Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σούπερ ουάου μωράκια Οκτωβρίου 2009 Νο20!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοπελαρες μου.

Σωσω μαλλον παρεουλα αγκαλιτσα κλπ θελει. Σου λεει εσεις κοιμοσαστε μαζι και γω μονη... κοροιδο ειμαι? χαχα.

Ετσι κανουνε μωρε ολα. Περνανε φασεις φασεις.

Τελικα ο μικρος κοιμηθηκε.

Σωσω ξυπνησε γιατι βγηκε απο το προγραμμα του. Τον εμετο τον εκανε αφου ητανε στη κουνια ετοιμος να κοιμηθει. Σκεψου μετα αλλαγη σεντονια,καθαρισμα,μπανιο... ξεσηκωθηκε. Θα ειχε και ενοχλησεις μαλλον. Ηθελε αγκαλιτσες μωρε... Η αγαπη μου. Ειχε ξαπλωσει πανω μου και ειχε βαλει τα χερια κατω απο τις μασχαλες μου. Σαν φτερουγες ητανε. Τι συναισθημα! Η ψυχη μου......

Εν τω μεταξυ κανει εμετο στη κουνια τον παιρνει ο αντρεας και μετα απο λιγο συνεχιζει αλλο ενα μεγαλοπρεπες ξερασμα πανω του! Ο κακομοιρης. Να κλαιει και να κανει εμετο. Πως να αισθανοτανε... Ο δε αντρεας ειχε γινει χαλια.... το τι γελιο εριξα! Γιατι μου ελεγε: εγω εγω εγω! να τον παρω αγκαλια. Ε παρτονα του λεω! χαχαχχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 933
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βάγκ μου χα χαχα υπέροχος τρόπος να τα ταίζεις έτσι!!! Να σου ζήσουν είναι δυο κουκλάκια!!!

Καλημέρες κι απο εμένα κορίτσια!!! Καλύτερα τα πράγματα σήμερα απο ψυχολογικής άποψης!!! Πήγα και στον ΟΑΕΔ για το πρώτο επίδομα!!!! :roll::roll: Αιντε να δούμε τι θα γίνει!!!!

Μαράκι μου υπομονή!!! Ελπίζω να μην ήταν τίποτα το σπουδαίο!!! :D:D

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! Σώκω,Χαρά, Βάγκ, Σόφι, Τζουλ, Χρυσάνθη, Μαρκατ, Μάρκερ, Νανά, Μαρία, Αλέκα, Αλέκα, Ντομ, Καλυψώ, ουφ δεν θυμάμαι άλλα συγχωρέστε με...οι υπόλοιπες καλημέρες όταν μπείτε και σας δω (είπαμε εγώ πάσχω απο Αλτσχάιμερ)

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

τι κανετε;

εμεις περιτο να σας πω

εχω να μπω τοσες μερες γιατι εχουμε 40 πυρετο απο την δευτερα - πανικος στο σπιτι

αυτα κλαινε και γκρινιαζουν ολη την ωρα

με το που με βλεπουν θελουν και τα 2 αγκαλια και ουρλιαζουν - πλεον δεν ξερω εαν θελω να πηγαινω στο σπιτι - ουτε για κατουρημα δεν παω

φαι εχω να φτιαξω απο το σαββατο - ολο μακαρονια τρωμε

το βραδυ περιττο να σας πω οτι δεν κοιμομαστε καθολου - ο κωστας ολη την ωρα παραπονιεται οτι δεν κοιμαται -εγω δεν μπορω να πω

σημερα ξυπνησανε απο τις 6 και δεν θελανε με τιποτα να κοιμηθουν

ο Στελιος τον ειχα στο κρεββατι μας και ουρλιαζε σαν τρελλο - γιατι δεν ηξερε τι ηθελε- μου εσπασε τα νευρα μου - βρε καλο μου βρε χρυσο μου - κατσε κατω - ξαπλωσε -μεινε στο κρεββατι - τιποτα

μονο τιμωρια δεν τον αβαλε- γκριιιιινια απιστευτη - τα νευρα μου τσανταλια

ο νικολας αν και με πυρετο ειναι πιο ηρεμος

το τελικοο Στελιος εχει βροχιτιδα πεινει αντιβιωση

ο νικος θα δουμε ακομα

αρρωστια μου μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!

Επιτέλους σας διάβασα!Από τη 14 σελ διαβάζω!

Περαστικά στα αρρωστούλικα!

Από το Σάββατο τρέχει σαν βρύση η μύτη και από χτες τρελό βήχα!Κι ο γιατρός να μη δίνει αποσυμφορητικο για τη μυτη.Αλατονερο λέει.Καλα λεω απο μεσα μου, κατσε αγρυπνος ολη νυχτα απο τα βουλωμενα ρουθουνια και τα λέμε!Μα να μην ανοιγει ουτε ενα απο τα 2 τα πουστικα!

Πηρα κι εγω ροναλ και ησυχασα.Κανει δεν κανει, εμενα μου εκανε και παρακανε.Πηρα και αντιβηχικο σιροπι του Κορρε, τιποτα δεν κανει η μαλακια, το χω παρει τοσες φορες τοσα χρονια, απορω τι το ξαναπαιρνω, απλα τωρα επρεπε φυτικο.Πηρα και στρεπσιλς κι ας κοψει το λαιμο του ο γιατρος.

Αμα με βλεπατε, εχω και τα φαρμακα της εγκυμοσυνης, σαν τους γερους με τα σακουλακια με τα φαρμακα ειμαι.

Θα επανελθω κοριτσια αργότερα για τη συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα ρε συ ντομ..τι να πω..καλα εχει ο κερρες σιροπι;;

μαρκερ τα ιδια με μενα το κομματι κανει ο μικρος σου,ε;

ελπιζω να ειναι φασδη γιατι θα φαω τις πλεξουδες μυο αμα συνερχισει...

δε ξερω..

εγω παλι εφαγα..μας εκανε το τραπεζι 1 εταιρεια..σουπερ λεμε..

εδω ηρεμα τα πραγματα..

ολοι ζουνε προς το παρον..

ζζζ....τι διαιτα κανεις δε με ειπες..

τζουλια που εισαι;;

ντομ ο βασιλακης καλα;;

μαρακι τι ξερασε ο μικρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαουρτι και γαλα. Το απογευματινο και το βραδυνο δηλ.

Ντον γλυκια ντομ! Περαστικα εγκυουλα! Και γω ειχα αρρωστησει στον 3ο μηνα και δε μου δίνανε τιποτα. να εχω εναν γαιδουροβηχα αλλο πραμα. Κοιμομουνα στον καναπε γιατι δε με βολευε πουθενα. Την εβγαζα στη τιβι μπας και ηρεμησω. Τιβι και μαμμυ. χαχα

Ημουνα και στο 1ο τριμηνο οποτε εκανα γαιδουρινη υπομονη. Αντε κανα χαμομηλι καμια καραμελα για ομοιοπαθητικους και τελικα αφου φοβηθηκαν γιατι ειχα πολυ βηχα με τα χιλια ζορια σινεκοντ. Με το πηρα 2 φορες κοπηκε μαχαιρι. Ποτε δε με πιανει αυτο το σιροπι απλα πιστευω θα κοβοτανε ετσι και αλλιως. Αφου ειχανε περασει μερες ετσι.

Ειχα παει σε ενα σχολειο να μιλησω θυμαμαι. Εκει κολλησα........... Σιγουρα. Με ειχανεκατσιασει τα μικρα. Τους εκανα και μετρησεις..... Πιασε κανε ρανε να η ιωσουλα.

Μαρακι(μαρκερ) περαστικα βρε κοριτσι μου... Να ρθει το καλοκαιρι μπας και ησυχάσετε!

Ο κοντες καλυτερα. Ευτυχως. Αλλα ειδα αλλα 2 σπυθουρακια. Σας αυτα που σας ελεγα αλλα με κεφαλι λευκο πανω. Οποτε.... απο το εμβολιο ειναι.

Πειναωωωω! Δεν εφτιαξα σημερα τιποτα! χαχαχχαα! Μουλαρα που ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

πωπω της αρρωστιας διαβαζω οτι γινεται...

ντομ,νανουκα κ μαρκερ περαστικα κ υπομονη..δε μπορειτε να κανετε κ κατι αλλο...

κοριτσια ολα τα μωρακια μας βλεπω οτι βαρανε κρισεις το βραδυ ξαφνικα..τι εχουν παθει?????

μαρακι εσεις μπορει να εχετε καμια ψιλοιωση..

σωσω εσενα μαλλον το κανει γτ της λειπεις στη δουλεια...

εμενα η δικια μου το κανει γτ απλα ειναι πουτανος!!!!!!

την πηγαμε χτες βραδυ στους δικους μου.εχουμε ενα δικαστηριο αυριο.αυριο βραδυ θα την φερουμε.

κοιμηθηκε 11 το βραδυ.ξυπνησε στις 5 κ μεχρι τις 8 δεν κοιμηθηκε..

παιζανε με την γιαγια της!!!!!!

καλα,αν την ειχα εγω εδω δεν παιζει το εργο να μου κανει τετοια..

αλλα βρηκε κ τα κανει!!!!!

ετσι κ μου χαλασει το προγραμμα του υπνου θα γινει χαμος...

εχω γ@μηθει στις δουλειες..γενικη με τα ολα της!!!!!!!!!!

εβγαλα κ ολα τα παζλ κ ειδα παλι πως ειναι το σπιτι μου..

ετσι μου ερχεται να τα πεταξω απο το μπαλκονι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες μου!

Περαστικα ,περαστικα,περαστικα!!!!Αμαν πια ποτε θα ισιωσουμε????Υπομονηηη!!!!

Εμεις καλα, εδω παιζουμε με την Λυδια ολη μερα!

Μολις εφτιαξα καφεδακι και ψηνω μπουγατσα..τρεχουν τα σαλια μου,αφου μολις βγαινει απο την λυσσα μου ουτε να κρυωσουν δεν προλαβαινουν καυτη ,καυτη θα παθω εγκαυμα στην γλωσσα!

Ηρθαν και τα οριφλειμ αλλα ακομη δεν δοκιμασα τιποτα.Χαρα θα σε παρω και τηλ.Παντως φαινονται καλα και μυριζουν ωραια.

Ηρθε ο αντρουλης μου,σας αφηνω για την ωρα.Παω να παρω καμια θερμιδα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη σου στειλα τις φωτο που ειχα ξεχασει.Για να είμαι ειλικρινής εβλεπα το μειλ σου και δε θυμονουν ποια ειναι η καντυ καντυ!Εχεις το πιο περιεργο μειλ που εχω δει.ymail πρωτη φορα βλέπω.Οποια ξεχναω να μου το λεει ε!

Τζούλια πολύ γλύκας ο γιος!Εσενα δε σε εχω δει για να καταλαβω αν σου μοιασε.Απο το αβαταρ δεν καταλαβαινεις και πολλά.

Νανουκα κατι με ειχες ρωτησει αρκετες σελ. πριν. Η απαντηση ειναι πισωκολλητα! :lol:

Μαρακι απεχθανομαι το Κουλα!μου θυμιζει μια θεια μου που δε χωνευω.

Κατι λεγατε για ρουχα που δανειζονται κλπ.Νομιζω αυτο πρεπει να το ξεκαθαριζει αυτος που τα δινει απο την αρχη.Κι αν δεν το κανει, να το ρωτα αυτος που τα παιρνει.

Μαρκερ πολυ γαϊδαρα αυτη που της δανεισες τα ρουχα σου.Τι εννοουσε το ενα το εκαψε;Γιατι να καπνιζε εγκυος δε νομιζω!.Αχαριστος κοσμος!Εβγαλε και γλωσσα!Στη φιλη που τα εταξες την αληθεια και μονο την αληθεια.Δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο.

Α ρε λατρεια με τα παρτυ της γειτονιας!Μην παραπονιεσαι για ερημιες! :lol:

Ρε συ Βαγκ τα παιδια σου σκουρυναν στο μαλλι.Και μεγαλωσαν πολύ!

Καλέ όλοι ντερεκια ειστε εκτος απο τον δικο μου που ειναι 81 εκ. εδω και 2,5 μηνες!

Μαρακι στειλε ρε καμια φωτο, δεν ειδα μακαροτσινη!Και πού ειναι οι φωτο της βαφτισης παρακαλώ;;;

Λατρεια κι εσενα το ιδιο ρωτω!

Ρε παιδια σε καποιες απο σας εχουν προβλημα τα τικερακια σας!Πώς κι ετσι;

Να σας πω και μια ανησυχια μου!Ειμαι στην 20η εβδομαδα και δε με εχει κλωτσησει ρε γαμωτο!Ο Βασιλης με κλωτσησε 19η!Εχω αντιληφθει φτερουγισματα αρκετα νωρις βεβαια, απο τη 16η, διαβασα οτι αν εχεις ξαναγεννησει το νιωθεις νωριτερα.Αλλα κλωτσια τιποτα!Στο Βασιλη δεν μπορουσα να ξεχωρισω ως αμαθη, αλλα τη 19η με κλωτσησε 3 φορες την πρωτη φορα.Αυτος γιατι ρε γαμωτο;Και που ξαπλωνω οποτε εχω αυτη τη δυνατοτητα για να ηρεμησω και να καταλαβω τιποτα, μονο κατι σαν γαργαλητο, σαν φτερουγισμα, πολύ διακριτικο ομως, πιο διακριτικο δεν γινεται!Τι σκατα;;;Εχω αγωνια μεχρι την αλλη Τεταρτη που εχω Β επιπεδου.Ενταξει ξερω καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη αλλα τόσο διαφορετικη;;;Εδω ο αντρας μου εβαζε το χερι του απο την πρωτη βδομαδα που ενιωσα τον Βασιλακη και τον ενιωθε κι εκεινος!Ουφ σας ζαλισα!Σορυ!Πολύς βηχας ρε κοριτσια!Φοβαμαι μην κανω καμια αποκολληση!Καμια φορα κραταω και την κοιλια αλλα τι να σου κανει;Αστε την ακρατεια!Βηχας φτερνισμα... :oops::oops::oops:

Ρε Μαρακι το χαλβαδιαζω πολλες μερες ενα σινεκοντ που εχω κι εγω αλλα δεν κανει ρε γαμωτο.Θα μου πεις και το ροναλ δεν κανει αλλα το παιρνεις.Μιλαμε παιδια γευση και οσφρηση μηδεν!Ειτε τρωω σκατα ειτε ψαροσουπα που εκανα ιδιο και το αυτο!Καλα που ειδα και τον Βασιλακη την ωρα που τα εκανε γιατι θα τον αφηνα με το σκατο για ωρα, δε θα μου μυριζε.

Τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μανούλα μου ετοιμάζεται για γερμανία.

η αδερφούλα της είναι χάλια... και είναι η αγαπημένη της!!!

κάντε κι εσείς μια προσευχούλα για τη θεία μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρες!!!!!!!!!!

Οπως πάντα διάβασα μόνο της τελευταίας σελίδας (δεν έχω χρόνοοοοοοοοοοοο)

Ντομ γιατί δεν βάζεις Οτριβίν? Εγώ έπαιρνα παιδικό αλλά απο ότι ξέρω κάνει και για μεγάλου!!!

Σώκω κάνω μια χημική πολύ δραστική δίαιτα (έτσι λέει) δεν είμαι υπέρ αλλά ο άντρας μου θέλει να βγάλει όλους τους υφισταμένους του εξω σε 3 εβδομάδες και θέλω να έχω χάσει μεγάλο μέρος των κιλών μου (η δίαιτα υπόσχεται 20 κιλά σε 23 μέρες εγώ και 10 να χάσω ευχαριστημένη θα είμαι) μετά θα τα διατηρήσω και θα συνεχίσω για τα υπόλοιπα με ισορροπημένη διατροφή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!

η θετική σκέψη πάντα βοηθάει!!!

πού είναι οι διαιτολογίνες μας να μιλήσουνε για τις χημικές δίαιτες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου!

Νανουκακι ευχομαι και γω να πανε ολα καλα! Καλως να φτασει στη γερμανια η μαμα σου. Δυσκολες καταστασεις αυτες......

Ντομ δε σε ξαναλεω. Πρόμις.Ετσι και αλλιως μωρε για πλακα το ελεγα. Ειναι πολυ χαλια ονομα οντως. Χαχαχαχα! Σε πειραζα μωλεεεεεεεεεεεε!

Ο κοντες πολυ καλυτερα. Μονο με γαλα ομως σημερα και αυτο αραιωμενο. Δεν ηθελε και τιποτα αλλο.

Μολις εφαγα σαλατα.

Κρυο κανει. Για να κανει εδω φανταζομαι στα μερη σας τι θα γινεται.

Τι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες μου

περαστικουλια σας μαρκατ, μαρκερ, νανα και μαρακι για τα ζουζουνακια σας.

ντομ περαστικουλια και σε σενα. μην ανησυχεις. την μικρη την καταλαβα πιο αργα απο τον δημητρη. δεν τρεχει κατι.

εδω ολα καλα, λιγο ,μπουκωμα η μικρη αλλα οκ. απλα απο τις 6 το πρωι τωρα καθομαι

φιλακια πολλα σας σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την εχω πει την αποψη μου για τις χημικες. Ετσι και αλλιως κανενας διαιτολογος δεν ειναι σύμφωνος με τέτοιου είδους δίαιτες.

Μακαρι να παταγαμε ενα κουμπι και να χαναμε αλλα δεν ειναι απλα τα πραγματα αλλα ουτε και περιπλοκα. Το θεμα ειναι οτι ολοι μας βιαζομαστε να χασουμε βαρος. Ακομη και γω. Το θεμα ειναι να χαθουνε με τον σωστο τροπο οσο χρονοβορος και να ειναι αυτος. Το ξερω θελει υπομονη και επιμονη.

Ειναι πολυ λεπτο αυτο το θεμα... τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω. Δεν θελω να αποθαρρύνω καμια κοπελα που κανει προσπαθεια οπως το Μαρακι μας. Αλλα απο την αλλη ειμαι καθετη σ'αυτό το θεμα.

Τελος να προσθεσω οτι η υγεια μας ειναι πανω απ'ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκάκο!!!!!!!!

με τα διαβάσματα πώς τα πάτε;

σε τρελαίνει;

ρε κορίτσια... άσχετο...

ακόμη έχω γάλα.

μη φανταστείτε οτι τρέχει... αλλά αν πατήσω το στήθος, βγαίνει...

τέσπα... καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ντομ τωρα που λες για κλωτσιες... Θελω και γω!

Μην ανυσηχεις καλε. Απλα θα βγει υπναρας! χεχε! δε χαιρεσε? χαχαχαχα!

Να σου πω... Τα κιλακια σου ειναι πιο πανω σε αυτη τη φαση απο τη προηγουμενη φορα? Παιζει ρολο.

Πρεπει να κοντεβεις για β επιπεδου ε? Πωπω! περναει ο καιρος!

Θα εχουμε γεννητουρια την ανοιξη! Τι καλα!

Νανουκα εχεις γαλα? Ελα ρε!

Ανυσηχο υπνο κανει ο μικρος τον ακουω. Κατι μου λεει οτι θα σας γραφω παλι τα ξημερωματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !!!!

παλι ιωσεις κ πυρετους διαβαζω...περαστικα σε ολους!!!!

συμπεθερα κ εσυ αρρωστουλα? μηπως να σε δει κ καποιος παθολογος η πνευμονολογος ,για το βηχα...

εγω 7μηνων με πυρετο κ βηχα σε δυο γιατρους πηγα κ εφαγα αντιβιωση στο τελος. περαστικα να ειναι γρηγορα!!!! α!κ ο γαμπρος αστερι...κ ιδιος η μαμα του!!!!!!!!!!!!!!

εμεις εδω στην ρουτινα μας ...πολυ κρυο εχουμε ψυξη!

τζουλια πηρα κ εγω φοτο ...πολυ πονηρο φατσονι ο Θανουλης!

ολοι κανουνε νανι! εγω να δει βαρεμαρα Μαρακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia xhmikes εχουμε ξαναπει !

σας διαβαζω απλα βαριεμαι να γραφω... ευχαριστω όλες σας για τα σχολια !

Βαγκ να σου κρατω τα παιδια να χει παρεα ο 8ανος κ να τα χω κ πολλα ??? :o

αστερακια ειναι...!!!!!!!!!!!!

με 2 χερια ταιζεις μαυρο... αμα ειχες 3 δυμα 8α ησουνα χταποδι !!!

Περαστικα και ποτε ξανα ρε κορες με τα νινακια τα αρρωστα...

σας φιλω , 2.20 πηγε !!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο μας....

ντομ γιατι εγκυος και τσιγαρο αποκλειεται;;;δε το καταλαβαα αυτο... :?:?

και οσο για την κλωτσια σε τιμωρει το μικρουλι που το ηθελες με πιπι...

και σου λεει εγω θα σε τρελανω... :cry:

νανα τι να πω περασστικα σας...ηλικια;;

σε νοσοκομειο ειναι η σε σπιτι;;

εμενα χθες δεν εφασγε τιποτα...μεσημεριανο εννοω..γιαουρτι εφαγε..το βραδυ την εβαλα 10.15 γκρινιαξε λιγο και κοιμηθηκε μονη της..

και το πρωι δε σηκωθηκε..ελπιζω να τελειωνει η φαση της..

καλυψω εσειςακομα ξυπναται;;

ζζζζ θελεις να μου στειλεις σε πμ τη διαιτα που κανεις;;δε θατην κανω..ετσι να μου την περιγραψεις...

απο περιεργεια δλδ..

αν θελεις...αλλα κανονισε να θελεις... :lol::lol:

εγω δουλεια ειμαι...

και αυριο εχουμε παιδιατρο..

δε ξερω αν βρω μμρ δστα φαρμακεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...