Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω σημερα λεω να φαω μανιταροσουπα καθε μερα τραχανα τρωω με αυτο το δοντι

σημερα λεω να κανω την αλλαγη πρωτη φορα θα φαω ελπιζω να μην ειναι χαλια

αν και τρελαινομαι για μανιταρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΑΣΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ.ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΕΜΠΤΗ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΔΙΑ ΠΙΣΤΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ Η/Υ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ E MAIL ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΑ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΧΗΡΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ Η/Υ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ EMAILS.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΞΕΡΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΕΚΕΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ

ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΘΕΜΑ ΕΦΤΑΣΑ

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΚΠΛΗΣΕΣΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ MAIL ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΧΟΥΝ LAPTOP ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΜΕΝΑ.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΤΩ!!!!!

ΧΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!!!!!!!! :lol::lol:

ΜΑ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙ ΑΚΕΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας,

δεν προλαβαίνω με τίποτα να διαβάσω αυτά που γράψατε πολυλογούδες.

Χθες είχαμε συμβόλαια από ένα σπίτι που πούλησα και όλο το πρωί το έφαγα εκεί.

Σήμερα έπρεπε να μαζέψω τα ασυμάζευτα στο γραφείο και να δείξω και κάτι οικόπεδα πήγα και την βόλτα μου δεν έχω παράπονο.

Η μικρή άρχισε πάλι τον βήχα. Προχθές δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ. Της είχα βάλει και ένα λεκανάκι δίπλα από το κρεβάτι της και της ήρθε εμετός και δεν πρόλαβε και τον έκανε μέσα σε ένα μεγάλο κουτί που έχουμε μικρά ζωάκια λούτρινα και πλαστικά η ώρα ήταν 12 ο άνδρας μου ροχάλιζε δεν σηκωνότανε εγώ κομάτια για να μην τα μαζέψω και αυτά έκλεισα το κουτί και έβαλα στην αποθήκη την άλλη μέρα μου ήρθε λιποθυμία. Μετά μάζεψα παπλώματα άλλαξα σεντόνια μπιτζάμες κλπ και μετά δεν ήθελε να κοιμηθεί μαζί μας ήθελε στο κρεβάτι της και με το πάπλωμα της Ντόρας και φασαρία γιατί της άλλαξα τα σεντόνια με την Ντόρα και της έβαλα με την Barbie. Την κοίμησα στο κρεβάτι της και την πήρα κοιμισμένη στο δικό μου όλο το βράδυ έβηχε και δεν μπορούσε να κοιμηθεί. Αυτά όλα έγιναν προχθές χθες κοιμηθήκαμε καλά το πρωί την έπιασε πάλι και την πήρα στο κρεβάτι μαζί μου.

Σήμερα της πήρα ψάρι.

Αυτά είμαι κομάτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ανέκδοτο είναι super πολύ πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες σας.

Ελενίτσα μάλλον θα πούμε αύριο εμείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia omorfa!!!

bikara mou giati koritsaki mou den exeis kefi??mipws sou leipei o nikakos sou??e?e/E??

bikoulinaki mou trexeis koritsaki mou??kala o mikros trwei frouta apo twra?i mperdeutikes kai ennoouses i mikri?giati me koufanes..

tonaki emena i mama mou douleuei..exoun ena magazi ta aderfia mou kai douleuei ekei..polles wres!opote..den..alla kai gia ena diastima pou den douleue mono kana vradu gia na vgoume ton afina

..alla oxi polles fores..an kai trelaninetai gia to xarouli!!!

stamy mou ola kala!!ligo vixa ki emeis..tou ksekinisa kai anapnoes giati den thelei kai polu me to istoriko pou exei na xeiroterepsei kai na trexoume sto paidwn...

katerinaki mou perastika sou koritsaki mou!!!ola ta xes i akatanomasti sou leipe..!ti na pw..

sugxaritiria kai gia tin koubaroula sou!!!

manoula3 arxises pali me tis douleies??dustuxws ontws den teleiwnoune pote kai eidika otan exeis paidakia!alla entaksei den tha trelathoume kiolas..

fanoula stin anamoni ee??entaksei ligos kairos emeine akoma...na ton xareis giati meta me 2 paidakia den kserw poso xrono tha exeis...

flwrianaki mou o mitsaras?emeis kala...pros to paron apo thema arrwstias..me ligo vixa pros stigmin..

vasoula kouragio koritsaki mou giati ta k@lodonta ponane polu...!eutixws pou exeis kai ton mikro sou antraki na se frontizei..xaxa!!

elisaki sugxaritiria gia tin aderfoula sou..ki egw ti zw auti ti xara afou einai kai i nufi mou egguos!!allo na kaneis diko sou..ki allo na ginesai theia...alli xara..allo sunaisthima..

lenaki pou eisai/?xanesai twra me to bebako..mpes na mathoume neakia sou!!!

elenaki esu pou eisai?eksafanizesai kai meta les se ksexname...

eraki kalutera eiste ee??mpravo sas merw..ante na isiwsei ligo kai i parea..

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣ...ΠΑΕΙ ΓΕΡΑΣΑ... :lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ....ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ...ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΑΡΑΙΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΙΝΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΒΑΡΟΣ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΦΑΓΗΤΑ ΘΥΜΑΜΕ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ....ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΡΕΑ ΘΑ ΕΛΕΤΤΩΘΕΙ ΑΥΤΟ...ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΧΥΜΟ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ 2-3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ...ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΔΕΝ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥΣ...ΣΕ ΚΟΥΦΑΝΑ ΠΑΛΙ Ε;;;

ΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΕΛΕΟΣ...ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ!

ΣΟΡΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΑΛΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χάνομαι βρε κορίτσια γιατί με τέτοια διαθεση τι να μπω να σας πω?εκτος του ότι σας χαλάω τη μερα θα με πειτε κ κλαψιαρα...δεν θελω να σας ζαλίζω κ σας... joanaki...μην με παρεξηγείτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΑΣ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΝΟΧΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ, ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΛΕΩ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΤΑΔΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ...Ο,ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ, ΤΙ ΚΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΤΟΝ 5ο Μηνα ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ! ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΣΑΚΙ??

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.>??

ΒΙΚΑΚΥ ΤΙ ΝΕΑ ? ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΣΥ? ΑΝ ΞΥΠΝΑΣ ΚΙ ΕΣΥ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΣΤΡΑΒΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ... :lol: ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΗ!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΛΕΤΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΚΡΟΓΕΥΜΑΤΑ... ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΓΑΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ.. Ο ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???

ΤΟΝΙΑ ΝΑΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΜΟΝΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ! :roll:

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!! ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 5 ΚΑΛΑ!

ΡΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΕΝΙΩΘΑ...ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΑΔΙΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΒΗΧΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ! ΠΟΣΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ 1 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΤΟΝΙΑ! ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΒΗΧΑ Η ΜΙΚΡΗ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ!

ΕΛΙΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ! ΔΕΝ ΤΑΥΤΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΑΣ ΓΜΤ..ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ? ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ?

ΒΑΣΩ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ! ΦΡΙΚΗ ΦΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!

ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ... ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΞΑΠΛΩΣΑ 7 ΠΑΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΑΜΩΤΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΕΙΔΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ...ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΗΜΟΥΝ!

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!! ΣΕ ΟΛΕΣ !!!ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σας!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ειμαι καινουρια και μολις σας βρηκα!!!!!χαιρομαι πολυ γιατι ειστε μια πολυ ωραια παρεα!!!!!!!!εγω εχω δυο παιδακια(την αννα μαρια μου και τον αγγελο μου) που και τα δυο μου τα γεννησα τον απριλιο!!!χιχιχι ουτε κανονισμενα να τα ειχα!!! :lol::lol::lol::lol: .λοιπον η κορουλα μου γεννηθηκε 1 απριλιου και ειναι η αννα μαρια μου!!!!!!

χαιρομαι πολυ που εισαστε ολες οι μανουλες εδω και τα λετε!!!!!!!!πιστευω πως σιγα σιγα θα γνωριστουμε και θα τα λεμε!!!!!!! :D:D:D

να ειστε ολες καλα εσεις και τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :D

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :D

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!και για το καλωσορισμα!!!!!!!!!!! ;););)

θα τα μαθω θα σας μαθω συντομα κοριτσακια!!!!!!!!!!!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τι παθατε ολες με τα ψυχολογικα σας?? ααα για να βλεπω να ανεβαινουμε! Η ζωη ειναι μικρηηηηη!! ;)

Ηλιαννα καλως ηρθες στην παρεα μας! Να σου ζησουνε τα κοριτσακια σου! Θα τα λεμε!

Αδερφουλα ποσο χαρηκα που σε ακουσα! μου εφτιαξες την διαθεση! Να με παιρνεις πιο συχνα να τα λεμε! :)

Βικακι θελουμε φωτο απο το μαλλι!!!

Βικουλινι μου κρατα γερα! και εγω ωρες ωρες τα παιζω...

Ο μικρος αρχισε τους κολικους και κουτουλαω ολη μερα..την Ειρηνη την εβαλα παλι πισω στην κουνια της τελικα,τερμα το μεγαλο κρεβατι μεχρι να μεγαλωσει και να καταλαβει οτι δεν καταβαινουμε απο το κρεβατι μας! ε μια πια δεν παλευοταν αυτο που εκανε..τωρα πρεπει να παρω καινουριο κρεβατακι στον μικρο.. :roll:

Δεν εχω χρονο να γραψω πολλα :( τα φιλια μου σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;; :-*

Κι εγω απο ψυχολογια σημερα σκατα...1ον εκανα υπερηχο και η μπεμπα πηρε μονο 90 γρ σε 9 μερες,ειναι δηλαδη 2530 37+4 εβδομαδων και 2ον ποναω παρα πολυ στα πλευρα και πισω στη περιοχη της ουριτσας που λενε αλλα δεξια προς το κωλομερι :y32b4: ... :( Αφου κουτσαινω...απο το Σαββατο με ποναει,αλλα σημερα ειδικα με εχει ξεσκισει!!! :cry::cry: Εχω και τον Αλεξ να θελει ολο αγκαλια,βολτες και παιχνιδια...

Λενακι Φ. μη λες χαζομαρες να μας λες οτι θελεις να ξαλαφρωνεις! ;) Κι εγω ολο κλαψουριζω δε βλεπεις;;; :lol:

Οπως λεει πολυ σωστα και τοο Κατερινακι ειμαστε σαν οικογενεια εδω!!! :YMHUG::x

Βικουλινι μου ρε συ λενε απο τον 6ο γιατι υπαρχει ο φοβος της αλλεργιας που σε μικροτερη ηλικια ειναι πιο επικινδυνα τα πραγματα κι επισης επειδη το γαστρεντερικο συστημα μπορει να μην ειναι ετοιμο να δεχτει στεραιες και να δημιουργηθει προβλημα...πχ εμας μου λεει η μαμα μου μας εδινε αυγο απο 3 μηνων σχεδον αλλα τωρα το απαγορευουν δια ροπαλου γιατι αμα σου κατσει την εβαψες..ενα μωρακι 6 μηνων περισυ που η γιαγια του του εδωσε αυγο με αυτο το σκεπτικο κοντεψε να πεθανει!!!το εσωσαν στο δευτερολεπτο!!! :o Σε μεγαλυτερη ηλικια η αντιδραση του οργανισμου θα ηταν πολυ πιο ηπια...

Καλα κι εγω βεβαια εκανα τα δικα μου πολλες φορες που εβρισκα υπερβολικα τα του γιατρου.. :roll:

Βικουλα εσυ γιατι δεν ειχες κεφια σημερα τρελοκοριτσο;;; :?:

Βασουλα κι εγω εβγαλα τους φρονιμιτες εγκλειστους ακομη στα 17 μου και γλιτωσα! ;) Αντε παρ'το αποφαση γιατι θα σε ταλαιπωρουν συνεχεια..περαστικα βρε κοριτσακι! ;)

Τζοανακι κι εμενα τρελαινεται για τον Αλεξ η μανα μου και τον λατρευει απλως δεν εχει και πολυ ορεξη να ασχολειται μου φαινεται...ειναι και πολυ κουρασμενη απο την ανιψια μου που της την ειχαν παρκαρει κανονικα απο 3 μηνων μεχρι τωρα(κι επεται συνεχεια..) και σου λεει (λεω τωρα εγω) να μου παρκαρουν και το αλλο, αν δωσω θαρρος, θα τρελαθω...Ξερω κι εγω τι να πω;;; :roll:

Ηλιανα καλωσορισες!!!! :D θα κανουμε πολυ καλη παρεα θα δεις! ;)

Λενακι ειδες;;;μας επιασε κλαψομουνιαση σημερα!!!! :lol::lol::lol:

Παω να τον κανουμε μπανακι να κοιμηθει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου ευχαριστω για τα μνμ πολυ πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

λενακη θα ανεβουμε που θα παει...

τονια τι σου ειπε ο γιατρος που ειμαι μικρη πηρε τοσο βαρος??περαστικα για το πονο....μάρεσε που ειπες μας επιασε κλαψομουνιαση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα καλως ηρθες να χαιρεσε τα ζουζουνια σου...εγω ειμα βικυ κ εχω το χαρακη γεννημενο 9-4-08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου ευχαριστω για τα μνμ πολυ πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

λενακη θα ανεβουμε που θα παει...

τονια τι σου ειπε ο γιατρος που ειμαι μικρη πηρε τοσο βαρος??περαστικα για το πονο....μάρεσε που ειπες μας επιασε κλαψομουνιαση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα καλως ηρθες να χαιρεσε τα ζουζουνια σου...εγω ειμα βικυ κ εχω το χαρακη γεννημενο 9-4-08

σας ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!! ;););):D:D:D α ωραια πολυ χαιρομαι!! θα περασουμε σουπερ :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι τι να μου πει;;....να ελπισουμε να παρει οσο περισσοτερες μερες γινεται για να παρει βαρος..κι ενταξει να ειναι 2550 αλλα παιζει να ειναι και λιγοτερο με τις πιθανοτητες αποκλισης... :? Παντως ο πλακουντας και ο ομφαλιος φαινονται μια χαρα και το αμνιακο και ολα..Τι να πω;... :-??

Ηλιαννα δε σου ειπα κι εγω να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Λενακι ξεχασα να σου πω για τη κουνια που ελεγες,οτι κι εγω πηρα 2η κουνια για τη μπεμπα γιατι αν εκανα να βαλω τον Αλεξ σε κρεβατι θα ειχα ακριβως τα ιδια και δε νομιζω να ειχα αντοχες με το νεογεννητο να κυνηγαω τον κυνηγαω! :? Τωρα τον βαζω στη κουνια και φευγω ξενιαστη! ;)

Ασε που αν εβλεπε ο Αλεξ να παιρνει τη κουνια του η μπεμπα θα συφιλιαζοταν!!!! :lol::lol:

Παντως πηρα μια απο τα mothercare πολυ ομορφη με 150ευρω(αυτες τις μερες εχει 20% στη συγκεκριμενη)!!!! :D θα εχετε κι εκει σιγουρα και βγαινει και σε γαλαζιο τελεια!!! ;) μπες στο σαιτ να τις δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου ευχαριστω για τα μνμ πολυ πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

λενακη θα ανεβουμε που θα παει...

τονια τι σου ειπε ο γιατρος που ειμαι μικρη πηρε τοσο βαρος??περαστικα για το πονο....μάρεσε που ειπες μας επιασε κλαψομουνιαση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα καλως ηρθες να χαιρεσε τα ζουζουνια σου...εγω ειμα βικυ κ εχω το χαρακη γεννημενο 9-4-08

σε ευχαριστω πολυ bikxar μου να εισαι καλα!!!!!!!και εσυ να χαιρεσαι τον χαρακη σου!!!!!!να σου ζησει!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι τι να μου πει;;....να ελπισουμε να παρει οσο περισσοτερες μερες γινεται για να παρει βαρος..κι ενταξει να ειναι 2550 αλλα παιζει να ειναι και λιγοτερο με τις πιθανοτητες αποκλισης... :? Παντως ο πλακουντας και ο ομφαλιος φαινονται μια χαρα και το αμνιακο και ολα..Τι να πω;... :-??

Ηλιαννα δε σου ειπα κι εγω να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου! :D

σε ευχαριστω πολυ τονια μου !!!!!!!!!!!!!!και εσυ να χαιρεσαι τον αλεξακο σου και με το καλο να ερθει και η πριγκιπισσα σου!!!!!!!!!!!! :D:D:D ολα θα πανε καλα με μια μπεμπουλα πολυ πολυ γερη και παντα τυχερη!!!! @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Εγω σημερα ειμαι πολυ καλυτερα ευτυχως :D

Μολις ξεπρηστω τελειως θα παω να τους βγαλω :?

Ηλιαννα καλως ηρθες στην παρεα μας και να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου.... :D

Αντε για ξυπνηστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!Είμαι κάπως καλύτερα σήμερα..Ελπίζω να ανέβω σιγά σιγά...Ηλιάννα καλωσήρθες κ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!Νομίζω είχες κ καθυστέρηση αλλά τελικά αδιαθέτησες?θυμάμαι καλά?προσπαθούσες για μωράκι ή έτυχε?Εγώ είμαι η Λένα κ έχω 2 κοριτσάκια 3,5 ετων κ 9,5 μηνων.

τόνια28 κ κατερινα σας ευχαριστω πολύ!

Βικυ κ βικουλινι εσεις πως ειστε?ειστε καλυτερα?μακάρι...το ευχομαι!

Βασω το δοντι πως πάει?θα τους βγαλεις όλους τους φρονημιτες?εγω ένας εχω βγάλει κ ισως χρειαστει να βγαλω τον δευτερο κ δεν θελω!τον φοβαμαι τον οδοντιατρο......!!!!!!!!

φλωριάννα εσεις πως πάτε?απο αρρωστιες κ τετοια?

ρία χαθήκαμε πάλι μωρε...

λοιπον,να σας ζητήσω μια χάρη?Ας μου ξαναπειτε όλες πληροφορίες για σας,πχ που μενετε,ποσα παιδακια εχετε,κτλ τα να σημειωσω καπου γιατι κάποιες σας ξεχναω κ δεν το θελω!θα το κανετε ε??

:ympray::ympray::ympray::ympray: PLEASE!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...