουλαχιστον 2 μηνες, λεει..... και ολα αυτα απο κατι μυϊκο....

και λεει, μη νομιζεις... ποσο θ'αντεξει και η μαμα σου;;; γρουσουζα!!!!!

παλι τσατιστηκε ο αντρουλης μου... τα ειπαν ενα χερακι απο το τηλ...

θα βρεθουμε με τις υποψηφιες για να κρατανε τα μωρα σιγουρα ως την επομενη βδομαδα. να τελειωνει και αυτο το θεμα...

δε στεναχωρεθηκα... ειναι απλα για γελια ολα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H timoria κανονικα ειναι απο 2 ετων και πανω , παραγγειλα το βιβλιο κ 8α το χω αυριο , Σωσω 8α σε ενημερωσω

Ισμηνη ο αντρας μου (46 ετων μην ξεχναμε) εχει τελειωσει Νομικη α8ηνων τμημα δημοσιας διοικησης , εσυ που λες να πας ???

εχει το ντοκυμαντερ σε λιγο στη Νετ

Χαιρομαι που σας αρεσε το μπλουζακι μας , 8α σας ενημερωνω για οτι νεοτερο

Νανα τι που το ειδα , ειχε φωτογραφιες απο φωτογραφιση στο φεις ... αμα δεν ταιριαζει η φιλοσοφια μου με καποιον ... τι να πουμε άλλο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

καλα η συμπεθερα μου γραψε παλι!!!

βαγκ διαβαζω για τους πυροβολισμους κ με πιανει φοβος ...εισαι σουπερ μανουλα λεμε!!!!!

εμεις μια χαρα ,δουλειες εκανα,χαλαει κ ο καιρος λενε....πηγα σουπερ-μαρκετ κ μας εφυγαν 90 ευρο :shock:

η Αγγελικη αυριο θα παει για κουρεμα,οχι οτι εχει μαλλια ,αλλα αυτα που εχει ειναι πολυ χαλια ,ραστα εχουνε γινει σαν καμενα ειναι ,καθε βραδι μπανιο ,χτενισμα κ το πρωι ο τρελος επιστημονας ερχετε,ορθια ειναι κ πολυ σκληρα :lol:

α! εχει τρελανει κ τα πορτοκαλια,οχι χυμο ,κανονικα σημερα εφαγε 3μαζεμενα,φοβαμαι για το στομαχακι της...αλλα δεν μπορω να κανω κατι ,μολις ανοιγει η πορτα κ βλεπει την πορτοκαλια ουρλιαζει :o:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Αλεκα234... και εσεις ακομα δεν εχετε μαλλια;;;

και η δικια μου αστα να πανε ειναι... ο Σπυρος εχει ηδη κουρευτει 1 φορα και εχει περισσοτερα...

ο αντρας μου οτνα πηγαμε στα γεννεθλια της ΜΑρθας της Σωσως, ξετρελαθηκε που τη φορουσε κορδελα στα μαλλια και με επριξε να τη φοραω και εγω... ναι του λεω βρε καλε μου... αλλα η Μαρθουλα ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑ!!!

και εμεις πηγαμε καρφουρ. πηραμε τις προσφορες 1+1 δωρο που εχουν... ειχαν και -20% σε χυμους και αναψυκτικα... πηραμε ποσες σακουλες και δωσαμε 50 παρακατι Ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι ,τα καλα της πολης!

ασε αυτο με τις κορδελες ,ψυχολογικο μου εχει γινει ,η Μαρια μου ηταν εντελος φαλακρο μωρο :lol: το πιστευεις οτι τωρα στα 4,καναμε μαλλια κ μακρινανε? τωρα μιαζει με κοριτσακι!!!! μεχρι 2ετων για αγορι την ελεγαν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..καλημέρα...

πααρα πολύ κρυο σήμερα...

Τζουλ για αλλη σχολή λέω εγω...

Τα στεφανια μας σχεδον συνομηλικα...άσχετο..

Καλυψώ κι εγω το τριψιμο σκεφτομαι..πιο πολυ απο ολα αυτο μου λειπει..

νιωθω πιασμενη παντού!!

Δεν έχω καθολου όρεξη για δουλεια σήμερα..

Θελω να φυγωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πολύ κρύο, αέρας, βροχή!

Βαγκ τα ίδια ακριβώς κι εγώ με το αλμιρον γκουντναιτ το καλοκαιρι.Οπως τα περιγραφεις, δεν του αρεσε, εβαζα λιγες λιγες κουταλιες για να σωθει και αποτελεσμα μηδεν.

Καλυψω μαλλον ρυζαλευρο πρεπει να εχουν μεσα ολα αυτα.Εγω καμια φορά αν πιστευα οτι μπορει να ξυπνησει λογω πεινας, που πολυ σπανια εως ποτε το εκανε, εβαζα κανα δυο κουταλιες ρυζαλευρο σκετο, αυτο της νουτριτσια, που το εχω παντα για να βαζω αν μου βγει νερουλο το φαϊ του.Εχει πολλες χρησεις, ειναι και στουμπωτικο αν τον πιασουν διαρροιες.

Σωσωκα δεν εχουμε ξεχωριστο ταμειο, εγω δεν εχω καθολου ταμειο :lol: , το ταμειο ανεργιας εμπαινε στην εθνικη σε λογ-σμο, ε δε μου ζηταγε να βαζω αυτα τα λεφτα στο κοινο, κι εγω προσπαθω να την περναω με αυτα, για να μαζευονται για τη γεννα τα δικα του, ο μισθος του δηλαδη.Θελω να πω δεν επαιρνα οσο μπορουσα απο το κοινο για τον γιατρο, επαιρνα απο το επιδομα ανεργιας.Μεχρι χτες. :D

Βαγκ περαστικα ρε συ στην πεθερα!

Συμπεθερα η νυφη μου δεν παιζεται.Εχετε και πορτοκαλιά;Στειλε ρε τιποτα στη συμπεθερα σου!Που εχει ιδια γουστα με τη νυφη της :lol:

Μαρακι θα προηγηθει δικο μου τηλεφωνημα στη Νανουκα!Εχω αγχωθει κι εγω με το θεμα. :roll:

Σας ειπα που ο δευτεροτοκος ειναι 460 γρ. ;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ισμηνη εδωσα κι εγω μια φορα για τη σχολη δημοσιας διοικησης.Δεν τα καταφερα.Δεν πηγα κι ασχημα βεβαια, αν σκεφτεις οτι διαβασα ελαχιστα κι εγραψα οσο αλλοι που πηγαιναν και φροντιστηριο.

Δεν το λεω για να κανω κρεμασταρια οσα δε φτανω, αλλα ελαχιστοι πιστευω ειναι αυτοι που μπαινουν με την αξια τους.Πεφτει πολύ βυσμα, ειδικα στη δευτερη φαση την προφορικη.Γενικα, ειναι δυνατν όταν το επαθλο ειναι θεση στο δημοσιο να πηγαινουν τα πραγματα με το σταυρό στο χερι;Ποτέ δεν έχω δει κατι τετοιο!

Χαρα στο κουραγιο σου με δυο παιδια να δωσεις παντως!Μπράβο!

Θα ξερεις οτι ειναι η μονη σχολη που φοιτας και πληρωνεσαι έτσι;καλό ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ;Σήμερα είναι του αγίου Συμεών;Ρε παιδιά τι λένε για τις έγκυες και του αγίου Συμεών;Να μην πιασω μαχαιρι ή ψαλίδι για να μην κανω σημαδι στο μωρό;Ξερετε κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ρε συ Ντομ..

Εχω μια φιλη που την τελειωσε και εκεινη με παρακινει να το κανω...

Θελει παααρα πολύ διάβασμα και ειμαι και εντελώς ασχετη με αυτα τα θεματα..

Εσύ πόσο καιρο διάβαζες?

Ειναι σαν να ξεκιναω απο το 0..

Έχω και τη διατριβη να τελειωσω και δεν ξερω πραγματικά τι να κανω..

Εσυ με το Δημόκριτο τι σχεση έχεις?

Εχουμε συνεργασια με ένα εργαστηριο εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλεναδες!

Μαυρη μαυριλα πλακωσε αερας και κρυο πολυ!Περιμενουμε βροχη.Καλα ητανε 3 μερες λιωσαμε στις βολτες με την Λυδια και σημερα μεσα.

Τι κανετε?πολυ ησυχια ε?που ειστε?

Εχθες σιδερωνα απο τις 10 και μιση που κοιμηθηκε η Λυδια μεχρι τις 1μιση...Σημερα ποναει η μεση μου.Αι σιχτιρι ποτε δεν τελειωνουν τα ατιμα!Βαρεθηκα!

Ντομ μπραβο που ειναι ολα καλα!Αντε πλακα πλακα λιγος καιρος εμεινε ε?Ολα με το καλο ευχομαι.

Αλεκα 1 και η Λυδια με τα ιδια μαλλια ξυπναει! :lol: χαχαχαχα

Μαρκατ και τζουλια ολο το ξεχναω ειδα φωτο με τα ζουζουνια σας!Καλα τα διδυμα ειναι ιδια ετσι?Και οι κοπελιες σου κουκλες!Μα με τετοια μαμα τι περιμενεις?Τζουλια ο Θανουλης φαινεται πολυ μαφιας!Να τα χαιρεστε!

Μαρκερ τι να σου πω κοπελα μου?ΥΠΟΜΟΝΗ αυτο με το φαγητο ειναι μεγαλη ιστορια ρε παιδια!Θελει κουραγιο και γερα νευρα.Καποτε θα στρωσουν που θα παει?Θα μεγαλωσουν!

Ισμηνη θελει αγωνα αυτο που θες να κανεις ε?Σου ευχομαι να τα καταφερεις :x

Φροσακι πως πατε?

Νανα που εισαι?

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω..

Συμπεθερα πως εισαι?

Μαρακι 78 χαθηκες μεσα στα ντουλαπια?

Σωσωωωωωωωωω??????????

Για μαζευτειτε καλε!Φτιαχνω καφεδακι [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη πάνε και 5 χρόνια που είχα δώσει, δε θυμαμαι πολύ καλα.Τα υποχρεωτικά ήταν συνταγματικό δίκαιο, πολιτική οικονομία, κάπως έτσι και επιλογής 2, διάλεξα περιβάλλον και πιθανοτητες στατιστική.Εχει διαφορα στα επιλογής.Τα υποχρεωτικά ήταν για να ξερασω.Ουτε μου αρεσαν ούτε ειχα καταπιαστει ποτέ με πολιτικη οικονομία και συνταγματικο δικαιο.Θελει πολύ διάβασμα και βοηθα κι ένα ψαγμενο φροντιστηριο.2 είναι τα γνωστα στην Αθήνα για αυτο.Μπόνιας και αλεξαντερ.2 φίλες μου πήγαιναν στον μπόνια.Η μια περασε, η άλλη όχι.

Σόφη αυτο το πραγμα με τα ρουχα ειναι απίστευτο.Το σίδερο και το πλύσιμο δεν τελειώνουν ποτέ.Ταμα το χω μια μερα να δω το καλαθι αδειο και ποτέ δεν το χω καταφερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE KORITSIA 100 ΦΟΡΕΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ !!!

ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ON LINE ΟΠΟΙΕΣ ΤΟ ΧΑΣΑΤΕ

1. ΟΙ ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΑ ΒΙΒΝΛΙΑΡΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 2003 ΕΙΝΑΙ ΛΑ8ΟΣ !!!

2. ΕΧΕΙ ΠΕ8ΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ !!!

Δεν με ακουτε και στεναχωριεμαι... Ντα ντα όλες !!! :lol:

σοφακι ευχαριστω , Ισμηνη κ εσυ τεκνακι αποπλανησες ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzoουλια εγω το ειδα το ρεπορταζ...ωρΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΙΓΑ...πιαναν 1 θεμα και δε το τελειωνανε...εχω πολλες παοριες..τεσπα..πολυ καλη εκπομπη..

ρε παιδια τι ειναι αυτη η σχολη που θελει να δωσει η ισμηνη;;

τι βγαινεις απο κει και γιαιτ πληρωνεσαι;;

εμεις καλα..

λιγοτερες μυξες..χθεςσ δε σηκωθηκε καθολου..ακυρωηκε γι αυτη τη πεμπτη ο καρπα..

την αλλη πεμπτη τωρα..

πηηγα διαιτολογο..

αντε να δουμε..απο δευτ ομως ξεκινα.ω.

μου ειπε να φαω οτι θελω μεχρι τοτε.. :lol::lol::lol::lol:

εδω εχει ηλιο με βροχη..

εγω δεν τις φοραω ουτε κοκκαλακια ουτε τιποτα..

αφου δε κταει τιποτα..και μας μας παρνανε για αγορακια..

σημερα αρκαα για ολους...για πρωτο πιατο!!! :shock::shock::shock::shock:

καλυψω καμια εξελιξη με τον υπνο;;

σοφια ελα να κανεις δουλις και σε μενα..

ντομ τι κανεις;;

πανε και συ στη τατιαννα και να δεις ποσο γρηγορα θα σου ανοιξει λογαριασμο...πες εκει τον πονο σου κι ολο και κατι θα μαζευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βλέπω τώρα ονλαιν Τζούλια, επιτροχάδην βεβαια.Ενταξει ψυχοπλακώθηκα με τον μικρό που πεθανε απο αιμορραγικη διαρροια απο χαμπουργκερ.Ειδα και τις καμπυλες που ειναι λαθος και στεκει βρε παιδι μου.Γιατι βλεπεις το παιδι σου οτι δεν ειναι της μπιαφρας και στο βγαζουν σε μια εκατοστιαια θεση λες και λιμοκτονει.Αντε να το πω στον αντρα μου μπας και ηρεμησει λιγο με το φαγητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά ηθελα να σας ρωτησω.Τι μπορω να φτιαχνω σαν κρακερακι να μασουλαει το παιδι που να ειναι αλμυρουτσικο.Δηλαδη πώς είχατε τις συνταγες για μπισκοτα παιδικά, αλλα επειδη εχει παραγινει με τη ζαχαρη, ακομα κι αν ειναι σπιτικα, βλέπει μελομακαρονα ή σοκολατα και τρεχουν τα σαλια του, το κοβω μαχαιρι, νισαφι πια, μην παθει κανα παιδικο διαβητη.Τι μπορω να του φτιαχνω να μασουλάει;Κουλουρακι ή μπισκοτάκι αλμυρό, ισως με λιγο τυρακι.Αυτα τα τυπου μπατον σαλε κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κανατε κ γελασα...

αλλα παλι δεν θυμαμαι τι θελω να σχολιασω..

σωσω σκατα με τον υπνο..μια ωρα με ειχε παλι να σηκωνομαι κ να ξαναπεφτω.την πηρα στον καναπε κ την κοιμισα.την εβαλα κουνια κ με το που εκλεισα τα ματια μου παλι ορθια.

ηπιε γαλα στις 4 παλι κ κοιμηθηκε.αλλα εριχνε ενδιαμεσα κ κλαματα.

κ 8 σηκωθηκε ενω ηταν λιωμα.

δεν ξερω τι φταιει παλι.

δεν θελω να την ταιζω τοσο νωρις!!4 ηωρα κ μιλαμε ηπιε ολο το μπουκαλι!!!300μλ!!!!

η υπολοιπη μερα βεβαια πηγε σκατα γτ νυσταζε.μες στη γκρινια κ εγω μες στα νευρα.

ουτε να αφαει φρουτα ουτε το μεσημεριανο.

μου ηρθε να το πλακωσω ειλικρινα!!!!!

τελικα 1.30 κοιμηθηκε.

εχω παρα πολλα νευρα.δεν ξερω τι να κανω.

οσο κ να το αγαπαω ειλικρινα με βγαζει εξω απο τα ρουχα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...