Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλος ουρολογος στη Θεσ/νικη, ξερει καμια σας?


Recommended Posts

Aναστασία μου καλησπέρα και με το καλό να σου πάνε όλα......

Αν και έχω φύγει χρόνια τώρα από τη Θεσσαλονίκη.....ένας πολύ καλός ουρολόγος - οικογενειακός φίλος- που μου στάθηκε πολύ όταν έπαθα κολικό νεφρού....είναι ο Βακαλόπουλος. Έχει ιατρείο στην Εγνατία....ελπίζω δηλαδή να το έχει ακόμα....μιας και απ' ό,τι ξέρω και ο γιος του ουρολόγος είναι!!

Αν χρειαστείς οτιδήποτε, στείλε μου πμ.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννης Παπαδήμας στην Μητροπόλεως. Αριθμό δε θυμάμαι αλλά ένας είναι θα τον βρείς. Είναιθ καθηγητής του ΑΠΘ. Κορυφαίος αλλά από τιμές ...τσούζει. Η επίσκεψη 120€

Είναι ουρολόγος -ενδοκρινολόγος αναπαραγωγής αν τον θέλεις για θέμα υπογονιμότητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννης Παπαδήμας στην Μητροπόλεως. Αριθμό δε θυμάμαι αλλά ένας είναι θα τον βρείς. Είναιθ καθηγητής του ΑΠΘ. Κορυφαίος αλλά από τιμές ...τσούζει. Η επίσκεψη 120€

Είναι ουρολόγος -ενδοκρινολόγος αναπαραγωγής αν τον θέλεις για θέμα υπογονιμότητας

Πω πω πολλα παιρνει αυτος καλε!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ 13

ΤΗΛ: 2310269723

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΣΟΚΗΛΗ ΤΟΥ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ. ΕΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 25 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε στον Πετρο Θανο.Ωραιοτατος γιατρος και γνωστης του αντικειμενου του.Εχει προστατιτιδα σιγουρα και θα κανει εξετασεις για κιρσοκηλη να δουμε εκει τι γινεται!Πιθανο να υπαρχει!Με επεμβαση θα διορθωθει ειπε το προβλημα και ολα θα πανε καλα.Τζαμπα πηγαν 2 χρονια!! :( Πρωτα αυτο επρεπε να δουμε!!!Πιθανον και η βιοχημική εγκυμοσυνη να οφειλεται εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κορίτσι, τώρα μπήκα!

Μα καλά τόσο καιρό δεν μπορούσε να σας πει κάποιος ότι πρέπει να κάνετε περαιτέρω εξετάσεις?

Ο κάθε γιατρός μου φαίνεται τα βλέπει μόνο από την δική του οπτική...τι να πω!!

Είναι σίγουρο ότι χρειάζεται επέμβαση ακόμη και αν έχει μόνο προστατίτιδα ή διορθώνεται και με άλλο τρόπο (πχ αντιβίωση?)

σας είπε αν μπορείτε να μείνεις έγκυος με την υπάρχουσα κατάσταση?

μόλις μάθεις και άλλα πες μου!!!

xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η προστατιτιδα με αντιβιωση θα την καταπολεμησουμε, 10 κουτια θα παρει για 1,5 μηνα.Θα κανει ντοπλερ οσχεου για να δουμε για κυρσοκηλη και μετα τα αποτελεσματα θα ξερουμε αν θελει επεμβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΙΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΟΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΕΙ ΚΙΡΣΟΚΙΛΗ ΚΛΠ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑΣΕ ΣΤΗΛΕΙ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ?ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΤΕ ΠΟΛΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ!!!!!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ....ΟΛΕΣ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετρος Θανος , ο καλύτερος , ειναι πραγματικα μοναδικος , κι εγω πηγαινα εδς και κει και τελικα καταληξαμε στον κ.Θανο , μακαρι να υπαρχουν αυτοι οι γιατροι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
Αναστασία τι έγινε τελικά? Σε ποιον πήγατε? Τι σας είπε?? :):):)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χειρούργος Ουρολόγος

Μαυροκορδάτου 22, Θεσσαλονίκη, 54645, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Κατηγορίες: Ουρολόγοι

Tηλεφωνο: 2310866818

πολυ καλος, πρωτα φιλος και μετα γιατρος ιατρειο μετα τις 7μμ χειρουργει σε βιοκλινικη(μητροπολεως) και γεννηματα. εκανε ο αντρα μου κιρσοκηλη και τωρα ειναι σε σταδιο αναρρωσης! νοιαζεται γενικα για τους ασθενεις του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ειστε καλα για τις πληροφοριες, αλλα καταληξαμε στον κυριο Πετρο Θανο και ειναι κορυφη ο ανθρωπος γιατι πρωτα ειναι ανθρωπος και μετα επιστημονας.....Νομιζω θα φτασουμε στο επιθυμητό αποτελεσμα συντομα!!!Τον εμπιστευομαι απολυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Οσον αφορα τον Αβρααμ Δρακοπουλο στην Μητροπολεως, Θεσσαλονικη εχω προσωπικα παρα πολυ ΚΑΚΗ εμπειρια. Χασαμε με τη συζυγο 1 χρονο με τις ακυρες κ λανθασμενες διαγνωσεις του. Πηγα λογω ανεπιτυχων προσπαθειων για παιδι και ενω η γυναικα μου εκανε ολες τις εξετασεις και ηταν καθαρη. Με εψαξε και ειπε δεν εχω τιποτα, μου εδινε κατι χαπια που εφτιαξε αυτος μονος του τη συνταγη και μας αρμεγε τα 50αρικα επι ενα χρονο αερα πατερα. Ηταν τοσο σιγουρος που ουτε τριπλεξ ορχεων με εβαλε να κανω. Τελικα και αφου πηγα σε αλλον εκανα εγχειρηση κιρσοκυλης γιατι οχι μονο ειχα αλλα ηταν και στις 2 μεριες!!! Περιττο να αναφερω ποσο φιλοχρηματος μου φανηκε, τα ραντεβου παααρα πολυ κοντα με αποτελεσμα να περιμενεις και 2 ωρες αναμονη στο σαλονι και καμια διαθεση απο μερους του να χτισει σχεση εμπιστοσυνης με τον ασθενη κ να απαντησει ολοκληρωμενα και ευδιαθετα στις ερωτησεις - αποριες μας. Η γυναικα μου σημερα ειναι εγγυος 5 μηνων με φυσιολογικη συλλυψη 10 μηνες μετα την εγχειρηση. Ακουω Δρακοπουλος και βγαζουμε σπυρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...