Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

Καλα τα λες ρε Εράκι μπράβο!!! Ακόμα με πυρετό είστε και εσεις εε;; Δεν εχει μεινει πιτσιρίκι όρθιο!!! :shock::shock::shock: Αντε περαστικά σας γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φλωριανα και Ελευθερια περαστικα στα μικρα σας......

Σημερα εχει παρα πολυ κρυο χιονια μας ειπαν παλι αντε να δουμε....θα αρχισω παλι

να παρακαλαω.... :lol:

Αααα και κατι ακομα καλα βρε Φλωριανα τι ζητας φωτο απο την Βικυ θελεις να

μας τρεχουν τα σαλια παλι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια...Το μόνο που θα ήθελα να αλλάξω στη ζωή μου είναι να έχω κάποιον να μου κρατήσει τα παιδιά για να πάω σαν ανθρωπος στη δουλειά κ να ξέρω ότι,ΑΝ κάποια στιγμή υπάρξει ανάγκη,θα έχω που να αφήσω τα παιδιά μου...

Συγνώμη που σας μαυρισα τη μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μην το ξαναπεις αυτο ακου εκει μας μαυρισες την μερα πιστεψε οτι ολες μας σε

καταλαβαινουμε ειμαστε εδω για να ακουει η μια την αλλη και να λεμε οτι εμεις

θελουμε μες στην ζωη ειναι ολα......οπως ειπαμε ολα δεν ειναι ροδινα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕΤΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ...ΤΙ ΚΑΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ/...ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΙΩΘΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΝΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... :shock:8-)

ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΟΥΩ ΟΛΟ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ..Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΒΑΦΤΙΣΙΜΙΟΥ ΜΑΣΑ 31 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΟΙΣΟΦΑΓΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΜΟ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ!!!ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!!

bikaki pws einai simera o xaroulis?kati diavasa gia mia pitoula...tha paixtei tipota?photo suntagi kati?i etsi ta petas kai mas trelaineis...eimaste kai egkumonouses..de mas lupasai??pethainw gia to kourou...miam!

bikoulini pws einai simera ta zouzounia sou?esu?

aspaki pou xathikes?douleia e??ta mikra sou kala?

elenaki tha sumfwnisw me tin eri..ki egw den exw kamia voitheia..alla den to vazw katw!einai kai o logos pou den mporw na doulepsw!ana pasa stigmi...exoume sunexeia kai tis arrwsties me to sxoleio,diakopes pasxa kai xristougenna..alla den me noiazei..!!tha megalwsoune kai tha ta nostalgoume ola auta!!!xexe!

tonaki28 menei 40 lepta dromo apo to spiti mas i pethera!ax ti kala...kai exei erthei sto spiti mas 3 fores!gia na mis mas enoxloun leei!as min t anoiksw...telos suzitisis!

toniaxan ante na mas peis ti egine me to bebaro to savvato!!

vasw mou ti kaneis?o mikroulis?sunexizeis tin eksantlitiki diaita?tha se malwsw.......!kali doulitsa!

flwrianaki euxomai na min itane tipota me to mitsara...kali doulitsa!

filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου γλυκα τι κανετε???

ο χαρακης απο χτες στις 10 απυρετος για να δουμε λογικα αν ειναι αυτη η ιωση θα κανει κ σημερα κ τελος το πρωι ηρθε η μαμα μου κ το πηρε γιατι ειχα ενα ραντεβου κ θα παω μετα να τον παρω...

λοιπον

ελενακη μου γλυκο θα μιλησω για τον ευατο μου που εχω κ βοηθεια σε αποψη να μου κραταει η μαμα μου το μικρο...κ εγω πολλες φορες νυσταζω κ επειδη οχαρης δεν κοιματε δεν μπορω να κοιμηθω κ εγω πολλες φορες θελω να κατσω ανασκελα στο καναπε κ να μην κουνιεμε κ να μην εχω ορεξη να παιξω με το χαρη κ γω πολλες με εχει φτασει στα ορια μου και και και πολλα αλλα...ολα αυτα ειναι φυσιολογικα ειμαστε ανθρωποι κ οχι μηχανες να μην νιωθεις ασχημα ουε κακια μανουλα απλα ειμαστε ολοι διαφορετικοι χαρακτηρες...η καθε μια εχει το δικο της τροπο κ ουτε η μια μπορει να κρινει την αλλη για την ανατροφη του παιδιου της...εγω π.χ δεν θελω αλλο παιδι τι παει να πει οτι δεν αγαπαω τα παιδια κ οτι δεν ειμαι καλη μανουλα???πρεπει να τα αποβαλλεις αυτα να σκεφτεσε θετικα κ να λες καθημερινα ποσο καλη μανουλα εισαι κ με οποιο τροπο πιστευεις εσυ να τους τα δειχνες...εμεις ειμαστε σε οτι μπορουμε να κανουμε να βοηθαμε η μια την αλλη ;);)

βασουλα μας ελειψες τοσες μερες πως περασες το ζουζουνι σου??ρε συ ο καψερος ανθρωπος στα καλα καθουμενα κριμα στεναχωριεμε με αυτα πολυ...

ερη πως ειναι ο κωστης???

βικακυ μου καλημερα μπλοκαρε το κινητο κ δεν σου απαντησα κοριτσαρα μου ομορφη να ξερεις οτι σε σκεφτομαι...τα παιδια τη κανουν???

ιωανναρα μου δεν εβγαλα φωτο αλλα παιζει συνταγη αν θες μπορω να σου βγαλω απο κατι σουσαμακια περισσεψανε :lol::lol::lol: ο χαρης ο τρομερος τι κανει???

φανη μου τι κανεις??

ασπακι μουυυυυυυυυυυυ τι κανεις μου ελειψες μαρη :D:D:D τα παιδια καλα??

φλωριαννα μου περαστικα σας ζητα κ για μενα κατι την αλλη φορα :lol::lol::lol::lol:

τονια μου καλο δρομο να εχετε κ με το καλο να δειτε το ζουζουνι σας ο αλεξανδρουκος πως ειναι???

αντριαννα,ρια,τονια κατερινακη,ελισαβετ σταμμυ πολλα φιλακια

πωπω πολλα εγραψαα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki snif...entaksei mporei na einai mia iwsoula kai na kanei ton kuklo tis,afou exei diathesi!!!!!o dikos mou einai sxoleio,exei vraxniasei kai exei arxisei mia muksokatastasi...tha doume pws tha ekselixthei!tou xei katsei edw kai polles meres kai mou leei...mama tha foraw ti maska,tha pairnw to mwraki agkalitsa kai tha voutame sti thalassa na pianoume psarakia me to mpampa!xaxa!oti thumatai xairetai!!

thelw na kanw ta ntoulapia tis kouzinas ki olo to afinw..ma ti me exei piasei?kai meta ta kanw ola mazi kai mou feugei i magkia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ιωσουλα τριημερη με πυρετο ειπε ο γιατρος σημερα ειναι τριτη μερα για να δουμε...

ελπιζω να μην ειναι τιποτα κ να το περασετε χαλαρα...αχου μωρε το αντρακι σου κανινισε ηδη τι θα κανει με τον αδερφουλη του ποτε εχει γενεθλια ο χαρακης???στις 10 γιορταζουν τα μωρα μας :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι μουυυυυυυυυυυυ τι κανεις μου ελειψες μαρη :D:D:D τα παιδια καλα?

Τελικά δεν μπορείς χωρίς εμένα τρελοκοτσιδούμ……χαχαχαχαχα…..

Καλέ μου κάηκε ο φορτιστής και δεν μπορώ να μπω από το σπίτι, λίγο το πρωί από την δουλειά.

Τώρα σε λίγο θα ξανάρθουν οπότε θα εξαφανιστώ πάλι.

Σύντομα θα αγοράσω καινούργιο πότε θα τα ξαναλέμε!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Βικακι περαστικα σας.

Αυτη την ιωση περασε και ο Μανος μου!Εμεις ολοι καλα ειμαστε τωρα.Εχει ερθει η μαμα μου σπιτι σημερα και ασχολειται με τα παιδια και μαγειρεψα με την ησυχια μου και μπηκα να σας πω και ενα γεια!

Βρε τζοανακι πως τα καταφερες και γεννησες 29/2?καλο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου εισαι απο τις αδυναμιες μου :lol::lol::lol: μ'αρεσει που με λες τρελοκοτσιδου

Όχι τρελοκοτσιδού, αλλά τρελοκοτσιδούμ δηλαδή τρελοκοτσιδού μου!!!! Χαχαχαχα….έχω όρεξη!!!!μ΄αρέσει να σε πειράζω……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...