Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

Μπήκα να πω μια καλημέρα...

Αδύνατον να διαβάσω τόσες σελίδες..

Εμεις καλα σχετικά..

Ο πυρετος επεσε στα 3 24ωρα ακριβώς όπως είπε η γιατρός..

Ήταν ίωση κι ευτυχώς που δεν πήρε αντιβίωση..

Απλά έχει βήχα τωρα και δεν τον έχω στειλει ακόμα σχολείο..

Φιλάκια πολλα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ατιμο πραγμα ο βηχας ρε ισμηνη..λαντε περαστικα σας..τι να πω!!\

περιληψη,....

η ντομ δεν ακουει το παιδι να κλωτσαει..

η ζζ δεν ειναι στιςε πολυ καλες της.

η νανα παλευει με το κοκκυγγα να το φτιαξει,

η σοφη κανει δουλειες.

η μπεμπακος....παλευει με τουες γειτονες αρκουδες..

η φροσω καλα και αυτη..

η μαρκερ δε τρωνε τα παιδια της και της κανουν νερα στον υπνο.

η βαγκ ψαχνει κοπελα περα απο τη μανα της για να κξραταει τα παιδια.

η καλυψω παλευει με τον πουτανο,

της κανει πολλα νερα σοτν υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας!

ετσι και μεις Ισμήνη 3 24ωρα είχαμε πυρετό

ευτυχώς σήμερα η μικρή μου είναι καλύτερα

αλλά ρε γμτ αυτές τις μέρες δεν έβαλε μπουκιά στο στόμα της, μόνο χυμούς και γάλα και τις κάτι ντόνατ που της έπερνα κάθε πρωί απο το φούρνο

ηταν που ηταν αδύνατη τώρα αυτή η ίωση την αποτελείωσε

ελπίζω να πάρουμε μπρος πάλι

ούτε και γω την έστειλα σήμερα παιδικό ούτε αύριο θα τη στείλω, να αναρρώσει εντελώς..απο Δευτέρα τώρα..

περαστικά και σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια

Νανά μου και γω σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια, ελπίζω όλα να πάνε καλά με τη θεία σου

Μαράκι θα σας στείλω φωτο απο τη βάπτιση, το ξέρω όλο αυτό λέω και δεν το κάνω, οταν βρω λίγο χρόνο να τις ξεκαθαρίσω..

κοτόσουπα κάνω σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες..

πολυ κρυο σημερα παλι....μπρρρρρρ.

εμεις καλα,αθωωθηκαμε στο δικαστηριο,τελειωσαμε νωρις,πηγαμε κ πηραμε απο τους δικους μου τη μικρη..εκανε σαν τρελη που με ειδε,ολο αγκαλιες κ γλυκα φιλια,με ελιωσε....

η μητρια με πληροφορησε οτι η αγγελικη κοιμοταν μονο στην αγκαλια της μεσημερι-βραδυ..δεν ηθελε ουτε να το δει το κρεβατακι της...'πωπω λεω την κατσαμε την βαρκα..'

δε φτανει που βρυκολακιαζει μεσα στη νυχτα,δε θα θελει κ το κρεβατι????

ευτυχως τωρα που γυρισαμε μια χαρα κοιμηθηκε στην κουνια της...

αλλα το βραδυ δεν ξερω παλι πως θα παει..θα δουμε!!!!

νανα περαστικα ευχομαι κ να πανε ολα καλα.....

μαρκατ,ισμηνη αντε να τελειωνετε κ εσεις με τις ιωσεις να πανε τα παιδακια σας παιδικο..

σωσω μια φαση ειναι ρε κ θα περασει με τον υπνο..εμεις ολο φασεις περναμε!!!!!

το εμβολιο το βρηκες?ειναι ανοιχτα τα φαρμακεια εκει?

εμεις εδω απο δευτερα παλι..ειναι να μη σου τυχει κατι.....

αυριο απογευμα εχουμε εμβολιο ανεμοβλογιας...θα μας ακουσει ολη η περιοχη παλι!!!!! :lol:

συμπεθερα.......παλι πινετε μονο γαλα???????

επρεπε να τον εχεις θηλασει κ να θηλαζες μεχρι τωρα..δε συμφερει ο ατιμος!!!!!!!!

τζουλια βαριεσαι να γραφεις μαρη????????τι να σου πω...... :evil:

ζζζζζζζ κ εγω θα σε συμβουλευα να μην κανεις χημικη.μολις σταματησεις θα παρεις τα διπλα κιλα..στο λεω γτ εκανε χημικη ενα μοντελο γνωστη μου για να χασει καποια παραπανησια κιλα κ ολη μερα ετρωγε ρυζι.εχασε τα κιλα αλλα μολις αρχισε να τρωει κ αλλα πραγματα τα ξαναπηρε διπλα!!!!!!

ντομ το ροναλ δεν εχει κορτιζονη οποτε δεν ειναι τοσο επιβλαβες οσο το οτριβιν.η εστω βαζε ορο...

το μωρακι θα το ακουσεις πολυ συντομα,μη βιαζεσαι κ το αγχωνεις!!!!!!!!

αχ μου εχει λειψει αυτη η αισθηση...... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες..

πολυ κρυο σημερα παλι....μπρρρρρρ.

Κρύο καιρος για 2!

εμεις καλα,αθωωθηκαμε στο δικαστηριο,τελειωσαμε νωρις,πηγαμε κ πηραμε απο τους δικους μου τη μικρη..εκανε σαν τρελη που με ειδε,ολο αγκαλιες κ γλυκα φιλια,με ελιωσε....

Συγνώμη τι δικαστήριο? Εχω χασει επεισοδια!

συμπεθερα.......παλι πινετε μονο γαλα???????

επρεπε να τον εχεις θηλασει κ να θηλαζες μεχρι τωρα..δε συμφερει ο ατιμος!!!!!!!!

Ασε με γιατι τραβαω τα βυζια μου μ'αυτον εδω που εμπλεξα! Κια οχι τιποτα δε βγαζουνε και γαλα! χαχα! Μιλαμε μολις δει γαλα με παιρνει απο το χερι και εχει μια ανυπομονη φατσουλα! Αφου λεω στον ανδρεα : αληθεια σου λεω το επομενο θα το θηλασω! Παση θυσια!

αχ μου εχει λειψει αυτη η αισθηση...... :oops:

Σου έλειψε? χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello

τι κανουν τα αρρωστουλικα μας?

ρε συ κοριτσια εκανε καποιο απο τα ζουζουνια σας το infarix hexa? ξερετε αν γραφετε στο ικα?

σημερα οσια πεμπτη και αυριο αγια παρασκευη χεχεχεχεχχεχεε

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω διαβαζω και δεν θυμαμαι τι να πρωτοσχολιασω

εγω μια εβομαα δεν τα εχω παει παιικο

για πολυ πυρετο ο νικολας - ο Στελακος εχει βροχιτια προλυπτικα δεν τον παω - αφου μπορουν οι γιαγιαδες και προσφερθηκαν ας μεινουν σπιτι

ντομ μου καλα εκανες - εγω παντως πρωτη φορα ακουω οτι σου λεει να μην παρεις τιποτα- εγω 2 φορες στην εγκυμοσυνη ειχα παρει φουλ αντιβιωση και μαλιστα εμενα μου ελεγε πως ουι παθαινω να πηγαινω στον ειδικο γιατρο . π ειχα βρασιμο πηγα στον ωριλα και μου εωσε αυτος κατι ειικα φυτικα και για την μυτη και για τον βηχα

2ον μας εκανε την καρια περιβολι ο γιατρος - μας ειπε οτυι μαλλονς ειχαμε τη γριπη Η1Ν1 - καναμε εκα σωρο εξετασεις και ευτυχως σημερα ο νικολακης πευαξε κατι σπυθουρακια και μας ειπε οτι τελικα εν ηταν η Η1Ν1 αλλα μια αλλη γριπη εξανθηματικη κατι

μωλις πεταξεις σπυθουρακια εισαι μετα οκ - τελειωσε η γριπη λεει - τελος ο πυρετος τελος ολα- κανει στομαχικο πονο και ανορεξια - για να δω αυριο θα φαει;

μεχρι στιγμης εχει ξυπνησει 4 φορες απο τις 9:30

αντε περαστικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μεισ το εχουμε κανει...

αλλα το δημοσιο το δινει τζαμπα..

ζζζ περιμενω πμ...

εμεις παλι κλαματα..και γιναμε και κωλος με τον αντρα μου γιατι δε μπορει λεει να την ακουει να κλαει..

αυτος την πιανει τη πλατη και κοιμαται..μολις με δει..παταει τα κλαματα και θελει αγκαλια..

μιλαμε ημου νεκει 20 λεπτα και εκλαιγε ασταματηα..πρηστηκε..

δε πηγα φαρμακειο..σιγα..και να μη το κανω τωρα,θα το κανω την αλλη..δεν ειναι βιαστικο λααωστε..

αυριο παιδιατρο..απογ δουλεια..

καλυψω εσεις τα ιδια,ε;;πωπω..χαρΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ..

αληθεια μαρκερ;;τωρα ειναι καλυτερα;;

αν την περασε,οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πηγατε ολες καλε?

σημερα πηγα για καφε σε ενα πολυ ωραιο μαγαζι κ πηρα μαζι μου κ την Αγγελικη...ηταν πολυ καλη!!!εξερευνησε ολο το μαγαζι κ εκανε κ τσαχπινιες σε ενα νεαρο ,αγγλος νομιζω ηταν ,κ επρεπε να δειτε διαλογο :roll::lol::lol:

κ τωρα κατι ασχετο,βλεπω μεγκα...δεν μπορω αλλο ....γιατι να βασανιζουνε παιδια????

τρελενομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια!

Αλέκα το ινφαριξ ειναι το πρωτο πρωτο που καναμε, το εξαπλο που λένε.Το πιο βαρυ!Μου λεγε να του δινω και ντεπον το απογευμα!

Ηπατίτιδας, διφθεριτιδας, τετανου, κοκκύτη, πολυομυελιτιδας, αιμοφιλου ινφλουεντζας Β.

Εχουμε κανει 3 δόσεις μέχρι τώρα!

Εχω κι εγω την ιδια απορία με σένα.Γιατι ειναι το πιο ακριβό!Κι εγω δεν ξερω τι παιζει με το ικα, δηλ. το κεντρο μανας και παιδιου.Το γραφουν ή σου λένε έλα να το κανεις εδώ.Γιατι κι εγω τοσο καιρο σαν πουστης μαυρα τα πληρωνω, εχω ξεπαραδιαστει.Μονο και μονο επειδη εχω την εντυπωση οτι θα μου πουν ¨τι;θα στο γραψουμε και θα πας αλλου;οχι εδω ο παιδιατρος μας θα στο κανει¨.Κι εκει δεν τον παω, εδω δεν πηγαινα εγω να τρυπηθω στο ικα όταν ημουν εγκυος, θα παω το παιδι;Και το 184 που κλεινεις τα ραντεβου δεν ξερει να μου πει.

ΜαρίαΖ σχετικα με το οτριβιν και το ροναλ.Τις προαλλες τα αγορασα και τα 2 απο το φαρμακειο.Το μεν οτριβιν γραφει απαγορευεται στην εγκυμοσυνη και στο θηλασμο, το δε ροναλ γραφει δεν εχει βρεθει κινδυνος στην εγκυμοσυνη, αλλα χορηγειται κατοπιν συγκαταθεσης γιατρου, οπότε επελεξα το ροναλ.

Αρα Καλυψω σωστα λες για ρο ροναλ οτι δεν εχει κορτιζονη, αλλα δεν περιμενα οτι το οτριβιν θα ειχε.Νομιζα μονο το ντεξαρινα εχει.

Ο γιατρος μου ειπε μονο αλατονερο, φυσικο ορο αυτον που παιρνει ο μπεμπης.Και να σας πω το δοκιμασα ετσι απο περιεργια να δω αν κανει.Ε!Σκατα κανει!Απορω πώς ειναι αποτελεσματικος στα μωρα.Και ειναι κι ενοχλητικος γιατι πάει πολύ βαθια και το καταλαβαινω στο λαιμο.Ισως γιαυτο κλαινε τα μαναρακια.

Βαζω ροναλ απο την Κυριακη, ειχα φριχτο βηχα μεχρι και σημερα, μεχρι να κοντευω να κανω εμετο.Καπως καλυτερευει απο το μεσημερι.Ελπιζω να μπορεσω να κοιμηθω σαν ανθρωπος αποψε.

Σωσω η περιπτωση σου μοιαζει με της Καλυψους.

Μαρκερ τι χουνερι περασατε!Τελος καλο ολα καλα!Κι εμενα οταν μου ειχε πει στο Βασιλακη οτι μπορει να ειναι ενα παρακλαδι της Η1Ν1-ναι εχει και παρακλαδια η ρουφιανα- μου ρθε καπως!Αλλά τελικά δεν ηταν.

Μαρακι μην ανησυχεις, δεν παρεξηγω, απλα το ειπα ετσι αποτομα για να φοβηθει η Σωσω, γιατι αυτη δε θελει και πολύ να μου το κολλησει και να με δουλευει. :-s

Α!Νανουκα ειπες για γαλα και θυμηθηκα να σας πω οτι εχει αρχισει εδω κανα δυο βδομαδες το στηθος μου να βγαζει σταγονιτσες.Σας θυμιζει κατι; ;;) Ετσι για να νοσταλγησετε!Τωρα σχετικα με τα κλωτσιδια, ελπιζω οπως λετε να ειναι.Γιατι με εχει κανει το θεμα αυτο οπως λεει η Σωσω να μετανιωνω που ηθελα και παραγγελεια φυλου, και βιωνω Θεια Τιμωρια. :roll:

Συμπεθερα αυτο βλεπει κι ο αντρας μου τωρα και βριζει!

Καληνυχτα μανουλες γλυκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες γλυκιες!

Καλησπερα!

Ντομ. Ειναι το πιο ακριβο επειδη ειναι 6 ιοι μαζι! χαχαχα! Καλο?

Ασε παιδακι μου καλα κανεις και δε παιρνεις φαρμακα στην εγκυμοσυνη. Ασε.... Αντιβιωση μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις. Επιτρεπεται μονο αν δεν παει αλλο.

Ο ορος μπαινει για να μαλακωνει και να ρουφαμε. Οχι για ξεβουλωνει απο μονος του. Εχεις καποιον να στα ρουφηξει? χαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχχαχαχαααχχαχαχαχχαχααχχαχαχαχαχαχααχααχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαα!

Καλο ειναι το σινομαριν. Δοκιμασε και θα με θυμηθεις. Ρωτα ομως πρωτα γιατρο. Ορος ειναι αλλα ξερω γω?

Μην το αφησεις! Ρωτα ειναι πολυ καλο. Στον διονυσακη εκανε θαυματα.

Το εβαλε και η μαμα μου και ξανασανε.

Υπαρχει αλλο για μωρα αλλο για ενηλικες. Ειναι σα το φυσιομερ.

Μαρακι(μαρκερ) ξανα περαστικα. Οτι και να γινει μη σε αγχωνει το φαι. Δεν μπορουνε να φανε αρρωστα. Μυτη χαλια λαιμος χαλια. Φακ. εδω εμεις και δεν εχουμε ορεξη.

Εμενα οταν δεν ειναι καλα απο το φαι το καταλαβαινω... Του κοβεται μαχαιρι η ορεξη.

Παω για νανι δε κρατιεμαι.

Καληνυχτα ομορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moy λειψατε , το όμολογω !!!

Περαστικα και πάλι και όλα τα καλα στην Νανουκα μας με την 8εια

χτες ο μικρος ΣΕΛΗΝΙΑΣΤΙΚΕ , ειχα ενα ζευγαρι (εγκυος η κοπελα) αργησαν να φυγουνε κ τον κοιμησα 10κ30 !!! ξυπνησε στις 2 τον κουναγα μεχρι τις 4.30 τιποτα , του εδωσα ντεπον κοιμη8ηκε 1 ωρα κ μετα με ετρεχε !!!

εχω κοιμη8ει 3 ωρες , νιω8ω χαλια και μου λεει ο αντρας μου οτι καλεσε 1 ζευγαρι συναδελφων πρωην :shock: κροσια τα νευρα μου , εγω σκατα , το μωρο μεσα στην γκρινια , το βαλα για υπνο 8.30 κ με ειχε απο πανω μεχρι τις 9.30 που ξερα8ηκε...

η8ελα να αραξω στο κρεββατι και η επισκεψη εφυγε στις 12.00 :o , ε τωρα εχω υπερενταση κ νευρα με τον Γιάννη ... δεν ημουν για επισκεψεις σημερα ρε φίλε... και με βλεπει τωρα που μολις αραξα κ μου λεει -πειναω !!! του λεω παραγγειλε κ δεν 8ελει ... ε τι σκατα να κανω η γυναικα ??? :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζουνίτσες μου!

Μαράκι μου θέλεις να κάνουμε μία συμφωνία;

να σου δώσω το γάλα που έχω στο μεμέ κι εσείς να μας δώσετε το 1/5 της όρεξης για γάλα;

πόσο γάλα να πετάξω;

Η μαμά πήγε Γερμανία.

Η θεία είναι στο νοσοκομείο, αλλά είναι καλύτερα.

Ο Ανθιμούλης είναι καλά, αλλά πολύ γκρίνια!!!

δεν ξέρει τι θέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααα!

Νανούκα να σε ρωτησω;Ο Ανθιμος εχει ξανακανει καμια κινηση για το βυζι;Μονος του βεβαια ειπες δε γουσταρε πια, αλλα μηπως περναγε φαση και του ξαναρθε η ορεξη;

Μα καλά τι γινεται τοσες μερες με το τικερακι σου;Και η Καλυψω νομιζω εχει προβλημα.

Συμπεθέρα αγρότισσα θα τρωει και αγνα λαχανικά ο γιοκας μου!Ο πρωτότοκος, μην ξεχνιομαστε!

Τζούλια...μετά μου λέτε εμένα που βρίζω όλους τους άντρες...φταίω να αρχίσω πάλι;;;;; :twisted:

Αχ είμαι χαρούμενη, χτες βράδυ με κλώτσησε ο τεμπελάκος που λέτε κι εσείς.Πιο ελαφρα από τον Βασίλη, αλλά κλωτσίτσες ήταν, το σκατόπαιδο με είχε ανησυχησει.Μακάρι να ειναι αυτο που λέτε, ησυχος, να πάρει από τον μπαμπα μου, γιατι δευτερο ταρζαν, καρμπον πατερα και πεθερου, δε θα αντεξω.

Ισχύει αυτο που λένε ήσυχο στην κοιλιά, ησυχο όταν βγει και το αντίστροφο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω και κατι αλλο;

Τι προτείνετε να κανω με το θεμα κούνια;Ο Βασίλης χωράει ακόμα στην κούνια του, αλλά μήπως να του έπαιρνα κατι άλλο και να βαλω στην κούνια τον δεύτερο;Υπάρχει κάτι ενδιάμεσο να αγοράσω στον Βασίλη;Κάποιο κρεβάτι προστατευτικό;Δεν ξέρω τι να κάνω ρε γαμωτο!

Ετσι κι αλλιώς οι κουνιες γινονται κρεβατια βγαζοντας στο μελλον τα καγκελα, αλλα αντε μεχρι 3 ή 4 χρόνων.Μετά δε χωράνε.

Μαρακι ευχαριστω για τον ορρο που μου πες, θα το δοκιμασω την αλλη φορά.Τώρα μου περασε η καταρροη, μου βουλώνει περαστασιακα και ακόμα δεν εχω γευση και οσφρηση, καλα πολύ σπαστικό αυτό.Μπορώ να φαω εναν κεσε τζατζικι και να μην καταλαβω τιποτα. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!

Νανα ακομη σου κανει νερα με το γαλα? Ξερεις τι κσφτομουνα? Μηπως φταινε τα μπιμπερο και οχι το γαλα? ΝΑ αλλαζες δηλαδη.. Εκτος αν το χεις κανει. Ποια εχεις?

Γιατι και μενα ο δικος μου που λατρευει το γαλα δε γουσταρει απο νεογεννητο καθολου τα νουκ. Μα καθολου! Τι πραμα και αυτο!

Ντομ θα ελεγα να παρετε κρεβατακι με μεγαλο προστατευτικο μπραστα.

Θα δεις ομως και τα κεφια του. Αν δεν ειναι ετοιμος για κρεββατι ετοιμασου για ακομη μια κουνια.

Εμας το δικο μας γινεται κρεββατι.

Λοπον τι σκεφτομουνα. Αν ειναι και το αλλο αγορι θα παρει τη κουνια του διονυση που εχει θεμα ζουγκλα μπροστα. Αν ειναι κοριτσι θα κανω κρεββατι τη κουνια και θα παρω στοκκε για το κοριτσι καλο?

Εσυ ντομ μην ακους... χαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...

Ντομ σε καταλαβαινω με τις κλωτσιες..

Κι εμενα η δικιά μου πολύ σπάνια κλώτσαγε...

Και επειδή πάντα το μυαλό μου στο κακο πήγαινε..κάθε βραδυ που ξάπλωνα ταρακουνούσα την κοιλιά μου μέχρι να κλωτσήσει..αλλιώς δεν κοιμόμουνα..χαχχααχαχ

Βεβαια βγηκε πολύ ησυχο μωρακι..δεν ξέρω αν παιζει ρόλο..

Αυτο όμως δεν ισχυει πια..

Όλη την ωρα απο πίσω της τρεχω..

εχθες εφτιαχνα μια τούρτα και παραλίγο να την αναποδογυρίσει..

Ψηλωσε και φτάνει τα πραγματα στον παγκο της κουζίνας η σκατουλα..

Εριξε κατω κι ενα γυαλινο μπωλ όλο τυρια και μαζευα πόση ωρα τα γυαλια..

Το χειροτερο μου..

Ασχετο αλλα εκλεισα μια προσφορα απο το groupon για ενα σκ σενα πολύ ωραιο ξενοδοχειο στη Μανη..

Και τωρα που πήρα να κλεισω δωματιο μου λενε δεν έχουνε για το επόμενο..

Τα νευρα μου :twisted::twisted:

Αλλα εχουνε λέει σε καλύτερο δωματιο με 50ευρω παραπανω..

Δεν τους κανω τη χαρη ομως..κοροιδια..

Γιατι βαζουνε προσφορες αν ειναι πλήρεις???

Αυτά..

Πολλή Βροχή σήμερα..

Θελω να παω σπίτι μου βαριεμαι..

εχω καλεσει και κόσμο το βραδυ και θα παω να μαγειρεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θα έλεγα να μην πάρεις άλλη κούνια..κρίμα είναι...

Να του πάρεις ένα ωραίο κανονικό κρεβάτι..εγω πήρα με υπόστρωμα..

από τη μια μεριά θα το κολλήσεις στον τοιχο και απο την αλλη θα βαλεις προστατευτικο..

Απο τη μεριά του τοίχου θα βαλεις και κανενα μαξιλαρακι..

ασε που θα μπορείς να ξαπλωνεις και μαζι του όταν δεν θα μπορει να κοιμηθει..

Θα συνηθίσει γρηγορα και θα του αρεσει κι άπλα..

Εγω πάλι δεν πήρα καινουρια κουνια στη μικρή γιατι του Ορεστη την ειχε παρει η μαμα μου απο το kitten..κι είχε δωσει 1000 ευρω..έχει ζωγραφική στο χερι και είναι ντεκαπε..ειναι πανεμορφη..

Κι ειναι ακομα καινουρια...

Αλλα ανυπομονώ να την βγαλω μαλλον του χρόνου και να της παρω σιδερενιο λευκο κρεβατακι με ουρανο!

Είμαι πολύ ψωνιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!

με τη σειρα θα σας παρω...

μαρκερ περαστικα ευχομαι κ να γινετε γρηγορα καλα...φανταζομαι σε τι κατασταση θα εισαι κ με τα 2 παιδια αρρωστα.....μακαρι να ξεκουραστεις καποια στιγμη..ευτυχως που βοηθανε οι παππουδες στην αναγκη,οτι κ να ειναι!!!!!!

σωσω τι να πω..εγω σε καταλαβαινω καλυτερα απο ολους...το θεμα ειναι οτι εσενα δε σε εχει συνηθισει ετσι η μαρθα κ δεν την παλευεις...μαλλον!!!!!!

οι αντρες δε μπορουν να ακουνε τα μωρα τους να κλαινε..διαπιστωμενο...αλλα το μωρο σε αυτη τη φαση εχει αναγκη τη μαμα κ οχι τον μπαμπα..

που θα παει,θα στρωσετε κ εσεις....

νανουκα δοντακι μου μυριζεται...μακαρι!!!!!!

ντομ κοπελαρα μου ειδες μωρε που κλωτσησε ο αγοραρος??ισως ειναι ησυχο αντρακι....εμενα παντως η δικια μου ηταν απο την κοιλια πουτανος!!!!κ βραδινος τυπος!!!!!οποτε εχεις μια πιθανοτητα να ειναι ησυχο..

συμφωνω με την ισμηνη για το κρεβατακι.τι θα κανεις τοσες κουνιες??????

το εμβολιο που λετε εμεις το εχουμε κανει 5απλο κ ξεχωριστα η ηπατιτιδα που θα γινει αλλη στιμη.

σημερα εχουμε παιδιατρο για εμβολιο ανεμοβλογιας επιτελους..

ολο το δεκεμβρη ηταν αρρωστη κ το αναβαλλαμε 2 φορες..φακ!!!!!

μαρακι.....ακομα γαλα πινει μονο???αμα του δωσεις σουβλακι θα το φαει???

ισμηνη το αγαπημενο μου κρεβατι οταν ημουν μικρη ηταν σε μια βιτρινα,ροζ με ουρανο...

πεθαινα καθε φορα που το εβλεπα!!!!!

τελειο για κοριτσακι.....

αλεκα 123 ολο θελω να στο πω..τελειο αβαρατ!!!μου θυμιζει τη δικη μου αγγελικη!!

τζουλ εδω κ 2 μερες πλακωνομαι συνεχεια με τον αντρα μου!!!μαλλον εχουν κ αυτοι περιοδο σαν κ εμας!!

η ζζζζ που ειναι καλε????να δωσει καμια συνταγη..

η φροσω?η σοφη?

καλα η χαρα ξερω..κυνηγαει λυκους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

ηρθα και εγω....καλα ειμαστε εγω ψυχολογια :(:(:(:(:(

ο στεφανος καλα, ειχαμε παει επισκεψη, μια χαρα ετρεχε σε ολο το σπιτι, δεν ειχε κολληση πανω μου οπως συνηθως, ηταν κυριος.... :mrgreen:

ο πετρος παλι βραδυ, βαρεθηκα..

ντομ θεα ειδες που κλωτσισε μια χαρα ειναι ο μπεμπαρος, εγω σου ειπα παρε ακουστικα και βαλτα στην κοιλια σου να τον ακους, εγω ειχα πιεσομετρο και τον ακουγα..ειναι φοβερη στιγμη.....

η αδερφη μου οταν εμεινε εγκυος το δευτερο πηρε κανονικο κρεβατακι στον παναγιωτη και εγω πιστευω οτι καλυτερα ειναι να του παρεις κρεβατακι με προστατευτικο....

μαρκερ παεραστικα, αντε σας ευχομαι, σημερα να ειστε καλυτερα....

φροσω ολα καλα;

καλε τη αερας και βροχη σημερα γκρρρρρρ

μαρακιιιιι πηγες στα χιονια; ζηλευω...

γεωργια εγω τα περασα το καλοκαιρι που ειχα παει για δουλεια...στην αρχη δεν με ηθελε καθολου και μετα εκανε ακριβως τα ιδια...θα περασει υπομονη θελει..γιατι εγω δεν ειχα και εκλαιγα....

θελω να κανω τσιγαρο....και φυσαει τοσο πολυ που δεν μπορω να βγω εξω :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου!!!!

ο καιρος φταιει για αυτο το μουτρακι :( ??????

κ εδω χαλια ο καιρος βροχη κ αερας ...δεν βγηκε η Αγγελικη σημερα!

α!μια φιλη μου οταν δεν μπορουσε να βγει εξω για τσιγαρο ....αναβε αποροφητηρα κ καθοταν εκει !!!!!!

πλακα,πλακα εκανε δουλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μη [πεφτεις..

στο υψος σου...

εμεις καλα..μαλλον κρυωσαμε...βηχα..αυτο τον σκατοβηχα εννω...

χωρις τιποτα μεσα..

πηγαμε παιδιατρο..ηγιναμε 9400...πηραμε 500 γρ...

και γιναμε 77 ποντους απο 72..

ειπε οτι ειμαστε λιγο αδυνατουλικααλλαοχι ανησυχητικα..

ντομ και γω συμφωνω για το κρεβατακι..

ειμαι δουλεια εγω..αυριο ρεπο..

ρε παιδια να σας ρωτησω κατι;;

αν ειναι κρυωμενη η μικρη,ο βηχαες που σας ειπα,,μπορει νακοληησει παδακιπου παιρνει αντιβιωση;;

σας περακαλω..πειτε μου..

νανα ελπιζω ολα να πανε καλα..

φροσω που εισαι ρε;;

καναμε το μμρ σημερα..

φαση για το μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...