Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!

καλέ που είστε όλες σήμερα;

Ισμήνη μου Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσεις!

να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

εμεις καλύτερα σήμερα

μόνο μύξες και βήχας

και ο γιατρός το Σάββατο μόνο εισπνοές μας είπε να κάνουμε aerolin k flixotide

για το Κατερινάκι μου μου είπε να μην αγχώνομαι..απο βρεφάκι ετσι αναπτυσσόταν και σε υψος και σε βάρος, είναι στην 25η θέση και στα δύο

περαστικά στα άρρωστα παιδάκια

όσο για το φαγητό ετσι και τα δικά μου αυτές τις μέρες..καθόλου όρεξη..γάλα απο 150μλ πίνουν και αυτά με το ζόρι..

θα στρώσουν που θα πάνε..

Μαρία ζ μπήκα εκεί που μας παραπέμπεις

αυτά τα βιβλία είναι δικά σου και τα δανείζεις; (χαζή ερώτηση; σόρυ)

περαστικά κιόλας στη μικρή σου

ξύπνησε το Κατερινιώ μου και θέλει αγκαλιές

καλό απόγευμα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρκατ ευχαριστώ για την επίσκεψη και για τα περαστικά!!!! Κάποια απο αυτά είναι δικά μου και έχει βάλει κι άλλη κοπέλα!!!

Οπως κατάλαβες πρόκειται για μια Δανειστική Βιβλιοθήκη με βιβλία που έχει ο καθένας στην βιβλιοθήκη του και δεν έχει πρόβλημα να τα δανείσει για να τα διαβάσουν κι άλλοι!!! Σιγά σιγά ευελπιστώ οτι θα καταχωρούνται βιβλία απο όλη την Ελλάδα κι έτσι ο καθε ένας θα βρίσκει κάτι αξιόλογο κοντά του για να δανειστεί!!! Οποιος θέλει να δανείσει του αποστέλλεται μια πρόσκληση και γίνεται συγγραφέας του ιστολογίου με σκοπό να αναρτήσει τα βιβλία που θέλει να δανείσει!!!

Ελπίζω να μην τα είπα μπερδεμένα και να ήταν κατανοητά :roll::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Καλή βδομάδα να χετε!Να φυγουν γρηγορα οι ιώσεις και πολλά περαστικά στα μωρά μας!

Ρε Σωσωκα πάλι τραβιέσαι γαμώτο;Καλά θα κανεις να πας παλι να τη δουν για τα αυτια κλπ.

Βαγκ περαστικά ρε!Με ρέγουλα βρε παιδάκι μου αυτες τις ασκησεις!Βαζεις καμια αλοιφη;Παίρνεις κανα χαπι;

ΙΣΜΗΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

Καλά που μας ειδοποιησες Λατρεία!Είσαι ενα γατονι εσυ!Ρε συ μηπως ειχες ωορρηξια και πονούσες;Τι εγινε;Σου πέρασε;

Νανούκα δεν ειδα φωτο Ανθιμου ούτε Πέτρου που καποιας εδω μεσα της γυαλισε απότι καταλαβα!Περιμενω μειλ κακομοιρα μου!Ρε συ μηπως γκρινιαζει απο τα δοντια του το παιδι, αν λες οτι ειναι και ασπρα, και λιγα κανει!Μην νιωθεις τυψεις για τυχον συζυγικο καβγαδακι μπροστα του.Ε συμβαινει καμια φορά!

ΜαριαΖ καλή επιτυχια με τη δανειστικη βιβλιοθηκη.

Σοφη καλά σου ειπε η καλυψω για ακτινιδιο.Δινε της φουλ αυτη τη βδομαδα αναμεσα στα φρουτα της.

Εμεις καλά!Ταρζανιες, σκαρφαλωματα κι ο,τι αλλο θες.Χτες πηγα Θεατρο.Ο τυχαιος θανατος ενος αναρχικου με Σπυρο Παπαδοπουλο κι αλλους.Καλο ηταν, πλακα ειχε, αν και δεν ειχε καλη ηχητικη.Ε δε φημιζεται και για την αρθρωση του ο Παπαδοπουλος, αλλα επαιζε πολυ καλα.

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζζ δικο σου ειναι και αυτο το μπλογκ;;

καλη φαση παντως..

ισμηνη χρονια πολλα και απο εδ.ω.ποσα κλεινεις;; :lol::lol: τι κερνας;; :shock::shock::shock:

εμεις καλα..απο το κολυμβητηριο νομιζω την πατησαμε..πολλα παδακια που ξεντυνονται και τ ΓΝΩΣΤΑ.,,,ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ ΩΤΙΤΙΔΑ....4η φορα..ελεος..πολλες μυξες μου ειπε στα πνευμονια..πολυ χουρχουρητο..αεριους.ογκμεντιν και τα γνωστα...

ρε παιδια εσεις ποσες ωτιτδες εχετε κανει;;

με ρωτησε που παω και τα κολαω..και της ειπα οτ γενικοτερα δεν ειμαστε ατομα που θα κλειστουμε σπιτι.εννοειται βλεπουμε και αλλα παιδιακια..

και λει οκ.

δεν ανεβασε πυρετο σημερα..

χαρα καλα εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωκώ μου!!!! Περαστικά βρε παιδί!!! Εμείς δεν έχουμε κάνει ωτίτιδα μέχρι τώρα (ούτε η μεγάλη ούτε η μικρή!)

Ναι κι αυτό δικό μου!!! (Ενα απο τα πολλά!!!)

Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ!!!

σε ποια γυάλισε ο Πετρής μου και δεν πήρα χαμπάρι;

και πού τον είδε;

χαχαχα!!!

γεια σου ρε ντομ!!!

ζζζ καλή επιτυχία με αυτό που πας να κάνεις!

Ισμηνάκι, χρόνια πολλά!

κάθε ευτυχία για σένα και την οικογένεια σου!!!

τα αρρωστούλικα τι κάνουν;

ζζζ όλο θέλω να σου το πω και το ξεχνάω.

μία συνάδελφος μου μου είπε για μία εξέταση που κάνεις στα παιδάκια, έτσι ώστε να ελέγξεις την ανάπτυξη τους και να προλάβεις κάποιο πρόβλημα...

κάνεις μία ακτινογραφία το χεράκι του μωρού και από εκεί μπορεί να καταλάβει ο γιατρός... από τα κοκαλάκια του χεριού.

ρώτα και τον παιδίατρο σου.

και ξαναρωτάω...

τα τρία τοστ πού τα βάζει η Σόφη;

εγώ έχω μείνει στάσιμη στα 61...

πότε θα πάω στα 58;

μα να μη χάνονται με τίποτε τα ρημάδια;

Σωσώκα ούτε εμείς έχουμε κάνει ωτίτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελαρες!!!!

Ισμηνη Χρονια Πολλα, να τα εκατοστησεις με υγεια και μονο χαρες!

και πολλα παρτυ με γεματους μπουφεδες!!!!! αλλα να κανεις και ντελιβερι γιατι ειμαστε μακρυα και ζηλευουμε!!!!

Σωσω παλι ρε γμτ;;;; τελικα αν την πατησει 1 φορα αποκτα ευαισθησια, ε;;;

εμεις ευτυχως καμια ωτιτιδα. μονο 2 ιωσεις. 1 απλη και 1 καραμπινατη.

+ την τωρινη που νομιζω οτι την περναμε χαλαρα...

στην ταξη οι μισοι ειμαστε με μπουκωματα, αλλοι βηχουν, αλλοι εχουν πυρετο... σανατοριο ειμαστε!

κατα τις 11 μπουκωσα τοσο πολυ που δακρυζαν τα ματια μου! πηγα στο φαρμακειο και πηρα οτριβιν. ουτε θυμαμαι ποσες φορες ψεκασα μεχρι να παρω ανασα! και δεν ειμαι η μονη... ολοι σνιφαριζαν οτριβιν, ζητουσαν απο τους αλλους αντιπυρετικα κλπ! χαμος λεμε! και αυριο εξω στη φυση για βολη.... να δω ποσο κρυο θα εχει και πως θα επιστρεψουμε...

Σοφη οταν λες 3 τοστ εννοεις με τετραγωνα ψωμακια του τοστ;;; αν ειναι ετσι οκ. μπορω και εγω. αλλα εμεις κανουμε τοστ με κανονικα ψωμακια για σαντουιτσ και 3 με τιποτα δεν τα καταφερνω...

Νανα και το μικρο μιας συναδελφου, σειρας μου ειχε λευχαιμια πριν 3-4 χρονια... ευτυχως τα καταφερε μιαχαρα και ειναι οκ τωρα... ευχομαι το ιδιο για ολα τα παιδακια... και για τη θεια σου φυσικα.

Χαρα μην τυχον εκανες την εκπληξη και εισαι εγκυος;;;;;; αντε με το καλο!

ζζζ καλη η ιδεα σου. αλλα εγω δεν εχω και πολυ χρονο για διαβασμα πια.... και πριν συνηθως το καλοκαιρι μονο διαβαζα... μη ρωτας γιατι... δεν ξερω...

σε λιγο αρχιζει csi .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αν δε βλέπει csi η Βαγκ ποιός θα δει κυρίες και κύριοι!Εκεί θα ειστε η μεγαλη των πρεζονιων σχολή-όπου πρέζα το οντριβιν.Αχ να μουν απο μια μερια να σας εβλεπα....

Ρε συ Σωσω κοφτο το κωλοκολημβητήριο!Προφανώς δημιουργεί προβλήματα στα αυτιά.Ή κόφτο έστω για λίγο, να δεις αν θα ειναι καλύτερα, για να καταλαβεις οτι αυτο τα κανει ή οχι.

ΜαρίαΖ από τι ο πυρετός εσένα;Δεν είχε συμπτώματα ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo κοριτσια

αρχικα ρονια πολλα στην Ισμηνη μας - ευχομαι να το καψει το πελεκουδι σημερα

βλεπω νησι τωρα- προσπαθω να κατεβασω και καμια ταινια αλλα χεσε μεσα 2 μερες εκαναν οι τσουλ...

εμεις εδω κοριτσια μου καλα φυσικα δεν τρωμε - ολο το απογευμα ο νικολακης εχει φαει 3 κουταλιες γιαουρτι - το γυρω γυρο απο ενα τοστ και 1/2 μπανανα ετσι για γλυκο.

θα τα πουμε μετα βλεπω τωρα

σουπερ ο φαφουτακος σου ....!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!! ειδα τον Ανθιμο!!!!

τον εδειξα και στον αντρα μου. και λεει αυτος και αν θα εχει γερα δοντια!!!

οταν βγουν!!!!

πολλα πτωματα στο San Fransisco.. παω να λυσω την υποθεση.....

γεια σου ρε Ντομ!!!!!

8-)8-):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου νανουκα λεει οτι ειναι κουκλιστικο μωρακι

ελα μωρε δοντακια θα βγαλει - υπαρχει ανθρωπος που δεν εβγαλε δόντια στη ζώη του ή που δεν μάσισε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ISMHNH ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Α Α @};-[smilie=love7.gif][smilie=love4.gif] [smilie=occasion16.gif]

Καλε Σωσω ΩΤΟΡΙΝΙΛΑΡΥΓΓΟΛΟΓΟ επρεπε να χες παντρευτει !!! :roll: περαστικα κ παλι!

και σε εσενα ΖΖΖΖΖ μπαρμπαρηγα , εσυ επρεπε να χες πάρει φαρμακοποιο !!! :mrgreen:

και ν Νανουκα ... ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ !!! :lol::lol::lol: σε καλο μου !!!

Νανουκα μια χαρα το γκομενακι σου χωρις δοντια !!! 8α μπορει να φιλαει χωρις να αφηνει σημαδια στις κοπελιτσες !!! :lol::lol::lol:

ειδα τον Κυκνο χτες ... πολυ ψυχαναγκασμος ρε παιδι μου ... πα πα παα αρρωστια ...

ασε που ενας φιλος κριτικος ξεκινησε να δει τον κυνοδοντα κ δεν αντεξε , το βγαλε , ειδε 2 αδερφες να... η μια με την άλλη ... Παναγια μου , δεν παμε καλα...

Του πηρα 1 μπλουζακι σημερα του δικου μου που γραφει '' still living with parents'' poly gelio!!!

του χα παρει κ ενα ''the doors'' και ψαχνω κ metallica , οτι ακουγα στα νιατα μου δηλαδη ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια μηπως το τσουξαμε παλι αποψε;;; :lol:

καλε εγω τι επρεπε να ειχα παντρευτει;;;;

νυσταξα...

εβρασε και το φαϊ... μπουτια κοτοπουλο με μπλιγουρι για αυριο. για τους ενηλικες. τα μωρα τα δικα τους...

παω για νανι να ξεκουρασω τα ματακια μου... μπας και πετυχω καμια βολη στο στοχο αυριο και ναμην κατεβασω κανενα σπουργιτι!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω!

Ξερω ξερω σας ελειψα.

χαχα

Το σουκου με τον μπαμπα μας ειχαμε να παμε σε γενεθλια, μια απο δω μια απο κει δεν μπηκα καθολου.

Αλλα σας διαβασα!

Ισμηνακι μας χρονια πολλα! Να σε χαιρονται τα παιδακια σου και ο αντρουλης σου! Να ειστε παντα ευτυχισμένοι.

Σωσωκα μου! Περαστικα στο κομματι! Αυτο ειναι ρε γμτ. Αν αποκτησουνε τα αυτια ευαισθησια φακ μετα.

Βαγκ περαστικα και συ. Φανταζομαι τι γινεται εκει μεσα. Χαμος. Αληθεια πως νιωθεις που εισαι μαχιμη ξανα? Περιεργα πρεπει να ειναι...

Ζζζζ ωραια δουλεια! Για το μπλογκ λεω. Μπραβο!

Χαρα για ωορρηξια το κοβω. Πολυ σπανια συμβαινει και μια μικρη αιμορραγια απο την ρηξη του ωοθυλακίου. Ποτε συνεβη στη μεση του κυκλου ή περιμένεις περιοδο? Γιατι αν περιμενεις αντε και στα δικα μας καλε!

Νανουκααααα μου τι αγορακι για ζουληγμα ειναι αυτο! Φαφουτινι!

Ντομινικ! Και γω πηγα θεατρο τη παρασκευη. Ωραια περασαμε. Σε ενα του μακιαβελι. Μανδραγορας.

Τζουλ. Τι κανεις βρε συναδελφε? Ωστε ετσι ο κυκνος... δηλαδη να μη το δω? θα το δω βασικα. Πολυς ντορος γινεται. Η ναταλι πορτμαν η πρωταγωνιστρια ειναι εγκυος. Ε μιας και ειμαστε στο μαμμυ να μοιραστω αυτη την πληροφορια μαζι σας.χαχα

Αααα γαλα σκονη θα δωσω και γω μεχρι τα 2. Μετα φρεσκο.

Να πω περαστικα σε ολα τα μωρακια μας!

Τι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλημερακαι απο μας....δεν το κολησαμε ντομ απο το κολυμβητηριο με τα αυτακιαμας..αλλα απο αλλο παιδακι..

οπως οτνα πας σε 1παρτυ..δε ξερω ανθα ξεκινησω στακοντα..

σκατα βραδυ εννοειται..

μου ξερασε και το σιροπι 2 φορες..δε παει τιποτα κατω μιλαμε..πνιγεταςι απο το βηχα..

την λυπηθηκα..το βραδυ κατα τισ 2 ξανα ανεβασε πυρετο..καθαρισα μυτες ματια,μεχρι να της πεσει πηγε 4 παρα..

και μετα παλισ στισ 6 και για λιγο..

τυο καημεναρι..

τεσπα..θα περασει..

τζουλια θα το δω..αν βρεις μπλουζα μεταλικα η καμια τετοια τρελιαρα θα μου τηλ να σου κανω παραγγελια..

μη με ξεχασεις..

μαρακι ψυχολογος ειναι;;ελα ρε..δε τους πολυ παω!! :oops::oops:

βαγκ τα λες τελεια..

εμενα η μυυτη βουλωμενη..

ποναει και το δοντι μου..

ρε παιδια τι σας κανει εντυπωση στα 3 τοστ;;δε το καταλαβα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο εδώ!!! Πολύ χάλια ..... κόλλησε ο μικρός και ανέβασε πυρετό....τώρα προσπαθώ να συλλέξω ούρα για καλλιέργεια!!! Πολύ χάλια

Τζουλ θα το δούμε!!!

Σώκω τι να πω περαστικά μας....

Μαράκι Ευχαριστώ πολύ

Βαγκ πως πήγε η εξιχνίαση.......CSI τρελαίνομαι κι εγώ κι ας μην είμαι του αντικειμένου :D:D

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κοπελιές!

Και φυσικα περαστικα στα μαναρακια μας!

Τι λες βρε σωσωκα! Χαλια η μικρη ε? Α ρε γμτ! Και σεις μαρακι ζ χαλια? Να περασουνε ολα γρηγορα!!!!!!!!!!!!!

Αυτος ο μηνας και όλοι οι υπολοιποι να ειναι τιγκα στην υγεια.

Σωσω δεν κανει συμβουλευτικη ο δικος μου. Εκανε μεταπτυχιακο πανω στη διοικηση ανθρωπινων πορων και διευθυνει εδω την οικογενειακη επιχείρηση.

Η νονα μας ομως... ειναι παιδοψυχολογος! χαχα! Ασε με εχουνε περικλυκλωσει! χαχαχα!

Ειναι πολυ καλη... περα απο τη πλακα.

Τζουλ απο που παιρνεις τις μπλουζες? Γιατι θελω και γω! Ελεγα στον ανδρεα για αυτη που λεει στιλ λιβινγκ γουιθ παρεντς και ξεραθηκαμε στο γελιο!

Μια φιλη φοραγε στον μικρο της θυμαμαι ρολινγκ στόνς με τη γλωσσα η κλασικη και την ειχε παρει απο h&m

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εχω μια κουζινα μπουρδελο και βαριεμαι να συμμαζεψω!

Εκανα κατι να φαμε χθες βραδυ και την εκανα σκατα.

Εν τω μεταξυ τι επαθα ο βλακας! Ειχα βαλει στο πλυντηριο πιατων αλατι και λαμπρηντικο τα γνωστα. Αλατι ομως μου ξεχείλισε και επειδη βαριομανε να το μαζεψω η μουλαρα εβαλα ετσι να πλυνει. Και μου κανε τα ποτηρια μια χαρα σκατα. Θολα χαλια. Δεν συνερχονται... οποτε? Πηγα πηρα αλλα! χαχαχχαα!

Και μαχαιροπιρουνα.

Και εχω να πλυνω και αυτα να δωσω πουθενα τα αλλα... τεσπα.

Τα "παλια" ητανε πρασινα με φυσαλιδες κολονάτα. Τωρα πηρα παρομοια πρασινα παλι φυσαλιδατα χαχα αλλα χωρις ματσουκι απο κατω.

Εχει μια μερα τελεια εξω! ΠΑω να τελειωσω για να κανουμε καμια βολτιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...