Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ CLARIMEX ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ 14 ΣΕΛΙΔΕΣ!!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ...ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ...

ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΤΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ 2ΜΙΣΗ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΥΤΟ...ΒΗΧΩ ΠΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 38 ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΥΡΡΕΤΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ...

ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟΝ ΩΡΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ 3 ΦΑΡΜΑΚΑ. ΑΛΛΑ ΤΟ CLARIMEX ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ...

ΣΤΙΣ 3 ΠΑΡΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΑ, ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ...

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ (ΑΝ ΖΗΣΩ) ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...

ΑΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΙΚΥ ΞΕΡΕΙΣ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΩ....ΓΙΑ 1000ΣΤΗ ΦΟΡΑ!

ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ 11Η ΙΟΥΛΙΟΥ...

(ΣΑΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Ε??ΧΙΧΙ) ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΑΠ ΤΙΣ ΠΙΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ 15 ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ \ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.

ΑΝΤΕ ΜΟΥΡΛΟΚΟΜΕΙΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...

ΦΙΛΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στην δουλειά είμαι πίνω καφεδάκι και σε λίγο θα έρθει ένα ζευγάρι για να πάω να τους δείξω κάτι ακίνητα.

Κατερίνα περάστικά σου τι έχει γίνει φέτος με αυτόν τον βήχα μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Και στην μικρή μου δεν της έχει φύγει και εντελώς. Μάλλον μας ψέκασαν βήχα φέτος :lol: δεν εξηγέιτε διαφορετικά.

Bikxar είδες πόσο σε αγαπάνε τα κορίτσια όλες καλά λόγια είπαν για εσένα :x .

Άντε κάποια στιγμή θα σε γνωρίσω και εγώ και θα πω και εγώ.

Ανδριάνα συνήθως η πρώτη εντύπωση είναι που μένει και είναι δύσκολο μετά να την αλλάξεις.

Ελένη μου επειδή δεν το βλέπω να ξαναμπαίνω αν δεν τα πούμε καλό ΣΚ και σε εσένα.

Φιλιά σε όλα τα μανουλομάνουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στην δουλειά είμαι πίνω καφεδάκι και σε λίγο θα έρθει ένα ζευγάρι για να πάω να τους δείξω κάτι ακίνητα.

Κατερίνα περάστικά σου τι έχει γίνει φέτος με αυτόν τον βήχα μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Και στην μικρή μου δεν της έχει φύγει και εντελώς. Μάλλον μας ψέκασαν βήχα φέτος :lol: δεν εξηγέιτε διαφορετικά.

Bikxar είδες πόσο σε αγαπάνε τα κορίτσια όλες καλά λόγια είπαν για εσένα :x .

Άντε κάποια στιγμή θα σε γνωρίσω και εγώ και θα πω και εγώ.

Ανδριάνα συνήθως η πρώτη εντύπωση είναι που μένει και είναι δύσκολο μετά να την αλλάξεις.

Ελένη μου επειδή δεν το βλέπω να ξαναμπαίνω αν δεν τα πούμε καλό ΣΚ και σε εσένα.

Φιλιά σε όλα τα μανουλομάνουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό σαβ/κο Ρια μου!αν κ ελπ'ιζω να τα πούμε σημερα εστω κ λιγο!

Κατερίνα περαστικά σου ευχομαι κ γρήγορα!Εχει δικιο η Ρια,μαλλον μας ψεκασαν με βηχα... :lol::lol::lol:

καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσια κατερινα περαστικα σου ολος ο κοσμος ναυτη την ιωση εχει κολησει!!!!!μολις γυρισα απο την λαικη και τωρα λεω να μαγειρεψω κεφτεδακια και πατατουλες τηγανητες με χορταρακια.μιαμ!μιαμ!αγαπημενο φαγητο ολης της οικογενειας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΛΕΝΗ ΡΙΑ ΚΑΙ ΦΑΝΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΕΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΠΥΡΡΕΤΟ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΗΣ ΚΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΤΗΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΙΜΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ...

ΣΤΙΣ 10/1 ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΚΟΛΛΗΣΕ ΜΕΤΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ, ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΩ ΕΛΕΟΣ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ, ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ LAPTOP ΝΑ ΔΕΙ ΝΤΟΡΑ :twisted: ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ 14 ΣΕΛΙΔΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ...

ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑΗΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ?

ΒΙΚΑΚΥ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΪ ΓΙΑ ΠΡΩΪΝΟ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΧΤΕΣ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησα εγω πρωτη απιστευτο ε :?::?::?:

φαγαμε μαζεψαμε κ τωρα καθομαστε εχει φοβερη μερα...

εσεις τι κανετε???

τιποτα κατερινακη καλε μην το ξαναπεις!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΥΧΓΩΡΕΣΤΕ ΜΕ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΩ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΡΝΑΩ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΛΙ... :cry::(:(

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!ti kanete trelokomeia?apo to prwi ta paiksa..eftiaksa koulourakia,mageirepsa,douleies..koimithika kai arga xtes afou paizame me ti nufi mou ws tis 2 mpirimpa...!!!eixame kai ena paidiko partu alla ton pire o upnos to xari opote..den pigame!

bikaki perimeneis to zeugaraki i pio arga tha erthoune?

katerinaki perastika sou koritsaki mou!!!

bikoulini mpes na poume tipota na aneveis!!

makia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια!!!καλα ειστε??

εμεις εδω καλα και η μικρη σουπερ νευρα,τι γινετε ρε παιδι μου???τα δικα σας??

κατερινακι περαστικα σας!!τι να πω ολοι αρρωστοι ,τρεμει η ψυχη μου!!!

ανδριαννα μου να χαιρεσαι τον θανασακη σου!!!!

φλωριαννα μου πως ειστε???σας περασε καθολου,καλα ειπες το καλοκαιρι θα βρεθουμε!!!

βικουλινι τι γλυκεια εικονα να κοιμαται με το αρκουδακι!!ψυχουλα μου,ποσο ειναι τωρα ο μικρος σας??

βικυ που εισαι καλε ψυχη εσυ???

ιωαννα μου εσεις με τις γριπες του χειμωνα???,προσοχη εσυ!!οσο γινετε βεβαια,τον χαρη τον πας παιδικο??

η κοιλιτσα καλα??κλοτσαει??

ερη εσεις καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iωαννακη ειμαστε αο χτες το βραδυ εδω ολοι μαζεμενοι σαν πενταημερη ειμαστε γαμω ειναι εμεις ολοι νυχτα παιζααμε 21 :lol::lol::lol::lol:

σταμμυ μου καλα ειμαστε εσεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontws gamw bikaki!mpravo kala kanete...einai wraies faseis autes pou den mporeis na tis kaneis kathe mera!

stamy mou ola kala!ki emeis sunexeia arrwstoi eimaste..afou kollaei kai o enas ton allo...!etuxe autes tis meres kai eimaste kalutera!nai..ton paw paidiko..trelainetai ki autos me to sxoleio!na deis ti mathainoune...ti kanoune..mono oi arrwsties einai to arnitiko tou stathmou!tespa..i koilitsa fouskwnei...o mpempis klwtsaei arketa..auta ta neakia mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γεια σας τι κανετε?

Ειπα να μπω ειμαι στο μαγαζι του αντρα μου τα διαβασα ολα πεταχτα :oops: εχω και τον μικρο

μαζι μου καταλαβαινετε...

Μπηκα και παλι ασχοληστε για το φαγητο...καλε βρε τι ειπαμε?

Αχ Βικυ οταν θα θελω να βαλω κιλα θα σου ρθω..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ? ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΡΩ?? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ UP & DOWN ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΤΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ!!

ΒΙΚΥ ΑΣΕ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ ΜΑΘΗΣΕΩΣ...ΤΟ ΞΑΝΑΠΙΑ ΤΟ ΠΡΩΪ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΣΥΜΠΤΩΣΗ. Ε ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12.30 ΠΟΥ ΤΟ ΗΠΙΑ ΣΥΝΗΛΘΑ ΠΡΙΝ 1 ΩΡΑ? ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΩΛΟΦΑΡΜΑΚΟ...ΜΠΡΡΡ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΣΜΟ? ΤΙ ΚΑΛΑ!! ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΑΠΟ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο Μ!@@@ΚΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΥ ΜΕΣΑ ΧΘΕΣ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΑΛΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΡΡΕΑ, ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ...

(ΜΩΡΕ ΒΙΚΥ ΜΗΝ ΜΙΛΑΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ>?????ΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!)

ΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ? ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΒΡΕ...ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ??

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ...ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 28 ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΚΑΡΑ Η ΑΛΛΗ Η ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΙΣ 7/1!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕ 1200 Η ΖΗΜΙΑ, ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΙΑ, ΤΑ ΚΑΛΥΨΕ Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ, (ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΑΓΗ...) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΓΜΣ ΤΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΟΛΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΨΗΝΕΤΑΙ ΚΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ..ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟΙ...ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ..

ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ?? ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ...

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΣΕ ΕΧΑΣΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ...ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ...I PROMISE...

:cry:

ΒΑΣΩ ΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?? ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΙΝ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΕΡΒΑΡΑ ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ...ΕΙΔΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ Η ΜΙΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΤΟΣΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ..ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΤΕΙΑ ΑΣΤΕΙΑ...

ΤΟΝΙΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

ΤΟΝΙΑ ΚΡΗΤΗ ΑΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ...Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ...ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΟΔΗΓΟ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΖΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΜ ΑΝ ΟΔΗΓΕΙΣ 5 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΥΤΑ ΤΡΑΒΑΣ...ΟΥΤΕ ΤΑΡΙΦΑΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ...ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΟΝ 200 ΧΛΜ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ PARKING...

ΤΕΣΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ...

ΕΚΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΕΡΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ, ΡΙΑ, ΦΑΝΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τώρα μπήκα κ αυτό για λίγο...Ελπίζω να κοιμηθουν συντομα οι μικρες κ να εχω λίγο χρόνο πριν κλείσουν κ μενα τα ματάκια μου...είσαι καλύτερα?γιατί δεν το αλλάζεις το φαρμακο αφού σου προκαλλεί τέτοιο πράγμα??είπαμε να γίνεις καλά όχι να ταλαιπωρήσαι!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τί εγινε βρε κορίτσι μου?πες τα να ξαλαφρώσεις.Στο ξαναείπα:ότι θέλεις πές μου!έχω περάσει δύσκολα κ θα χαρώ να βοηθήσω με όποιο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!!!!τωρα δεν εξρω τι να γραψω..τα διαβασα ολα με ταχυτητα φωτος κδ εν θυμαμαι τιποτα!!!

κατερινακι περαστικα να ειναι κ γρηγορα κ αλλαξε φαρμακο οπως ειπε κ η ελενη,αφου δεν το μπορεις!!!

αγαπημεεενηηη τι κανεις??παλι ξενυχτια διαβαζω!!αχαχαχα!!!

βικουλινακι μου τι επαθες??? :cry::cry: μην χανεσαι..να μπαινεις εδω να τα λεμε..μην κλεινεσαι!αφου ξερεις ειμαστε εδω.λιγο η μια λιγο η αλλη σιγουρα θα σε κανουμε να χαρεις παλι!!

ιωαννα μου τι κανεις??το μπεμπε???δεν θυμαμαι τι εγραψες..πωωπωωω ντροπηηηη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εμεις ειμαστε σπίτι, σας έχω πει ποσο χαιρομαι τα σαββατοκυριακα με τον Κώστα στο σπιτι?

Χθες ειχαμε φίλους στο σπίτι, και τον κράτησα λίγο παραπάνω μηπως και κοιμόμασταν περισσότερο αλλά σηκώθηκε ο κύριος στις 7.30...

Τον πήρα στο κρεβάτι, χουζουρέψαμε, παίξαμε.. Αργοτερα σηκωθήκαμε, κάναμε κάτι αλμυρά κουλουράκια και τώρα βλέπουμε ζουζουνια..

Μ'αρέσει τόσο πολύ να περνάω χρόνο μαζί του, άντε να φυγουμεεεεεεεεε!!!

Φιλάκια πολλά! Περαστικά στις αρρωστες μανούλες και τα αρρωστα παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...