Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα είμαι σαν την μέρα κι εγώ….μαυρίλα και βροχή με περιβάλει.

Τέλος πάντων θα το υποστώ κι αυτό…ευτυχώς αύριο Σαβ/κο, να ξελαμπικάρουμε λίγο.

γιατί βρε Ασπα?εσύ παντα ξεσηκωνεις με την καλη σου διαθεση...τι επαθες?ποιος σε πειραξε?

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:ΕΛΕΝΗ Φ μην αγχώνεσε καλή μου, να μας λες τι σε προβληματίζει είμαστε εδω και για τα δύσκολα εε;; Η ζωή δεν είναι μόνο γέλια και χαρές. Υπάρχουν και άσχημες μέρες!!! Να δεις που θα ανέβεις σιγά σιγά. Ο Δημήτρης έχει γεννέθλια 25/10. Και γενικά είμαστε καλύτερα ;) ;) . Μόνο βήχα έχουμε που καλά τον έχουμε από τον Σεπτέμβρη με τον παιδικό που αρχίσαμε φέτος :? :? Τα ζουζουνια σου καλά;;;

καλα είναι ΕΥΤΥΧΩΣ!κι ελπιζω να συνεχισουν ετσι γιατι...θα σαλταρω!διαβαζει κ ο αντρας μου τωρα κ δεν μπορει να βοηθησει οσο πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ο γιατρουλης μας μωρε ειχα παει πριν 2 εβδομαδες...

οχι απλα ζωηρος σιφουνας με τα ολα του εσενα???

μια απο τα ιδια!κ ειναι μονο 9 μηνων!!!τι θα γινει οταν μεγαλωσει???

κι εμενα μου λειψε ο γιατρουλης μας...εγω αργω ακομη να ξαναπαω...

παρεπιπτοντως,πολυ ωραιο μαλλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ελενακη μου αλλα σημερα θα το σκουρυνω λιγο παλι χαχαχα εγω οπως καταλαβες ειμαι οτι του φανει του λολοστεφανη

κ μιας φιλη μου απριλιατικο μωρο κ αυτο του 2008 κ ειναι τα ιδια ταρζανακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ελενακη μου αλλα σημερα θα το σκουρυνω λιγο παλι χαχαχα εγω οπως καταλαβες ειμαι οτι του φανει του λολοστεφανη

κ μιας φιλη μου απριλιατικο μωρο κ αυτο του 2008 κ ειναι τα ιδια ταρζανακια

αχ!γιατι???ειναι πολυ ωραιο!δεν σου αρεσει????ειναι πολυ ωραιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη πολυ ωραιο το τραγουδι...θα κανω λιγες σκουρες διαφανειες για τι τοσο ανοιχτο αμα ειμαι αβαφτη δεν μου παει...

ελισα ο μπαμπας μου ειναι απο το βασιλικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο το μαλλί Βικάκι!!! Αντε μεγιά. Θα κάνεις σκούρες αντάβιες εε;; Ωραίο θα είναι κι έτσι. Αλλά όντως αυτό το θέμα με το ανοιχτόχρωμο το είχα αντιμετωπίσει κι εγώ παλιότερα. Θέλει πολύ βάψιμο στο πρόσωπο αλλιώς μας χλωμιάζει πολύ. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο σκέφτομαι να πάω με τον μικρό στη γιορτή της σοκολάτας που έχει στο εργαστάσιο του Παυλίδη. Αμα θέλετε να κανονίσουμε αύριο να συνατηθούμε εκει;; Τι λέτε;; Ποια έχει όρεξη για πολύ ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο σκέφτομαι να πάω με τον μικρό στη γιορτή της σοκολάτας που έχει στο εργαστάσιο του Παυλίδη. Αμα θέλετε να κανονίσουμε αύριο να συνατηθούμε εκει;; Τι λέτε;; Ποια έχει όρεξη για πολύ ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;;;;;;;;

τι ωρα?κ που ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βικάκι κρίμα. Εγώ Κυριακή δεν μπορώ. Εχει την γιορτή της η μαμα μου τη Δευτερα και θα κάνει τραπέζι την Κυριακή οπότε μέχρι να πάμε να την βοηθήσω και λίγο παέι η μέρα :cry::cry:

ΕΛΕΝΗ μου είναι στη Πειραιώς στο εργοστάσιο του Παυλίδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βικάκι μου μην ανησυχείς θα σας τα γράψω όλα!!! Θα σας στείλω και φωτο εμένα βουτιγμένη μέσα στο συντριβανι της σοκολάτας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου bikxar,οντως το μαλλι ειναι πολυ ωραιο.πριν το ειχες πιο σκουρο?α αληθεια κα εσυ απο χαλκιδα εισαι?μεινεις εδω χαλκιδα και εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη σκέφτομαι να πάμε το απογευματάκι. Αν θέλεις να συναντηθούμε μπορώ να σου στείλω πμ όταν βεβαιωθώ ακριβώς.

στειλε μου οταν το αποφασισετε!να δω τι ώρα εχετε σκοπο να πατε,γιατι εχω ενα σεμιναριο για πλεξιμο αυριο κ δεν θελω να το χασω!!!σοκολατα...μμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στειλε μου οταν το αποφασισετε!να δω τι ώρα εχετε σκοπο να πατε,γιατι εχω ενα σεμιναριο για πλεξιμο αυριο κ δεν θελω να το χασω!!!σοκολατα...μμμμμ[/quote:1jswddxg]

ΟΚ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα μου τα χα καστανα με διαφανειες μελι τα χω κανει ολα το μαλλι εκτος ξανθο...

οχι δεν μενω χαλκιαδα αθηνα μενω...

φλωριαννα κ εγω γι αυτο θελω να πω για να βουτηχτω στη σοκολατα :lol::lol::lol::lol:

θα ερθει η μαμα μου να παρει το χαρακη τα πανε τα συμφωνησανε θα μεινει μεχρι τη κυριακη εκει εχει κ ο νικος βαρδεια αυριο κ θα μεινω κ εγω εκει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελένη σε ζηλεύωω!!! Πόσο θα ήθελα να ξέρω να πλέκω!!

Προσπαθούσε η καυμένη η γιαγια μου να μου μάθει - όπως και κέντημα - αλλά εγώ ντουβάρι όπως έλεγε.. :mrgreen::mrgreen:

Ωραία θα ειναι στην σοκολατογιορτη κορίτσια να περάσετε σουπερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα μου τα χα καστανα με διαφανειες μελι τα χω κανει ολα το μαλλι εκτος ξανθο...

οχι δεν μενω χαλκιαδα αθηνα μενω...

φλωριαννα κ εγω γι αυτο θελω να πω για να βουτηχτω στη σοκολατα :lol::lol::lol::lol:

θα ερθει η μαμα μου να παρει το χαρακη τα πανε τα συμφωνησανε θα μεινει μεχρι τη κυριακη εκει εχει κ ο νικος βαρδεια αυριο κ θα μεινω κ εγω εκει :D:D:D

α μενεις αθηνα καλη μου ε?α ωραια μια χαρα και το καστανο θα σου πηγαινε αλλακαι αυτο ειναι πολυ ωραιο!!!! οχαρακης σου καλα ειναι?

αχ σοκολατα γιαααααααααααααααααααααααμ γιαααααααααααμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!! :D

Γιορτη σοκολατας;;;;;;;;;;;!!!!!!!!! =p~=p~=p~=p~=p~ Αν ημουν Αθηνα Φλωριανακι θα ερχομουν στανταρ!!!!!! :D

Βικουλινι το κακο ειναι οτι τα λεω χυμα και μπροστα στο παιδι και σε λιγο θα μου αρχισει τα μπινελικια και δε θα ξερω που να κρυφτω!!! :o:lol: Αλλα δε μπορω να συγκρατηθω ρε παιδι μου με τιποτα..αμα τα παρω φευγουν οι κοτρωνες ατελονιστες κι οποιον παρει ο χαρος!!! :oops::?

Αληθεια σου αρεσουν τα κρητικα τραγουδια;;;εμενα παλι οχι εκτος απο ελαχιστων εξαιρεσεων... :roll:

Βικακι στη φωτο παντως ειναι τελειο το μαλλι!!! :D Αλλα σιγουρα οσο πιο αμοιχτοχρωμο τοσο πιο πολυ βαψιμο θελει...

Ελενακι μας φακελωνεις;;;; :lol::lol: Εγω ειμαι η Τονια(οι δικοι μου με φωναζουν Αντωνια) ειμαι 30 χρονων,ειμαι βρεφονηπιοκομος,μενω Ηρακλειο Κρητης εχω ενα αγορακι τον Αλεξανδρο που ειναι 25 μηνων και απο μερα σε μερα περιμενω και τη τσουπρα! :D

Κοριτσακια μου δινετε πολυ θαρος με το βαρος της μικρης! :-* Ειχαν τοσο μεγαλες αποκλισεις εσας;;;;μακαρι να ειναι κι εμενα ετσι γιατι στον Αλεξ τον ειχα βγαλει λιγες μερες πριν γεννηθει 2600 και τελικα βγηκε 2500.. :roll:

4170 βρε λενακι η δικια σου!!!!!! :shock: Πωπω εσυ παραλιγο να τη παρεις απο το χερι να βγειτε απο το μαιευτηριο!!! :lol::lol:

Μου ειπε ο ντοκτορ για να τη βοηθησω να παρει βαρος να ειμαι ξαπλα και κατα προτιμηση απο το αριστερο πλευρο...αλλα πως ρε κοριτσια που ειμαι ολη μερα μονη με το μικρο κι εχω και τοσα να κανω;;;; :cry: Σημερα απο την ωρα που σηκωθηκαμε στις 9:30 εκατσα στις 4:00!!! επρεπε να παω τραπεζα,ταχυδρομειο,σουπερμαρκετ,χασαπικο,σε ενα μαγαζι στο κεντρο και να μαγειρεψω(παρεμπιπτοντως γιουβαρλακια εκανα),να ταισω το μικρο να τον βαλω για υπνο...κι ολα αυτα βεβαια με τον Αλεξ μαζι και να βρεχει...ουφ κουραστηκα μονο που τα εγραψα!!! :o

Σταμυ σε καταλαβαινω απολυτα με το αυτοκινητο!!!εμενα μια μερα να μου το παρεις νιωθω αναπηρη!!! :o Ελπιζω να στο φτιαξουν γρηγορα! ;)

Ερη πολυ χαιρομαι που αναρρωσατε πληρως κι εσεις!Καλα χουχουλιασματα αυριο! :D

Ασπακι τι επαθες καλε και χαλαστηκες;;; :(

Ρε κοριτσια σημερα με πηρε κι εμενα το παραπονο γιατι με τη κουραση και τους πονους που εχω εχουν γινει τα νευρα μου κορδονια και χανω την υπομονη μου με τον Αλεξ...ειναι βεβαια κι αυτος τυφωνας, που λεει και η Ελισαβετ το γιο της,και δεν εχει μια στιγμη ηρεμιας,αλλα κι εγω ωρες ωρες ξεφευγω ρε γαμωτο και τον μαλωνω πολυ.. :oops::cry: Νευρασθενικο θα το κανω το παιδακι μου σα τη μανα του... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...