Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

καλημεραααα!!!Τι κανετε?

Ειχε ερθει μια φιλη για καφε και περασε η ωρα πολυ ωραια σημερα.Σε λιγο θα ετοιμαστω να παω τον μπεμπη για εμβολιο!

Το βραδακι θα ερθοει ενα ζευγαρι φιλοι μας οποτε θα εχουμε παλι παρειτσα....Ευτυχως γιατι δεν αντεχω αλλο την κλεισουρα ,μ αυτες τις κολοαρρωστιες ειχα να δω ανθρωπο ποσες μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax....teleia!teleiwsa tis douleies epitelous!trww to froutaki mou...eftiaksa kai mia kafedia kai xairomai to katharo mou spitaki!aurio tha kanw k tis krevatokamares k telos!!!!ouf..

egw tha ftiaksw ena kremmudorizo..den akougetai polu wraio..alla einai polu nostimo!kai einai kai enas kalos tropos gia na trwei kai o xaris laxanika...mias kai oute na ta ftusei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι !ετοιμο και το φαι μου :D σημερα το μενου εχει γιουβαρλακια μιαμ!μιαμ!πολλυ βαρεμαρα σημερα δεν εχω ορεξη για δουλειες απο τον ενα καναπε σηκωνωμαι στον αλλο καθομαι.δεν πειραζει και αυριο μερα ειναι .......... ;) ελιζα εσυ που γεννησες στο ρεα πες κανενα σχολιο να ξερω μιας και γενναω εκει στης 23 του αλλου μηνα για μια κατερινα μαια μηπως θυμασε και επωνυμο να ξερω? και γενικα το πρωσωπικο και η λειτουργεια του νοσοκομειου πως σου φανηκαν?πολλα ρωταω?σορυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Λεω τελικά να κάνω καμιά φακή!!!

Joanaki σε ζηλεύω που μάζεψες το σπιτάκι σου. Εμένα είναι βομβαρδισμένο :shock::shock: . Εχθες πήγα στον κουνιάδο μου που γίορταζε και σήμερα θα παω σε μια φίλη μου Μαργαρίτα που γίορταζε κι εκεινη εχθές αλλά δεν μπόρεσα να πάω. Όποτε το σπίτι θα παραμείνει κώ%^$ς :?:?:? .

Ρε κορίτσια τα παιδάκια σας σε πια ηλικία άρχισαν να τρώνε κομμάτια κρέας;; Εμένα ο Δημήτρης μόλις βρει κανένα μεγαλύτερο κομμάτι από τα ψιλά που του κόβω, το φτύνει και λέει μαμα κουκούτσι!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις βρει κανένα μεγαλύτερο κομμάτι από τα ψιλά που του κόβω, το φτύνει και λέει μαμα κουκούτσι!!! :roll::roll:

:)):)):)):)):))

Και ο δικός μου το έκανε παλιότερα αυτό, αλλα του λέγαμε συνεχώς "Μάσα το, μάσα το" ε και σε κάποια φάση έπιασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!

Κοιμηθηκε το ταλιμπανακι κι επιτελους θα παρω ανασα!!!Ειναι καλυτερα απο θεμα ιωσης,αλλα εχει τοση πολλη γκρινια που με φερνει στο αμην!!! :? Γενικα ειναι γκρινιαρης αλλα αυτες τις μερες το χει παρακανει...Ε κι οπως ελεγα κι εχθες,αν εισαι ολη μερα ολομαναχη μαζι του χωρις βοηθεια και να μη μπορεις να πας και πουθενα..δε θελει και πολυ να σαλεψεις! :crazy:

Φλωριανακι φακες τελικα;;κι εγω οσπριο λεω για αυριο...σημερα μακαρονια με κιμα! :D

Καλα κατι τετοιες τυπισσες με υφακι επειδη εχουν χρημα μου ρχεται να τις χαστουκισω!!! :evil: Μου τη δινουν οι καβαλημενοι ανθρωποι!!! :twisted:

Ερη μπραβο σας πολυ ελαφρια τη περασατε ε;;! ;) Παντα ετσι να περναει τις αρρωστιες το Κωστακι σου!!! :D

Τζοαννακι χαλαρα με τις δουλειες..ετσι με ειχε πιασει κι εμενα μανια τη πρωτη φορα και παλουκωθηκα στο κρεβατι μετα λογω αιμοραγιας! :?

Πολυ γελιο κι ο δικος σου ο Χαρουλης!!!Ακους εκει εφυγε η νυχτα απο το σαλονι!!!:lol::lol:

Βικακι η μαμα σου μενει κοντα;; τυχερη που σε βοηθαει τοσο με το Χαρουλη! ;) Κι εμενα απο πανω μενει αλλα με το παιδι δεν...μονο οταν παω στη δουλεια που ξερω οτι θα τον κραταει κι οταν εχω καμια αναγκη,αλλα για να τον παρει ετσι απλως για να ηρεμησω λιγακι ή να παω καμια βολτα δεν εχει καμια ορεξη... :cry: ε σε κατι αναλαμπες που εχει μονο που μπορει να κατεβει να τον παρει για λιγο..

Κριαρακι ο Χαρουλης;;;και πως ειχα την εντυπωαη οτι κατι για διδυμο ειπες;;;;; :huh: ε κανουν πουλακια τα ματια μου(και το μυαλο μου!) :lol:

Φανη γιατι με καισαρικη;;;κοντευεις κι εσυ,στη τελικη ευθεια εισαι! :D Πως νιωθεις;;;γιατι εγω ενα ψιλοαγχος για το μετα το εχω η αληθεια.. :?

Ασπακι μας καλεσες ολες για κους-κους και την εκανες μετα με ελαφρα ε;! :lol:

Λενακι καλα το κανεις και βγαινεις,δε παθαινει τιποτα αν τον εχεις καλα ντυμενο! ;) Παιρνεις και τη μικρη μαζι ή παει με το μπαμπα;;;δεν ειναι μανικι και τα 2 μαζι;;;

Ελιζακι σας περασαν κι εσας οι αρρωστιες ευτυχως! :P καλα να περασετε το βραδυ με τη παρεα σας!

Η Βασουλα κιολας που ειναι που εδινε πρωτη πρωτη το παρον;;; Βικουλινι κι εσυ απουσια σημερα;;;δυσκολη μερα;;;

Ρια,Ανδριανα,Λενακι Φ κι οποια αλλη ξεχναω τα φιλια μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α για το κρεας κι εμενα τα ιδια μου κανει τις περισοοτερες φορες..οταν τρωει δηλαδη! :?

Οσο για το βομβαρδισμενο σπιτι...εδω εχει πεσει χιροσιμα!!!! :lol::lol::lol: Ευτυχως θα ερθει η γυναικα αυριο να το μαζεψουμε λιγακι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε απο την δευτερα το πρω μεχρι σημερα 13 σελιδες?? :shock::shock: ετσι εγιναν τα ματια μου να σας διαβασω!!!!!! :lol:

βικυ πως ειναι ο χαρης ?????καλυτερα???καπου κολλησε ο καημενος!περαστικα σας

βικουλινι τι κανουν τα μικρα?ειναι καλα?ετοιμαζεστε για τα βαφτησια?η οχι ακομα?πως θα τον ονομασεις??

ιωαννα τι νεα??ολα καλα με την κοιλιτσα??ο χαρης σου καλα??

κατερινακι χαθηκες καλε ψυχη!!!τι νεα??

ερη ο κωστακης καλυτερα??αρρωστος ε??περαστικα σας!

μαμυ λοβ να σου ζησει το μωρακι σου!!!γεννησες ε??η κανω λαθος??η φωτο στο προφιλ δεν ειναι ??

φλωριαννα μου τι νεα??γινατε καλα ???εσυ με την αντιβιωση εισαι καλυτερα???

αντε να παει ανοιξη να βρεθουμε!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα είμαι Στάμμυ μου. Λίγο βηχαλάκι έχω ακόμα αλλα σε γενικές γραμμες τα πάω πιο καλά. Μάλλον για την άνοιξη μας βλέπω γιατι τώρα με τις ιώσεις δεν λέμε να σηκώσουμε κεφάλι. Μη σας κολλήσουμε κι εσάς :?:? .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι !ετοιμο και το φαι μου :D σημερα το μενου εχει γιουβαρλακια μιαμ!μιαμ!πολλυ βαρεμαρα σημερα δεν εχω ορεξη για δουλειες απο τον ενα καναπε σηκωνωμαι στον αλλο καθομαι.δεν πειραζει και αυριο μερα ειναι .......... ;) ελιζα εσυ που γεννησες στο ρεα πες κανενα σχολιο να ξερω μιας και γενναω εκει στης 23 του αλλου μηνα για μια κατερινα μαια μηπως θυμασε και επωνυμο να ξερω? και γενικα το πρωσωπικο και η λειτουργεια του νοσοκομειου πως σου φανηκαν?πολλα ρωταω?σορυ?

Κοριτσάρα μου Κύρου Κατερίνα τη λένε!!!! Το έμαθα το επώνυμο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εριξα ενα μεσημεριανο υπνο τρικουβερτο :D:D:D

ερη δεν πειρζει βρε κ εμεις απο χτες απυρετη ευτυχως

φλωριαννα απο 1 τρως κανονικα το κρεας σε κομματια!!!!!!!!!!!

τονια μου μενει 2 λεπτα με το αμαξι 5 λπεπτα με τα ποδια...οχι η μανα μου κανει σαν τρελη για να να παει ο χαρης απο μονη της δηλ θα μου πει φερτον για να ξεκουραστεις η να κανεις δουλειες με την υσηχια σας η να βγεις με το νικο...ευτχυχως ειμαι πατα πολυ τυχερη σε αυτο...ειναι μεγαλη υποθεση

φανη ελισαβετ πολλα πολλα φιλακια

σταμμυ καλα ειμαστε δοξα το θεο

βικακυ που εισαι σημερα???

αντριαννα ιωαννακη κατερινα ρια ελενη ασπακι πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

what's up girls!!!????

Εγω βήχω πάααρα πολυ και σημερα αδιαθετησα κιολας...ειμαι κομματια, ηταν πολυ δυσκολη η μερα στο μαγαζι...

Δεν με νοιαζει ομως γιατι χτες το βραδυ εγινα παρα πολυ ευτυχισμενη!! η κουμπαρα που με παντρεψε η καλυτερη μου φιλη μου ανακοινωσε την εγκυμοσυνη της!!! Είμαι παρα παρα παρα πολυ ευτυχισμενη!! Αχ να πανε ολα καλα γιατι το θελαν σαν τρελλοι αυτο το παιδακι!!!!!!!!!!!!!!!1

Στάμμυ μου δεν χάθηκα! Από την περασμένη Πέμπτη δίνω το παρόν καθημερινά!! :lol: ΜΜΜ δεν με ειδες?? :( Εσύ όλα καλά?

Τόνια ο δικός μου είναι δίδυμος και ελεγα στην Βίκυ που να ηταν και δίδυμος ο Χάρης να δεις τι θα τραβαγες..μαλλον αυτο σε μπερδεψε..

Ναί ασε με το φαγητο εχουμε θεμα...αλλα ευτυχως 3 μερες τωρα καπως εχουν αλλαξει τα πραγματα και τρωει. σημερα εφαγε γιουβετσακι και μαλιστα 2 πιατα (παιδικα)...

Αδερφούλα θα σε παρω σε λίγο...οποτε τα λεμε τηλεφωνικως

Βίκυ με υγεια το μαλλι!! Καλορίζικο! Το συνήθισε ο Νίκος? Ο Χαράκης τί είπε?

Φλωριάννα μου ναι καλύτερα ευτυχώς! Κι εγώ τον βήχα να τον κραταω μη μου φυγει... :lol:

Ελενίτσα μου δεν ημουν μεσα, ελπιζω να σε πετυχω αργοτερα! Τα φιλιά μου κι ευχομαι σήμερα να ηταν καλυτερη μερα!

Κοριτσια μου παω να ξαπλωσω γιατι νιωθω την κοιλια μου να ανοιγει στα δυο και το κεφαλι βαραει!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα συγχαρητηρια για την κουμπαρα σου!!!Και εμενα η αδερφη μου ειναι εγκυος...και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

Βικακι μεγια το μαλλι!!!

Εφιαξα μια τυροπιτουλα τωρα και σκεφτομαι και τι αλλο να φτιαξω γιατι θα ερθουν κατι φιλοι κατα τις 9 :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα να μαιιι κ γωωωω!!χαθηκα! :oops::oops:

δεν διαβασα τιποτα βρε κοριτσια!!!

2 μερες τωρα ειμαι κομματια...δεν ξερω τι γινεται!η' μ'εχει πιασει μανια παλι εμ τις δουλεεις η' οντως δεν εχουν τελειωμο!!δεν υπαρχει μερα να πω ουφ αυριο δεν εχω τιποτα κ θα ξεκουραστω!!

χτες το απογευμα σιδερωνα 2,5 ωρες κ στη μεση των ρουχων ενιωσα να κλεινουν τα βλεφαρα μου!με μισοκλειστα ματια σιδερωνα! :shock::shock: δεν μπορουσα να τα αφησω ανοιχτα! :?

σε 10 λεπτα ειχα κοιμηθει το βραδυ!μολις ξαπλωσα νομιζα οτι εγινε θαυμα που ισιωσε το κορμι μου!!!

σημερα παλι ετρεχα,αλλα ευτυχως οχι οπως χτες!!!

εσεις τι κανετε??πειτε κανα νεο..εχω χασει πολλα επεισοδια???μενω μεταξεταστεα??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...